Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j.u.S.t.y.na.a*

Chcę mieć proste włosy! Jak to zrobić?Prosze pomóżcie!

Polecane posty

Gość szuszka
Widocznie masz kiepskiej jakości prostownicę i nieodpowiednie kosmetyki. Kup sobie jedwab w płynie i po wyprostowaniu włosów nałóż go na nie. Pamiętaj też , by każde mycie głowy kończyć zimnym prysznicem . A wracając do prostownicy to myślę,że ta byłaby odpowiednia http://www.kalamis.pl/product-pol-3536-Mini-Prostownica-Hair-Goddess-Mini-Black.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieduuuuulka
Rozumiem was dziewczyny. Mój problem- identyczny! Jak je umyje to są bardzo ładne loczki ale jak już choć troche podeschną to coraz bardziej, bardziej i bardziej sie puszą a jak je rosczeszę to wydaje mi sie że mam najbrzydsze włosy na świecie! Są one większe niż afro! Problem jest jeszcze większy bo mam 13 lat i mama mi zabrania ich prostować! :( Udało mi sie raz czy dwa ale przy moim rodzaju włosów to nie są idealnie proste- raczej takie naciągnięte rękoma saino!A chciałabym gładkie-nie sianowate, błyszcącie-nie przetłuszczone i jak będę nimi targać to ułożą się spowrotem :P a najgorzej na dyskotekach. Dziewczyny tańczą, majtają pięknymi, lśniącymi, PROSTYMI włosami a ja musze mieć je spięte bo inaczej wyglądam jak potwór! Czy myślicie że w moim wieku moge sobie wyprostować u fryzjera tak specjalistycznie jak mi mamcia pozwoli? Błagam pomóżcie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce mieć kręcone
jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almetka
Ja mam 15 lat. Prostuje wlosy od 6 klasy podstawowki. Już prawie 4 lata. Rok temu byłam załamana moimi włosami. Cały czas głupie zawijasy, a jak sie rozczesało to nie dość że falowane to jeszcze napuszone. Robiłam mase maseczek wszyztkie mozliwe i nic nie pomagało. Prostownica juz zle mi sie robilo na jej widok;/ Teraz zapuscilam wlosy. mam za łopatki. Prosto ścięte, grzywke na bok. RObie sobie raz na 2 tygodnie maseczke-DOLCE BANAN o zapachu bananowym;d i raz na miesiac kupuje sie takie jednorazowki jedwabiowe. Jak umyje wlosy, to np oglądam film i je rozczesuje i rozczesuje. jak mi wyschną, nakladam jedwam joanny. przed prostowaniem psikam takim plynem JOANNY do prostowania ochronnym. I jak je wyprostuje to sa proste ;) nawet kilka dni sie trzymają. ogolnie ostatnio dałam se spokój z prstowaniem, bo caly czas w jeziorze sie kapac i tak prostowac to masakra.. Teraz w wakacje dajcie odpocząć włosom. SPinajcie w kucyka, grzywka do góry. mozecie ją postawić sobie na pianke, wlosy fajnie spinkami przygladzic. niech odetchną. im dluzsze tym mniej sie kreca i puszza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almetka
bieduuuuulka- masz pieniądze? idz sobie do fryzjera i wyprostuj.. To twoje wlosy.. jak sie zle czujesz w nich to wyprostuj mama najwyzej pokrzyczy chwile lub nie. daj se spokoj z mama i jak chcesz tak bardzo to wyprostuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magr
najprostsza rada kupić lokówkę i kręcić prostowałam całe włosy od 4 lat i wystarczyło 10 min na polu i już nie były proste teraz nie prostuje całych ale myślę nad wyprostowaniem chemicznie tylko grzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelaa. x D
hejj . ; p ja tez mam taki sam problem uzywałam już chyba wszystkich dostępnych środkówi zadne nie pomógł , wilgoć to woda w powitrzu więc to tak jakby śmy chciły uciec od wodyy , a tak się n ie da Ja jak mam gdzieś isć , a nie chcem żęby mi sie kręciły włósy to je prostuje i potem jak ide to spinam w lużną kitke i chowa pod kaptur , wtedy się nie kręcą . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słotka ślicznotka
nie słuchaj tych wariatek które mówią żebyś prostowała i suszyła włosy ja mam taki sam problem mam szopę,puch,kręcone i grube włosy i w grzywce albo w rozpuszczonych włosach wyglądam jak pudel jednak moja mama miała takie same włosy jak ja i przez ok.4 lata rozjaśniała i jej się niewiem w jaki sposób wyprostowały ale pamiętaj pod żadnym pozorem nie prostuj i nie susz włosów , używaj jedwabiu, szamponów i odżywek do suchych i zniszczonych włosów np.garnier,loreal i gliss kur . to do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala15
też mam trudne do prostowania i to dosc mocko kręcone włosy i gdy chce je wyprostowac to wieczorem po umyciu zawijam moje loki na wałki susze lub same schną i prostuje zaczynając od dołu i po cieniutkich pasemach.. rano powtarzam prostowanie i włosy w miarę sie trzymają. :) ale dziewczyny nie bójcie sie nosić rozpuszczonych loków ;) takie włosy też świetnie wyglądają ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek:-)
ja uzywam protownicy i jak minie jakaś godzina to mi się kręcą włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanca
Jeżeli nie chcecie sobie niszczyć włosów prostownicą , to jest pewien sposób. Otóż na pewno macie w domu jakiś płyn do płukania tkanin, np Lenor lub coś na podobę . Bierzecie odrobinę na palce i wcieracie we włosy ( to nie jest żart :) ) Potem delikatnie podsuszacie je suszarką. włosy będą proste, należy jednak pamiętać żeby przy stosowaniu tej metody częściej myć włosy . Jest jeszcze jeden sposób by włosy wyglądały na naturalnie proste.Jest to rodzaj mikstury : w nie dużą miseczkę wbijamy dwa jajka które dokładnie roztrzepujemy by otrzymać jednolitą konsystencję . Do miseczki wyciskamy sok z cytryny ( całej ) , oraz dolewamy odrobinę mleka. Całość mieszamy przez ok minutę. Z takiej mikstury robimy sobie maseczkę na włosy z którą siedzimy jakieś 5- 10 min po czym dokładnie spłukujemy ja a następnie suszymy włosy. W efekcie włosy są naturalnie proste a na dodatek taka maseczka bardzo je wzmacnia i poprawia koloryt. A i zapomniałam dodać : najlepiej gdy ten zabieg powtarzany będzie co 2 tygodnie ( ja tak robie :) ) Mam nadzieję że pomogłam Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuśka
ja mam bardzo geste włosy i kręcone..jak chcecie zeby sie tak szybko nie skrecaly to spryskajcie je lakierem i dopiero prostujcie....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ts
Taką masz naturę i nic tego nie zmieni . ; )) ani szampon , ani prostownica ani odżywki ;dd wiem , bo mam ten sam problem , i STRASZNIE mnie to wQ alee trzeba sie poddac i liczyc na dobrą pogodę ! . haha ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluesmokeeyesx
lol, po co kupować prostownice, skoro wyjdzie na wilgotne powietrze i znów się pofalują.-.- ludzie pomyślcie. ja bym Ci doradziła iść do salonu kosmetycznego i zrobić trwałąć prostą kosztuje to ok. 200 zł i są przez 6 miesięcy proste a może nawet i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluesmokeeyesxjeszcze razxd
lol, po co kupować prostownice, skoro wyjdzie na wilgotne powietrze i znów się pofalują.-.- ludzie pomyślcie. ja bym Ci doradziła iść do salonu kosmetycznego i zrobić trwałąć prostą kosztuje to ok. 200 zł i są przez 6 miesięcy proste a może nawet i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a r t
ja też mam ten problem to jest masakra chce mieć proste włosy i JUŻ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juli ;p
Ja mam tez taki problem ;p Nie mam ani kreconych wlosów ani prostych tylko jak umyje glowe to wtedy mi sie albo podwijaja albo kazdy stoi w inna strone :( Od prostowania troche mi sie zniszczyly i sama nie wiem co mam dalej robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx :p
Tez mialam ten sam problemuzywalam roznych odrzywek prostujacych wlosy, prostowalam prostownica a i tak wyszlam na pole i miałam z powrotem krecone. Az kiedys rozmawialam z cocia na ten temat i mowila zebym sprobowala jej prostownica wyprostowac wlosy.... wyprostowalam i nareszcie mialam tak proste wlosy jAK chcialam i nawet dlugo sie trzymaly... do poki nie umylam glowy czeli 3 dni :P No i stwierdzilam ze tez chce miec taka prostownice kupilam sobie to byla juz moja 4 prostownica ale najlepsza ( PHILIPS dalam za nia kolo 150 zl ale jest swietna do tego jeszcze balsam prostujacy wlosy Nivea i mam proste wloski) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieeeeeńka
Absolutnie ich nie prostuj!!! STRASZNIE się niszczą. po jakichs 2 latach bd wygladac strasznie. najlepiej zrob cos zebybyly GŁADKIE (żółtko z jajek). a jeśli kręcą się jak jest wilgotno to niestety nic sie nie da zrobić. mam to samo i musze niestety nosić czpke. ale ja b. lubie czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam to samo ;/...lalusia na 1 stronie napisała to z tą maką ziemniaczną i ponoc to działa żeby mić proste włosy ...to mamy to robic przed czy po umysiu włosów szamponem- czy trzeba szamponem tez potem myc??? a tom mąkę spłukac woda...a to robic przez 4 tygodnie czy co 4 ??????????????? heheh.... Pozdrawiam=********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaa <3
Ja też miałam taki problem. Włosy mi się falowały ale bardzo chciałam mieć grzywkę no i sobie ją zrobiłam. Co prawda to mi się troszkę zawija ale nie rozpaczam nad tym. Po prostu wstaje rano mocze odrobinę włosy wodą i suszę przez minutkę na szczotce. Trzyma mi się cały dzień i nie mam problemów. Polecam takie coś na grzywkę nie wiem mi pomogło i jestem zadowolona, a reszta włosów powoli się prostuje jak rosną XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjadjaa.
dOpuki nie ściełaam i wycieniOwałam włOsów były One idealnie prOste ! a teraaz.. ; / kręcOne , falOwanee.. ; / eghh. i tak masakrycvznie się układają pO umyciuu. ! nienawidzę mieć kręcOnych włOsów .! prOstuję je dzień , w dzień.. alee wystarczy silniejszy wiater by się sfalOwały .! niechcę używaać prostOwnicy , gdyż mam dOpierO 13 lat , a włOsy się szybkO niszczą i palą .! ;/ ale niemam wyjściaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xklaudus55x
Jeśli chcesz mieć proste włosy przez jakiś czas np. 3-5 miesięcy. Zrób sobie zabieg Keratynowy. Polega on na tym, że włosy nie skręcają ci się przez 5 miesięcy. niektóre wytrzymują dłużej, a niektóre krócej, to zależy od skręcania się włosów. Zabieg ten kosztuje od 500zł do 600 zł. Ale wynik jest rewelacyjny !. Sama użyłam tego zabiegu i bardzo mi się spodobał. Włosy mam mocno kręcone i wytrzymują mi już 4 miesiące, chociaż fryzjerka powiedziała mi, że wytrzymają nie dłużej niż 3 miesiące. Polecam !!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha :D
Ej laski dajcie se luzu jak macie pokręcone włosy to już nic tego nie zmieni tak zostałyście stworzone ! :) Te odżywki i szampony sa do dupy jak dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwwuss
O STTATNIA SCIELAM WLOSY (końcówki) i zauwazylam ze MOJE WLOSY SA BARDZIEJ NATURALNE.! scielam je bo bardzo mi sie krecily i myslalam ze bd proste.. teraz mi urosly i tez sie strasznie kreca a co naj gorsze mam strasznie zniszczone od prostownicy. wiem ze sa szampony lub odzywki na prostowanie wlosow ale nie zabardzo wiem jakiej uzyc moze dali byscie naze najlepszej odzywki prostujacej wlosy lub szamponu.! albo co zrobic zeby mi sdie nie krecily bo chce miec proste wlosy i nie prostowac ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALOOO
też tak miałam ale już nie mam ... i jest super !! :P jak chcesz spozób to napisz do mnie na gg :) 33950657 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams ;*
ja prostuje zawsze po myciu głowy i mam proste aż do następnego mycia włosów .prostuje prostownicą , włosy mi sie nie niszczą i jest git . a jak chcesz żeby ci sie kręciły to albo wałki , lokówka , albo papiloty ; * pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×