Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna.......

Za ile skompletuję w miare dobry komputer?

Polecane posty

Gość dziewczyna.......

W pazdzierniku ide na studia i w nowym mieszkaniu na pewno przyda mi sie komputer. Zaczelam juz na niego zarabiac, ale wlasciwie nie mam pojecia, ile na niego bede potrzebowala pieniedzy. Moze ktos, kto sie zna na tych rzeczach moglby mi powiedziec, ile MNIEJ WIECEJ bede musiala wydac na w miare dobrze funkcjonujacy komputer (i zeby nie byl to jakis zgred). Monitor + stacja dyskow + myszka + urzadzenie wielofunkcyjne + naped DVD = ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownikamator
za ok 1800 złoty powinnas kupic dobry komputer - dvd nagrywarka, procesor koło 2ghz, (1000zł) z monitorem lcd (500zł) i jakims urzadzeniem wielofunkcyjnym- drukarka,skaner kopiarka (300zł). Myszke klawiature i głośniczki jak dobrze pójdzie to Ci dorzucą za free. Musisz dobrze poszukac okazyjnej oferty. Z własnego doswiadczenia polecam sieć BitComputer - kupilem tam rok temu głosniki 5.1 za 285 zł , wtedy wszędzie kosztowały ok 350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna.......
Uff, czyli jeszcze nie tak drogo. Wielkie dzieki, bardzo mi pomogles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jeśli ktoś chce
kupić nowy (nieużywany) dobry komputer powinien liczyć się z wydatkiem minimum(!) 4000 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna.......
No ale ja nie chce takiego nowego, superdopbrego. 4000 to chyba przesada:o Nie na moja kieszen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jeśli ktoś chce
superobrego? Za superdobry musiałabyś zapłacić conajmniej 8000 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownikamator
4000 zł ? przeciez ona nie bedzie grala w quake'a przez siec sluchajac mp3 i sciagajac 10 filmowz torrentów i 100 mp3 z p2p tak jak uzytkownicy takich komputerów. tak naprawde jezeli komputer ma byc do pracy, internetu, sluchania muzyki, ogladania filmow - nie robiac tego wszystkiego naraz to wystarczy nawet ok 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna.......
dokladnie! Jeszcze raz dzieki Uzytkownikamator!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jeśli ktoś chce
do uzytkownikamator No dobra, niech ci będzie. Ale moim zdaniem komputer za 1500 zł niewiele różni się od maszyny do pisania :-O. Żeby chociaż kupiła dobrą płytę główną, bo to naprawdę podstawa. Wiem coś o tym! Kiedyś jak miałem najtańszą płytę główną, to komp wieszał mi się prawie non stop. Więc droga użytkowniczko jeśli chcesz uniknąć stresu (a wierz mi częste zawiechy naprawdę są stresujące) to przynajmniej nie oszczędzaj zbytnio na płycie głównej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgdf
hmmm najlepiej poproś znajomego , który sie zna i nie kupuj kompletu tzn. calego komputera tylko czesci : plyte glowna , naped , karta grafiki etc. tak sobie skompletujesz ładny zestaw a wcale nie drogi :) czasami w takich kompletach jest tak ze niby ok ale zawsze znajdzie sie tam coś gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna.......
Ok, dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juve
http://www.elektrospot.pl tutaj możesz dostać dobre procesory do kompa, dość dobre ceny są- bo strona bodajże w rankingu najtańszych jest liderem- sprawdzone- sam kupwałem tam- także nie ma obaw :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evciaa
Zgadzam się z przedmówcą na http://www.elektrospot.pl mają rewelacyjne ceny. Tak się składa,że też zakupiłam tam procesor.;) Sklep jest internetowy, ale można też odbierać osobiście zamówione rzeczy. Jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×