Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

tylko nie klapsy i słodki.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:O:O:O:O:O :O:O:O:O:Oznowu się zaczyna wszystko od początku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To troszke trudniej pod kołdra było by Cie znalezc...ale tez fajnie...można wywoływac Cie pod kołdra głosem....Listku Listku gdzie jestes....bo pod poduszka Cie nie ma !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygrydo ja wiem ze kobieta ma talie.....ta talia jest meżczyznie potrzebna....aby rak w kieszeniach nie trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o klapsy nie bede prosił...ale kara za 2 miejsce w podchodach ze mna były by buziaki...ale tu na Kafe nie bedziemy tego tematu rozwijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie znowu dzieje..... aaaaaaaaaaaaaaaaaa :O klapsy słodzki-lodziki całusy poziomki figle harce a teraz wojny na poduszki :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japonka- ja myślę, że sprawa została trochę za bardzo zbagatelizowana. Wszyscy pomyśleliśmy, że Pucio się zmienił, ale on nas ostrzegał: zmienię się tylko jak jakaś dziewczyna bardzo będzie chciała... a my to zignorowałyśmy... ...no i mamy za swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty sposób na Pucia
to piasek i kocie siki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucio jedz sierśc kocią
to zmężniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno w Konopiszcie
smarują kotom ogony miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga------> 🌼 Wczoraj mnie odcinało, więc dzisiaj odpowiem:) Kicam nawet poza domem na krótkich dystansach bo mnie kule wkurzają:) ale zaczynam rozumieć ideę lekkiego gipsu, w tradycyjnym szklak by mnie trafił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podobno jak trolla dzień zastanie to się w kamień zamienia.... ot tak się mi przypomniało..... lekki gips rzecz dobra, tyle że od cholery kosztuje a nfz tego nie finansuje jako rozpustę totalną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×