Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość no ladnie
Wiesz, z samochdem to przesadzialas. Poza tym to twoja sprawa. Ja tam juz tego nie chce.. Nawet lekarz ktory wstrzykuje powiedzial zeby nie przesadzac. Absolutnie nie w ciązy itp.. WIEC JEST TO SZKODLIWE. Oby za pare lat nie wyszla z tego tragedia. Ja tam zaprzestaje a inni , no coz , jak kazdego nikogo nie obchodza inni. Róbcie jak chcecie nie moj biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Do Alik: w sierpniu ub. roku miałam to samo (znajdziesz moje wpisy z tamtego okresu); miałam wówczas podany dysport pod oczy i także zrobiły mi się jakby opuchnięcia i nawet sporo drobnych zmarszczek. Niestety tak naprawdę jedynie czas pomaga, gdyż preparat jak wiadomo działa czasowo. Dodatkowo, robiłam masaże od środka na zewnątrz i po 7 miesiącach mezoterapię igłową (jestem po drugim zabiegu i generalnie widzę poprawę kondycji skóry). Według lekarza dobrze teraz zrobić dłuższą przerwę od botoxu, by mięśnie zaczęły pracować a limfa swobodnie przepływać. Życzę Ci dużo spokoju w tej bardzo dla Ciebie niekomfortowej sytuacji. chciałaś wyglądać ładniej młodziej a jest.... pamiętaj jednak, że to minie oraz, że inni wcale tak bardzo jak Ty tego nie zauważają, gdyż Ty codziennie wpratrujesz się dokładnie w ten fragment twarzy, podczas gdy inni, widzą Całość... pozdrawiam gorąco i trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnei, nie mówię że to jest coś super bezpiecznego na 100% to jest ingerencja w nasz organizm jak by na to nie patrzeć, botox w ciąży na nie, oczywiście się z tym zgadzam. uważam też że nie należy przesadzać i ostrzykiwać się nie wiadomo ile i jak. chodzi mi o to że nie można sprawy generalizować że albo super albo o strasznie złe! w końcu ile osób wybiera zabieg botoxu czy wypełniania kwasem hialuronowym ze względów zdrowotnych. chodzi o zdrowe podejście do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zainteresowanych działaniem botoxu. Wczoraj poddałam się temu oto zabiegowi. I cóż-jestem już! zadowolona. Mam prawie 32 lata i moim problemem jest duża mimika twarzy a przez co cała siatka zmarszczek wokół oczu. I już po dobie od zabiegu te okolice się nie marszczą, co już jest dla mnie bardzo ważne. Lekarz powiedział, że ogólnie olbrzymiej różnicy nie zobaczę - czyli nie odmłodzę się drastycznie gdyż przyszłam, jak to on określił, w idealnym momencie. W momencie kiedy moja skóra jest jeszcze w dobrym stanie, gdzie nie wytworzyły się trwałe zmarszczki (tylko mimiczne) a ten zabieg ma trwałym zapobiegać. Zaproponował dodatkowo (w innym terminie, aby jednego dnia nie łączyć dwóch zabiegów) mezoterapię aby odżywić skórę wokół oczu. Podsumowując-jestem zadowolona, że zdecydowałam się:) Robimy to aby czuć się lepiej gdy patrzymy na twarz w lustro i właśnie to osiągnęłam:) polecam spróbować, zawsze można zrobić to tylko raz aby się przekonać, i jeśli nie będziecie zadowolone na tym zakończyć przygodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zainteresowanych działaniem botoxu. Wczoraj poddałam się temu oto zabiegowi. I cóż-jestem już! zadowolona. Mam prawie 32 lata i moim problemem jest duża mimika twarzy a przez co cała siatka zmarszczek wokół oczu. I już po dobie od zabiegu te okolice się nie marszczą, co już jest dla mnie bardzo ważne. Lekarz powiedział, że ogólnie olbrzymiej różnicy nie zobaczę - czyli nie odmłodzę się drastycznie gdyż przyszłam, jak to on określił, w idealnym momencie. W momencie kiedy moja skóra jest jeszcze w dobrym stanie, gdzie nie wytworzyły się trwałe zmarszczki (tylko mimiczne) a ten zabieg ma trwałym zapobiegać. Zaproponował dodatkowo (w innym terminie, aby jednego dnia nie łączyć dwóch zabiegów) mezoterapię aby odżywić skórę wokół oczu. Podsumowując-jestem zadowolona, że zdecydowałam się:) Robimy to aby czuć się lepiej gdy patrzymy na twarz w lustro i właśnie to osiągnęłam:) polecam spróbować, zawsze można zrobić to tylko raz aby się przekonać, i jeśli nie będziecie zadowolone na tym zakończyć przygodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amania
Darkanna - długo Cię "nie widziałam", zrobiłaś mezoterapię? Jak oceniasz efekty? Gdzie robiłaś? Czy sądzisz że samam mezoterapia na okolice wokół oczu poprawi kondycję skóry? Wiem, ze u Ciebie był problem z poprawieniem po botoxie, ale jak oceniasz skutecznośc samego zabiegu? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BotoxAnka
Podzielę się z Wami moimi doświadczeniami z botoxem, może którejś z Was się przydadzą :) "Ostrzykiwałam się" w Centrum Chirurgii Plastycznej na ul.Przewodowej 123/125 (Wawa). Moja przygoda z botoxem to leczenie nadpotliwości. Lekarz wstrzykiwał mi botox pod pachy. Nie powiem, żeby był to najprzyjemniejszy zabieg pod słońcem, ale na szczęście dostałam maść przeciwbólową i dałam radę jakoś to znieść. Sam zabieg trwał może 20 - 25 minut.Z efektów jestem bardzo zadowolona, nie pocę się już tak strasznie jak kiedyś, bez stresu zdejmuję marynarkę w pracy i mam pewność, że nie ujrzę obrzydliwych plam z potu. Obecnie zastanawiam się nad wstrzyknięciem botoxu w kurze łapki, czekam na konsultacje w klinice. Coś czuję, że działanie botoxu uzależnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BotoxAnka
Podzielę się z Wami moimi doświadczeniami z botoxem, może którejś z Was się przydadzą :) "Ostrzykiwałam się" w Centrum Chirurgii Plastycznej na ul.Przewodowej 123/125 (Wawa). Moja przygoda z botoxem to leczenie nadpotliwości. Lekarz wstrzykiwał mi botox pod pachy. Nie powiem, żeby był to najprzyjemniejszy zabieg pod słońcem, ale na szczęście dostałam maść przeciwbólową i dałam radę jakoś to znieść. Sam zabieg trwał może 20 - 25 minut.Z efektów jestem bardzo zadowolona, nie pocę się już tak strasznie jak kiedyś, bez stresu zdejmuję marynarkę w pracy i mam pewność, że nie ujrzę obrzydliwych plam z potu. Obecnie zastanawiam się nad wstrzyknięciem botoxu w kurze łapki, czekam na konsultacje w klinice. Coś czuję, że działanie botoxu uzależnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alik80
Wiecie co jak czytam to forum...to normalnie widze propagande...jak to jakies przedstawicielki gbinetow namawiaja do robienia tych zabiegow zeby miec zyski..wszystko kreci sie w okol kasy.... Ja juz wiem, ze juz nigdy wiecej botoxu nie zrobie, nie dajcie sie nakrecic tym oszustom, ktorzy mowia jakie to dobre...czlowiek zawsze chce sprobowac czegos nowego..chyba na wlasnym tylko mozna sie na prawde przekonac co jest dobre a co nie..tak to jest ze czlowiek sie uczy na bledach. Chyba zdrowy i malo meczacy tryb zycia wystarczy żeby dobrze wygladac. Kazdy moze miec prawo do swojego zdania ja przez ten tydzien jaki przeszlam od czasu zrobienia zabiegu zupelnie zmienilam zdanie, nie zycze nikomu tyle nerwow i tego co ja teraz przechodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BotoxAnka
ALik, widzisz, botox (i w ogóle wszelkiego rodzaju zabiegi) potrafią baaaardzo różnie jak widać wpłynąć i na wygląd i na samopoczucie. Mi ostrzyknięcie naprawdę pomogło i nie dziwię się, że są dziewczyny, które również są zadowolone i polecają ten zabieg. Ja naprawdę odżyłam, przestałam się pocić, mogę wreszcie normalnie wyjść do ludzi. Przy każdym zabiegu trzeba wybadać miejsce, lekarzy, personel, żeby mieć pewność, że trafiło się w dobre miejsce, w którym ew. ryzyko zminimalizowane jest do minimum. U Ciebie - z tego co czytałam - "nawalił" lekarz, który nie przeprowadził odpowiedniego wywiadu :( Pozdrawiam Cię cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alik80
Do Darkanna Kochana powiedz, czy u Ciebie po w sumie 7 miesiacach skóra w okół oczu wróciła do poprzedniego stanu w 100%???Czy nie bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alik80
Do Darkanna Kochana powiedz mi prosze czy teraz w sumie po 7 miesiacach Twoja skora wrocila w 100% do stanu poprzedniego??Czy jeszcze widac negatywne efekty botoxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Alik 80. Uważaj, bo dziewczyny, które piszą na tym forum, mogą poczuć się urażone po twoim ostatnim wpisie. Bazując na własnych doświadczeniach( na swoim ciele) możemy podawać do publicznej wiadomości nazwiska lekarzy i gabinetów, z usług których byłyśmy zadowolone. ( na tym polega to forum).Nie możesz kojarzyć tego z reklamą i przypisywać kobietom ,że są przedstawicielkami owych gabinetów i mają zyski, nazywając ich oszustami. Wiem,że jesteś teraz rozżalona i rozdrażniona,ale swoją złość musisz rozładować w inny sposób ( to moja życzliwa rada). A poza tym" zdrowy i mało męczący tryb życia" jak piszesz -NIE WYSTARCZY- żeby dobrze wyglądać ! To mity !.Jak masz 40, 50 czy 60 lat ,czas i grawitacja robią swoje !!!! I nawet jakbyś super zdrowo żyła i się oszczędzała, to zmarszczki i "obwisła gęba "i " wchodzi na nas" bez pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Witam Aniamania:) Tak, po 2 mezoterapiach widzę poprawę. Skóra jest gładsza, jakby bardziej nawilżona i po prostu gładsza. Mezoterapię robię Nova Derm, gdzie wcześniej robiłam pilingi i także byłam bardzo zadowolona. Do Alik - cóż.... jest zdecydowanie lepiej choć wciąż mam jakby lekkie zagłębiena na styku doliny łez i policzka. Zagłębienia te wyrównały się nieco po mezoterapii i mam nadzieję, że po skończeniu serii (zostały mi jeszcze 2 zabiegi) efekt będzie bardzo dobry, bo juz widzę różnicę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Witam wszystkich na topiku! Do Darkanna Jakiego rodzaju pilingi robiłaś w jakim odstępie czasu jedna mezoterapia od drugiej? Napisz proszę coś więcej u kogo za ile i jakim preparatem.Zamierzam sama poddać się takiemu zabiegowi ale może jestem zbyt leciwa 43, może powinnam coś innego zrobić z buźką.Napisz ile masz lat ,czy warto.Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarka wstrzykuję botox od około 3 lat. Ja to traktuję prawie jak pójście do kosmetyczki tylko, że efekt jest nieporównywalny. W zasadzie mam całą twarz ostrzyknięą botoksem i nikt mi nigdy nie powiedział, że brakuje mi mimiki. Tylko jak patrzę na swoje zdjęcia sprzed lat to widzę, że teraz wyglądam lepiej. Wszystko zależy od doświadczenia i talentu lekarza oraz ilości, które podaje w odpowiednie miejsca. Aha, pod oczy też miałam podane tylko najpierw lekarka oceniła czy mogę mieć podane-podobno to można ocenić. U mnie efekt jest super i nie mam żadnych worków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a jeśli mogę spytać w jakim jesteś wieku?? i czy miałaś robiony tylko botox czy jeszcze wypełnienie kwasem hialuronowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1012
hej dziewczyny,\dwa dni temu zrobilam sobie kurze lapki, lwia zmarszczke i bruzde nosowo-wargowa.Mam pytanie odnosnie bruzd(robione byly restylane) czy po zabiegu just opuchlizna i jesli tak to jak dlugo sie utrzymuje, musze przyznac, ze troszke wygladam jak chomik. Co do oczu to jeszcze za wczesnie aby ocenic rezultaty, ale jakie beda napisze. pozdrawiam wszystkie forumowiczki i te za te przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Do Ala43 - robiłam autorskie pilingi dr Chlebus (u dr Chlebus) - bardzo fajnie wygładzają cerę, zmarszczek nie likwidują ale zmniejszają widoczność porów, niwelują przebarwienia i w ogóle, poprawiają stan skóry. Co do mezoterapii, robiłam u dr Szewczyk (poleconej mi przez dr Chlebus); niestety nie wiem jakim preparatem, gdyż po prostu zaufałam fachowcowi, że wie co podać by było dobrze. Póki co miałam 2 zabiegi, w odstępie 3 tygodni, przede mną jeszcze 2 w takim samym interwale czasowym; ja mam lat 40 i myślę, że na mezoterapię absolutnie nie jest za późno w Twoim wieku, bo to jest po prostu nawilżenie, odżywienie i generalnie poprawa kondycji skóry. Nawet najlepszy i najdroższy krem nie jest w stanie tak głęboko wprowadzić drogocennych składników jak robi to igła więc wydaje mi się, że wiek nie gra tu roli. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Alik Witaj nie wstrzykiwałam sobie jeszcze botoksu,ale wszystko przede mną :) raz na jakiś czas robię sobie zabieg radiofrekwencji i laser mozaik wokół oczu zapytaj swojego lekarza czy po zabiegu możesz poddać się działaniu fal (radiofrekwencji) ,słyszałam kiedyś, ze botoks nie lubi ciepła i szybciej "puszcza" pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hostess Mam 35 lat. Poza botoxem lekarka robiła mi też bruzdy nosowo-wargowe i minimalnie powiększyła usta kwasem hialuronowym. Bruzdy miałam już robione 2 razy. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aga1012 Witaj Opuchlizna może trochę być, czasem i do tygodnia. Ja po Restylane miałam wyczuwalne miejsca podania przez kilka dni. Gdzieś do tygodnia preparat się układa w skórze - tak mi tłumaczyła moja lekarka. Teraz ona pracuje już na innych preparatach - bardziej plastycznych niż restylane. Ostatnio miałam wypełniane bruzdy juvedermem. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1012
do Sandra dziekuje Ci bardzo za odpowiedz.Mialam robione cokolwiek na buzi po raz pierwszy wiec jestem laikiem w tych sprawach. Jeszcze jedno pytanko, gleboka doline lez, ktora z wiekiem poglebia sie coraz bardziej i niestety zauwazylam, ze tendencje do workow (szczegolnie rabo jak wstane sa okropne), czy moge cos z tym zrobic???. Pytalam pani doktor i ona powiedziala, ze botoxu to sie nie wstrzykuje pod oczy ale mozna to zkorygowac wypelniaczem. Boje sie zebym nie dostala jeszcze wiekszych workow pod oczami niz mam teraz. POzdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1012
jeszcze pytanko Sandra--- czy juvederm jest lepszy od restylane???wiem ze glupie pyt, ale nie wiem. czy efekt jest lepszy czy nie widzisz roznicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aga1012 Jeśli chodzi o dolinę łez to ja nie miałam robione ale moja koleżanka miała wypełnioną bardzo fajnie przez lekarkę w Krakowie. W tej okolicy bardzo trzeba uważać. Ad. 2 pytania - jak dla mnie Juvederm lepszy bo jakoś tak się lepiej ułożył w skórze i go prawie nie wyczuwam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1012
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nis
" czy juvederm jest lepszy od restylane" - ja wolę restylane lub stylage, juvederm na mnie sie nie sprawdził. Wiec faktycznie pytanie bez sensu. musisz sama sprawdzić który wypełniacz jest dla ciebie naj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra to może przez to że juvederm jest bardziej jednolity i nie czuć go tak pod skórą w przeciwieństwie do restylane. a długo utrzymywał ci się efekt po juvederm ultra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Witaj! Do Darkanna Dziękuję za odpowiedż.Mogłabys napisać ile płacisz za jedno mezoterapie? jakie masz efekty co ile powtarzasz i czy zmarszczki są mniejsze? zadowolona jesteś skura jędrna .Rozmawiałam z dr o ostrzyknięciu kwasem hialuronowym juvederm,lub surgilift czy regeneris ? sama nie wiem co daje leprze i dłuższe efekty. Pozdawiam i czekam . Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×