Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość lwia zmarszczka
napiszcie jak długo wam trzyma botox na lwiej bo 3 miesiące to trochę mało za tą kasę czy to oznacz że po 3 np m-cach stan jak przed u nas cena 600-800 znając życie to te 800 bardziej prawdopodobne napiszcie na co zwrócić uwagę mam dość grubą skórę i boję się że się nie uda i kasa w błoto może powiedzieć nich lepiej wstrzyknie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnika
za 600-800 zł można sobie całą twarz zrobić a nie tylko lwią. za 600 zł to można sobie maksymalnie ostrzyknąć lwią, czoło, kurze łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnika
kto jeszcze chętny dołączyć do grupy botoksowej w Poznaniu-13 zł za jednostkę zapisy na email: annikabjorg@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwia zmarszczka
napiszcie ile płacicie za lwią o co chodzi dlaczego taka duża różnica w ceni 1 okolica a tam 3 może jesteś dużo młodsza i potrzeba mniej botoxu niestety poznań to drugi koniec polski czas i koszt podróży na jedno wyjdzie może w warszawie jest jakaś możliwość w takich cenach jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja dzisiaj...
wstrzyknelam sobie botox w Londynie. Zobacze jaki bedzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurePlastic
Ja mam 23 lata i juz dwa zabiegi wstrzykiwania za soba. Pozbylam sie lwiej zmarszczki i podnioslam brwi oraz kaciki oczu. Cena - 300zl. Rezulaty po pierwszym zabiegu byly zachwycajace, ale trzymaly sie ok 3 miesiecy. Ponoc to normalne przy pierwszym botoxie. Zobacze jak dlugo po wczorajszym (drugim) wstrzyknieciu sie bedzie "trzymal". Pozdrawiam "Botoxiarki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tori30
Ostrzyknęłam lwią w piatek o 15.00 w Elite na Pereca (W-wa). Tuż po czułam jakby lekkie odrętwienie a zarazem rozluźnienie tego miejsca, im bliżej wieczora tym uczucie bylo silniejsze. To bardzo miłe odczucie, bo zdałam sobie sprawe jak strasznie ściągałam dotąd te mięśnie. Lwią mam już bardzo dużą, mięśnie bardzo silne. Lekarka powiedziała, że niewykluczone że sam botox nie wyprostuje jej całkiem bo w sumie są 3 faldy naprawde już głębokie, radziła pomyśleć w przyszlości nad wypełniaczem, ale to w przypadku gdyby botox nie wystarczyl. Wczoraj, czyli w sobote wstałam mogąc marszczyć brwi już o 1/3 mniej. Uczucie odprężenia trwa i jest super, zmarszczka jakby mniej widoczna, ale dalej jest. Dziś wstałam i marszczę prawie o połowę mniej niz normalnie. Ale dalej marszczę, a chciałabym nie moc tego robić wcale, myslicie że mogę liczyć na dalsze blokowanie tych mięśni? To w sumie niecale 2 doby po zabiegu dopiero. Zapłacilam sporo bo 800 zł za lwią, ale liczą się efekty - oby byly wieksze nic na dzień dzisiejszy. A robilam tam bo usuwałam też u nich od razu pieprzyki laserem i postanowilam zrobić wszystko hurtem - machnęłabym tez makijaż trwały ale babka od tego jest na urlopie. Czyli jest szansa, że za 2 dni blokada mięśni pomiędzy brwiami będzie większa? Chciałabym aby tak było bo twarz juz wygląda lepiej, promienniej, łagodniej ale... to jeszcze nie to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva.....
toRI------TO ZDECYDOWANIE ZA MAŁO DNI MINEŁO, UWIERZ ZMARSZCZKI CI SIE WYPRASUJĄ JAK ŻELAZKIEM JUŻ PO 3 DNIACH, A DO DWÓW TYDODNI ZAPOMNISZ JAKIE BYŁY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkkkkajka
ja mialam wstrzyknięty botox trzy tygodnie temu.Lekarka wstrzyknela mi w lwią zmarszczkę{miałam straszną!!)i oklice oczu,żeby podnieśc powieki i zlikwidować kurze łapki.Powiem tak...wszyscy mi mówią,że mam duże oczy....no i jak się śmieję to przynajmniej nie ściąga mi się skóra po bokach oczu. Czuję się o niebo lepiej...jak wstaję rano to nie mam półprzymkniętych oczu,tylko wyraziste spojrzenie.Jedynie co mi sie pogorszyło....to porobiły mi się takie poziome zmarszczki pod oczami...nie za duże ale jednak.Zdaję sobie jednal sprawę,że coś za coś...skoro miałam dużo zmarszczek mimicznych to nie mogły tak całkiem zniknąć. Szkoda,że ten botox tak krótko trzyma...już oszczędzam na nastepne wstrzyknięcie jak ten zejdzie. A jakie mam ładnie brwi podniesione...nie tak szatańsko,ale normalnie jakbym miała świeżo wyregulowane.Dlatego od razu oko wydaje się większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamajka7
czy któraś botoksiara ma dobrego lekarza od botoxu w gliwicach lub okol. robiłam czoło i kurze łapki 3 miesiące temu i nie byłam do końca zadowolona,teraz trzeba już powtórzyć, to chyba uzależnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w Warszawie coraz więcej gabinetów robi tym najnowszej generacji kwasem hialuronowym wypełnianie bruzd nosowo wargowych i usta i policzki . Ten kwas nazywa się Varioderm Subdermal . koszta różne ja płaciłam 1000 zł za ampułkę ale to nie jest problem bo to jest najnowszej generacji kwas hialuronowy , który utrzymuje się ponad 18 miesięcy. Wiem od zaprzjażnionej lekarki że Firma która dystrybuuje ten nowy kwas " nie wynagradza lekarzom " żeby promowali właśnie ten kwas i dlatego nie wszystkie gabinety go mają bo wolą pracować na tych kwasach od których firm dostają " prezenty" . Wiem że ten kwas Varioderm posiada atesty takie najbardziej wiarygodne ,że nie uczula długo się trzyma i nie powoduje żadnych problemów bo niektóe niestety mogą powodować ziarniaka a Varioderm jest atestowany pod tym względem . Wiem że jest atestowany pod względem biokompatybilności czyli że organizm ludzki reaguje na ten kwas tak jak na własne tkanki bez alergii bez problemów zdrowotnych. Osobiście polecam bo ja już jestem po zabiegu Varioderm prawie rok a efekty są piękne i nic mi nie zjechało w tym czasie , robiłam usta bruzdy i policzki , mam cały czas buzię jak pupa niemowlaka a już dawno 40 stka skończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurdek
Witam, Zapraszam na zabieg botoxu do Instytutu Zdrowia i Urody PRESTIGE w Chorzowie. www.prestigeuroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tori sorry
czy Ci lekarka nie mowiła,kiedy widoczny bedzie efekt??? czy poszlas na botoks w ogóle nic na ten temat nie czytajac???? czy sie nudzisz i głupie pytania zadajesz?????????????????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze czas na takie rzeczy jak botoks ale wiem na pewno, że dla dobrego samopoczucia kiedyś to zrobię. oczywiście moim celem życiowym nie będzie poprawianie sobie tego czy owego. natomiast uważam, że jeżeli kobieta potrzebuje czegoś takiego, by psychicznie poczuc się lepiej, to nie ma przeszkód. zastanawia mnie to dlaczego tak wiele kobiet sie tego wstydzi? chyba boją się być postrzegane jako próżne... ale ludzie, co przejmować się innymi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tori30
Oczywiście, że czytałam a potem rozmawiałam z lekarzem, ale opracowania to jedno a relacje doświadczonych koleżanek to drugie i tych ostatnich byłam ciekawa :-) U mnie proces juz się zakończył i jestem bardzo zadowolona z efektow. Jest tak jak byc powinno - zachowana mimika i wyprasowana zmarszczka o którą chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorateo
Do Zieloneoko: Masz rację ja robiłam Varioderm w gabinecie Studio Medycyny Estetycznej na ul. Puławska 233 lok. Ł w Warszawie dla zainteresowanych podaję tel do tego gabinetu to . 0-22 899 12 04 Robiła mi Pani Doktor Beata Sparażyńska-Cholewa . Wspaniała obsługa, Pani doktor na prawdę słucha co się do niej mówi jest bardzo konkretna i delikatnie robi zabieg , a najważniejsze ,że ma Varioderm Subdermal ten najgęstrzy kwas hialuronowy dostępny w polsce. Polecam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula 102
Robiłam ponownie lwią zmarchę, bo mi puściła prawie całkiem już :-)) Dodatkowo podniesienie brwi poraz pierwszy. Czekam na efekty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../.
Bry :) Temat ma 92 strony, a nie chce mi przebiegać przez setki postów, z czego jakieś 50%, to pewnie krytyka i wyzwiska... w każdym razie, mam kilka pytań. Jestem dwudziestolatką, niebrzydką, zadbaną, a ostatnio z powodu stresu sporo schudłam (18kg) i... także na twarzy. Zawsze miałm nieco opadnięte powieki (szczególnie prawą) i kąciki ust, ale po tym schudnięciu naprawdę się pogorszyło, bo mój naturalny wypełniacz-podnośnik wyparował razem z kaloriami... ;) Pomyślałam o botoxie. Wiem, jestem młoda, ale naprawdę źle mi z tym nowym wyglądem, a nie chcę tyć tylko po to, żeby te dwie rzeczy mogły wrócić do formy... Tyle o przypadku klinicznym. Teraz konkrety: Czy często przeprowadza sę zabiego u tak młodych osób, czy raczej lekarze są przeciwni? Jak to jest z tą jednostką? Kosztuje 13-25zł, wszytko właściwie jedno, ale... jak przekłąda się to na cenę rzeczywistą zabiegu?Ile jednostek zużywa średnio lekarz podczas zabiegu, np. takiego, jaki chciałabym przeprowadzić: brwi, powieki, kąciki ust? Jak często należy przeprowadzać zabieg? Piszecie o kilku miesiącach, ale... czy to konieczne? Czytałam, że po pewnym czasie organizm dłużej trzyma botox, mięśnie są w lepszej kondycji i wydłuża się to z każdym zabiegiem. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awm3
na własnie tak jak piszesz przydałby się z powrotem ten naturalny wypełniacz;) najlepiej byłoby przytyć;) a jeśli nie to pewnie bardziej sensowne jest ostrzykiwanie kw hialuronowym niż botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem po wypełniaczach i botoxie , oraz oczywiscie po powiększeniu ust. Mineło dopiero 5 dni od zabiegu, a efekt jest juz super. Jak ktoraś szuka dobrego lekarza z okolic Pszczyny to polecam doktora Simkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam te posty i widzę że sporo jest ogłoszeń o tanich zabiegach z botoxu, ale nie dajcie się na to nabrać, jeśli nie chcecie wyglądać gorzej niż przed zabiegiem. Lekarz musi być sprawdzony, z doświadczeniem, sprawdźcie też czy podaje wam oryginalny botox, czy jakąś tanią podróbę. Jak już robić taki zabieg to tylko porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ciekawe co piszecie. Ale zastanawia mnie czy lwia zmarszczka tylko się wygładza czy też znika na czas dzialania preparatu. Mam na myśli czy po botoxie możemy zmarszczyc czoło ukazując swoje zdziwienie czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ciekawe co piszecie. Ale zastanawia mnie czy lwia zmarszczka tylko się wygładza czy też znika na czas dzialania preparatu. Mam na myśli czy po botoxie możemy zmarszczyc czoło ukazując swoje zdziwienie czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulka
Ja wstrzyknelam sobie botox nie tylko w kurze lapki ale i pod oczy (nie kazdy lekarz to robi) - wygladzilo sie wszystko przepieknie. Problem z botoxem jest taki ze jak sie robi kurze lapki to pod oczami zaczyna sie strasznie marszczyc i wyglada sie nieladnie. Pod okiem mam wstrzykniete po jakies 2-3 jednostki - w sumie nieduzo a ladnie wygladzilo buzie. Pamietajcie tylko ze sam botox nie wystárczy, te miejsca trzeba odzywiac albo mezoterapia albo rzadkim kwasem hialuronowym bo jak miesien nie pracuje to po paru powtorkach botoxu przy oczacz skora zaczyna obwisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Trulka, zdradź proszę u kogo (podałam adres mail'owy) robiłaś botox pod oczami. Ja do tej pory borykam się z powikłaniami po źle wykonanym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz sprawdzone miejsce to podaj adres na forum, napewno wiekszosc z nas chciałaby wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat z botxem m
bo nie wiem czy to sobie zrobic czy nie. otoz mam takie 2, a teraz chyba juz 3 pionowe zmarszczki miedzy brwiami i jak sie okazalo ponoc najlepsza metoda na ich usuniecie jest wlasnie botox. ale ja sie boje, bo jestem jak mi sie wydaje, jeszcze dosc mloda? (27 lat) i nigdzie indziej zmarszczek nie mam. Te rowniez nie zawsze widac, ale jak zmarszcze czolo, czy jak rano wstane, to wyglada PASKUDNIE heh, ostatnio facet mi mnie sie spytal co mi sie zrobilo na czole pomiedzy brwiami. Eh. Boje sie, ze bede pozniej musiala co rok odnawiac ten botox? Ale pani kosmetolog powiedziala mi, ze raz by mi wystarczyl, ze dla mnie ten botox zadzialalby w ten sposob, ze prawdopodobnie oduczylabym sie korzystac jakby z tych partii miesni na czole!!! A mi jakos w to trudno pojac, heh..... Moze macie jakies rady dla mnie. czy to prawda? Czy tak tez mogloby sie stac, ze naprawde raz by mi wystarczyl, i dzieki temu, ze miesni mi spralizuje, byc moze oducze sie korzystac z tej partuu miesni i pozniej przestane sie marszczyc?????? W sumie powiedziala ze kosztowalo by mnie to okolo 250zl. tak wiec nie byloby to az tak drogiee, bo panie sie zbieraja i jest znacznie taniej kiedy robi sie grupowo. Ale ja mam watpliwosci, moze to zawczesnie jeszcze? A moze by podzialalo zapobiegawczo?? Jak uwazacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×