Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Zainteresowanazłotem
Czy słyszałyście o powiekszaniu ust złotem? Złota nicią. Umówiłam sie na konsultację, bo moją zmorą są zapadnięte usta ze zmmarszczkami nad górna i dolną wargą, od faje. Nie moge rzucić, mam za dużo stresów. Jak tu na forum sie naczytałąm to pomyślałąm o Botoksie, ale co mi zaproponowano - złota nić w usta. Podobno Botoks na usta działa 3 miesiace, jakis kwas dział a 8 miesięcy, a złota nić z 5 lat. Kosztuje 1000zł i jest się wyłączonym z życia zawodowego na tydzień, ale 5 lat działa. Od miesiąca czytam, szukam , wszystkie fora obskoczyłam, rachunki za telefony wzrosły bo wydzwaniam po lekarzach. To jest to. Co ważne rozejdą się zmarszczki wokół ust i nie muszę powtarzać co kilka miesiecy. Widziałam zdjęcia przed i po. Robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia46
Zainteresowanazłotem nie wiem ile masz lat ale powiem Tobie, że zamierzam sobie zrobic zabieg złotych nici nie na usta tylko na policzki, skronie i owal twarzy ale lekarka która ma mi to zrobić powiedziała, że zabieg uda się napewno jeżeli przede wszystkim wypełnię sobie bruzdy i zlikwiduję "chomiczki" bo sam zabieg złotych nici nie podniesie zwiotczałej skóry. Dlatego najpierw zastosowano u mnie kwasy, botox i spalanie "chomiczków" a następny etap to złote nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODUS DO KRYNIA46
czy mogłabyś się dowiedzieć więcej od tej koleżanki na temat spalania tego tłuszczyku z brzucha gdzie to robiła lub nr tel .Z botoxu jestem bardzo zadowolona ale jak napisałaś o brzuszku to zainteresowało mnie to bardzo czekam na Twoją odpowiedż i z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella 85
Krynia wielkie dzieki.Poszperam w necie,może cos znajde na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODUS
Zastosowano u Niej to samo co u mnie tylko dostała 3 zastrzyki w swoje sadełko na brzuszku:) Ona mogła ukryć opuchliznę i siniaki pod ciuchami, ja twarzy raczej nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia46
Wybacz DODUS zamiast swój nick wpisałam Twój. Kurcze to znaczy,że każdy może napisać jako ja?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12 do Krynia46
czytałam twoje opinie o zabiegach, mam prosbę czy mozesz mi powiedziec gdzie je wykonywałas? tez chce sie na cos zdecydowac tylko troche sie boje.pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada 12 nie chcę robić reklamy podaj adres e-maila, chociaż nazwisko Pani doktor wzięłam z tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytaj na forum o lipolizie
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3318007&start=150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytaj na forum o lipolizie
www.f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3318007&start=150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytaj na forum o lipolizie
iniekcyjnej, ale nie chce sie skopiować. Jest nas dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makiija
To w końcu wstrzykiwać ten Botoks czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODUS
KRYNIU dziekuje za odpowiedż i innym dziewczyną botox mam juz za sobą mozę zdecyduję się na tą lipozę ale musze poczytać opini innych MIKIJA pytasz czy wstrzyknąć botox ? moja rada to na TAK mam wstrzyknięte drugi raz i jestem bardzo zadowolona zostały troszkę pod samymi oczami ale tam chyba ju zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODUS
zostały mae zmarszczi pod samymi oczami ale tam już chyba musza zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makija wiecie
Mam ochotę i się boję. Nigdy nie robiłam takich rzeczy jak botox. Czy to rzeczywiscie daje takie olsniewajace efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje daje.Najlepszy efekt jest na czole i najdłużej sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Stało się - w poniedziałek mam już zamówiony termin na całościową restaurację gęby - botox i restyline. Być może od razu też zrobię usta. Raz się żyje, w dupę z oszczędzaniem na emeryturę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek30
Hej,to was teraz wszystkich zaskoczę!Bo ja sobie cztery tygodnie temu wstrzyknęłam botox pod oczęta,i to dwa razy!Pierwszy nie dał rezultatów,tylko skóra pod oczami wręcz mi się zaczęła walkowac,a po dwóch tyg poszłam do kontroli i dermatolog wstrzyknęła mi kolejną jednostkę.Minęło już kolejne dwa tygodnie i moje oczy wyglądają okropnie!!!!!!!!!Chcialam dla mojego faceta odmłodnieć,bo moje zmary mimiczne pod oczami były bardzo wyrażne,zwłaszcza przy uśmiechu.A teraz mój facet(który nic nie wie co zrobiłam)ciagle mi się przygląda i mówi,że wyglądam jakoś dziwnie,że chyba się postarzałam,i że lepiej wyglądam jak się nie śmieje!Jednym słowem jestem załamana,bo wyglądam bardzo nie naturalnie gdy się usmiechnę,bo te zmarszczki są tylko pod okiem,a nie w kącikach jak przed zabiegiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Sylwiaczek - pierwsza sprawa - poinformuj nas, co to za mistrzyni eskulapa Cię oszpeciła, bo od tego jest m.in. to forum - żeby sie ostrzegać przed konowałami! Druga rzecz - jak najszybciej skontaktuj się z organizacją "Primum non nocere" - tam powiedzą Ci, jakie masz szanse i na jakie odszkodowanie. A po trzecie - to minie, wkrótce. Zmień makijaż. Bardzo Ci współczuję, ale są gorsze nieszczęścia na świecie. (tylko czy to, że ktoś ma gorzej, może pocieszyć normalnego człowieka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek30
Dzięki za pocieszenie:)Jestem z Bytomia i tam robiłam ten botox. Właśnie przestałam się malować pod oczami!Ale we wtorek znowu idę do kontroli po tym drugim zabiegu i sama nie wiem co powiedzieć,bo jak ta pani doktor znowu mi coś wstrzyknie?Już się boję,niech się to wszystko skończy,chcę spowrotem moje naturalne zmarszczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek30
Jeszcze jedno.Od dwóch dni mam nową pracę,gdzie mam duży kontakt z klientem i kurcze muszę się uśmiechać,ale mam blokadę,no bo przecież nie mogę pokazać jak strasznie się marszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Sylwiaczek, Po pierwsze - nie ma sensu, żebyś się tu użalała, bo nic nie zyskasz. Skontaktuj się ze stowarzyszniem "Primum non nocere" - nawet anonimowo, a tam dowiesz się, jakie prawa Ci przysługują i czy masz szansę na odszkodowanie (moim zdaniem masz). Po drugie - po zakończeniu sprawy podaj nam adres kliniki i nazwisko lekarki, żeby ostrzec inne dziewczyny przed konowałem. Po trzecie - skoro zmieniasz właśnie pracę, jesteś w komfortowej sytuacji! Pomyśl, że ludzie zobaczą Cię pierwszy raz, więc nie zauważą zmian w Twoim wyglądzie, bo przecież nie widzieli Cię wcześniej. Dla nich Twój wygląd będzie normą! Więc ten problem znika, bo nie mają kryterium porównawczego. I szlus. Dowiedz się u stylistki, jaki makijaż robić, by uniewidocznić te zmiany. Są teraz takie czrodziejskie korektory w sprzedaży... A tak poza wszystkim - jestem weteranką botoxu, ale pierwszy raz słyszę, żeby stosowano go POD OCZY! I głowa do góry, to Ci się trochę worki rozprasują! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan-T1
No i widzę, że jednak nie jestem osamotniona.. Ty masz dziwnie marszczące się oczy aja mam sparaliżowane policzki które nie wykonują żadnych ruchów!! Wyglądam jak Joker tylko w wersji damskiej.. To jest dopiero obłęd. W pracy patrzą na mnie jak na dziwadło ale nikt nic nie mówi to chyba jest jeszcze gorsze. Popytałam trochę co robić żeby botox puścił choć odrobinę szybciej. JEDYNE co można zrobić to się pocić czyli dużo wody ,sauna i solarium...Ale tez bez spektakularnych efektów od ręki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Dziewczyny, podawajcie nazwy klinik i nawiska lekarzy, przed którymi trzeba się strzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze najlepiej robic w sprawdzonych gabinetach, najlepiej tam gdzie jest lekarz medycyny estetycznej, moze lepiej zalozyc tez watek polecane gabinety. Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegow a mialm ich wiele.Bptox. lipolize , wypelnienia. Polecam kolezankom i nikt nie wyszedl niezadowolony, wiem ze moja Pani doktor duzo sie szkoli i duzo pracuje, wiec ma duze doswiadczenie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TristanT-1
Podaj proszę taki gabinet warto wiedzieć..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze lepiej
korzystać z zabiegów nieinwazyjnych, niż potem tak wyglądać. Ja mam 34 lata i w tym roku po raz drugi skorzystałam z serii mezoterapii bezigłowej. Wole takie zabiegi zapobiegaące niz dac się oszpecić.\Twarz jest odżywiona i napięta a ja słysze komplementy że wygladam na 25 lat! Łamałam sie kiedyś czy skorzystać z botoksu i widze że dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze lepiej
korzystać z zabiegów nieinwazyjnych, niż potem tak wyglądać. Ja mam 34 lata i w tym roku po raz drugi skorzystałam z serii mezoterapii bezigłowej. Wole takie zabiegi zapobiegaące niz dac się oszpecić.\Twarz jest odżywiona i napięta a ja słysze komplementy że wygladam na 25 lat! Łamałam sie kiedyś czy skorzystać z botoksu i widze że dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×