Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana mloda mezatka

co was denerwuje w mezach

Polecane posty

\"klaudka--->ale my nie chcemy cię o niczym przekonywać...tylko mówimy że są mężczyźni którzy lubią zajmować się domem.lubią domowe obowiązki...i są szczęśliwi (przecież nikt ich nie zmusza do tego sprzątania,gotowania,prania)...mój mąż to po prostu lubi i jest szczęśliwy bo robi to co lubi...no ale widzę że ci jest ciężko to zrozumieć....i domyślam się że jeszcze nigdy nie spotkałaś takiego faceta dlatego tak mówisz...\" pewnie, że tacy są... są i tacy, ktorzy płaczą podczas oglądania 2743 odcinka Mody na sukces... są i tacy, ktorzy noszą za kobietą torebke, chodząc za nimi z jak bankomat po centrach handlowych... a nawet są i tacy, ktorzy pytają sie kobiety, czy mogą sobie raz na pol roku isc do kolegi na mecz... tylko należy zadac sobie pytanie... czy fakt posiadania stercza i workow mosznowych czyni kogos mężczyzną?? z punktu widzenia biologii - owszem... z punktu widzenia normalnych ludzi wychowanych w naszym kręgu kulturowym - macie w domach manekiny bez jajec... a lubic takich facetow moze tylko kobieta o spaczonym systemie emocjonalnym, taka ktora nie potrzebuje w domu faceta, tylko służącego... lokaja, dla zachowania pozorow związku, będącego plci męskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka 69 a może ......
mnie denerwuje że........ ja go kocham a on mnie nie........ ja chce sie z nim kochać a on nie ...... ja sprzątam gotuje a on nie......... ja pracuje zarabiam a on skapi grosza.... ja sie staram a on nie......ja chce aby wróciło to co było a on nie i to mnie w nim złosci i po co .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz mnie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wk***ia ze nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te jego humory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×