Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Karolina35
Do jola01 trochę mnie martwisz... naprawdę nie mam pojęcia co możesz zrobić. Okłady to tu nic nie pomogą. Zadzwoń do tej doktor. Gdzie to robiłaś? Przecież jak dobrze jest podany botox to tam nic nie powinno się dziać. A może Tobie się tylk tak wydaje? Bo masz lekki dyskomfort wynikający z odrętwienia, które u mnie tak 3 do 5 dni się utrzymywało? Nie wiem ale ja bym dzwoniła. Do Maczka35 Wiesz ja nie wiem jaki Ty masz największy kłopot z oczami bo ja to się zawsze na workach skupiałam. Tzn. jak skończyłam 25 lat to zaczęłam pod oczy Nivea na zmarchy tak co drugi dzien na noc, ale kurze łapki to chyba dopiero teraz się zaczęly i to przy mrużeniu bo przy uśmiechu to ledwo widać. Ale worki mam. Teraz to na noc TIME FREEZE firmuy LUMEN, zaraz jak się obudzę to FLOSLEK żel ze świetlikiem i babką na zapuchnięte ślepia i potem już przy normalnej pielegnacji stare dobre NIVEA Q10. teraz chcę na noc sobie kupić z Lirac bo podobno dobry na worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
hej, no jako takich worków nie mam, ale przez ten botox z boku w kurze to mi sie wydaje że bardziej mi sie pomarchało pod oczami-chociaż lekarz mówi że mi się wydaje. Ale skórke tam mam cieniutką -coś sobie kupiłam z Avonu, ale chyba Vichy zobacze pod oczy ;-)\ Dzięki za info;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola,w działaniach ubocznych po wstrzyknięciu botoksu jest taka opcja,że powieki opadają,cofa się to po dwóch tygodniach mnie chyba opadły,wczesniej o tym pisałam,też wyglądałam paskudnie-ale nikt mi nie zwrócił uwagi,że żle wyglądam,albo coś w tym stylu,po paru dniach-albo się przyzwyczaiłam do wyglądu,albo mi się to opadnięcie cofnęlo,botoks miałam trzeci raz,w lwią zmarszczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remagdalena31
Drogie Kobietki! Robiłam Botox dopiero 2 razy.Pierwszy w lipcu2008- kurze łapki-efekt był rewelacyjny!Byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem.mimiczne miałam naprawdę ogromnę a po botoksie zupełnie zniknęły. Efekt utzrymał się do listopada kiedy zauważyłam,że zaczęły się pojawiać umówiłam się na wizytę do tego samego lekarza. w grudniu wstrzyknął mi kurze łapki i dodatkowo całe czoło orócz lwiej zmarszki , gdzyż jego zdaniem nie było takiej potrzeby.po powrocie do domu czułam się przez parę dni jak bym miała przyklejony plaster do czoła- w ogóle nie mogłam nim poruszać! po 4 dniach tam gdzie lekarz botoksu nie wstrzyknął pojawi ła się obrzydliwa pozioma zmarszczka, która do tej pory nie zniknęła i jak zauważam-bo botoks właśnie zaczął puszczać- wcale nie zamierza zejść. obawiam sie więc, że jest to nowa zmarszczka,której nabyłam się w efekcie botoksu.proszę napiszcie czy któraś z Pań miała taki efekt i jak to leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do remagdalena31 pewnie niedługo będziesz się wybierać z kurzymi łapkami do poprawki bo z tego co pisałaś to 4 miesiącde Ci się trzymały i odrazu potem poszłaś "naprawiać". Najlepiej doktor Ci doradzi, myślę,ze tym razem dostaniesz też ukłucie w lwią zmarche. Daj znać co on na to powie bo ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do remagdalena oczywiscie ze t
ze tak. Wstrzykniety botox powoduje zanik zmarszczek w tych miejscach w których został podany. Natomiast w innych miejscach powstają nowe zmarszczki. Ja tak mialam po podaniu w kurze łapki zrobily mi sie w koncikach pionowe. Po tym incydencie botoxu nie robię, ostrzykuje miesca podatne na zmarszczki mezoterapią iglowa... i stosuje drogie kremy. Dla mnie botox zrobil wiecej szkod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do remagdalena oczywiscie ze t
ze tak. Wstrzykniety botox powoduje zanik zmarszczek w tych miejscach w których został podany. Natomiast w innych miejscach powstają nowe zmarszczki. Ja tak mialam po podaniu w kurze łapki zrobily mi sie w koncikach pionowe. Po tym incydencie botoxu nie robię, ostrzykuje miesca podatne na zmarszczki mezoterapią iglowa... i stosuje drogie kremy. Dla mnie botox zrobil wiecej szkod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitara
do Betanii Poszlam do Derma-Med (Wroclaw), faktycznie p. doktor nieco dziwna, zwracala sie do mnie per "ona"- np. "Czy robila sobie juz kiedys botox?". Po jakims czasie bylo to denerwujace. Botox zrobila mi pieknie- dodatkowo wstrzyknela mi w srodek brody i ponizej kacikow ust, co spowodowalo, ze nie moge sie wykrzywiac "w podkowke", co czesto robilam i kaciki ust mi poszly w dol. Teraz moge sie tylko usmiechac, co jest ok, chociaz przezuwa sie ..jakos dziwnie. Natomiast co do wypelniaczy, stanowczo tego gabinetu nie polecam. Wypelniono mi cienie pod oczami. P. doktor nie ma pojeca np, ze przy wypelnieniu przysrodkowej czesci oczodolu trzeba tez dopelnic boczne, bo robi sie "dziura". Ponadto trzeba wypelnic troche z bokow nosa, bo tez dziura. Nie wygladam zle, bo wypelniacze robie dosc wczesnie, ale pod pewnymi katami widze niedorobki. Ona caly czas mowila "nie lubie tej okolicy", w kolko doslownie- teraz wiem, dlaczego nie lubi- po prostu nie ma wprawy i nie potrafi. To tyle. Ogolnie- nie polecam- sa inne miejsca, gdzie botox sie robi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do dziewczyny,którą boli głowa i opadły powieki po botoksie.Raz tak miałam.Za duzo dostałaś botoksu od razu!!! ja brałam 3 dni suma migren,bo miałam okropną migrenę.a powieki tez mi opadały z przeciążenia.I nie chce Cie straszyć mi nie puściły 6 miesięcy.A oczy to już tragedia,tez mnie piekły.A potem zaczęłam na nie bardzo chorować.Botoks to przecież jest trucizna. Ale my głupie chcemy być piękne i nie zawsze sie to udaje Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania40
witam wszystkie drogie kobietki....chce sobie wstrzyknąć botox w czoło i lwia zmarszczka.Proszę podajcie mi dobrego lekarza z okolic Raciborza lub Rybnika..jeszcze nigdy nic sobie nie robiłam z takich rzeczy więc nie mam zielonego pojęcia gdzie znajdę dobrego lekarza:{{:{:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laola32
jakie info macie o dr baczewskiej drogie Panie. mam konsultacja na koniec kwietnia i chcialabym botoks w lwia. slyszala tez o dr olsznskim z gdyni. moze macie jakies doswiadczenia z tymi lekarzami. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania40
Witam:}]:]:Czy któraś z dziewczyn zna dobrego lekarza z okolic Rybnik-Racibórz.Chce sobie zrobić lwią zmarszczkę .Jeszcze nigdy nie robiłam więc nie mam zielonego pojęcia jak i gdzie szukać... proszę o jakieś info.oraz namiary}:]:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania40
Witam was dziewczynki:}]:]:Trosze o poradę...CZy któraś z was zna dobrego lekarza z terenu Raciborza lub Rybnika.Chcę sobie zrobić lwią zmarszczkę oraz drobne zmarszczki w kolo oczu.Proszę o namiary dobrego lekarza .....Jeszcze nigdy sobie nic nie robiłam więc nie mam zielonego pojęcia jak i co.gdzie szukać.....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam u baczewskiej
pomimo dobrych komentarzy na forum. Bylam niezadowolona. Poza tym w gabinecie byly same babki do poprawki, wiec nie jest taka dobra jak byla tu opisywana. Nie tylko ja bylam zadowolona. Efekt opdanietej powieki i dodatkowe zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
http://www.medspace.info.pl/ polecam wszystkim z Gliwic i okolic , chodzę od stycznia regularnie i efekt rewelacyjny !! Poczytajcie stronę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do Vitara W Dermamedzie ponoć jest jeszcze facet Surowiak czy jakoś tak sie nazywa i robi dobrze wypełniacze i mezoterapię.Ponoć ciężko sie dostać tak z marszu ,a to już coś znaczy.Natomiast tamta Pani jest zawsze wolna i to jest niepokojące.Bo nie ćwiczy,a trening czyni mistrza.jeśli nie robi zabiegów ,to i nie ma wprawy Dobrze,ze Ci nie zdeformowała twarzy,bo podawanie botoksu w dolnych partiach twarzy może się źle skończyć Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś33
Witam wszystkie Panie, 27 marca wstrzyknęłam sobie botox w czoło i kurze łapki, również pod oczami. Czoło faktycznie gładkie, jakby paraliż mięśni. Trochę gorzej z oczami, w miejscach gdzie zmarszczek nie było, pojawiły się nowe. Starych nie widać a "nowe" są widoczne przy szczerym uśmiechu. Po świętach idę na kontrolę, zobaczymy co dalej ... Po telefonicznej interwencji dowiedziałam się, że może to być efekt zatrzymania wody w tych okolichach, obawiam się jednak że to nie to. Na razie jednak boję się uśmiechać, bo wyglądam wtedy na 10 lat starszą ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39_lat
Witam. Może któraś z was wie, czy po zabiegu puchnie sie w okolicach policzków (jezeli botoks dotyczy linii wokół ust)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
witam Miałam kwas w bruzdy efekt mniejszy niż się spodziewałam,na botox zabrakło mi odwagi.Dziewczyny Ania42 jedziecie do Sulęcina a co zamierzacie robić.Ja mam niedosyt,wyglądam lepiej ale mi mało,chciałabym jeszcze lepiej a te zmarchy pod oczami nie dają spać.Doradżcie co robić.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 42
Ala43!!!! No w koncu się odezwałaś!!! Juz zaczynałam sie martwić. Jedziemy, ale nie wiem jeszcze co będę robiła. Poczekam na sugestie p. doktor. Myslę, ze botox (lwia, czoło i kurze łapki) i wypełnienie głębszych bruzd. A jak Twoja p. doktor? Ile zapłaciłaś? Co dokładnie zrobiłaś? Bolało? No napisz coś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Oj to wciąga i jeszcze chcesz więcej i więcej..ja tez juz myslę co by tu jeszcze dostrzyknać bo juz mi mało, ja mam pod oczmi zmarszczki i one mnie wkurzają ale pod oczy się boję trochę -teraz jak byłam na kontroli to trochę pomarudziłam i mi dotrzyknał botox w kurze ech;-) Zakupiłam mnóstwo masek, maseczek, kremów z fv i pod oczy -nmasakra jakaś ;-) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
a pod oczami to mam skóre cieniutką -chyba sobie 5 kg ogórków zielonych kupię bede tarła i się obkładała...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam po biotoxie
sa nowezmarszczki , dostalam jakby taka siateczke zmarszczek w rejonie lwiej zmarszczki. ide na konsultacje do dermatolog,musze to teraz jakos zniwelowac ale czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
Dziewczyny kochane ale te zmarszczki w innych miejscach po botoxie pięknie znikają po 5-14 dniach - sama to przeszłam - botox powoduje ,że skóra zagina się ,ale nie na stałe -zmarszczki nie utrwalają się!! wystarczy dobry krem rano i wieczorem i dodatkowo co 14 dni mezoterapia ;)) Efekt super - sama przechodziłam koszmar ale po 2 tygodniach wszystko się wygładza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadonna powiedz
na jaka chodzilas mezoterapie? Ja po botoxie placze, mam skóre jak zgnieciony papier w tym miejscu w którym mi podano, kremy stosuje drogie nic nie pomaga. Ta skóra wyglada jak skóra pomaranczy albo siatka drobnych zmarszczek . Co masz na mysli skóra sie zagina? czym to naprwic rozprostowac teraz to wyglada jak Gąbka i tylko w tym miejscu. Botox zszedl a skora gabczasta pozostala, jak dziala mezoterapia i czy pomaga? Jaki program mezoterapi bralas , bo sa rozne rodzaje i czy iglowa. Ja spac nie moge przez tą straszna skóre teraz. wolalam te moje dwie kreski niz te gówno co mam.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
tylko mezoterapia igłowa !!! mieszaniana :L-KARNITYNA, KOFEINA, WYCIĄG Z NOSTRZYKA, KARCZOCHA, RUTYNY, CENTELLA ASIATICA, CONJONCTYL, NCTF, PLACENTEX, MINOKSYDYL, PANTHENOL, CELLULYSE)zabieg bezbolesny lekkie wpuszczanie igłą preparatu w całą twarz co 0,5 cm co 2 tygodnie - nierówności , zmarszczki i gąbczasty efekt na skórze po botoxie znika już po 1 zabiegu -cena od 100 zł do 150 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackmadonna dzieki
ZARAZ zamawiam wizytę. Juz nigdy nie zrobie botoxu, wiecie jak to wyglada jakbym byla po wypadku w tym miejscu. Cala skóra normalna a wtym miejscu jakby mi ktos scisnal piescia i trzymal .. masakra, plakac mi sie chce. Zeby tylko to pomoglo, wole te dwie kreski co mialam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackmadonna dzieki
Mam pytanie Czy robisz nadal botox po tych wydarzeniach z skóra ? dlaczego tak sie robi z skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Cos mi się nie wydaje żeby za 150zł, takie cuda były z tą mezoterapią. Tak tanio??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona dzieki
napisz cos wiecej jeszcze ,czy zaprzestalas stosowania botoxu? i skad znasz tak dokladny sklad tych preparatów.. jestes kosmetyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×