Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
Botox nie jest taki straszny drogie panie. Sama jestem po wstrzyknięciu , juz ponad 4 miesiące efekt sie utrzymuje. Klinikę wybrałam u mnie w Białymstoku , dr Żukowską i jak dla mnie i ceny konkurencyjne i efekt zamierzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zadowolona z dr Żukowskiej?co konkretnie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem po dwóch zabiegach ( botoks i w krótkim odstępie czasu mezoterapia kwasem hialuronowym). Miałam bardzo wysuszoną skórę twarzy i lwią zmarszczkę z którą męczę się od kilku lat... Udało się ! jest efekt! Mam nadzieję, że się utrzyma jak najdłużej :) Byłam w gabinecie Ladymed w Krakowie. Miło i dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na najbliższe szkolenia medycyny estetycznej poszukujemy Modelek/Modeli z Warszawy lub okolic. Wiek powyżej 30 r.ż info@bazamodelek.com Prosimy w zgłoszeniu o podanie nr.telefonu. Prosimy nie retuszować zdjęć przesyłanych do naszej bazy. Czym więcej widzicie mankamentów urody do poprawy tym lepiej dla Modelki/Modela. Zapraszamy https://www.facebook.com/modelkiszkolenia Prosimy również o cierpliwość. Kontaktujemy się ze wszystkimi, którzy pozostawili w naszej bazie zgłoszenie. Zapraszamy również osoby z całek Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela77
hej miałam wstrzykiwany botox 3 dni temu,efekt jest dopiero po 10 dniach...jedyne skutki uboczne u mnie to ból głowy ...robiłam zabieg na lwia zmarszczke koszt 400 zł....wizyta kontrolna po 14 dniach w celu żeby zobaczyc, jaki jest efekt....jesli jest dobrze to ok,ewaentualnie wstrzykuje sie kolejna dawke....napisze po wizycie kontrolnej jaki jest efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam wstrzykiwany dzisiaj botox na czolo. W sumie nie planowalam tego, ale bedac u kosmetyczki na mikrodermabrazji zasugerowala ze robia mi sie bruzdy mimiczne na czole i lepiej za wczasu sie tym zajac. Mam tylko 27lat. Stwierdzilam ze ra sie zyje i sprobowalam. Powiedziala ze w moim prypadku najleiej bedzie to powtarzax co rok i efekt sie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkabotoxparty
Dziewczyny czy któraś z was była na domówce takiej botox party ? Z checia bym się wybrała, ale nie wiem u kogo są organizowane. Bylyscie na takich domowkach ? Moge cos u siebie w wawie zorganizowac ale szukam chetnych. Jak sa jakies chetne to piszcie : olkabotoxparty@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka752
A takie domówki są w ogóle organizowane? Nie boisz się iść na coś takiego? Ja mam zamiar zrobić botox w Krakowie ale w profesjonalnym ośrodku takim jak ten http://osteomed.krakow.pl/ Nigdy bym się nie zgodziła na wstrzyknięcie botoksu na domówce, bo rozumiem, że to właśnie się tam robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zalamana po botoksie. Wstrzyknelam sobie na czolo i efekt rewelacyjny. Potem pod brwi zeby sie podniosly i oko powiekszylo, a efekt jest taki ze oko mi sie zmniejszylo 0 40%, brwi opadly i wygladam jak azjata. Jestem zalamana!!! Mam mysli samobojcze, bylam piekna dziewczyna, a teraz musze nakladac tone makijazu zeby to wyrownac. Czy to wroci do normy? Czy ktos tak mial? Mniejsze oczy i chinskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie ... organizm sam sie zregeneruje tylko nie wkladaj ciagle tego botoxu bo to idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie dziewczyny tak to jest jak źle się poda botoks. Również popełniłam ten błąd przed świętami. Byłam u pani doktor w Poznaniu, obiecała otworzyć oko, a potrzebowałam niewiele. Skasowała za 2 okolice, podała ilość botoksu jak za jedną( może to i lepiej:)), mija tydzień, powieki opadły, wygląda to strasznie. Jutro wybiorę się osobiście z reklamacją, gdyż przez telefon pewnie by mnie zbyła. Dam jej wybór albo zwrot kasy, albo poprawa tego co spartaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakim czasie mijają opadające powieki,co robić aby naprawić jak najszybciej ten okropny efekt.stało się tak po dodaniu botoxu 2 tyg potem. pomocy, porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do mnie na 509436700. Zmagam sie z podobnym problemem. Pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejsz
tak ja sobie wstrzykiwałam botoks, robiłam to w Dermamedzie we Wrocławiu i jestem zadowolona z efektów i przyjęcia w klinice. Pewnie niedługo powtórzę to ale póki co jeszcze nie muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie wstrzykiwałam, tutaj www.kurban.com.pl nie stalo się nic zlego, wszystko przebieglo jak należy, jestem zadowolona z efektow, a rehabilitacja trawala nawet krócej niż miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby botox był szkodliwy,nikt nie przeprowadzałby zabiegów z jego użyciem. ja na zabieg wybrałam się do warszawskiej kliniki www.drchecinski.pl spotkałam się tam z troskliwą opieką. wszystko poszło zgodnie z planem - doktorowi udało się zredukować zmarszczki mimiczne,a ja wyglądam młodziej i dzięki temu od razu lepiej się czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1007
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludeczkaa
Miałam opadającą powieką po botoxie rok temu.... piszę o tym by pocieszyć te z Was, które się właśnie z tym zmagają. Przeszło samoistnie po około 3 tygodniach , ale co przeżyłam to moje. Kusi mnie teraz przeogromnie by zabieg powtórzyć bo lwia wróciła w pełnej krasie, ale boję się tego powikłania.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam sobie botoks w krakowie w medicorze http://medicor.krakow.pl/ i cale szczescie wszystko dobrze wyglada. Zadnych opadajacych powiek ani nic. Mysle ze to kwestia specjalisty, ktory robi zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanneszka
Ja robiłam kurze łapki, w warszawie na wroclawskiej w centrum kosmetyki morskiej, efekt bdb, za jakis czas przymierzam sie do nastepnego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc....ja wstrzyknelam sobie botoks na kurze lapki i pod oczy.....efekt okropny...kurze lapki ok...ale pod oczmi zrobily mi sie mega poduchy takie obrzydliwie wielkie wory.......w miedzy czasie stosowalam drenaze limfatyczne i fale radiowe w celu zniwelowania obrzeku i szybszego rozkladu botoksu.....mija juz 6 tydzien....na kurzych lapkach botoks puscil ..ale zmarchy wyrazniejsze i wieksze niz przed zabiegiem.....niestety pod oczami wory utrzymuja sie nadal i skora zrobila sie pomarszczona.....wygladam okropnie....za botoks juz podziekuje......depresji przez to dostalam.....co robic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby
Boże dziewczyny ja tez mam ten fatalny efekt opadnietych brwi i powiek!!!!!! A miałam wyglądać na zrelaksowana i oko miało sie bardziej otworzyć!!!!! Jestem tydzien po tym go.......nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby
Boże dziewczyny pomocy!!!!!!! Przez to co mi sie przydarzyło z tym świństwem chyba zwariuje!!!! Zamiast zrelaksowana twarz mam minę zaciętego samuraja. Zupełnie skrajnie odwrotny efekt. Wygladam na smutna,zapłakaną i bardzo zmęczona. Pieka i łzawią mi oczy. Czoło blacha. Któraś z dziewczyn napisała,ze zrobiły sie jej takie małe,chińskie oczka. Ja wygladam jak wściekły samuraj!!! Robiła mi to dr,ktora udziela miedzy innymi porad w podobnych właśnie problemach na forach med estetycznej. Znana i szanowana ,i co!!!!!!!!!mi zrobila!!!! Przed zabiegiem wyglądałam super,ale przez próżność zostałam ukarana przez los. Mam przerabane w domu. Maź odrazu zauważył dziwna bardzo niekorzystna zmianę. Wykończeniowe złapał mnie ,ze nieustannie czytam o tym *******abym botoxie,wiec w rozpaczy sie mu przyznałam. Cały czas robi mi wyrzuty i dokucza. Wyzywa od sztucznych botoxiar. Jak bym wygladała super to by skakał wokół mnie,a tak wyrzyna sie na mnie. Na drugi dzien po zabiegu musiałam wyjechać za granice. Jestem tu sama z tym problemem,a moja doktorka pali głupa,ze to po ok 2 tyg przejdzie. Nie jestem w stanie czekać pare miesięcy az to g pości,chciałabym coś zrobic,zeby wcześniej sie tego pozbyć. Dziewczyny moze którejś sie udało????? Moze fale radiowe?,ale jakie?tylko na czoło?,czy na cała twarz? Wydaje mu sie,ze najlepszy byłby zabieg pelleve,ale tu gdzie jestem tego nie maja .Ratunku!!!! Przez to mdm depresje,i nie moge sie na niczym skupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Witaj, Proszę napisz mi czy było robione same czoło i lwia zmarszczka - ale brwi pozostały ruchome - jest to efekt tzw. mefisto - wówczas wygląd jest dziwaczny - można porazić łuk brwiowy, aby się wyrównało. Ale wówczas wszystko opadnie. Jesteś niezadowolona najprawdopodobniej z powodu zablokowania funkcji mięśni, których zwykle używałaś kompensacyjnie to poszerzania kąta widzenia (mam podobnie). Jak zostały porażone mięśnie wyglądasz na smutną. 1) możesz albo zaczekać aż toksyna przestanie działać 2) jeżeli masz nadmiar skóry na powiekach to poddać się zabiegowi plastyce powiek (wybacz ale Cię nie widzę - mam nadzieję, że się za to nie obrazisz) 3) możesz podciągnąć brwi nitkami (ale na tym forum są różne opinie na ten temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby
Hej Sandrine!!!, fajnie,ze to Ty sie do mnie odezwalas. Taki sprawdzony ekspert. U mnie jest tak,ze samymi brwiami moge jednak troche ruszyć,ale wyżej środek czoła to blacha. Jak próbuje ruszyć czołem to rusza mi sie wtedy nos jak krolikowi. Wiesz dla mnie najgorsze jest to ,ze bez tego wyglądałam naprawdę dobrze i niewiem co mi odwaliło. Trudno pogodzić sie z tym,ze poszło sie niby w sprawdzone miejsce,wywaliło kasę i ok,wolałabym nawet,zeby nie było żadnego efektu,ale zapłacic zeby wyglądać gorzej!!!!!, i potem jeszcze sie wszystkim tłumaczyć co ci sie stało . A co gorsza moi najbliżsi znajomi mówią ,ze wygladam poprostu inaczej. Jak nie ja. A przeciez chciałam tylko wyglądać na bardziej wypoczęta,ale nie chciałam zmieniać rysow. Mam naprawdę dola ,to mało powiedziane. Ale wiem ,ze jest duzo gorzej,lecz tak do końca niewiem na 100 proc dlaczego,i co daje taki efekt? Wiesz,ja jestem bardzo krytyczna wobec siebie. Wszyscy z mojego otoczenia uważają ,ze bezpodstawnie,ale ja ciagle tylko wyszukuje sobie mankamentow. Faceci sie oglądają,często słyszę jakies tam komplementy,a ja całe życie borykam sie z poczuciem małej wartości. W mojej twarzy najbardzie lubię swoje oczy. Resztę bym ciagle jakoś tam zmieniała,na szczęście sie boje,wiec tego nie realizuje. Oczy maja bardzo nietypowo niebieski kolor,ktory często niewiem od czego to zależy zmienia sie z roznym natężeniem. Przy tym maja nie tępy wyraz. Ale jednak nie sa za duże,tylko raczej głęboko osadzone. I teraz jak zrobiłam ten botox na czoło i lwia, to one wydają mi sie mniejsze i lekko skośne , i te brwi jakby niżej,czuje taki ciężar na powiekach jak chce spojrzeć w gore,jakbym ma nich miała ciężarki. Poza tym odczuwam wyraźny dyskomfort oczy sa suche,jednocześnie łzawią,sa przekrwione jak przy zapaleniu spokojowek. Jednocześnie ta charakterystyczna mina zaciętego samuraja , to by pasowało do tego co mi napisałaś " efekt mefisto ",lecz czy przy tym tez obniżają sie brwi? Tu mi coś nie pasuje?. Brwi wtedy sa chyba nadmiernie uniesione? Wiem tylko ,ze jest inaczej i zle,ale dokładnie co najbardziej odpowiada za ten efekt to niewiadoma . Ponieważ obecnie pomieszkuje w Szwecji malo moge zrobic,ale dzis wybrałam sie do gabinetu,ktory robi zabiegi rf,zeby dowiedzieć sie ,czy moze zabieg lub moze kilka pomogłoby zniwelować ten efekt i szybciej pozbyc sie toksyny. Pytałam babkę o rodzaj urządzenia ,parametry, no zeby jeszcze bardziej sobie nie zaszkodzić. Opowiedziałam jej o swoich powikłaniach . Obejrzała mnie i trudno było jej coś do końca ocenić, bo nie widziała mnie wcześniej. Dla niej nie wyglada to tragicznie. Ale ja wiem jak było . Niesamowite co mi doradziła. Powiedziała pokazując na sobie,ze powinnam codziennie palcami sama dosc nawet mocno podnosić ,podciągac te brwi wręcz podpychac je ku gorze,i czoło tez od brwi pchać ku gorze. Wyglądało to jak nsciaganie plasteliny, ale ona na mnie to raz zrobila,i stwierdziła,ze brwi juz po takim zdecydowanym ruchu podniosły sie,a oczy bardziej otworzyły. Czy to mozliwe? Niby wszędzie piszą,ze po botoxie należy sie powstrzymać przez 2 tyg od intensywnych masaży. I teraz nie mam pojęcia co robić?? Moja dr i dwóch niezależnych lekarzy,do których napisałam w rozpaczy dokładnie opisując mój problem orzeklo,ze powinnam jednak jeszcze poczekać do 3-4 tyg,bo te powikłania moga same ustąpić. A jak będę tyle czekać i one nie ustąpiła,to będę żałowała,ze nic nie robiłam,bo teraz po tygodniu do dwóch tygodni toksyna jest jeszcze najbardziej wrażliwa na działanie ciepła. Dlatego myślałam o intensywnym ogrzewaniu tych miejsc z nadzieja ,ze botox wyparuje?,a potem moze byc za późno. Największe zaufanie mam do fal radiowych i urządzenia Pelleve,śle tu tego nie maja. Wogole tu w tym temacie to jest zabita dechami wiocha w porównaniu z Polska. Mam na szczęście niecałe opakowanie hydroxyzynki,ktora jak pomyśle ile jeszcze mam czekać,az preparat przestanie dzialac przez to js łykam,bo najgorsza jest ta bezradność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że najlepszą metodą jest to, żeby po prostu zaakceptować siebie i swoje niedoskonałości. Nikt nie jest idealny, a czas mija i się starzejemy. Jeśli nie możemy pogodzić się z tym faktem, botox rzeczywiście jest pomocny, ale trzeba uważać, wybrać odpowiednią klinikę ( ja robiłam tu: http://addent.pl/medycyna-estetyczna+.html) żeby nie zrobić z siebie plastikowej lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×