Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
Moja koleżanka niedawno zafundowała sobie zabieg botoxu w Klinice AMC (www.artmedicalcenter.eu), jest bardzo zadowolona z efektów. Wszystko wygląda bardzo naturalnie i efekt bardzo długo się trzyma (pewnie zależy to od jakości preparatu który jest wstrzykiwany). Nic tylko polecic klinikę oraz doktora Śliwińskiego. Naprawdę świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela w Katowicach chodzi na do salonu urody. Tam ma robiony botox, kwas i wyglada slicznie. Naturalnie. A ceny śmieszne.Tylko tam ciężko się dostać bo terminy długie taka kolejka. A za każdą okolice płaci 300zł . A jak są robione 3 okolice to płaci za jedną 250 zł. Usta płaciła całe 500 zł. Mają tam fajne oferty. Trzeba cały czas obserować. Bo ostatnio przy kwasach była darmowa hebryda . Czesto tam chodze na rzeski i pazurki. I faktycznie tak jak pisza i mówia jest to hurtownia urody. Teraz sie przenosza na Tauzen w listopadze. Szukajcie zawsze sprawdzonych salonow. Druga kumpela byla w tzw klinice to jej tak czoło zrobili że zalali ją botoxem i opadly jej brwi.Wyglada strasznie i teraz musi czekać jak to puści. Wiec uwaga na takie rzeczy. Moim zdaniem to trzeba miec pasje do wykonywania takich rzeczy a nie tylko zbierac za to kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo się zastanawiałam nad tym zabiegiem. Najbardziej bałam się tego jak będę wyglądać po zabiegu. Ale lekarz polecił mi kosmetyki Earthnicity Minerals. Mówił że to świetny kamuflaż, zwłaszcza korektor i podkład no i nie mylił się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Beauty center w Szczecinie ostrzyknełam bruzdy i w końcu się ich pozbyłam, a próbowałam różnych metod żeby się ich pozbyć - polecam kwas hialuronowy, nawet cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaję, ze zrobiłam sobie botox raz w klinice urody http://www.esthetique.com.pl/. Zabieg był wykonany prawidłowo, ale ja nie mogłam się odnaleźć ze swoją twarzą po botoxie i nie chcę tego powtarza. CO nie znaczy, że będę inny odradzać. To sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam własnei ten salon w Szczecinie, w 100% profesjonalna pielęgnacja i na pewno miejsce które powinna odwiedzić kazda z nas. Szczrze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka zrobiła sobie profesjonalnie botox by usunąć dosyć widoczne zmarszczki mimiczne w Warszawie w esteti-med.pl i muszę przyznać, że widać różnicę kolosalną, także nie mogę się doczekać jak odłożę i też zrobię. Jedyny minus to tego rodzaju, że zabieg wstrzykiwania toksyny botulinowej działa tylko jakiś czas i potem trzeba go powtarzać, czyli znowu wydatek. Ale też tak sobie myślę, że z drugiej strony może to i dobrze, bo jak się odwidzi to wystarczy odczekać i tyle, nie zmiana forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam usta w Art Medical Center i jestem bardzo zadowolona, trafiłam tam dzięki poleceniu przez koleżankę i zauważyłam, że mają sporo pacjentów, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w Art Medical Center u dra Śliwińskiego i super efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od dłuższego czasu myślałam o botoxie, bo czas leci nieubłaganie i obawiałam się, że potem to już nic nie pomoże. Trafiłam do salonu kosmetycznego Silk Touch. Przemiłe Panie pocieszyły mnie, że na botox to jeszcze mam czas i zaproponowały zabieg mezoterapii bezigłowej. Poprzedza się go wykonaniem mikrodermabrazji, która ma przygotować skórę na przyjęcie preparatów. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się fale elektromagnetyczne. Zabieg jest przyjemny. Polecam ten salon. Ja zdecydowanie będę korzystać z ich usług http://www.lublin.silktouch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstrzykniecie botoxu jest dosyc bolesne w chwili nakłucia igłą. Ja u swojego chirurga dowiedzialam sie ze znieczulenie jest płatne dodatkowo i kupiłam lidokaine we własnym zakresie na www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericaaa
Bolesne? Przecież do tego używa się bardzo cienkiej igły, a większość tych preparatów wzbogaca się środkami znieczulającymi, więc mozna czuć najwyżej lekkie ukłucia. Zresztą na http://botox-zmarszczki.pl/ można się dowiedzieć wszystkiego na ten temat, a nie straszyć i wypisywać jakieś głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Stenka Clinic. Moja siostra miała robiony tam botox 2 lata temu i była bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania388
Tak, od roku wstrzykuje sobie botox. Nie boli, nie ma skutków ubocznych, nie mam na co narzekać. Tak w skrócie mogłabym opisać wszystko co jest związane z tym zabiegiem. Nie wiem czy zależy to od lekarza do którego się chodzi czy są jakieś inne czynniki indywidualne, które powodują negatywne powikłania. Na chwilę obecną nic złego mi się nie przytrafiło ;) Chodzę do dr Kopec, polecam z czystym sumieniem :) http://www.karolinakopec.com/medycyna_estetyczna_wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student12345
Praca badawcza na temat botoksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze polecam Botox, sama zdecydowałam się ostatnio na ten zabieg i jestem bardzo zadowolona. Moja skóra wygląda pięknie i młodo. Na początku trudno było mi się zdecydować, bo bałam się, że efekt będzie nienaturalny, ale na szczęście wybrałam się do super salonu, który serdecznie polecam (Ekstravaganza Wy-SPA Urody http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/medycyna-estetyczna-warszawa/usuwanie-zmarszczek-warszawa.html), ponieważ obsługa klienta jest tam na najwyższym poziomie, a efekty zabiegu powalające. Znajomi pytają się ciągle, czy byłam gdzieś na wakacjach, bo jakoś tak „ promienieje” :) Niby taka mała rzecz a jaka wielka zmiana. Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dziewczyny ja polecam Fabrykę Urody Katowice al. Krzywoustego 6. Znajdziecie na fb. Cudo jest tam dosłownie wszystko. Moje ulubione miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja w Szczecinie korzystałam z zabiegów w www.med-one.pl i jest to trochę nieprzyjemne na początku, ale dla efektu końcowego to zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina68
Słyszalam wiele opinii o salonie extravaganza w Warszawie, zdecydowalam się na botox, chociaz dlugo nie bylam przekonana, bo balam sie ze bedzie wygladac nienaturalnie. Obsluga na najwyzszym poziomie, a efekt tak naturalny. Wygladam mlodziej ale nie widac ze cos wstrzykiwalam, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny 2 doby temu miałam wstrzykiwany botoks na lwią zmarszczkę. Wiem, że działa to dopiero po 2-7 dniach, ale czy to chodzi o efekt rozprostowania zmarszczki czy o odrętwienie mięśni? Mi mięśnie jeszcze wcale nie zdrętwiały, mogę normalnie bardzo mocno zmarszczyć brwi. Ma któraś z was jakieś doświadczenie w tym temacie, czy to odrętwienie pojawia się razem z efektem czy powinno być wcześniej? Nidzie nie mogę znaleźć tych informacji, a do lekarza nie będą z taką paniką dzwonić jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@barbetka2525 wiem, ale lekarka powiedziała, że dawanie wypełniacza od razu jest nierozsądne bo mozna przesadzić, a przecież nie wiadomo jaki efekt da botox. Stwierdziła, że taką decyzję podejmiemy dopiero na wizycie kontrolnej dwa tygodnie po wstrzyknięciu. @Asia_gueen pocieszyłaś mnie, dzięki :) szczerze to ja zawsze myślałam, że uczucie odrętwienia pojawia się od razu, a za efekt uważa się fizyczne wyprostowanie zmarszczki, a tu jednak jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_queen
Jestem już po :-) 10 godzin od podania (tym razem zrobiłam lwia i poziome na czole) no cóż dla lepszego przyjęcia 2 tyg bez żadnego przegrzewania i będzie piknie :-) żałuje bo siłownia na tydzień idzie w odstawke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Asia_queen powiedz po jakim czasie zaczyna Ci łapać to odrętwienie i prostować się skóra? Ja robiłam we wtorek o 20:00, jest ju sobota a u mnie dalej nic. Przyznam szczerze, że zaczynam sie niecierpliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,drogie panie zrobiłem sobie botoks w czwartek i co chwile zaglądam w lusterko i nic ale dzięki wam wiem że muszę poczekać.Chciałbym zapytać po jakim czasie mogę zrobić mezoterapie i czy lepsza jest igłowa czy bezigłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_queen
Odrętwienie ?! Hmmm takiego uczucia to nigdy nie będziesz miała :-) to będzie na zasadzie jak w przypadku mojej lwiej, ze podnoszę brwi do góry a mam jakby wyprostowane czoło ... Powinno sie marszczyć a tu tak nie będzie :-) efekty jak mówiłam najszybciej po ok 2 tyg. Trzyma ok 3-4 miesięcy. Ten teraz trzeci mój strzał trwał dłużej bo prawie 6 M. Zmarszczka co najważniejsze spłycila sie. Dlaczego robię botox ? Niestety jestem okularnica -3 wada. Od robienia zooma zaczęła mi sie robić mega krecha przez czoło. Zaczęłam nosić soczewki i było to widoczne jak u naprawdę już starszej kobiety. Zmarcha wyprostowana, ja zadowolona także polecam. Jako ciekawostka bylam mega Hejterem tego typu akcji. Z życiu bym nie powiedziała ze będę musiała kiedykolwiek to robić. Mam 30 lat i walczę ze swoją zmarszczka :-) na szcEscie póki co wygrywam ja :-) nie jest to tania zabawa ale przeliczając na kremy które tak głebokiej zmarszczki mi nie mogły ogarnąć to sie opłaca :-) ja przeliczam koszt usługi na liczbę miesięcy ile wytrzymała zmarszczka :-) wychodzi suma która dawałam za kremy a nawet niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Asia_queen ja tak samo okularnica przez kilkanaście lat i póki nosiłam okulary, to jakoś zasłaniały lwią i nie zwracałam uwagi, ale jak przerzuciłam się na soczewki to nagle nie było tej "zasłony" i krecha jak malowana, dosłownie wgłębienie widoczne zawsze bez wyjątku. Nie taka sobie zmarszczka, tylko bruzda głęboka. Pisząc o odrętwieniu miałam na myśli to, że można zmarszczyć, bo lekarka powiedziała, że jak zacznie działać, to miejsce będzie nieruchome i nie da rady zmarszczyć a ja nadal mogę więc o to pytałam, ale uspokoiłaś mnie tymi dwoma tygodniami :) Teraz Ci dłużej trzymało, bo mięśnie z czasem się lekko osłabiły i działa to tak też profilaktycznie, że przez to, że sobie odpoczną, to automatycznie niweluje się ten odr*****arszczenia. Jak wiadomo zmarszczki mimiczne to kwestia skurczów mięśni, jak mięsień nie pracował, to zmarszczka jest mniejsza. Ponoć z czasem można podawać już coraz rzadziej i działanie się wydłuża w niektórych przypadkach nawet do roku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_queen
Cieszę sie, ze lwia i okulary są Ci znane :-) ja dziś wzięłam gorący prysznic bo zmarzłam na spacerze i sama sie wkręcam, ze za wcześnie :-) tak w ogóle jestem chora na punkcie tej zmarszczki !!! Mięśnie mimiczne no właśnie ... Niestety lub stety należę do megaaaa wesołych ludzi i twarz strasznie mi pracuje :-) gdybym miała faktycznie iść na warsztat i reperować sobie buźkę to mam kurze łapki od smieszkowania, lwia bo oczy, na czole poprzeczne bo często sie wkurzam itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze jak patrzę na Edytę Górniak to aż mnie twarz boli ale moja przyjaciółka regularnie sobie robi zastrzyki z botoxu i ma super buzię, tylko też ma dobrego lekarza ( w klinice , który pomaga jej zachować umiar, bo jak ją znam pewnie by sobie zrobiła wszystkie możliwe zabiegi od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×