Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość do modelinka
ale to temat o botoxie wiec dlaczego w tym temacie pytasz o powiekszanie ust? Jest o tym osobny temat i bardzo duzo wpisow. Ja robie botox w Warszawie u pani dr z duzym doswiadczeniem i profesjonalizmem,place 250 zl za dawke botoxu ,czy ktos zna gabinet z rowniez doswiadczonym lekarzem i nizszymi cenami? Jesli tak prosze o namiary.Zeby nie bylo niedomowien z zabiegow jestem za kazdym razem bardzo zadowolona ,na pol roku mam spokoj,ale finansowo troche u mnie slabo i jestem zmuszona szukac gabinetu gdzie maja jeszcze taniej ,ale tez nie partacza zabiegow,nie powstaje efekt opadnietych powiek i botox trzyma sie nie krocej niz pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelinka
Wiem i napisalam o tym na poczatku, ale nie moge znalesc forum z duza iloscia wypowiedzi na temat kwasu i ust, jesli nie sprawiloby Ci to duzego klopotu to wstaw mi prosze link do dyskusji o tym-bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelinka
O.k wkoncu znalazlam-pozdrawiam wszystkie zwolenniczki botoxu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
hej dziewczyny, czytam to forum od dawna i mam ochote pozbyć się lwa w Ząbkach wieczbnie wyglądam na wściekłą.., jutro już zadzwonię umówić się na konsultajcję ciekawe czy są tam długie terminy Trzymajcie kciuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
hej dziewczyny, czytam to forum od dawna i mam ochote pozbyć się lwa w Ząbkach wieczbnie wyglądam na wściekłą.., jutro już zadzwonię umówić się na konsultajcję ciekawe czy są tam długie terminy Trzymajcie kciuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka1710
Ja mam 25 lat miałam robiony botox na czole u Dr Saifi we Wrocławiu. Nie dość, że lekarz bardzo przyjemny i sympatyczny korzysta z bardzo cieniutkich igieł japońskich nie czuć kompletnie bólu, żadnych śladów. Jestem bardzo zadowolona bo mimo wieku miałam dość znaczne zmarszczki na czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
do Kobra 43 napisz jak u Ciebie po - za mam termin na sobotę, jeszcze nie panikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Hmmm no i wizyte mam w sobotę, jak dobrze pójdzie to i od razu botox w lwa ;) jeszcze nie panikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Hmmm no i wizyte mam w sobotę, jak dobrze pójdzie to i od razu botox w lwa ;) jeszcze nie panikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Hmmm no i wizyte mam w sobotę, jak dobrze pójdzie to i od razu botox w lwa ;) jeszcze nie panikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Hmmm no i wizyte mam w sobotę, jak dobrze pójdzie to i od razu botox w lwa ;) jeszcze nie panikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
uff -zdecydowałam się idę na botox 14.01. trochę się boję ale robię całą twarz ;) nie wiedziałam na jaki gabinet zdecydować się jestem z Gliwic i wybór dermatologów estetyków ogromny -mam nadzieję ,że nie trafię na partacza ;(( dam znać 14.01 albo będę płakać -albo będę śpiewać i polecać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
zdecydowałam się idę na botox 14.01. robię cała twarz -za tydzień albo będę polecać albo płakać - miałam dylemat jestem z Gliwic gabinetów dermatologów estetycznych dużo ale opinii o nich nie ma żadnych :(( mam nadzieję ,że nie trafie na partacza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
a ja powoli panikuję - nie znalazłam nazwiska lekarza z Ząbek w stowarzyszeniu dermatologów estetyków...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
a ja powoli panikuję - nie znalazłam nazwiska lekarza z Ząbek w stowarzyszeniu dermatologów estetyków...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie musiałas znależć, przeciez do wykonywania takich zabiegów nie trzeba być po kursie medycyny estetycznej - specjalizacja takowa bowiem nie isteniej w polsce. Takie zabiegi robią poza dermatologami również okuliści, lek. ogólni itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie musiałas znależć, przeciez do wykonywania takich zabiegów nie trzeba być po kursie medycyny estetycznej - specjalizacja takowa bowiem nie isteniej w polsce. Takie zabiegi robią poza dermatologami również okuliści, lek. ogólni itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie musiałas znależć, przeciez do wykonywania takich zabiegów nie trzeba być po kursie medycyny estetycznej - specjalizacja takowa bowiem nie isteniej w polsce. Takie zabiegi robią poza dermatologami również okuliści, lek. ogólni itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
po lekturze tego topiku przestałam się stresowac - liczę na to że od soboty zacznę obserwować lwa i ze on zniknie ;) a jeszcze bym chętnie kurze złagodziła ale zobaczę co mi likorz powie - konsultacje mam tego samego dnia co robią botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
po lekturze tego topiku przestałam się stresowac - liczę na to że od soboty zacznę obserwować lwa i ze on zniknie ;) a jeszcze bym chętnie kurze złagodziła ale zobaczę co mi likorz powie - konsultacje mam tego samego dnia co robią botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
po lekturze tego topiku przestałam się stresowac - liczę na to że od soboty zacznę obserwować lwa i ze on zniknie ;) a jeszcze bym chętnie kurze złagodziła ale zobaczę co mi likorz powie - konsultacje mam tego samego dnia co robią botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
po lekturze tego topiku przestałam się stresowac - liczę na to że od soboty zacznę obserwować lwa i ze on zniknie ;) a jeszcze bym chętnie kurze złagodziła ale zobaczę co mi likorz powie - konsultacje mam tego samego dnia co robią botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONA ANA
Do Kasi39.... wejdź na stronę beautyderm. Gabinet w Gdyni i Gdańsku prowadzony przez dermatolog dr Rogowską. Jestem na etapie serii mikrodermabrazji (rewelacja), i w niedługim czasie będę miała robiony botox. Już nie mogę się doczekać efektów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegam przed....
Ostrzegam przed dr. Zaczynska z Krakowa, zrobila mi botox i wypelniacze, gadala chyba z godzine o pierdolach za przeproszeniem, glupia jestem ze wtedy nie wyszlam.80% z tego jej gadania to przechwalki jakie to ona dyplomy ma i ze jest najlepsza ..eh glupia jestem ze sie nabralam na ten falszywy marketing :-o Najpierw tyle sie nagadala o tym ze pokazuje ampulki na zyczenie klientek i ze od zawsze u niej jest wszystko JASNE I KLAROWNE a potem kiedy mowilam ze chcialabym zobaczyc ampulke to swtierdzila ze powinnam powiedziec jej wczensiej bo wlasnie wyrzucila i nie bedzie teraz grzebac w koszu. Ok, minelo pare tygodni a moja twarz wyglada fatalnie :( Naprawde , nie dosc ze zdziera to jeszcze wykonuje uslugi nieprofesjonalnie, zostawia pacjenta z kremem na twarzy i zapomina o nim (czekalam w osobnym pokoju ponad godzine podczas gdy w innym gabinecie czekalam ok 20 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-l-g-a
Witajcie! Już półtora roku po ukończeniu studiów udało mi się zabrać do pisania pracy magisterskiej. Studiowałam psychologię. Poszukuję kobiet, które zgodziłby się wypełnić kwestionariusze. Temat i ogólny opis zamieszczam teraz: WSPÓŁCZESNA KOBIETA "Jestem studentką psychologii i przeprowadzam badania do pracy magisterskiej. Interesuje mnie, w jaki sposób współczesne kobiety próbują poprawić swoje samopoczucie a przez to wpłynąć na jakość życia. Można to robić na różne sposoby, np. korzystając z usług salonów kosmetycznych lub klinik medycyny estetycznej, uprawiając sport czy zachowując zdrową dietę. Chcę się dowiedzieć, z jakich metod korzystają Polki." Wypełnienie tych kwestionariuszy zajmuje między 15 a 20 minut, naprawdę, bo sprawdziłam z zegarkiem. Jeśli któraś z Was zechciałaby mi pomóc, będę o.g.r.o.m.n.i.e wdzięczna :) Proszę o mail na adres: olga.slifirska@gmail.com, wyślę kwestionariusze mailem i poproszę o odesłanie po wypełnieniu. Udział w moim badaniu jest całkowicie anonimowy. Z góry Wam wszystkim dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
hej - zrobiłam - lwia zmarszczka jeszcze jest jednak kurze łapki zniknęły ;)) Lekarz rozszerzył mi okolice lwa troche wyżej na czoło i ten fragment też juz się nie marszczy ;) ale brwi moge jeszcze smiało ściągać i surowa krecha jest widoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_Krzeszowice
Hej, ja miałam botoks wstrzyknięty pierwszy raz w wieku 30 lat. Miałam bardzo wyraźną lwią zmarchę na czole, i wyglądałam nieco groźnie przez to, co chyba odstraszało potencjalnych kandydatów na męża;) Zabieg miałam w Krakowie, u dr Budzicz. też miałam wątpliwości na początek, ale poczytałam trochę na jej stronie http://www.budzicz.pl/oferta-zabiegow/zabiegi-odmladzajace/artykul/zobacz/botox.html ale w sumie najbardziej przekonało mnie to, jak mi pokazała zdjęcia pacjentek przed i po. Właśnie fajne jest u niej to, że przed zabiegiem robi zdjęcie, a później kilka tygodni po i wtedy widzi się różnice. Miałam już kilka razy botox, a mojemu facetowi na razie się nie chwaliłam :D Niech myśli, że jestem piękna naturalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie ile płacicie! Ja mam lwią, nie trzeba całej ampułki ...Podobno od tego roku maja produkować takie małe opakowania . Czy któraś już miała robiony z takiej małej? Musiałabym iść z kimś, a nie chcę się \"chwalić\" że to robię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie ile płacicie! Ja mam lwią, nie trzeba całej ampułki ...Podobno od tego roku maja produkować takie małe opakowania . Czy któraś już miała robiony z takiej małej? Musiałabym iść z kimś, a nie chcę się \"chwalić\" że to robię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
Jak ktoś jest z Gliwic to polecam :http://www.medspace.info.pl/ jestem bardzo zadowolona !!! Polecam dr Olę Micińską . ZROBIŁAM CAŁĄ TWARZ -i na pewno będę chodzić cały czas ;)) żadnych efektów ubocznych !! Same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×