Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Gość macie
Uwielbiam takie potyczki slowne. Niby milusi, a jak ktos przywali, to az iskry leca...hehe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! :o Jak tam Blue? przygotowania trwają? ;) Mnie kac puścił w końcu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż -a ja gadam z byle czym! Za jakie grzechy!;-) Obawiam się kotku,że za Tobą -to już tylko byle co poleci(uważaj,bo jeszcze się w Tobie zakocham!!!i będziemy mieli pasztet!;-) ) Boże ,jaki Ty uroczy i przystojny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii8
Ale chamstwo...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku jesteś żenujący-odpadam z tej jakże błyskotliwej konwersacji z byle czym -czytaj z Tobą ,a co do nieszczęść -to spójrz w lustro obraz nędzy i rozpaczy!!!(brr) Co do zakochania jesteś tak uroczy ,że na pewno się skuszę!Pasztet już masz -cieszysz się ,bo ja bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blondi!Dzięki za wsparcie!;-) (Amantka rzuciła mnie kotu na pożarcie!;-) ) Co do przygotowań -to nie wiem jak będzie;-)(chyba się teraz za kotka wezmę!-to była miłość od pierwszego kliknięcia-,a że on jakiś taki agresywny i byle jaki -no cóż nikt nie jest doskonały;-) ) A propos kaca mam wrażenie ,że jeszcze chwilka i... Coś mi ten cholerny net co chwilę szwankuję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Blondi -co racja ,to racja:-) Ale taki już mam temperament!;-)(nawet złośliwości można wymieniać w dobrym stylu,ale jak widać nie z podrzędnym dachowcem ,bez klasy!;-) uff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina mi się taki sympatyczny wierszyk z jakiegoś filmu... Jak Ci kot przebiegnie drogę, nie mów,że to pech Złap za kitę, wyrwij nogę, żeby szybciej zdechł:) Wiem, że drastyczne, ale jakoś mnie tak na romantyzm wzięło:D Słońce, co do tych emaili, to dzisiejszy pobił rekord prędkośći, bo szedł ok.3 godzin:D Niezwykle cieżko się w ten sposób porozumieć. Chyba już w czasach II wojny światowej prędzej wymieniali informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-witaj( w sumie wszystko da się znieś -przynajmniej w czasie tej miłej i owocnej pogawędki,podniosło mi się ciśnienie-rano miałam zdecydowanie za niskie);-) Wczoraj było w sumie miło ,ale się skończyło!;-) Facet zdecydowanie z tych fajnych -tylko okoliczności trochę mało sprzyjające!;-) Ralph-widzisz nie chciałeś mnie adorować -to zyskałeś zastępstwo w postaci kota zamota!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
A kur....a:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend minął dosyć fajnie, bo nie było innego wyjścia:) Narzeczona już jawnie mówi, że szuka innych adoratorów, także błędny rycerz będzie musiał udać się jednak do zakonu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
Siema dea. Ku..a naprawde mi przykro, ale to nie wazne jest. milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-podziwiam twoje zapędy wychowawcze!!!(ale CHYBA SKIEROWANE POD ZŁY ADRES;-) ) Kocurze -a czy ja Cię muszę lubić???? Czy Ty musisz lubić mnie????-nie!!! Tylko trochę więcej kultury poproszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea suknia, tak jak już pisałem przda się do drogi do gwiazd, albo na...SYLWESTRA:) Rózia wirtualny narzeczony, po niezwykłym zawodzie miłosnym, po całkowitej utracie uczuć wyższych idzie się targnąć:) Jeszcze nie wiem jak, ale już ja coś tam wymyślę;D Miłego dnia robaczki:):):) i do przeczytania ( o ile targnięcie zakończy się niepowodzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×