Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny! Świat zwariował a wy z nim. Komu przeszkadzają kurze łapki? Są słodkie i lubiane przez mężczyzn. Dlaczego siebie nie akceptujecie. Czy to nie brak chłopaka i miłości? Naoglądałyście się telewizji i czasopism z dziewczynami przerobionymi na Photoshopie. Nie wiecie czy botoks w takich ilościach nie ma wpływu na wasz system nerwowy i jakie będą tego skutki w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz wiecej robic nie bede. Moje wnioski: - teraz mam proces odksztalcania mordy, powrot do zdrowia to sinusoida, raz lepiej a raz gorzej - mi puszcza dopiero na 5 miesiac, krzywo, jedno oko wieksze od drugiego k***a - jak mi zaczely miesnie do zdrowia wracac to mi znowu zapalenie spojowek wrocilo. Brwi sie z pyska podniosly bardzo a mi k***a skora nad oczami wisiala. Brwi sie napewno podniosa. Proces odksztalcania beznadziejny. Geba kazdego dnia inna. Bylam u okulisty i mi powiedziala ze szpara powiekowa wieksza o 0,5 cm. Mialam taki spad brwi na pysk ze gdyby nie sztuczne rzesy to by mi oka nie bylo widac. Trzeba czekac. Z***biscie mi powiedziano ze jak ktos ma pecha to morda wraca 8 miesiecy. Mi twarz wrocila w 40%. Brwi wysoko, oko wieksze. Nadal oczy chinskie. Ja p*****le. Ale plusy sa. Nie mam juz tych nawisow mongolskich na oczach, brwi wyzej, oko wieksze. Minusy to to ze te brwi lataja jak p******e. Rano sie budze i prawa brew nad okiem. W poludnie na swoim miejscu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 50
Robiłam botox w Gdyni na lwią i kurze i jest super, wreszcie nie wyglądam jak zła i niewyspana!!! Żałuję, że nie zrobiłam tego wczesniej. 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Sandrine zapewne zmieni nick, albo juz zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po ostrzyknięciu botoxem lwich zmarszczek w CDiME Amaryllis, miałam głebokie bardzo widoczne zmarszczki cały czas wyglądałm jakbym była zła, po zabiegu wyglądam rewelacyjnie nikt mi już nie mówi zebym sie rozchmurzyła i oto mi chodziła, jestem bardzo zadowolona, polecam ta klinikę i lakarzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu kilku stron tego wątku stwierdzam, że wątek o botoksie jest jedną wielką kryptoreklamą różnych gabinetów. Panie i panowie doktorowie, chce wam się przesiadywać wieczorami na babskich forach? Lepiej przykładajcie się lepiej do pracy, obniżcie ceny, szanujcie pacjentów, słuchajcie uważnie ich życzeń a nowi pacjenci sami znajdą adres, bez fałszywych reklam na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem właśnie po zabiegu w gabinecie www.addent.pl i powiem szczerze, że się trochę stresowałam, ale generalnie jest wszystko w porządku. czekam na efekty, bo trochę jeszcze opuchnięta jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty botoks, Twoja koleżanka usta, co jeszcze wymyślisz? Chamska reklama jakiegoś kiepskiego gabinetu. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 100 wypełniaczy w Europie zarejestrowanych jako urządzenia medyczne, nie jako farmaceutyki. W USA 13 ale jako leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lekarz jest ok, to nie musi się reklamować i pisać bzdetów. Są lekarze u których termin oczekiwania to 4 m-ce i warto czekać nawet 6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam wczoraj botox i podniesienie kacików ust, ostateczny efekt za dwa tygodnie ale juz z ust jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim kwasem robiłaś usta, bo mojej koleżance zrobiła się gruda i jakiś inny lekarz ma jej to rozpuszczać , bo ten co robił usta to nie wiedział co dalej i umył ręce od problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33n
Rekomenduję http://newestetic.pl. Jeżeli chodzi o Lublin to zdecydowanie najlepszy gabinet medycyny estetycznej. Proponuję Ci od razu wykupić u nich konkretny zabieg, bo dostaniesz w cenie profesjonalne konsultacje z lekarzem, które kosztują oddzielnie 100 złotych. Potrafią usuwać zmarszczki ze wszystkich zakątków twarzy i dobrze ją wygładzić. Cenowo przyzwoicie, ale co najważniejsze usługami zajmują się prawdziwi lekarze, a nie kosmetyczki bez solidnego wykształcenia. To znacząco podnosi bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już dwa razy wygładzałam zmarszczki botoxem. Uważam że jest to bezpieczna metoda oczywiście jak ma się sprawdzoną klinikę i dobrego lekarza. Ja wypełniałam zmarszczki w bytomskiej klinice Amaryllis, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkap
Dziewczyny potrzebuję pomocy, wpisałam się też na innym wątku dotyczącym bezpośrednio tematu ale tu też zamieszczam mój post bo jestem zrozpaczona... Witajcie moje drogie. Potrzebuję pomocy. Pierwszy raz piszę na jakimkolwiek forum, ale jestem załamana. Dałam się namówić na mezoterapię osoczem - okolice oczu. Mam 40 lat i dość mocne zmarszczki mimiczne wokół oczu, lekko opadające powieki. Nie chciałam się zdecydować na botoks, kwas hialuronowy i inne wypełniacze, ponieważ bałam się nienaturalnego wyglądu, zmiany rysów twarzy... zapewniono mnie, że zabieg osoczem to coś zupełnie innego... że nie ma nic wspólnego z wypełniaczami... nie zmienia rysów twarzy, zapewnia naturalną regenerację itd ... Wczoraj poddałam się zabiegowi osoczem i wyglądam fatalnie, mam worki pod oczami, zrobiły mi się poduszki pod dolną powieką, wyglądam koszmarnie... górna powieka ciężka i opada bardzo, wyglądam na dużo starszą i bardziej zmęczoną a miało być tak pięknie... i bezpiecznie... Powiedzcie mi moje drogie, czy to ma szansę się wchłonąć czy to już tak zostanie (jak źle podany wypełniacz). Czytam wątki na Kafeterii o urodzie od roku, chciałam coś bezpiecznego a tu masz... Na niektórych wątkach wypowiada się Sandrine, która wg mnie ma dużą wiedzę i doświadczenie... może Ty się wypowiesz. Pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli robił to lekarz, to musisz do niego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarenka100
wczoraj się poddałaś zabiegowi ? to poczekaj parę dni aż wszystko się uspokoi , wchłonie , ułoży :) ma prawo być spuchnięte wszak to ingerencja , pod oczami masz poduszki to limfa wymieszała się z tłuszczykiem rób delikatny masaż limfatyczny (na youtube znajdziesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine chyba nie wróci - pewnie ma dość psychopatek na tym forum. I jej się nie dziwie. Podobnie było z Celestą. Napisz do niej na maila - ona jest bezinteresowna - na pewno Ci odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam botox robiony w Zielonej Górze na Źródlanej. Bardzo fajnie wyszło, przy zabiegu było dwoje lekarzy i tak mi doradzili, że nie wyglądam jak ponton tylko sexownie :classic_cool: polecam: http://zrodlana.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkap
Wg mojej opinii, bardzo szkoda jeśli Sandrine nie wróci. Ja bardzo ceniłam jej wypowiedzi, wg mnie były cenne i szczere. Mi opuchlizna zeszła, ale efekt jest taki, że mam wiecej zmarszczek niż miałam. Wydaje mi się, że pojawił się u mnie efekt "spuszczonego balona" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona83
miałam straszne cienie pod oczami i kurze łapki,chciałam zdecydować się na botox pod oczami .Na szczęście trafiłam na dobrego lekarza dr.siennickiego w centrum zdrowia i urody na szczęśliwickiej, który doradził mi pod oczy mezoterapie, a na kurze łapki właśnie botox. Cieszę się,że trafiłam na doktora, a cienie pod oczami zniknęły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkap
Dziewczyny, a jest tu może ktoś kto stosuje botoks już od kilku lat... ciekawa jestem jakie są konsekwencje, bo przecież mięsień który nie pracuje z czasem obwisa... i czy tu nie ma takiego efektu? Obawiam się, ze jeśli już się zacznie robić i wygładzi się swoje zmarszczki to później ciężko przerwać, bo przecież spowodowalibyśmy pogorszenie swojego wyglądu i zapewne byłoby to zauważalne przez otoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, też myśle żeby iść na zabieg ale mam obawy. Czy efekt się będzie stale utrzymywał ? Są jakieś przeciwskazania ? Chce tak troche tylko żeby mi wstrzykeli żeby wypełnić usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlaczowska
Botox to fajna sprawa pod warunkiem, że będzie to zabieg zrobiony przez dobrego lekarza. Od siebie polecić mogę Dr Hamera. Ma preparaty kilku firm które są naprawdę skuteczne. Tutaj jego strona internetowa http://www.drhamera.pl/medycyna-estetyczna/botox/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botox to bardzo przyjemne rozwiązanie, ale niestety nie na długo :( Robiłam sobie botox jakiś czas temu w tym gabinecie http://www.karolinakopec.com/botox_wroclaw.html byłam zadowlona, bo efekt utrzymywał się sporo czasu, ale potem wszystko niestety znowu wraca do normy :( Ważne też jest żebyście wybrali odpowiedni gabinet z uprawnieniami! Już lepiej chyba wydać pieniądze na naciąganie twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine wyłudzała zdjęcia i dobrze, że nie wróci, bo nic mądrego nie wnosiła na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecywala, że górę poruszy, żeby pomóc. Ciekawe, którą górę? Góra to ma cię w d.......e, jak coś nie tak. Osoby niewygodnie się wypowiadające , nazywała "trolami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że botoksu można spróbować, wszystko z umiarem i jest ok, tylko trzeba dobrze wybrać gabinet - nie ma nic gorszego jak spaprany botox. Ja robiłam sobie lwie zmarszczki w bytomskiej klinice Amaryllis - polecam, teraz czuje się o wiele lepiej ze swoja twarzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×