Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość ala43
dziewczyny czy wy tak miałyście.zrobiłam botox i po 3tyg.widzę że mało zadziałał,jestem zdegustowana.Pamiętam jak było poprzednie razy czasem ok.a czasem mniej,ta sama pani doktor a raz jest ok a innym marny efekt.Myślałam o zmianie lekarza ale nie wiem do kogo.czy powinnam iść z reklamacją?zapłaciłam 1000dla mnie to bardzo dużo kasy niestety długo odkładanej.Co mi radzicie iść niech dostrzyknie?mam paagon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
na Tarchominie w Warszawie zrobienie Botoxu /czoło , lwie zmarszczki i kurze łapki/ kosztuje 700 PLN /cena preparatu 500PLN , wykonanie 200PLN/, faktycznie może się zdarzyć po podaniu słabszy efekt, ponieważ niektóre osoby mają wyższy poziom przeciwciał przeciwko botulinie, trzeba o tym powiedzieć lekarzowi wtedy dobierze odpowiednio większą dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Raz działa jest ok.innym razem marnie.Teraz marnie,dziewczyny piszą ,że za każdym nst.razem trzyma dłużej,a u mnie mniej.Zapytam zobaczę co mi zaproponuje,po 2tyg.dostrzykują za darmo jak efektów brak.Chyba powinna......? napiszę.Pozdrawiam.Mimo wszystko smutne tyle kasy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
trzeba czekać do końca 2 tygodnia wtedy będzie max. efekt. jeżeli po tym okresie nadal efekt będzie mizerny to między 2 a 3 tygodniem będzie można coś dodać , po 3 tygodniach już nie wolno podawać i trzeba czekać do końca 3 miesiąca , życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juska Stop
Odradzam usługi dr Juska, to gbur, zostałam przez niego potraktowana okropnie, nie wiem co ten lekarz ma wspólnego z estetyką, dla mnie powinien być weterynarzem...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiira
Witajcie kobietki. Mam prośbę, umówiłam się w Ząbkach w Studio Light na botox i wypełniacze,robi to lekarz Rafał Wróblewski. Niestety nie znalazłam żadnych informacji o nim,ani opinii na temat tego studia. Nawet nie klinika, kurcze na stronce Stowarzyszenia Lekarzy dermatologów estetycznych też go nie ma. Czy któraś z Was korzystała z usług tego lekarza, czy macie jakiś opinie na temat jego fachowości. Chciałabym uniknąć jak pewnie każda z nas wyrzucenia kasy w błoto i efektu drakuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaa jednaaa
czy mozliwe żeby botox nie zadziałał???? mi lekarka trzy razy niby dostrzykiwała i zero efektu, nic kompletnie nic...kasa w błoto, bo lekarka powiedziała, że więcej juz nie dostrzyknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snakee
Ja od ponad roku robię botoks i kwas. Po pierwszym podaniu kwasu efekt był, ale nie byłam zupełnie zadowolona. Teraz ok 1, 5 roku od pierwszego wypełnienia jest ładnie. Wydaje mi się, ze najlepiej jest dostrzyknąć sobie kwasu po upływei ok. 6 m-cy. Ja tak zrobiłam. Dodatkowo Pani doktor rozłożyła ten kwas tez delikatnie w dolinę łez i na skronie, oczywiście to już był gęściejszy kwas. Powtórzyłam ten zabieg 3 razy w ciągu roku, kwas układał się stopniowo i teraz jestem zadowolona. Botoks mam na kurze łapki też i delikatnie pod oczy, a w zasadzie nie pod same oczy, bardziej z boku, bo zupełnie pod okiem to zrobić się może wgłębienie i źle to wygląda. Uważam, ze rewelacyjny efekt jest na lwią, to trzyma bardzo długo, nawet do roku. Ogólnie jak patrzę na zdjęcia to efekt jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiira
dziewczyny a może polecicie mi sprawdzonego lekarza w Wawie,please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Jeśli chodzi o boox lub fotoodmłądzane szczerze polecam Q-clinique, ( jest na ulicy Fosa 41). Klinika w swojej ofercie ma wiele różnych zabiegów medycyny estetycznej takie jak foto-odmładzanie, depilacja laserowa, botoks, czy laserowe zamykanie naczynek krwionośnych. Podoba mi się profesjonalne podejście do klienta i bardzo przyjazna (i nie krępująca) atmosfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuuuuuuuu
daj sobie spokój z tą nachalna reklamą- śmiecisz na każdym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Witam. Ostatnio namawia mnie pani doktor na nici hialuronowe.Podciągają one owal twarzy i nieszczęsne chomiki.Czy któraś z was robiła ten zabieg?.Jeślitak,to proszę o uwagi.Zaśpiewała cenę 1.800-2.500. Cholera drogo.Cena ponoć uzależniona jest od rodzaju preparatu,który jest podawany.Ten zabieg,to ponoć jakaś nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 2
dziewczęta btox pod oczy,co z tym zrobić jedni robić inni nie? dlaczego? dlaczego po 3tyg.od podania za mało botoxsu nie wolno dostrzyknąć.Gdzie ci dobrzy lekarze w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszętemat;-) Szukam wiarygodnego gabinetu w Łodzi. możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di_zuza
doda a robiłas juz ten zabieg pod oczy? Ja nie mam pojecia czy botoks mozna pod oczy.natomiast ja pod oczy tylko robie revitacare z vitC i retinolem.mysle ze botoks tu to przesada.Ale lekarz Twój bedzie wiedział lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Nigdy nie robiłam botxu po oczy,ale zapytam mojej lekarki,bo idę do niej w czwartek.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkura123
kochane dziewczyny wstrzyknęłam sobie m-c temu pod oczy wypełniacz i nic z tego ,widok mierny ,byłam do poprawki.....rezultat po tygodniu zobaczę jak będzie wyglądac.Narazie spuchnięta,i posiniaczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krowula:)
Witam wszystkie Panie zainteresowane zabiegiem wstrzyknięcia botoksu w Krakowie, mam 33 lata i tydzień temu zafundowałam sobie po raz pierwszy zabieg na kurze łapki W Centrum Zdrowia i Urody Dermikos. Mam cienką i suchą skórę więci i zmarszczki mimiczne były bardzo widoczne, a teraz skóra wokół oczu jest napięta i wygładzona, jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu, od razu kilka lat mniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_kaja
Ja odradzam wstrzykiwanie botoxu. Sama 2 lata temu miałam wstrzykiwany pod oczy i było ok, ale koleżanka miała lwią zmarszczkę redukowaną i wyszło bardzo źle, nie rozpuściło się wszystko i efekt był bardzo słaby... Z tego co powiedzieli, to czasem tak po prostu z botoxem jest. Nie wiem, może też po prostu trafiła na zły gabinet. Nie wiem... Pani Doktor mówiła mi, że teraz częściej stosuje się jednak kwas hialuronowy, jest on bardziej naturalny i bezpieczniejszy. Nie myślałyście, żeby z tej metody korzystać? Tak jak mówię, ja stosowałam i jedną i drugą metodę, w obu przypadkach wyszło ok, ale na podstawie koleżanki stwierdzam, że bezpieczniejszy jest chyba kwas. Jakby któraś była zainteresowana gabinetem we Wrocławiu, to polecam gabinet Tarabuła, tam oba zabiegi miałam robione i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,myślę o zastosowaniu kwasu na bruzdy nosowo -wargowe. Mieszkam 40 km od Krakowa możecie polecić mi jakiś dobry gabinet? Najlepiej w jakimś mniejszym mieście ,czytając to forum widzę ,źe ma to duże znaczenie.Nie chcę bez sensu przepłacać.Nie robiłam jeszcze tego typu zabiegów więc mam pewne obawy.A niestety te bruzdy zaczynają mi przeszkadzać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiara 1959
Panie czy można wypełnić sobie usta gdzieś w Zamościu ,któraś wie? Mam 52 lata.Pozdrawiam wszystkie piszące na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_nie ma motylka
A co byście proponowały 29 latce ? Czy moze zamiast nawet zabiegu z wypełniaczem nie zdecydowac sie na mezoterapie ? Jak myslicie-a musze powiedziec ze jesli chodzi o moje zmarszczki to najwidoczniejsze mam wokół ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest już troszkę lepiej ale zaczyna mi się tworzyć brzydka skorupa wokół ust. Sama już nie wiem czy dobrze zrobiłam decydując się na ten laser. Czy może któraś z Was ma lub miała problem z tego typu zmarszczkami wokół ust ( nigdy nie paliłam papierosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Zmarszczki tzw"palacza" to największa zmora kobiety.Ja niestety też je mam i próbowałam już kilku metod pozbycia się ich,niestety nieskutecznie.Najpierw był kwas hialuronowy.Po ostrzyknięciu zrobił mi się tzw "kaczy dziób" czyli górną wargę miałam taką napuchniętą.Po kilku dniach przeszło,ale zmarszczki i tak zostały.Potem namówił mnie lekarz na botox w te okolice.Efekt jeszcze gorszczy,bo botox spłynął gdzieś niżej i przez 2 miesiące miałam unieruchomioną twarz(kłopoty z jedzeniem, uśmiechem,itp-koszmar!) Na dzień dzisiejszy odpuściłam. Laseru nie próbowałm,bo to strsznie boli,ale wiem ,że strupki muszą być,więc się nie martw.Jak odpadną,to napisz czy zmarszczki są czy zniknęły.Oczywiście życzę ci,aby twój ból i kasa nie poszły na marne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalamiśkoala
nowoczesne lasery nie sa bardzo bolesne, miałam robiony w pt fraksel na całą twarz i szyję - trochę bolało ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×