Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość didey
Panie doktorze serdecznie dziękuję za kolejne informacje i poradę.Ułatwił mi pan podjęcie decyzji:) Najpierw mezoterapia. Jeśli chodzi o dr. Zawodnego,to oczywiście ma na imię-Piotr(pomyliłam się wcześniej) i jest bardzo przystojny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
Mezoterapia na 1000% nie zlikwiduje workow pod oczami. A tym bardziej nie kwas haluronowy lub botoks....najczesciej potrzebny scalpel. Usta sa najtrudniejsze do zrobienia..ze wzgledu na symetrycznosc. Pmaitajcie ze usta nie zawsze wychodza takie same. Jesli chodzi o ten zabieg to dobrze wiedziec czwego sie oczekuje. Dzialamy na 3 elementy: 1. Kontur ust _ polecany osobom starszym ktorym zanika czerwien wargowa , u mlodych czesto powoduje " kaczora" 2. Powiekszenie objetosci zwieksza wielkosc czerwieni wargowej 3. Wywyniecie ust na granicy suchej i mokrej czesci blony sluzowej. Nie zawsze trzeba wszystkie 3 elemnty wykonywac rownoczesnie.....i pamietajcie maksimom pol ampulki kwasu ( 0,5 ml)...reszta dostrzyknieta po 2-3 tygodniach... Niestety najczesciej zakomplekisone kobiety...jak sie dorwa do lekarza..to rzadaja duzych ust...a wtedy zawsze wychodzi KACZOR Jauwazam ze mloda osoba wystarczy powiekszenie obejtosci bez konturu. Jesli ma duzo czeriweni wargowej..ale jest schowana i podwinieta do wewnatrz...to wywiniecie...ale pomaitajcie...powoli i etapowo..zawsze latwiej dostrzyknac...niz podawac haluronidaze.. Pamietajcie tez ze mezoterapie mozna robic na szyje,, dekolt i dlonie...ale nalezy to traktowac jako pielegnacje skory a nie zabieg chirurgiczny...osbisice polecam...pacjentki sa bardzo zadowolone...choc nie usuwa to zmarzczek.....to po porstu doskonala nawilzajaca " maseczka"..... Drogie Panie ..pamietajcie ze ma mistrzow swiata...kazdy ma swoje wpadki bez wzlgedu na dosiwadczenie...raz wykona sie zabieg lepije a raz gorzej...jesli ktos z lekarzy twierdzi ze nie ma nigdy zadnych powiklan...tzn ze klamie...i jest niebezpieczny w swoim zadufaniu... Co jak co..ale zawod lekarza zabiegowego...uczy pokory..jak malo ktora profesja.... pozdrawiam wszystkie panie...i przestaje sie udzileac na forum....wszak to forum dla Pan....a ja " chyba"nia nie jestem..choc czasam jak opowiadam o zmarszczach, zabiegach i maseczkach...to sam sie siebie pytam...." co ja facet tu robie":):):) milego wieczoru..pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Panie doktorze,proszę nie uciekać.Proszę mi jeszcze pwiedzieć ile zabiegów mezoterapii powinnam sobie zafundować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARY 66
pANIE DOKTORZE,CZY PO PODANIU BOTOKSU W CZOLO NORMALNE JEST,ZE NIE MOGE RUSZAC BRWIAMI?POZA TYM CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC CZY MIMO,ZE MAM DOSC PELNA TWARZ MOGE ZROBIC VOLUME W CELU POPRAWY OWALU?CHCIALABYM TEZZAPYTAC CZY ROBI PAN BOTOKS SZYI I JAKICH REZULTATOW MOZNA SIE SPODZIEWAC,GDZIE SIE GO PODAJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
1. W zasadzie na poczatek...powinny byc 2-3 zabiegi mezoterapi potem co 4-6 miesiecy. Tylko podawane wszystko na pecherzyk....a nie technika szybkiego nakluwania. Tak aby cala ilosc leku zostaje pod skora. 2. Po Botoksie nie powinna Pani ruszac brwiami. A owal twarzy wykonuje sie zeby uzupelnic zanikajaca z wiekiem tkanke tluszczowa. Wiec jesli twarz jest pelna to wskazan byc moze nie ma...:):) ale to tez sprawa indywidualna.... 3. Botoks na szyji mozna robic przy zbyt napietych miesniach ktore tworza takie " pletwy"...... W zmarszczki poprzeczne mozna podawac plytkoi powierzchownie....to tzw relaksacja skory..wyniki sa rozne.. Dobre wyniki daje mezoterapia skory szyji..potrzeba nieco wiecej zabeigow niz na twrzy...efekty powiedzmy zadawalajace....szyja niestety starzeje sie szybciej. Jest tez technika dodawania paru kropel botoksu do kwasu hialuronowego. Chcoiaz czesc lekarzy podwaza zasadnosc takiego postepowania a czesc bardzo chwali..ja nie mam w tym doswiaczenia. 3. moje drogiePanie...prosze o zrozumienie...ale zona siedzi dziwnie patrzy...ze rozmawiam z obcymi kobietami:):):) przez internet.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak
Mam prawie 40-tke i 3 razy wstrzykiwalam sobie botox. Pewnie powinnam zrobic to wczesniej bo mam bardzo bogata mimike hehhehehe No ale niech tam..wyglada fajnie...tzn nikt sie nie zorientowal..tylko stwierdzono ze wygladam jakos mlodo...wstrzykiwano mi 20-30 jednostek W sumie nic mi sie nie dzieje, ale juz czytam o sculptrze i o fraxelu I raz mysle o jednym raz o drugim....Co lepiej? Jesli chodzi o sculptre to widzialam w jednym z gabinetow promocje...Jeden zabieg kosztuje 1500zl ale jesli wezemiesz dwa to trzeci masz gratis... :) A to dobry gabinet-robilam tam botox :) No to czekam na Wasze opinie...Sculptra czy Fraxel? Fraxel mi reklamowali jako superniszczacy to co zle w skorze... Chomiki mi sie nie robia, wiotczenia skory nie dostrzegam..zmarszczki jedynie mimiczne czola, lwia i kurze lapki... POMOCY...ktos Was robil te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorze..
..prosze pisac kiedy zona nie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Ja mam pytanie do dr, Prosze mi powiedziec Panie dr, co najlepiej bedzie zrobic w moim przypadku - mam przesuszona skore pod oczami (zaden krem sobie z tym nie radzi) mialam w czerwcu wstrzyknieta Perfecte-derm i efekt niby Ok bylam zadowolona ale teraz jakby jest tego mniej i robia mi sie faldki pod jednym okiem :( Pani dr poleca Restylen (wiem, ze jest wiele rodzajow Restylenu) nie wiem na co sie zdecydowac, chcialabym zeby efekt byl dlugotrwaly, nie jak po Perfecta. 2 m-ce temu mialam wstrzykiwane mikro dawki botoxu pod oczami, w miejscu drobnych zmarszczek. Mam 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Panie doktorze,pozdrowienia dla żony:).Jako kobieta,na pewno rozumie nasze babskie rozterki"wizerunkowe",a poza tym na pewno jest z pana bardzo dumna, że ma obok siebie mądrego faceta:).Na odległość jest pan bezpieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Panie dr, wiem, że odgrażał się Pan, iż nie będzie udzielał internetowych porad ale zaryzykuję...;) może zechce Pan odpowiedzieć na moje pytanie. Otóż chodzi o sytuację, gdy za którymś razem, po podaniu botoxu w kurze łapki, po kilku dniach pojawiają się bardzo wyraźne linie pod oczami, niestety nie tylko przy uśmiechu, lecz na stałe. Czy przyczyna tkwi w sposobie podania? Zbyt dużej ilości? A może była spowodowana tym, że już po 2-óch godz. od zabiegu się położyłam (niestety zapomniałam że przynajmniej przez 4 h nie należy tego robić)? I kwestia sposobu na zlikwidowanie tego. Po 4-ech m-cach od tamtego, felernego zabiegu, inny lekarz próbował to zlikwidować podać dysport pod oczy (2 razy po 2-e dawki), co spowodowało jeszcze większe komplikacje, ale teraz już wiem, że botox pod oczy jest ryzykowny). W ostatnich czasie odwiedziłam w sumie 5-u lekarzy; 2- óch stwierdziło że poradzi sobie z tym fraxel, inni - że nie ma to sposobu. Jaka jest Pana opinia w tej kwestii? Wiem, że nie jestem odosobniona, jeśli chodzi o takie 'atrakcje' po botoxie i będę wdzięczna, jeśli zechce Pan wyraziź swoje zdanie. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie już dajcie spokój Doktorowi ,wyluzujcie trochę... myślicie ,że facet nie ma co robić tylko ślęczęć przy monitorze i odpowiadać na Wasze pytania? Jak robicie zabiegi u swoich lekarzy to idźcie do nich ,zadzwońcie czy coś i skonsultujcie to i owo! A nie...Faceta będą teraz molestować biednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarytanko wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
:):) ho ho..dziekuje za pochwale..i za moja obrone....jako typowy przedstawiciel meskiego rodu jestem prózny i łasy na pchlebstwa....:):) A wiec tak...na przesuszajaca sie skóre prosze sprobowac 2-3 zabiegi mezoterapii z kwasu hialuronowego ale tego do mezoterapii. Berfekta czy restlylane ( ( tzn wypelniacze) sa podawane w skore wlasciwą czyli nieco glebiej niz w klasycznej mezoterapii na pecherzyk. Pozatym sa forma usieciowaną przez co utrzymuja sie dluzej ale slabiej nawilzaja skore a przeciez o ten efekt pani chodzi. 2. Jesli chodzi o trwalosc zabiegow..to na szczecie wszystkie trzbea powtarzac co 6 -18 mieiscy w zalzenosci od zabiegu..... Pisze "na szczescie" bo gdybyy efekt utrzymywal sie przez 5 lat...to bylyby tragednie w przyadku roznych powiklan..a tak efekt przemija...jak z kolorem wlosów:):):) 3. Pamietajcie panie za zabiegi z medycyny estetycznej sa ekskluzywna uslugą....wiec musza kosztować..a lekarze ktorzy je dobrze wykonuja musze dobrze zarabiac. Ktos kto idzie do salonu Mercedesa nie oczekuje mega promocji, rabatow...bo po prostu stac go na Mercedesa ( przepraszam za dygresje). Ja wiem ze strona finansowa jest bardzo wazna ale nie za wszelka cenę...dobrze wykonany zabieg musi byc kosztowny. Ostanio za 2 dnowe kursy zaplacilem 12 tys zlotych....wiec np te koszty tez sa gdzies wliczone w cene zabiegów. Poruszacie panie kwestje wyciagania kasy...nie jestem zwolennikiem np za wypisanie recpety wycenianie wizyty jak za normalane badanie ale z drugiej storny, wlasnie po to zebym mogl ta recpete wypisac wlozylem w zuciu duzi wysilku i nieprzespanych nocy nad ksiazkami. Wiec musicie zrozumiec tez nas lekarzy. Wy chcecie ladnie wygladac my Wam w tym pomoagamy o oczekujemy za to godziwego zysku. 4. Wracjac do spraw merytorycznych...Botoks powoduje niedowlad wiotki miesni mimicznych. Nie mamy kontroli nad tym jak dyfunduje w miesniu i jaki obszar porazi. Czesto dochodzi do zaburzenia rownowagi miesniowej ( np uniesienia brwi lub wlansie pojawienia sie zmarszczek po oczami. Mozna je liwkidowac podjac minimlana ilosc plytku pod naskorek w 2 miejscach po rzesami dolnej powieki..ale nie jestesmy w 100% zagwarantowac ze nie wystapia powiklania. Pacjentka musi byc tego swiadoma. Ja proponuje polubic te zmarszczki albo zrezygnowac z Botoksu. Innym wyjsciem jest proba dolnego wklocia w kurzych lapakach przesunac nieco bardzije pod oczudol na kosc jarzmowa. Tak podaje np mojej zonie..i zmarszczki po oczami sa mniejsze....ael zaznaczam nie w każdym przypadku musi tak zadzialać. Pamietajcie tez ze botok powinno sie korygowac do 3 tygodni po pierwszym podaniu. Potem trzeba odczekac min 3 miesice. Ma to na celu utrudnienie powstawania przeciwcial p/ botulinowych oraz nie doprowadzenie do sytuacji gdy po kilku tyogndiach puszcze efekty podstawowego podania a utrzymuja sie efekty 2 lub 3 korekt....bo wtedy tez wyniki i wtglad twrzy moze byc ...delikantie mowiac daleki od oczekiwań. ( Jak fryjer za krotko obetnie wolsy to trzeba sie przmeczyc...i przeczekac):):):):) Chcialbym podkreslic ze wszystko ma swoje plusy i minusy...nie da sie zatrzymac czasu i porawic wszystkiego bez radyklanych zabiegow chirurgicznych..... Mysle ze beledm jest jesli kobieta chce wygladac o 10-15 lat mniej.....wtedy po kazdym zabiegu bedzie sflustrowana i niezadowolona. Ja zawsze mowie pacjentkom ze maja wygladac tak zeby wszyscy byli zachwyceni jak dobrze wyglada na swoj wiek.....wtedy zachwoujemy umiar i rownowage miedzy oczekiwaniami i rezultatami..... Mysle ze naprawde czas powoli konczyć moje redaktorskie zapedy. mam nadzieje ze choc troszke wyjasnilem paniom istote zabiegow. I pamietajcie opadajaca powieka w botoksie to powiklanie a nie " Blad w sztuce lekrskiej". Wiec nie szafujcie zbyt lekko tym okresleniem..... Znajdzice swojego lekarz ktoremu zaufacie..i trzymajcie sie go...bez kosultowania kazdej sprawy u innych. Pozdrawiam i nie ukrywam ze chyba jestem prawdziwym facetem bo rozmowa z tyloma Paniami na raz sprawiala mi dużą przyjemnośc. pozdrawiam Aesculap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Panie dr, serdeczne dzięki za cenne, prawdziwie merytoryczne uwagi. Pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie doktorze
Czy lipoliza iniekcyjna zrobiona na samym dole twarzy poprawia owal?Czy skora potem nie wisi?Jeśli Pan wykonuje takie zabiegi to ile z reguly jest sie spuchnietym?Czy Pan poleca ten zabieg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
Witam...hm..lipoliza tochyba najtrudniejszy zabieg ze wszystkich dotychczas omawianych...nie jest trudny w wykonaniu ale wfakcie ze zbyt powierzchowne podanie leku moze spwodowac martwice skory... Rwoniezjest ona najbardzije obciazajacy pacjenta... Prosze sobiewyobrazic ze podajemy w tkanke tluszczowa lek ktory ma wywwolac stan zaplany i martwice komorek tluszczowych....ale podjamey ten lek....menije wiecej w taknke tluszczowa...nie wiemy gdzie przeibegaja nerwy czuciowe do skory, naczyniakrwionosnie, pwiezie miesniowe.....te elemnty tez moga ulec martwicy....nie mowiac o martwicy skory i wielomiesiecznym zakonczonym bliznami procesem leczenia. Prosze dolozyc dotego obrzek, kilkudniowy silny bol, obrzek..... oraz nudnosci, czsami biegunka..itd.. To fajny zabieg....ale to nie metoda na odchudzanie sie....jest to sposob na pozbycie sie tluszczu nagromadzonego w miejscach w ktych dieta i sportowym trybem zycia to sie nie udaje... Najczesciej to: podbrodek, pachy, talia ( boczki), brzuch,bryczesy, uda. Pytala pani o policzki...trzeba rozgraniczyc czy to na pewno tkanka tluszczowa czy tez wiotka skora... ( Pyzata buzia nie jest wcale taka brzydka) Lipoliza policzka ryzykowna sprawa...tam przebiega przez srodek nerw twarzowy....ktorego uszkodzenie...brrrrrr...nawet o tym nie mowmy:):)...tak powaznie mozna to robic...ale trzeba bardzo uwazac..ja bym sie bal....i probowal innych metod...np " lifting" sculptra...ale nie widze twarzy... Dzisija moge pisac..bo wczoraj zrobilem liplize zonie...i tak ja boli ze sie do mnie nie odzywa:):):) Chcialbym tez zwrocic uwage ze odeszlismy od tematu forum:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
PANIE DOKTORZE, ma pan rację,najlepiej wybrać jednego zaufanego lekarz w swojej miejscowości i nie "skakać" od jednego do drugiego. Ale tutaj,chcąc niechcąc został pan naszym internetowym ,zaufanym lekarzem):):).:) MAm pytanie w sprawie złotych nici.jJst pan chirurgiem.Czy wykonuje pan takie zabiegi?.Ponoć efekty są spektakularne i utrzymują się do 10 lat.Czy to prawda?Słyszałam,że najlepsze efekty złote nici dają kobietom, do 50.roku życia.Potem już trzeba zrobić tylko lifting?CZY MOJE INFORMACJE SĄ PRAWDZIWE?.Jeśli ten zabieg jest panu bliski,to proszę napisać ,czy pacjentka po zabiegu jest opuchnięta,ile dni trwa rekonwalescencja i kiedy są widoczne pierwsze efekty.Literatura opisuje,że nawet przebarwienia znikają?Uwierzę,jak pan to potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIE DOKTORZE JESZCZE TYLKO
SLOWKO O LIPOLIZIE,NIE PRZYPUSZCZALAM,ZE LIPOLIZA MOZE USZKODZIC NERW TWARZOWY!!CHCIALAM WCZESNIEJ ISC NA SMART LIPO LASER ALE WLASNIE Z POWODU MOZLIWOSCI USZKODZENIA NERWUZREZYGNOWALAM,PROSZE WIEC MI POWIEDZIEC CZY ROBIAC LIPOL IZE INIEKCYJNA NIE POLICZKOW ALE PODBRODKA MOZNA TEZ USZKODZIC NERW,CZY PAN ZDECYDOWANIE ODRADZA TEN ZABIEG Z TEGO CO WIEM SCULPTRA NIE LIKWIDUJE TKANKI TLUSZCZOWEJ NAWET WYGLADA SIE JESZCZE PELNIEJ NA TWARZY.PROSZE MI DORADZIC BO SKORO WYKONAL PAN TEN ZABIEG ZONIE TO CHYBA NIE JEST PAN CALKOWITYM PRZECIWNIKIEM TEGO ZABIEGU,JESLI MOZNA WIEDZIEC W KTORYM MIEJSCU PAN GO WYKONYWAL?Z GORY BARDZO DZIEKUJE I SERDECZNIE POZSDRAWIAM,PRZY OKAZJI CO PAN SADZI O SMART LIPO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
Nie mam zadnego diswadczenia w zlotych niciach... Lipolize wykonuje w tych miejscach o ktoreych pisalem....policzki..mozliwe ale ryzykowne... Po sculptrze...jest grubsza skora...ale bardizje napieta..czasami podbrodek..to wiotka skora a nie tluszcz...wtedy lipoliza nie pomoze....a sculptra..tak...:):) naprawde trzeba zobaczyc twarz.....zbadac,....tutajmoge ogolnie omowic zabiegi..a nie dawac konkretne porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
A jesli chodzi o podbrudek....to tak...mozna to zorbic..choc tam tezjest pare rzeczy do uszkodzenia... Byc moze sie naraze..ale lipolize powinni wykonywac chirurdzy a nie dermatolodzy czy lekarze medycyny estetycznej.....tu wazna jest anatomia, pewnosc reki i zdecydowanie Kilkansacieminut od pierwszegopodanieleku zaczyna bolec..wiec jak ktos bedzie dlugo robil zabieg..nie zadazy go skonczyc..bo bol spowoduje ze pacjentka zrezygnuje....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesculap
o rany ale obciach...PODBRODEK.....przerpaszam estetki:):) Zonie wykonalem zabieg na bryczesach...:):) mnie sie podobaja..ale kobiety sa nieprzewidywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIVA.........
U ale tu sie naklikało":) darkana----u mnie juz puszcza ten cały botox, znów słysze słowa jaka jestem piekna, opuchlizna zeszła i te zmarszczki też schodzą, uf!!! dzienki Bogu juz nigdy botoxu:) nigdy!!! wkoncu ruszam czołem, kurzysz łapek jeszcze nie ma ale juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak
Tak Pan zawladnal portalem, ze juz nikt nic nie odpowiada ;-) Wobec powyzszego moze Pan Doktor mi doradzi Fraxel czy Sculptra? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 2000
P doktorze zrobilam botox na czolo i na 3 dzien opadly mi powieki conajmniej o pol cm.Czy to minie i dlaczego tak sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ho ho..dziekuje za pochwale..i za moja obrone....jako typowy przedstawiciel meskiego rodu jestem prózny i łasy na pchlebstwa.... " Kiedy potrzeba pochlebstw doktorze - wystarczy zajrzec na nasz topik :) "A wiec tak...na przesuszajaca sie skóre prosze sprobowac 2-3 zabiegi mezoterapii z kwasu hialuronowego ale tego do mezoterapii. Berfekta czy restlylane ( ( tzn wypelniacze) sa podawane w skore wlasciwą czyli nieco glebiej niz w klasycznej mezoterapii na pecherzyk. Pozatym sa forma usieciowaną przez co utrzymuja sie dluzej ale slabiej nawilzaja skore a przeciez o ten efekt pani chodzi" Mam rowniez male faldki (zapadniecia) ktore powoduja efekt podkrazonych oczu, Perfecta widze sie wchlania sie szybko a mnie chodzi o trwalszy efekt. Tak naprawde bardziej niz sucha skora pod oczami draznia mmnie wlasnie te podkrazone oczy, przez to wygladam jakbym nie byla wypoczeta. Czy doktor poleca wypelniacz a np za miesiac mezo z kwasu hial. ? Dziekuje z gory za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Cieszę się Diva, ze u Ciebie lepiej. U mnie mniejsza opuchlizna, czasem prawie niewidoczna ale za to coraz wyraźniejsze linie pod oczami, które niestety nie znikają mimo, że dysport przestaje działać..:( Panie dr, może uda mi się jeszcze spytać o jedną rzecz. Jeden z lekarzy stwierdził, że na zmarszczki pod oczami dobry jest roll cit. Może zna Pan ten zabieg i zechce to skomentować. Będę wdzięczna, gdyż te nowe zmarszczki pod oczami kompletnie mnie załamują...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
GIGI< powiedz coś więcej nt Perfecty, co to dokładnie jest i w jaki sposób podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×