Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
Na wygładzenie zmarszczek mimicznych dobre jest serum luminesce, uzywam go już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. www.mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL Czytałam że jego działanie porównywalne jest do działania botoxu no i nie trzeba się kłuć, a tego właśnie chciałam uniknąć, bo po prostu boję się botoxu, mam koleżankę u której ten zabieg został źle przeprowadzony i jej twarz wygląda na nieruchomą... efekt jest naprawdę kiepski. Więc póki co używam kremu, który się doskonale sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam dr Kosmowskiego z Poznania. Naprawdę bardzo kulturalny, dyskretny i delikatny! Mnie po zabiegu nic nie bolało, byłam bardzo zadowolona. Wiem też, że niektóre aktorki są klientkami dr Kosmowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po wizycie u doktora Krzysztofa Marosza i wrażenia pozytywne. Sympatyczny, otwarty człowiek, wszystko mi dokładnie wytłumaczył jeśli chodzi o botox. Na razie się z tym wstrzymam, ale jestem umówiona na mezoterapię. Gabinet ma swoją stronkę www.drmarosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Poznań to jak najbardziej dr Kosmowski. Profesjonalista, delikatny i przesympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmfjaiwufhe
Ja skorzystałam z pomocy Dr Kosmowskiego, bardzo dobrze zredukował u mnie lwią bruzdę. Jestem zadowolona, bo na pół roku mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka7653
W tym miejscu http://fabskin.pl/zabiegi-botox/ są również wykonywane zabiegi z użyciem botoxu. Na zmarszczki mimiczne przy oczach i na czole trzeba liczyć, że pójdzie od 60 do 80 jednostek. Ceny w różnych gabinetach są różne, ale lepiej żeby to lekarz zdecydował ile nam potrzeba, a nie my sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie wstrzykiwałam botox i jestem zadowolona. Ważne, żeby wybrać sprawdzoną klinikę a nie chodzić do jakiś amatorów. No i wiadomo, że we wszystkim trzeba znać umiar. Jeśli szukacie dobrego gabinetu medycyny estetycznej we Wrocławiu to warto wybrać się tutaj http://chiroplastica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystałam z usług dr Kosmowskiego. Jestem bardzo zadowolona. Po zabiegu bardzo dobrze się czułam, szybko doszłam do siebie. Naprawdę bardzo profesjonalnie i delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dr Kosmowskiego - świetny człowiek. Robiłam u Niego zabieg botoksu i nie wyobrażam sobie teraz u nikogo innego. Profesjonalnie, dokładnie i praktycznie bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i jestem bardzo zadowolona. Byłam u doktora Knakiewicza, wszystko pięknie mi wyjaśnił przed zabiegiem, a sam zabieg no coz rewelacja! przyniosl piekne efekty. jestem bardzo zadowolona, bo wygladam bardzo naturalnie, a ten mankamenty ktory zawsze mnie denerwowal odszedl w niepamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię botoks w klinice na Bukowińskiej 22a, niedaleko metra Wilanowska. Super miejsce, kameralne i profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie jestem juz zdecydowana tylko szukam odpowiedniej kliniki, lekarzy, znajoma bardzo polecala mi to miejsce www.lekarze-kolber.pl myslicie, ze to będzie dobre rozwiązanie w kwestii tego typu zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaWszystko30
Z doświadczenia wiem, że trzeba się na chodzić po różnych "specjalistach" aby znaleźć kogoś dobrego. Zamiast botoxu proponuję najpierw jakieś podstawowe zabiegi np kolagenowe. Możesz więcej poczytać o tym na co zwracać uwagę podczas wyboru salonu. http://starapalarnia.pl/zabiegi-twarz-bezpieczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta7882
Do Jolapotworek Czy poradzilaś sobie z tymi poduszkami na policzkach po botoksie? Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta7882
Do betania Hej... Czy miałaś poduszeczki na policzkach po botoksie? Czy w końcu zniknęły? Jakie zabiegi stosowalas, aby pozbyć się tego mankamentu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks jest w porządku, dobrze zrobiony naprawdę odmładza. Trzeba tylko dobre miejsce znaleźć. Ja robiłam botoks na Ursynowie, w klinice BBC. Bez zastrzeżeń, wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa80
Ja miałam robiony botoks przez lekarkę stomatologa z zamiłowaniem do medycyny estetycznej. Z Łodzi. Niestety wyglądam na 10 lat starszą,mam opuszczone policzki przez źle podany botoks. Mięsień okrezny oka został mocno sparalizowany. Pojawiły się nowe zmarszczki w dolinie łez. Nie wspomnę o zapaleniu spojówek i mocnym ucisku w skroniach. Czekam, aż toksyna ustąpi. Planuję zabieg poprawiajacy nieco wygląd skóry... Caly czas noszę okulary, aby zakryć defekt. Najgorsze jest to, że Pani dr nie widziała problemu, przecież zlikwidowala mi kurze łapki i to się liczy. Wmawiala mi, ze wyglądam dobrze. Z wielkim bólem serca oddała mi pieniądze, twierdząc, ze ją oszukałam. Ja zaplakana wyszłam z gabinetu, nie wierząc w to co słyszę. Tragedia. Dr Kulesza z Łodzi. Przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiem Wam ze ja w Beauty center w Szczecinie ostrzyknełam bruzdy i w końcu się ich pozbyłam, a próbowałam różnych metod żeby się ich pozbyć - polecam kwas hialuronowy, nawet cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstrzyknęłam sobie ;) uważam, że to jest bardzo bezpieczna metoda. Botox wykonałam w klinice ReNew w Kobylnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się zdecydowałam na botoks i nie było to strasznie :) trochę się bałam jak będę wyglądała ale myślę, że to kwestia wybrania dobrego gabinetu medycyny estetycznej. ja akurat zdecydowałam się na medestetic http://medestetic.pl/ bo moje wszystkie znajome tam chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstrzyknęłam :) w Klinice ReNew :) w Kobylnicy koło słupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiś 2 lat wstrzykuję sobie botoks - tzn nie ja sama, ale chodze do gabinetu wellderm we Wrocławiu https://wellderm.pl/ :) Jestem mega zadowolona z efektów: wyglądam młodziej, zmarszczki są spłycone ale ten efekt jest bardzo naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks to jedna z najlepszych rzeczy jakie ktoś kiedyś wymyślił ;-). U mnie bardzo fajnie zadziałał na zmarszczki. Wcześniej zastanawiałam się czy może lepszy kwas hialuronowy bo jakoś tak wydawał się delikatniejszy ale lekarz stwierdził że tu raczej niekoniecznie. Teraz jak patrzę w lustro to widzę młodszą babkę chociaż wiadomo że też i nie o 20 lat bo cudów nie ma ;-). Jak ktoś się zdecyduje to najważniejsze znaleźć dobrego specjalistę jak ja dr. Zawodnego do którego jechałam z Warszawy aż do Szczecina. W ogóle sporo jest kremów w sklepach które mają działać jak botoks niektóre wcześniej próbowałam i w ogóle bez porównania z zabiegiem. Po zabiegu dla utrzymania efektów już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja owszem :) I uważam, że niepotrzebnie zrobiła się pewnego rodzaju nagonka na botoks. Zły pr zrobiły mu nieudolne gabinety, ale jak tylko pójdzie się do prawdziwego profesjonalisty (ja np chodzę do Bellisana), to można na tym tylko zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizza22
Cześć, ja co jakiś czas wstrzykuje w salonie Arkesia w Rumi :) najlepszy salon w trójmieście moim zdaniem. :) Efekt po botoxie utrzymuje się bardzo długo :) Zostawiam namiary http://www.arkesia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burratta
właśnie też się teraz zastanawiam nad botoxem bo mam coraz bardziej pomarszczone czoło i chciałabym w końcu coś z nim zrobić tylko boję sę trochę efektu "zamrożenia". Kojarzycie kogoś kto zrobi mi to dobrze w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zamiast botoksu po prostu siegniesz po dobry krem jak Neovadiol Vichy. Ja wiem ze to coś co działa mega skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio53
Jeśli chodzi o wstrzykiwanie botoxu to tylko w dobrym gabinecie, nie ma co korzystać z usług tych tańszych bo się czasem można nieprzyjemnie zdziwić. Zanim udasz się do jakiegoś gabinetu przeczytaj sobie ten artykuł: http://taninadruk.pl/uzaleznienie-od-botoxu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×