Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość do Hostes
w jaki konkretnie sposob mozna zlikwidowac worki pod oczami kwasem,przeciez to jest wypelniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI35
Witajcie. Botox szkodzi.....jest to potwierdzone klinicznie. Spróbujcie coś innego.........np kolagen.....dobry kosmetolog podpowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia
do ENI35 a gdzie mozna zrobić kollagen w trojmiescie może wiesz? i na jakiej zasadzie on działa czy pomoże na zmarszczki poprzeczne czoła również? (bo jestem w trakcie szukania argumentów "za" i "przeciw" i szukania wszystkich info na temat botoksu bo trochę się boje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia
do ENI35 a gdzie mozna zrobić kollagen w trojmiescie może wiesz? i na jakiej zasadzie on działa czy pomoże na zmarszczki poprzeczne czoła również? (bo jestem w trakcie szukania argumentów "za" i "przeciw" i szukania wszystkich info na temat botoksu bo trochę się boje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_33
mam pytanie czy zna może Któraś z Was dobry sprawdzony gabinet w Bydgoszczy ? Chcę zlikwidować zmarszczki na czole i wokół oczu. Co lepiej działa botox czy może są inne bezpieczniejsze preparaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eni 35
Prosze napsz,na co szkodzi botox,mam zamiar sobie zrobic oczy i czolo Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki   kochane
a gdzie Wy wszystkie jestescie?Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiola4919
jestem z Krakowa i szukam dobrego gabinetu. Jestem zainteresowana raczej wypełniaczem kwasem hialuronowym na bruzdy i woki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret22***
do mama10;-) mam pytanko czy mozesz podac mi adres do tego gabinetu w ktorym robiłas zabieg w SZCZECINIE!!prosze z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret22***
do mama10 czy mogła bys podac mi namiary na gabinet w ktorym robiłas zabieg w SZCZECINIE mam nie wiele czasu gdyz bede w Szczecinie tylko tydzien i moze uda mi sie zrobic, wiec prosze o pomoc;-)) z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret22***
do mama 10 czy mogłabys mi podac adres do gabinetu w ktorym robiłas zabieg dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
DO MARGARETT gabinet na ul Kopernika ESTETICA,miałam iść gdzie indziej, ale jak czytałaś kilka stron wcześniej zdecydowałam się po radach dziewczyn z forum oraz koleżanek, które już tam były- na ten właśnie gabinet. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandelia
Do sory ale, też jestem z Warszawy i jestem właśnie w trakcie poszukiwania dobrej kliniki, gdzie mogłabym wstrzyknąć sobie botoks, by pozbyć się lwiej zmarszczki. Rozumiem , że jesteś zadowolona z efektu ostatecznego. Mogłabyś napisać czy wystąpiła po zabiegu opuchlizna bądź siniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret22***
DO MAMA10 dziekuje bardzo,moze uda mi sie w terminie ktorym bede w SZczecinie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją są tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia Bydzia
Beti w naszej Bydgoszcy jest b. dobry gabinet ELIKSIR tam zabiegi z botoksem i kwasem robi dr Czajkowski. mam sprawdzone na sobie juz dwa razy i jestem b. zadowolona. W inernecie sprawdź dr Czajkowski ma duże kwalifikacje i naprawde jest w tym dobry. A co wazne możesz z nim normalne porozmawiać i pytać o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazia Bydzia a jakim kwasem miałaś robiony zabieg wypełnienia i jakie partie twarzy miałaś ostrzykiwane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kandelia
"kandelia Do sory ale, też jestem z Warszawy i jestem właśnie w trakcie poszukiwania dobrej kliniki, gdzie mogłabym wstrzyknąć sobie botoks, by pozbyć się lwiej zmarszczki. Rozumiem , że jesteś zadowolona z efektu ostatecznego. Mogłabyś napisać czy wystąpiła po zabiegu opuchlizna bądź siniaki?" Kandelia, jeżeli w Wawie to tylko centrum chirurgii plastycznej na ul. Przewodowej 123/125. Polecam doktora Preibisza. Doktor Łukasz to bardzo kompetentny, doświadczony i , co ważne - niezwykle sympatyczny - facet :) Moich zmarszczek ( bruzd przy nosie) nie wypełniał mi botoxem, tylko innym preparatem (sculptra), który jest całkoi\wicie nieszkodliwy dla organizmu. Mniej więcej rok temu miałam 3 zabiegi robione tym "wypełniaczem" i efekt (tfu, tfu, odpukać :) ) nadal się utrzymuje. Zabiegi byly bezbolesne, krótkie, a twarz doszła do siebie po około 2 dniach. Wg doktora powinien się utrzymywać jeszcze około roku :) :) :) Znalezienie własnego, zaufanego lekarza i kliniki to podstawa, mam nadzieję, że moje doświadczenia się Tobie przyda :) A jeżeli nie, to życzę powodzenia w znalezieniu "własnego mistrza" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że dobry lekarz i zaufany to podstawa. to jednak zabieg na twarzy więc nie ma co ryzykować i robić zabiegu wypełniania u pierwszej lepszej osoby. dodatkwo lekarz powinien pokazać ci na czym pracuje tzn na jakich produktach i dlaczego akurat na takich piszę o tym dlatego że zdaża się że lekarz biorą podróbki chińskie które pod żadnym pozorem nie równają się klasą z produktami oryginalnymi np. botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandelia
Dzięki za odpowiedzi i rady. Ja się właśnie najbardziej obawiam tego, że trafię na osobę niekompetentną, a nie chcę potem pokutować za to karykaturalnym wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kandelia dlatego warto na spokojnie poszukać lekarza i pochodzić na konsultacje do kilku gabinetów :) będziesz miała rozeznanie na temat tego jakich produktów używają i jak wygląda sam zabieg :) a byłaś już gdzieś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleboda
Do w szystkich dziewczyn z KRAKOWA.... http://www.budzicz.pl/ To jest adres strony gabinetu w którym byłam ..wczoraj -robiłam sobie botox na kurze łapki i już jestem zadowolona -twarz jest naturalna i w końcu jakby wypoczęta -nieruchoma tam gdzie trzeba-....przy uśmiechu robiła mi się harmonijka wokół oczu a teraz ..końcówki brwi nie zbliżają się do oka przez co ..naprawdę jest super. strasznie się bałam wchodząc do gabinetu a pani pni doktor widząc jak się stresuje(porównywalnie do wizyty u dentysty) zagadywała mnie : a to ze pogoda nie taka, a to że zaraz sobie zamówi coś do jedzenia ...przekonując że zabieg jest dla niej rutynowy -ogólnie to pomagało - bo weszłam tam jakbym robiła coś złego..nie wiem skąd to poczucie może przez ogólna nagonkę na botox. po wyjściu nadal się trochę tak czułam ...łaaa zrobiłam sobie botox... -takie dziwne uczucie -a teraz........ wiem ze to było super posunięcie ...paradoksalnie czuję się bardzo naturalnie- bo wiedząc jak się marszczę pod oczami przy uśmiechu próbowałam ...podnosić brwi albo nie śmiać się tak od ucha do ucha ...teraz nie zaprząta mi to głowy bo wiem że w tym strategicznym miejscu się nie marszczę . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Nie mam nic przeciwko reklamie na naszym forum.Ale to chyba nie jest uczciwe,aby gabinety medycyny estetycznej wprowadzały w błąd i tak naprawdę oszukiwały kobiety, które czytają to forum. Sleboda podając swoją stronę internetową podszywa się pod niby pacjentkę, która wczoraj zrobiła sobie botoks,a na drugi dzień już widzi super efekty !!! .Każda z nas, która choć trochę interesuje się medycyna estetyczną wie, że na efekty botoksu trzeba czekać co najmniej 1 tydzień,a najlepiej 2 tyg !!! .Po co wiec opowiadać takie bzdury? Gdyby napisała,że ostrzyknęła się restylanem, to zgoda. Efekt jest natychmiastowy i można być zadodolonym w dniu zabiegu i na drugi dzień również. Slebodo: nie lepiej, uczciwiej napisać; mam super salon, niskie ceny, zapraszam, dla pierwszych 5 pań zniżka 10%. Zapewniem cię,że któraś z nas skusiłaby się,a potem na tym forum właśnie opowiedziała o twoim gabinecie.A takm wpisem robisz sobie antyreklamę !!!Uczciwość i prawda popłaca w każdym zawodzie.:)A poza tym trcchę szacunku dla naszej wiedzy i inteligencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Nie mam nic przeciwko reklamie na naszym forum.Ale to chyba nie jest uczciwe,aby gabinety medycyny estetycznej wprowadzały w błąd i tak naprawdę oszukiwały kobiety, które czytają to forum. Sleboda podając swoją stronę internetową podszywa się pod niby pacjentkę, która wczoraj zrobiła sobie botoks,a na drugi dzień już widzi super efekty !!! .Każda z nas, która choć trochę interesuje się medycyna estetyczną wie, że na efekty botoksu trzeba czekać co najmniej 1 tydzień,a najlepiej 2 tyg !!! .Po co wiec opowiadać takie bzdury? Gdyby napisała,że ostrzyknęła się restylanem, to zgoda. Efekt jest natychmiastowy i można być zadodolonym w dniu zabiegu i na drugi dzień również. Slebodo: nie lepiej, uczciwiej napisać; mam super salon, niskie ceny, zapraszam, dla pierwszych 5 pań zniżka 10%. Zapewniem cię,że któraś z nas skusiłaby się,a potem na tym forum właśnie opowiedziała o twoim gabinecie.A takm wpisem robisz sobie antyreklamę !!!Uczciwość i prawda popłaca w każdym zawodzie.:)A poza tym trcchę szacunku dla naszej wiedzy i inteligencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina katowice
Do "didey"! Moja droga! Nie masz do konca racji ,jezeli chodzi o szybki widoczny efekt botoxu,mam podobnie jak ten "ktos ",ktoremu odpisałaś wyzej,u mnie tez efekt wstrzykniecia botoxu widac zaraz po zabiegu,zmarchy znikaja,oczywiscie na totalne wygladzenie zmarszczek czekam okolo tygodnia,ale z pelna odpowiedzialnoscia moge powiedziec ,ze u mnie efekty sa widoczne zaraz po zabiegu! Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kararira
Witajcie ! mam dylemat i piszę tu z nadzieją,że ktoś mi pomoże. Otóż mam dwie zupełnie rozbieżne wiadomości na temat botoxu, w każdym gab.kosmetyki estetycznej mówią,że botox mozna robić żadko np.raz na rok albo w ogóle jednorazowo np.na ślub i przestać natomiast słyszałam dzisiaj,że gdy raz zaczne to trzeba powtarzać z częstotliwością co 3-5 miesięcy bo inaczej skóra robi się po botoxie zwiotczała bardziej niż przed pierwszym zabiegiem jak to jest Kochane? Czy któraś z Was robiła sobie dłuższe odstępy od zabiegów? (ja nie chce robić częściej niz raz na rok )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Moim zdaniem botoks można stosować 2 razy do roku,nie częściej,a wynika to z okresu trwałości jaki utrzyuje się w miejscu ostrzyknięcia,czyli około 6 miesięcy po jednej dawce .Informacje,że potem musisz już cały czas się ostrzykiwać,a skóra bardziej wiotczeje, to bajki,w ktore nie wierz. To t woja decyzja, czy będziesz korzystała z zabiegu botoksu 2 razy do roku,bo chcesz mieć zmarszczki "pod kontrolą" czy zrobisz to tylko raz przy okazji jakiejś uroczystości.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didey ma racje decyzja ile razy chcesz robić zabieg botoxu należy tylko do ciebie:) nie ma przeciwwskazań do powtarzani zabiegu po tym jak botox przestanie działać :) 2 razy do roku można z tego względu że botox utrzymuje się ok 6 miesięcy w naszej skórze. mitem jest to że po botoxie skóra jest bardziej wiotka jak również mitem jest to, że botox uzależnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę, żeby po botoxie skóra robiła się wiotka. Wiele kobiet robi ten zabieg czasami nawet raz na rok, właśnie od święta. A co do częstotliwości - to raczej określa się dolną granicę. Zabieg można powtórzyć po co najmniej 3 miesiącach od poprzedniego. Ale i tak o wszystkim ostatecznie decyduje lekarz. A jeśli nie będziesz kontynuować zabiegów, zmarszczki po prostu stopniowo powrócą do stanu sprzed zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×