Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość bardziej niebieska od innych
Wróciłam z kliniki z kwitkiem. Pan doktór nakazał powrócić na botox i restyline za 2 tygodnie, a przez ten czas mam zrobić exfoliację i naświetlania. Dostałam zastępczy doraźny botox w kremie, po 3 minutach od wsmarowania przeżyłam SZOK! Pojadę na nim przez te 2 tygodnie do wizyty, bo juz patrzeć na siebie nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRubi
witam ponownie;) Czy naprawdę nie ma forumowiczki która korzystała z zabiegów wypełniania w Siedlcach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do TristanT1 Moje miejsce to EndoEstetica Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej. info na stronie www.endoestetica.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek30
Do bardziej niebieskiej od innych... Dlaczego przeżyłaś szok po zastosowaniu botoxu w kremie??? I dlaczego lekarz odprawił Cię z kwitkiem i dał to "cudo" w kremie?Jak wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek30
Dziewczyny,czy ja mam jeszcze szansę wyglądać tak jak bym chciała?Czy do końca życia mam patrzeć na te zmary pod oczami?Nienawidzę ich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Sylwiaczek - bo po kilku minutach zrobiłam się 5 lat młodsza. Już napisałam - żeby najpierw zrobić exfoliację i lampy, czyli aby botox i restyline poszły na nową już skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj wstrzyknąć botox,efekt ma być widoczny za 2-3 dni,chodziło mi o \"lwie zmarszczki\",na razie nadal są,chyba takie same,za to mam trudności z marszczeniem czoła-mówię o tym w pozytywnym znaczeniu,bo ja prawie ciągle się marszczyłam,teraz jak chcę ściągnąć czy unieść brwi,muszę się trochę wysilić-w sam raz czasu na opamiętanie,żeby tego nie robić,trochę się martwię,że te zmarszczki są widoczne,jak były,ale niby mam jeszcze 2 dni na efekty,aha-absolutnie żadnych sladów po wkłuciu,żadnych siniaków i zaczerwień pani doktor była fajna,dokładnie mi wszystko wytłumaczyła,powiedziała,że ona woli wstrzykiwać mniej,niż więcej,że lepiej być ostrożnym,bo \"dostrzyknąć\" zawsze można-mnie takie podejscie się spodobało,umówiłam się za dwa tygodnie na wypełnianie bruzd nosowo-wargowych jesli kogoś interesuje-mieszkam w gliwicach i tam też jest gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaczek30
Bardziej niebieska od innych Jesteś z Gliwic,to rzut beretem ode mnie!!Ja mieszkam na Wieszowej:)Pracowalam kiedyś w Gliwicach,to znam troszkę to miasto.Proszę daj mi namiar na Twoja Panią od upiększania:) Napisz,ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiaczek,mieszkam tu od 20 lat i o Wieszowej tylko słyszałam,po lekturze w wikipiedii już wiem,gdzie leży :-) zapomniałam dodać o jednym,co nie bardzo mi się spodobało-otóż za konsultację trzeba zapłacić 600 zł,które zostaną zwrócone,jeśli zdecydujesz się tam na zabieg,ponieważ byłam zdecydowana od razu,to nie bardzo mnie to wzruszyło,dlatego zapomniałam o tym powiedzieć atmosfera i podejscie i symapatyczna pani doktor zadecydowały o kontynuacji upiększania właśnie tam gabinet jest na zygmunta starego,niedaleko pogotowia,postaram się wkleić link,jest w nim nazwisko http://www.malgorzatakocot.com/Kontakt.html skończyłam w sierpniu 40 lat i od tego czasu wydaje mi się,że mam codziennie większe zmarszczki,no może mi sie nie wydaje? w każdym razie dosyc to przeżywam :-) na temat botoksu,pani doktor powiedziała,że można,a nawet lepiej jest wczesniej wstrzykiwać,bo odzwyczaja się twarz od zbędnej mimiki i pogłębiania zmarszczek,póżniej,jak się ma np. głebokie kurze łapki to one sie wyprostują,ale kreseczki pozostaną boję się trochę tego ostrzykiwania,w końcu coś się pod skórę obcego wprowadza,no,ale zmarszczek też się boję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka3
Cześć dziewczyny.Ja wstrzyknęłam sobie botox jakieś 8 dni temu i efekt na czole jest super.Czoło nie marszczy się , lwia zmarszczka zniknęła.10 dni wcześniej miałam wypełniane kwasem hialuronowym zmarszczki nosowo-wargowe oraz kurze łapki. Jestem zadowolona z efektu.Lekarka wstrzyknęła mi też botox pod oczy ale tylko po jednostce, jednak efekt żaden.Wydaje mi się, że pod oczy nie powinno się dawać botoxu. Mam wrażenie jakby mi się oczy zapadły . Ale ogólnie polecam.( Mam 36 lat .) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka3,a od razu widziałaś efekt po botoksie? i czy miałaś znieczulenie na te nosowo-wargowe? i czy kurze łapki miałaś widoczne bez uśmiechu? zastanawiam się nad nimi,ale nie chcę się tak cała ostrzykiwać,jak się nie uśmiecham to jest jeszcze w porządku,ale myślę nad tym,że \'im wcześniej tym lepiej\'... a możesz powiedzieć ile zapłaciłaś za wypełnianie kwasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka1
J arobiłam czółko i okolice oczu w Gdyni-RE-WE-LA-CJA-Polecam wszystkim znajomym :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
sylwiaczek - pomyliłaś mnie z taką tam. Ja nigdy w życiu nie byłam w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wolno robic botoxu pod oczy jeżeli sa nawet minimalne worki pod oczami. Obwisnie wam wszystko!!! Ja od trzech lat robie botox,ale kurze łapki robiłam tylko dwa razy.Wyrzucenie pieniedzy w błoto.Po trzech tygodniach wszystko puscilo,ale z czoła jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek30
To znaczy,ze moja skóra juz nie wróci do poprzedniego stanu???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek30
Co ja mam teraz robić,bo w czwartek ide do tej mojej códotworczyni od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikaX
Robie Botox od 3 lat i zawsze robie pod oczami, ale robie czesto, bo tu mówiła lekarka ze tu nie ma mieśnia i nie działa długo. Robie kurze łapki raz na 5 miesiecy, a pod oczami raz na 2 miesiace. Ładnie wygląda, a lekkie obrzęki mam. Nie mam odczucia jak ktos pisał ze oczy sie zapadły. Poprostu nie mam zmarszczek ani przy oczach, ani pod oczami. Ale wiem, ze trzeba najpierw zrobic kurzełapki a potem pod oczami. Żeby botoks na kurze łąpki działął, jak sie robi pod oczami , ale nie wiem dlaczego, moze zeby mięsień odpowiednio odpoczywał, nie ruszał się za bardzo. W kazdym razie tak musi być. Czytałam, że najpierw któras ma zrobic eksfoliację, lampy a potem dopiero botoks. Ja poddana byłam innej kolejnosci. Najpierw botoks, bo jak lekarka twierdził skóra sie wyprostuje, a potem eksfoljacje kwasami - żeby równo kwasy podziałały na skórę, a jak jest skóra rozprostowana, to lepiej kwas podziała. Czy wiecie ze do eksfoliacji trzeba sie przygotować? Ja przygotowywałam sie przez 2 tygodnie i efekt eksfoliacji mnie zaskoczył. Lekarka mówiła, że efekt jest tak dobry, bo botox wygładził skórę, była równa i kwas dobrze działał, równo na całej twarzy - jak sa zmarszczki to w nie nie wchodzi i po wygładzeniu póxniej botoksem może byc nierówne złuszczenie i dlatego , że byłam przygotowana kremem z kwasami o niskim stężeniu. Mówiła, ze jak chcesz zrobić botoks to zrób, przerwa i eksfoliacja. Nie chce sie wymadrzac, ale od 3 lat od początku mojej przygody z odmładzaniem twarzy nie zmieniłam lekarki, wprost przeciwnie, poleciłam ją wielu moim przyjaciółkom. Coś w tym jest. Botoks pod oczy ma tez moja mama w wieku 59 lat. Ale nie od razu. Najpierw miała kilka zabiegów ujedrniających twarz - mezoterapia kwasem hialuronowym, bo lekarka stwierdziła, ze botoks dobrze nie zadziała, bo ma wory pod oczami i wiszacą skórę mówiąc brutalnie, najpierw trzeba było zrobic porzadek z wiszacą skórą, a teraz nie widać ani worów, ani zmarszczek - ma łaczoną terapie mezoterapie z botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schana
ja wstrzyknełam sobie dziś o efektach powiem wam za parę dni , zapomniałam zapytać lekarza dlaczego nie wolno się schylać może któraś z was odpowiedzieć mi na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Nie wolno się schylać, żeby płyn (botox) nie "spłynął" tam, gdzie nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaczek30
To już wiem co powinna zrobić moja lekarka przed wstrzyknięciem botoxu,powinna mi ujędrnić skórę pod oczami???Czyż nie tak??bikaX??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaczek30
Doradżcie mi,bo nie wiem co mam powiedzieć lekarce,w srodę idę do kontroli,a musi mi teraz pomóc coś zaradzić,zrobić tak żebym była w końcu zadowolona,bo nie będę już więcej płacić,bo jak na razie to płacę,ale słono-pokazując się w takim stanie między ludżmi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiaczek30,trudno jest odpowiedzieć na Twoje pytanie,dlatego najlepiej wybierając lekarza trzeba mieć do niego zaufanie-różni lekarze,różne metody,nawet w tak jakby podstawowych sprawach,jak masz zaufanie,słuchasz tylko swojego myślę,że najlepiej by było,jakbyś zapytała swojej pani doktor, co mysli o takiej kolejności,z tym,że z Twoich postów wynika,że coś ona nie bardzo... może zmienić lekarza? a ten botoks pod oczami pewnie się wchłonie za parę miesięcy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikaX
Sylwiaczku, może zmień lekarza. Moja doktórka jak po powiększeniu ust miałam spuchnietą górna warge dwa tygodnie to w promocji gratis zafundowała mi gratis sesje fotoodmładzania, widziała, że mam delikatnie popekane naczynka na nosie i podczas fotoodmładzania zrobiła mi je. J trochę czytam i wiem, ze to tylko ja mogłam zareagować 2 tygodniowym obrzekiem górnej wargi, ale pokazałam jej to. Pojechałam do niej, i nie kazała mi płacić, zrobiła mi sesje sterydową. Pół dnia przeleżałam z jakims sterydem, utwardzając go laserem, zlikwidowała opuchliznę. Jak wychodziłam dokładnie po 6 godzinach z gabinetu, nie miałam spuchniętej górnej wargi, a za to miałam ładna skórtkę na nosku, bez popękanych naczynek. Wiecie, to fajnie jak coś jest nie tak. Bo doktórka skacze koło mnie niesamowicie, jakby sie bała, żebym tylko nie była niezadowolona, a poza tym jeszcze COŚ duże cos gratis. Sądzę, ze tak powinno być wszedzie. Nie poszłą bym tam gdzie zrobią żle, a jeszcze kazą płacic za poprawkę. Takie jest moje zdanie. Może ktos myśli inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek3
Dlatego właśnie pójdę do niej w środę i będę marudzić!Miała mi zrobić też naczynka na policzkach,więc myślę,że w takim wypadku zrobi mi to gratis,ale mam też nadzieję,że poradzi coś z moimi oczkami:)Bo chyba istnieje jakiś sposób na zmarszczki pod oczami?Bo miałam już myśli,że mam tak pogniecioną skórę,że muszę się pogodzić z tym,że już nigdy nie będę młodo wyglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzyknelam przedwczoraj i jeste spochnieta z jednej strony,co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mówiła lekarka,że mogą miec spuchnięcia,czy nierówności,może boleć głowa,ale mnie nic nie było,mocno jesteś spuchnięta? gdzie sobie wstrzykiwałaś? jak ci do jutra nie przejdzie,to zadzwon do swojej lekarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuskryptus
A ja zrobiłam dziś rano czoło i górną wargę. Wzięłam namiary na Panią Turczyńską, po przeczytaniu tego topiku znalazłam na jej temat tylko dobre opinie. Usta wyszły ładnie, lekko powiększyłam, takie grubsze się zrobiły, pełniejsze, a czoło na razie trzeba poczekać 2 tygodnie. Bo to Botox. Dowiedziałąm sie wielku ciekawych rzeczy. Po pierwszeco moze byc przy ostrzykiwaniu czoła, jezeli jest silny mięsień, to może opaść powieka, ale to nie jest tak, że zupełnie opada na dolną powieke, a delikatnie. To moze trwac 2 tygodnie. I póżniej przechodzi. Pani Doktor zawołała swoją córkę i pokazała jak wyglada ostrzyknięcie lwiej zmarszczki - tej między brwiami. Dziewczyna 20 - letnia , a bardzo marszczyła brwi. Teraz nie moze zrobić takiej minki złosnicy, nie moze zmarszczyć tej cześci miedzy brwiami. Ciekawe. Pani Doktor wyglada na bardzo rozsadną osobę i myśle, że gdyby było to szkodliwe to by nie zrobiła tego własnemu dziecku. Zalecenie - w tym samym dniu nie wolno pic alkoholu i nie wolno pocgylac głowy przez 5 godzin. Nic nie czuję w czole. Zastrzyki w czoło nic nie bolały to było jak szczypnięcie. Usta - zrobiła mi zastrzyk znieczulajacy i czułam jakby dotykała konturówką po ustach. W sklai 10 - przyznaję 10 punktów za bezbolesność i górną warge. Na czoło trzeba 14 dni zaczekać. Odezwę sie i napiszę jak czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od piatku jestem spuchnieta ale oprocz tego boli mnie zab,lekarz powiedzial,ze wytworzyl sie krwiak i trzeba odczekac, do konca tygodnia powinno mi wszystko zejsc, dostalam paracetamol w tabletkach i to wszystko a zab jak boli tak boli,odczekam jeszcze poniewaz opuchlizna znacznie sie zmniejszyla ale nie rozumiem co z zebem,jak nie przejdzie pojde po prostu do dentysty,twarz wyglada duzo lepiej .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuskryptus
Do Ajcili a co sobie kochanie obstrzyknęłaś? To tak jest że pierwsze dni są nieprzyjemne, bierz prochy przeciwbólowe, po co sie meczyc. Tak mi powiedziała lekarka i ma racje . Nie ma nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiina
Ja wstrzyknęłam sbie Botox w czoło, umówiłam się do lekarki najczęściej polecanej na tym forum i mam w czole Botox. Na razie czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×