Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Kinga102
do Sarenki Polecam Ci Świebodzin koło Zielonej. Samam mieszkam pod Zielona , a na Botoks jezdżę do Świebodzina, Przychodnia Auris. Jeżdżę do niej od 2 lat i jestem zadowolona. Robię cała twarz raz na 7-8 miesiecy, nie miałam zadnych powikłań i jkestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollabes
A czy jest jakiś preparat który można wstrzyknąć w usta żeby je trwale nawilżyć nie chcę powiększać tylko nawilżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollabes
A czy jest jakiś preparat który można wstrzyknąć w usta żeby je trwale nawilżyć nie chcę powiększać tylko nawilżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollabes
a czy jest jakiś preparat który można wstrzyknąć w usta żeby je trwale nawilżyć. Ja mam taką spękaną skórę w czasie zimy że nie umiem sobie z tym poradzić ciągle przygryzuję wargi i siągam tą popękaną skórkę. Nie chcę powiększać ust tylko je nawilżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialka007
Witam Mam 25 lat i chce zrobic botox.Mam widoczne zmarszczki mimiczne na czole wokol oczu i lwia zmarche.Dlugo palilam papierosy mysle, ze to wlasnie dzieki nim jest tak a nie inaczej.Chociaz musze przyznac, ze mam dosc mocna mimike twarzy i delikatna skore.Jaki bylby koszt tych 3 stref??Zmarszczki nie sa bardzo glebokie.Czy ktoras z was robila ten zabieb w Atelierze Urody w Nowym Sączu??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialka007
Witam Mam 25 lat i chce zrobic botox.Mam widoczne zmarszczki mimiczne na czole wokol oczu i lwia zmarche.Dlugo palilam papierosy mysle, ze to wlasnie dzieki nim jest tak a nie inaczej.Chociaz musze przyznac, ze mam dosc mocna mimike twarzy i delikatna skore.Jaki bylby koszt tych 3 stref??Zmarszczki nie sa bardzo glebokie.Czy ktoras z was robila ten zabieb w Atelierze Urody w Nowym Sączu??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ando6992
czy ma ktoś może adres w OLsztynie? zamierzam właśnie poddać się zabiegowi z botoxu ale nie wiem gdzie się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ando6992
czy ma ktoś może adres w OLsztynie? zamierzam właśnie poddać się zabiegowi z botoxu ale nie wiem gdzie się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ando6992
czy ktoś ma adres w Olsztynie ? mam zamiar odmłodzić się botoxem ale nie wiem gdzie się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andogo
czy ktoś ma adres w Olsztynie ? mam zamiar odmłodzić się botoxem ale nie wiem gdzie się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andogo
czy ktoś ma adres w Olsztynie ? mam zamiar odmłodzić się botoxem ale nie wiem gdzie się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andogo
czy ktoś ma adres w Olsztynie ? mam zamiar odmłodzić się botoxem ale nie wiem gdzie się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BTTTTTTTTT Mam dla Ciebie dobrą wiadomość jest już focus rf w Krakowie na ul. Długiej, ja chodzę na zabiegi na twarz i jestem bardzo zadowolona, wreszczcie jest w Krakowie, gdyby ktoż był zainteresowany to podam numer.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BTTTTTTTTT Mam dla Ciebie dobrą wiadomość jest już focus rf w Krakowie na ul. Długiej, ja chodzę na zabiegi na twarz i jestem bardzo zadowolona, wreszcie jest w Krakowie, gdyby ktoż był zainteresowany to podam numer.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BTTTTTTTTT Mam dla Ciebie dobrą wiadomość jest już focus rf w Krakowie na ul. Długiej, ja chodzę na zabiegi na twarz i jestem bardzo zadowolona, wreszczcie jest w Krakowie, gdyby ktoż był zainteresowany to podam numer.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie w glowie
kreci po botoxie normalnie chyba mnie zatruto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt do betania
betania, masz jakis namiar na Dr Noszczykową? wspomniałas w poscie bede wdzieczna za info, robiłam juz botox dwa razy ale po drugim razie nie jakos szybko zanika , lekkie zmarszczki sa juz po 2,5 miesiacach ( lwia ) , moze tak jest , nie wiem ale chciałaby sprawdzic innego , dobrego lekarza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka02
witajcie, czy któraś zna sprawdzony gabinet z okolic Pszczyny lub Tych, zamierzam poddać się zabiegowi :-) , podajcie jakieś namiary, z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka02
witajcie, czy któraś zna sprawdzony gabinet z okolic Pszczyny lub Tych, zamierzam poddać się zabiegowi :-) , podajcie jakieś namiary, z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_botox
witajcie, czy któraś zna sprawdzony gabinet z okolic Pszczyny lub Tych, zamierzam poddać się zabiegowi :-) , podajcie jakieś namiary, z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_botox
witajcie, czy któraś zna sprawdzony gabinet z okolic Pszczyny lub Tych, zamierzam poddać się zabiegowi :-) , podajcie jakieś namiary, z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltia
Jak ktoś ma ochotę to będę się wybierac na botox do Simki z inną osobą z okolic Wrocławia. Pewnie w jakąś sobotę. Jak ktoś chętny to proszę o kontakt na maila klatkaam@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltia
Jak ktoś chętny na wyjazd do Simki na botox to prosze o kontakt, zbieram ekipę. Ja będę jechac z Wrocławia, mogę kogoś zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltia
Jak ktoś chętny na wyjazd do Simki na botox to prosze o kontakt, zbieram ekipę. Ja będę jechac z Wrocławia, mogę kogoś zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltia
To okolice Tych to Simka może być. Jak chcesz to zbieramy ekipę do Simki. Daj mi znać na maila. Ja jestem zadowolona z botoxu u niego Będę jechac z Wrocławia, jak ktoś z okolic Wrocławia ma ochotę się zabrać też to zapraszam na kontak na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltia
okolice tych to Simka, ma gabinet w Studzionce Jak masz ochotę to zbieram ekpię, możesz się dołączyć. Będę jechac z Wrocławia, więc jak ktoś ma ochotę się zabrać, to zapraszam, kontakt przez e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltia
okolice tych to Simka, ma gabinet w Studzionce Jak masz ochotę to zbieram ekpię, możesz się dołączyć. Będę jechac z Wrocławia, więc jak ktoś ma ochotę się zabrać, to zapraszam, kontakt przez e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ildolce
dziewczyny szukamy chetnej na botox do Simki w nastepnym tyg. jak jest jakas chetna tobardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madag
dziewczyny szukamy chetnej na botox do Dr.Simki w nastepnym tyg.Jak jest jakas chetna to prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madag
dziewczyny szukamy chetnej na botox do Dr.Simki w nastepnym tyg.Jak jest jakas chetna to prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×