Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

Podeszłam, ujęłam jego twarz w swoje dłonie i ku jego zaskoczeniu zaczęłam wylizywać jego różowaty dołeczek, wyobrażając sobie różne zakamarki jego ciała ukryte pod ubraniem, te góry, doliny, przełęcze ... co z kolei wprawiło go w rozkoszne zakłopotanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodszy niż lukier
oda do bytu (w tonie krytycznym) ach bycie na co twe trwanie w nirwanie jak bycie w odbycie ale bez ciebie bycie w bycie to już nie bycie więc odę do bytu w czeluściach odbytu kiszki śpiewają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci idzcie do pani
PSZYCHOLOG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pod wpływem słodkiego zakłopotania pojawiła mu się na czole żyłka pierdząca, która pulsowała niczym wulkan przed erupcją co z kolei przywołało mi na myśl :D ....no co? ;) Pucio - wychodowałeś żmije na własnej słodziutkiej piersi:P Agresywniejsza - zapraszam kto wie jakie rozkoszne rzeczy mogą się nam tam jeszcze przytrafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tak, a wtedy on będzie się złościł i z nosa będą mu wypływały rozkoszne kłęby dymu, niczym bykowi na corridzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYHODOWAŁEŚ
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl byczkiem zodiakalnym ? po takim dymie często wypływa lawa która nieodwracalnie zmieni kształt tego czego sie dotknie, czasem moze przypominać słodkie pierogi z jagodami czasem z truskawkami ale zawsze słodkie słodkie jak Twój uśmiech helga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Można by do środka pierożków włożyć odrobinę śmietanki, przypominała by śnieżno białe ząbki w szeroko otwartych ustach, które lśniły by niczym góry w reklamie wrigley spearmint, co z kolei było by tak podniecające jak gigant suty w reklamie mentosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba tak musze przestać bo jeszcze bardziej mi sie pogorszy co nie było by słodkim i rozkosznym zakończeniem dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agresywniejsza ---> jak będziesz miała ochotę to możemy powtórkę zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka.
i biegl brzegiem morza az mu sie gumofilce pogubily a wiatr rozwiewal mu wlosy..................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zrozumieć \"TO\" poczucie humoru trzeba poczytać Pucia i poznać jego niezwykle słodką i puciuśną osobowość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agresywniejsza ależ oczywiście :D Szłam sobie po łące wspominając najbardziej romantyczne momenty mojego życia, gdy nagle ujrzałam mężczyznę. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że do koszuli miał wpięte spinki w kolorze słońca o brzasku. Mężczyzna uśmiechnął się i moim oczom ukazał się na przedzie złoty ząb o tej samej barwie. I tak sobie pomyślałam, jak by to było przeglądać się co rano w tym zębie...widzieć w nim odbicie swoich oczu, wydłubywać z niego resztki romantycznej kolacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie, czy powinnam była podbiec do niego z wykałaczką i odrazu zabrać się do dzieła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×