Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
Ja z mojego jak najbardziej pozytywnego doświadczenia z tego typu zabiegami na pewno moge polecic ten salon http://beauty-center.pl/salon-kosmetyczny/szczecin/RZ%C4%98SY-3D---NOWO%C5%9A%C4%86-!!/176 Tutaj wlasnie miedzy innymi mozecie zdecydować sie na zabieg botoksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u w a ż a j c i e , żebyscie nie wpadły w sidła przebiegłej lekarki lub lekarza, pazernych na nieuczciwie zarobione pieniądze. nikt normalny nie zgodzi się na nowy preparat, taki który nie jest sprawdzony. nikt normalny świadomie nie podpisze zgody, więc podsuwają coś do podpisania, już po wstrzyknięciu preparatu i za kilka miesięcy zaczynają się problemy, poważne problemy, czasem nie do odwrócenia. uważajcie na to, co podpisujecie i róbcie to przed zabiegiem. w każdym dobrym gabinecie takie druki powinny leżeć na recepcji i każdy powinien ją przeczytać w spokoju i bez pośpiechu. jak coś was zaniepokoi, to wyjdzcie i decyzję pozostawcie do następnego dnia lub jeszcze póżniej. nic nie róbcie w pośpiechu, bo potem same zostajecie z bólem, opuchlizną i oszpeceniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja korzystałam akurat z oferty botoksowej w gabinecie w Krakowie www.addent.pl - wszystko oceniam na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akadziel
Odnośnie botoxu - uważajcie. Zdarza się, że zajmują się tym babki po jakichś szkoleniach, nie mające kwalifikacji do tego, bez doświadczenia. Pytajcie o papiery, bo sobie tylko problemów narobicie. Mało było o tym w TV? Pojawił się temat Trójmiasta, więc możecie również pytać u nich - http://clinicadermatologica.pl/ Miałam usuwane zmarszczki - efekt naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam robiony botoks w gabinecie u doktor Magdaleny Afrykańskiej http://www.doktorafrykanska.pl/ w Szczecinie. Zabieg jest bardzo dobry, idealnie odmładza cerę i usuwa zmarszczki. Teraz moja cera jest odmłodniano i piękna. Polecam ten zabieg każdej z was, która nie może sobie poradzić ze zmarszczkami i innymi niedoskonałościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta brosik
Odnośnie: "Odnośnie botoxu - uważajcie. Zdarza się, że zajmują się tym babki po jakichś szkoleniach, nie mające kwalifikacji do tego, bez doświadczenia. Pytajcie o papiery, bo sobie tylko problemów narobicie. Mało było o tym w TV? Pojawił się temat Trójmiasta, więc możecie również pytać u nich - http://clinicadermatologica.pl/ Miałam usuwane zmarszczki - efekt naprawdę super. " Możesz napisać coś więcej? Ile miałaś lat i jaka była skala problemu? Ilu zabiegów to wymaga? Jaka metoda jest najlepsza? Wklepałam ich w internet - z opinii wygląda to całkiem pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akadziel
42 lata - może to nie były straszne zmarszczki, ale irytowały mnie. Ta klinka jest w Gdańsku, jeśli temat cię interesuje to najlepiej idź bezpośrednio do nich. Za rozmowę nic nie zapłacisz, a przynajmniej ci ocenią, czy jest co faktycznie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta brosik
Z tego co tam piszą, to "Pełny efekt jej działania pojawia się po około 7-14 dniach i utrzymuje przez około 4-6 miesięcy." U Ciebie to się utrzymało podobnie długo? Później do Clinica Dermalogica chodzi się na jakieś wizyty kontrolne? Zamierasz powtarzać zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akadziel
Tyle co opisują - ponad 5 miesięcy. Tak, chodzisz na wizyty kontrolne, ale wtedy, gdy jest taka podstawa. To nie jest zabieg inwazyjny - po wszystkim normalnie idziesz do domu. Przecież nie jesteś cięta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka mosik
Odnośnie tej kliniki to sugerujecie konkretnego lekarza u nich? Z opisu na stronie wynika, że mają kilku specjalistów. Wymienicie jakieś nazwisko, które jest godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKorneliaM
Ja systematycznie chodzę na Botox, jestem bardzo zadowolona, co prawda raz w roku muszę zabieg powtarzać, ale nie jest to jakiś duży koszt. Ważne żeby dobrze wybrać gabinet, bo niektóre naciągają. Ja zawsze po 2 tygodniach od zabiegu zawsze przychodzę na kontrolę, jeśli dobrze nie złapie, bądź chciałabym mocniej pani doktor wykonuje do strzyknięcie bezpłatnie. Bardzo polecam tym co mają głębokie zmarszczki na czole, ja taką miałam pomiędzy brwiami, wyglądałam jakbym była non stop zła, teraz znikła :-). Polecam : http://dermamed-estetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam robiony botox w bytomskiej klinice Amaryllis, jestem mega zadowolona, moja brzydka lwia zmarszczka znikła, dzięki czemu wyglądam młodziej , botox to super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam zrobiony botoks na czole i jestem zawiedziona ponieważ opadły mi powieki, z tego co wyczytałam lekarz który to wykonywał wstrzyknoł go za nisko brwi po za tym bóle głowy, powieki ciężkie a czoło sztywne na szczęście po około 3 miesiącach schodzi i dzięki bogu bo bym się zalamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fajną stronkę o botoksie http://botox.edu.pl/ można dowiedzieć się wielu ważnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoznań
Podaje namiar na Poznań :ul.Emili Sczanieckiej 11a Beauty Factory Przyjmuje tam wybitny specjalista - przynajmniej moim zdaniem - dr Jarosław Juśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zdanie ? REKLAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam leczoną nadpotliwość botoxem w kwietniu (lato idzie strach wyjść spoconą) w Zielonej Górze na Źródlanej - mieli w ofercie na stronie: zrodlana.com.pl/medycyna-estetyczna/#toggle-id-3 i musiałam tam zobaczyć. Leczenie było w towarzystwie dwóch lekarzy (chyba są małżeństwem) i było super, wytłumaczyli mi gdzie dokładnie zrobią zastrzyki i na co mam uważać po zabiegu, radzili jak dbać o ciało po zabiegu i nie mam im nic do zarzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaaw
Długo zastanawiałam się nad botoksem, ale ciesze się, ze jednak się na to nie zdecydowałam. Jak zaczęłam więcej się interesować tematem to okazało się, że jest sporo zabiegów które dzialaja jak botoks ale nie trzeba sobie nic wstrzykiwać. Byłam już na konsultacji w klinice la perla i razem z pania kosmetolog doszlysmy do wniosku, ze najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie „Pelleve” i mezoterapia igłowa, żeby nawilżyć skórę i też ją napiąć. Szcvzegolnie zależy mi na pozbyciu się zmarszek z czoła i kurzych łapek, wiec ten wybor okazal się dla mnie najlepszy. Dokładnie za tydzień ide robić się na bóstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemila3
Ja chodzę regularnie.Oczywiście nikomu się do tego nie przyznaję .Jedynie maż wie ale on na szczęście umie trzymać język za zębami. Wokół wszyscy mnie się pytają jakie kremy przeciwzmarszczkowe stosuję.Jakby znali prawdę..... Chodzę do tej pani doktor: http://drkozicka.pl/ -bardzo dobra specjalistka z Gdańska ( obecnie pracuje w clinica dermatologica). Zabieg nie jest wcale bolesny a efekty moim zdaniem super ! Twarz wygląda o wiele młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
menda spamerska nie proznuje...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto co Ty za bzdury piszesz Pelleve zamiast botoksu - czy Ty w ogóle znasz mechanizm działania jednego i drugiego? Botoks relaksuje zmarszczki mimiczne (działa na pułapie mięśni); Pelleve to fala rf, która tymczasowo skręca włókna kolagenowe, ponadto skierowany na oczy może powodować ślepotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Njwięcej procesów sądowych w USA - po zastosowaniu fal rf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, dziewczyny uważajcie, ja miałam 4 razy robione usta w odstępach 3 do 4 lat, przez jakiś czas było ok, ale po jakimś czasie 4 lata od ostatniego zabiegu "zaczepy" bardzo mnie bolały /kto robił wie o czym piszę/ trwało to kilka lat, dzisiaj jest ok 10 lat po zabiegach mam widoczne miejsca po nakłuciach, a na ustach nabrzmiałe bąble, nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje po dłuższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja zamierzam w tej klinice www.drmarosz.pl mam termin za 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze marzyłam, żeby sobie wstrzyknąć botox i sprawiłam sobie taki prezent na 40 urodzinki :) Bałam się strasznie, bo zazwyczaj mdleje na sam widok igly i przeraza mnie bol :) Ale poczytałam o tym trochę na necie i znalazlam stronke www.naporost.pl i krem swiss medical , pomagajacy w takich sytuacjach. Teraz juz jestem 2 msc po zabiegu - efekt jest rewelacyjny. Bez problemowo go powtórzę jeszcze raz i jeszcze :) To naprawde wciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka korzysta z zabiegów w l'bioline we Wrocławiu i bardzo sobie chwali efekty i koszt zabiegów oraz obsługę w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia7111
botox robię od jakiś 3 lat - oczy i czoło i uważam, ze warto. Trzyma się około 6-8 miesięcy. Jak wynajdą coś lepszego to zmienię. A chodze do dr. Bohdana Potockiego: http://potocki-pelka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAja2M
Ja chciałam, ale udałam się do Art Medical Center, ale po konsultacji lekarz ze względu na mój wiek (34 lata) polecił mi Nici Silhouette Lift, które są ponoć polecane dla kobiet conajmniej do 40 roku. Efekt jest mega zadowalający, ponieważ twarz wygląda bardzo naturalnie, ale zdecydowanie młodziej, a i już po dwóch dniach mogłam wrócić do formy. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy salon jaki mogę Wam polecić to L'Bioline we Wrocławiu, profesjonalizm pełen i zabiegi dają widoczne efekty za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×