Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

No jasne, najlepiej czepiać się literówek i wyzywać ludzi od mało wykształconych :-) O czym to świadczy? O leczeniu własnych kompleksów przez wytykanie błędów innym. Ja wyobrażm sobie że panie powyżej mają ukończone najlepsze uczelnie, ba, mało tego po kilka fakultetów :-) No niestety, ja mam skończona zwykłą uczelnię, i nie pracuje zgodnie ze swoim wykształceniem, ale za to mam własną działalność i robię to co lubię :-) Nie wiem czemu jesteście takie zgorzkniałe i wyżywacie się na ludziach, czy to świadczy o waszym wysokim wykształceniu i niesamowitej inteligencji ? Oj nie wydaje mi się moje panie :-) Także darujcie sobie uwagi odnośnie wykształcenia i weźcie sie za swoje :-) Ps. Oczywiście sfrustrowana, przyznaję się do błędu i biję się w pierś jak ja mogłam popełnić taką gafę, muszę chyba znowu wrócić do szkoły, bo urodziłam dziecko w wieku 19 lat i jestem taaaka niedouczona i mało inteligentna :-) Ps. Po co wy sie czepiacie tych dziewczyn i ubliżacie im, powiedzcie szczerze, czy naprawdę nie można byc troszkę bardziej życzliwym dla innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba sfrustrowana to taka, ktora jest zgorzkniała,rozczarowana i niezadowolona z własnego życia, to tak w skrócie. Uzyłam tego słowa, bo właśnie na forach jest masa takich ludzi, którzy niezadowoleni z własnego życia, próbują się dowartościować pisząc takie bzdury, jak ta pani, do której skierowałam pierwszego posta. Także nie pisz do mnie że nie znam tego słowa :-) Ja nie muszę zerkać do słownika żeby wiedzieć co oznacza, znam je z literatury. Pewnie przeczytałaś samo jego znaczenie w słowniku i ni jak nie pasuje Ci do tego co napisalam, wiesz o czym to świadczy? O tym że nie masz pojęcia w jakim momencie go użyć :-) Mogę tylko pokręcić głową z uśmiechem na twarzy :-) A cóż według Ciebie ono oznacza, może masz jakąs nową teorię ? Możemy o tym podyskutować nie widzę problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
o rany! kilka dni temu napisałam do tych wszystkich młodych chetnych, rady z życia wzięte, o tym jak sie na to wszystko patrzy po latach i nikt, żadna z głupiomądrych nie odebrała tego jako dobrą radę, żadna sie nie zastanowiła nad tymi slowami... czy jest taka co potrafi powiedziec szczerz, że może za wcześnie, ze coś ją omineło, że coś musiała poswięcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko jak ktos juz zrobi blad to odrazu marna szkola skonczona wez puknij sie w leb stara panno!!!! bo nie masz sie czego przyczepic chyba!!!! wez spojrz na swoja pisownie lepiej!!!! :-P i cofnij sie do szkoly, moze tam naucza cie wkoncu czytania ze zrozumieniem a swoje \"madre rady\" wsadzcie sobie gdzies, :-P bo z nich jak widzicie wiekszosc sobie nic nie robi :-D no ale nie ma jak to pisane non-stop o tym samym pozdrawiam mlode mamy!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVI_20 dziecko
wyluzuj bo dla dziecka najlepsza matka to matka spełniona, szczęśliwa i zadowolona z życia. Spokojnie dzieciaku bo masz sama dziecko i należy z tym żyć! Nie ma co się oburzać na słowa prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki tak tak bo wy uwazacie ze madrosci pozjadalyscie i to co napiszecie to jest najmadrzejsze i swieta prawda i nie mozecie przyjac do swoich \"madrych\" glowek ze mlode mati nieraz lepiej zajmuja sie wychowaniem niz takie jak wy po 30! no jezeli wstyd miec matke po maturze, wybierajacwej sie w przyszlym roku na studia i ojcu po studiach to faktucznie bedzie mial sie czego wstydzic zal mi was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 25
Jeżeli to było do mnie to 1. mam męża wiec starą panną nie mogę byc 2, mam dziecko i wiem kiedy dzieci spią a kiedy nie, wiec nie pouczaj mnie A czego ja mam ci zazdrościc, ???????????????????? słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 25
Zobaczymy czy sie na te studia wybierzesz, a srednie to jak podstawowe czyli żadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
evi zrobiła sobie dziecko tak wcześnie, że teraz musi robić sie na starą, żeby głupio nie było. wyglądasz fatalnie na tym zdjęciu pozowanym, a tak na marginesie to nie widze na nim dziecka. chyba jakiś zakochany w sobie pustak z ciebie. wyględasz jak nieudana podróba mandaryny. powtarzam NIEUDANA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to o co czepiasz sie nas???? kurde nie rzomumiem takich jak wy i ty jestes matka??? i nie rozumiesz drugiej matki niektore z was wydaje mi sie ze w glebi czuja zazdrosc nie rozumiem po co wchodzisz na nasz temat? przeczytalas dokladnie o co chodzi w nim???? no powiedz? i ty jestes matka a krytykujesz inne matki!!!! po co ci to, dowartosciowalas sie w jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srednie to podstawowe :-P smiech na sali boze jaka szkole ty skonczylas? ja jestem MLODA studia nie sa mi teraz niezbedna bynajmniej na nie zawsz znajde czas a tobie nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj straszego- posluchaj mlodszej otworz oczy zazdrosnico!!!! a zobaczysz mojego syna latwo oceniac innych, zwlaszcza ladniejszych i ich krytykowac no powiedz ze tak samo nie robia osoby zazdrosne co??? typowy przyklad zazdrosnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVI_20 dziecko
Ja mam dwoje dzieci :D Nie rodziłam ich co prawda na studiach ale w momencie, kiedy byłam w stanie zapewnić im dom, zabawki itd. Mogłam zrezygnować z pracy bo mąz miał już własną firmę. Miałam wtedy 26 lat. Dzisiaj dzieci chodzą do prywatnego przedszkola, ja pracuję, firma się rozwija. Na wakacje zabieramy dzieci za granicę, mają wspaniałe pokoiki, wspaniałe zabawki i nas. Bo mamy swoich pracowników, którzy za nas mogą część obowiązków w firmie przejąć. ulalaaaa to słówko pisze się troszkę inaczej :D "spiersalaj" to jednak błąd i wulgaryzm dziecko - jak i czego chcesz nauczyć własnego syna/ corkę? Spróbuj jeszcze raz a może twoja wypowiedź będzie lepiej zrozumiana (nawet jak te swoje wulgaryzmy tam wstawisz :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 25
Tak sobie to tłumacz, ze bedzie czas na studia, a inne matki rozumiem, a średnie to naprawdę jest dzisiaj nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
moja kosmetyczka urodziła dziecko w wieku 18 lat i teraz wiadomo, że tego nie żałuje bo ma super dziecko ale przyznaje, że wiele ją ominelo, ze wiele łez wylała, że było cieżko chociaż miała wsparcie w rodzinie i mężu. cieżko bylo bo była za młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno przez takie jak wy nie udzielaja sie juz tu mlode mamy dobrze ze jest inne forum bardziej zyczliwe dla mlodych mam, a takie jak wy odrazu sa ignorowane no nic, nie pozostalo mi nic innego jak opuszczenieforum na ktore wlazily nieproszone osoby i wejscie na swoje forum :) cieszcie sie swoim wiekiem :) ja ciesze sie swoim mlodym :) mialam nadziej na pogadanie w bardziej kulturalny sposob , jednak z nie ze wszystkimi sie da narazie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i masz 20 lat Evi, ale jesli to ty jestes na tym zdjęciu ze swojego linka to wygladasz na 30tkę. chyba szybki poród urody i młodosci ci nie dodał. bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam prace, pracuje w firmie rodzinnej, o ktorej pisalam juz wieki temu na tym tamecie, moj tesc jest moim pracodawca, mamy wlasny dom, niczego nam nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
evi---nie bedze sie z tobą licytowała urodą bo przegrywasz w przedbiegach :P a na tym zdjeciu nie ma dziecka, slepa nie jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na innych owszem. ale widać nie zrozumiał twój mały rozumek mojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonka no wiesz a mnie w dalszym ciagu o dowod pytaja heh no ale przyzwyczailam sie do \"co niektorych opatrznych\" komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj straszego widocznie wpatrywalas sie w tylko 1 zdjecie i twoj maly rozumiek nie uznal innych na ktorycj hest moj syn, dla ktorego specjalnie zalozylam stronke :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 25
Masz pracę u teścia, wiec sama widzisz ze bez rodziny nie dałabys rady, bo gdzie byś pracowała jak masz małe dziecko?? I brak wykształcenia wiec taka zdolnaicha to ty nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore z Was to po prostu smutne,agresywne wrecz kobiety... Dlaczego prawie kazdy topik konczy sie wyzwiskami i obrazami wobec kogokolwiek,kto ma troche inny swiatopoglad od wiekszosci? dlaczego kobieta,ktora czuje,ze jest gotowa na macierzynstwo w dosc wczesnym wieku i ma ku temu mozliwosci musi od razu zostac zlinczowana przez inne kobiety,ktore chca najpierw skonczyc studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 25
Przecież ja nie napisałam ze mam kasy jak lodu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo one niby takie \"wyksztalcone\" ale nie potrafia kulturalnie prostej dyskusji poprowadzic nie czytam juz poprzednich wiadomosco bo po co??? ona splywaja po mnie nie wnosza nic madrego do mojego zycia ciesze ze ze na innym forum moge norlamnie z kims pogadac tam to sa dopiero wyksztalceni ludzi i bynajmniej nie po tym co sami o sobie twierdza tylko po ich zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mialam na mysli kultury widac czytac nie umiesz Sonia 🌻 zapraszam na moje forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×