Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w co sie ubrac

sukiena czy spodnica na wesele?

Polecane posty

Gość w co sie ubrac

ide na wesele z moim chlopakiem, jestem niska blondynka mam 160 cm waze 43 kg a rozmiar stanika to 75A, w co si eubrac nei chce jakis dlugich satynowych sukni tylko cos modnego, jakiej sukienki mam szukac? a moz espodniczka? tylko jaka wybrac do neij bluzke zawsze mialam z tym problem.prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co sie ubrac
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co sie ubrac
prosze o pomoc :] upu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co sie ubrac
czytalam tego posta tylko z eona wyjechla teraz na wakacje na mazury:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co sie ubrac
czy otrzymam jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
no ja jestem trochę wyższa i wazę 50kg,,, idę 26 na wesele, zakłądam sukienkę przed kolanko, białą z wyszywanymi nieco koralikami kwiaty, na ramiazka z dekoldem z przodu a z tyłu na krzyż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelelele
A ja widzialam sliczna wyjsciowa sukienke w Tally Weijl :) byla brazowa przed kolanko w talii wiazana brazowa satynowa wstazka i cala byla w biale grochy :) bez ramion :) wieczorem zalozyc na to bialy zakiecik zlote dodatki i buciki i bedziesz wygladala rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikczer
Hej poszukaj na allegro, może coś Cię zainspiruje. Też mam wesel w niedługim czasie i znalazłam na allegro śiwtne sukienki firmy VILA, raczej ich nie kupię (nie lubię kupować ciuchów bez mierzenia), ale wiem tewraz jakiego modelu szukać. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spódnica jak jest elegancka, też ładnie wygląda, ale musi być z eleganckiego i szykownego materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
Angelelelelele łoj, napewno jest śliczna, dzisiaj tam wejdę chociaż sopbie popatrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
26.08 idę na weselicho z chłopakiem i właśnie wczoraj latałam po sklepach za sukienką... chciałam kupic czarną albo brazową, ewentualnie ciemnoniebieska... a kupiłam... bladoróżową ;) nie lubię różu, ale taka sama, tylko brazowa brzydko się układała, mimo że rozmiar ten sam.. tymczasem ta różowa zaległa na mnie idealnie, mimo że mam wąska takie, ale za to wydatne, szerokie bioderka.. więc to rózowe cudo ma wytłoczony motyw kwiatków, siega przed kolanko, wykończone jest u dołu siateczką, jest na cieniutkie ramiącza, a dekolt ma prosty (żadne szpice, zadne łódeczki czy co tam, to chyba sie nazywa amerykański dekolt), rozszerza sie ku dołowi, więc maskuje szersze udka moje ;) jestem blondynką o niebieskich oczach, założę jeszcze czarne sandałki na wysokim obcasie, ale... mam problem co do tego i w jakim kolorze - żakiet, torebka, co na szyję, jakie pazurki sobie zrobić - nawet nie wiem jak sie umalować (na codzień brąz na powieki rzucam i to koniec) - zeby to nie było zbyt jasne i zbyt rózowe.. bo za słodko nie chce wyglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
a co do tego, czy spódnica czy sukienka...wydaje mi sie, że sukienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stokrotki
amerykanski dekolt, tj głeboko wyciety pokazujący biust i ma takie wiązanie na szyji, tzn. nie musi to byc wiązane. Chyba taki własnie dekolt ma Monroe w tym słynnym zdjeciu , gdzie stoi n akratce wentylacyjnej, ale prawde mowiac to nie jestem pewna. Co do dodatkow to sama niewiem, bo bladorózowy jest dosyc ryzykownym kolorem i rzeczywiscie trzeba uwazac, zeby nie przesłodzic. Jest to wesele ,w iec z czarnym tez bym nie wyskakiwała. Niestety, najlepiej samej cos poprzymierzac, bo blady roz, tez moze miec dziesiąt odcieni, i tak nie widzac go mozna doradzajac zrobic niedzwiedzią przysługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiodorka
napisz do stylistki, pewnie ci pomoze. a najlepiej wyslij zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
a moze i masz racje, pewna tej nazwy też nie jestem i nie byłam ;) ale wychodzi na to, ze myslałam źle... jest on prosty od ramiączka do ramiączka.. a kolor jest mniej wiecej taki: http://twierdza.oskbraniewo.pl/Ania/roz.jpg i jest we wzorki kwiatowe w ciemniejszym odcieniu i nie wiem czy reszta na czarno (buty, torebka żakiet= byty mam, reszta do kupienia) z biżuterii mam srebrna bransoletkę, któej nigdy nie zdejmuję, ale moze raczej cos ciemnego, żeby nie było tak jasno - korale jakieś, albo... hm... broszkę.. a pazurki? french lepiej czy moze cos bardziej zdecydowanego, jak myślicie? jej... tak to jest, jak chce się z kogoś, kto chodzi w spodniach i bluzach, zrobić kogoś, kto na jedną noc założy cos w końcu kobiecego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×