Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j.u.S.t.y.na.a*

Chcę mieć proste włosy! Jak to zrobić?Prosze pomóżcie!

Polecane posty

Gość Kinguszka
Dziewczyny pomóżcie prosze : zawsze miałam proste włosy:)ale ostatnio zaczęły mi się falować trochę więcej niż na końcach:( dodam że mam do łopatek i teraz zapuszczam włosy czy jak będą dłuższe to nie będą się falować i co mam zrobić żeby zostały proste ? Z góry dziękuję za odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dilda
Tak ja też mam kręcone włosy może trochę mnięj kręcone bardziej falowane trochę mnie denerwują ale można się przyzwyczaić. Niedawno temu miałam tak kręcone że masakra ale teraz spoX. A co do odżywki Sunsilk fioletowej to wcale nie pomaga tylko strasznie wypadają po niej włosy .Wiem bo też ją miałam istrasznie dużo włosów mi powypadało.Dlatego sadze że po co komu prostować włosy lepiej mieć swoje takie jakie są z czasem może same się trochę wyprostują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad
tym sposobem z mąką ziemniaczaną.Czy to jakiś żart??? Z drugiej strony to przecież robi się taki niby krochmal i może to skutkuje :) A może do magla ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martreg
Hej! Mam taki sam problem jak Wy... W domu prostuje włosy, a po wyjściu na powietrze puszą się, kręcą i falują... Kompletny żal. Ale ostrzegam Was, żeby nie używać szamponu + odżywki Nivea Hair Clare... Po wysuszeniu włosy robią się kręcone/falowane, nie wygodnie się je układa, a poza tym wyglądają jakby były przetłuszone... Ale ważną wadą w tym jest to, że włosy wypadają! Paranoja! Po tygodniu trochę mniej, ale zaczyna się problem, że głowa swędzi! Dlatego nie polecam Nivea Hair Clare... PS: Jak już ktoś odkryje sposób na wyprostowanie włosów, aby włosy na dwórze i na dyskotece lub coś takiego nie kręciły/falowały się to PISZCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychaaaa
hehe, a ja własnie mam z natury takie proste włosy, proste, miekkie , lejące i mnie to wkurwia strasznie, chciałabym mieć wesołe, kręcace sie , falujące, a nie taki hełm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsnfkljnses
dziewczyny spróbuję wam rozwiązać ten problem, też mam takie włosy niestety i moja koleżanka fryzjerka poleciła mi kupić jedwab, ale nie bylejaki tylko firmy Sleek. Jak na razie pomaga:) Poleciła mi kupić jeszcze coś do włosków, ale jeszcze nie kupiłam. Zaraz wam wkleję linki. Jak to nie pomoże to już tylko prostowanie u fryzjera wam pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsnfkljnses
to jest ta odżywka z jedwabiem:) bardzo dobra:) jeszcze nic mi tak nie wyprostowało włosów jak to:) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=242374769 Ja kupiłam w sklepie i kosztowała 20zł. Acha mozecie kupić przez internet a jak nie to tylko i wyłącznie w sklepie z artykułami fryzjerskimi:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagunia
moja koleżank też miała kręcone wlosy i je ścieła i fryzjer czymś jej wyprostowwał i teraz ma proste sprbój jej sie udało to moze tobie tez sie uda ale najpierw zaptaj lepiej fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bershunia
Te linki są już nie aktualne prosze podaj je na nowo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam ten problem
ale w końcu się wkur... i noszę falowane, długie włosy - też fajnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOWISIA
Moze i tAK...JA wole jeszcze prostowac:) zeby popodrywac hcłopaków :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam ten problem
Wbrew pozorom nie wszyscy lecą na blondynki z prostymi włosami ;) Ja mam rude falowane i na brak powodzenia nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mi
Witam!widze ze nie jestem jedyna:( mam ten sam problem co wy i juz mam dość:mam cholernie kręcone włosy i nienawidze siebie w takich włosach,mam juz dość prostowania,i mam nie wiadomo co na głowie,nie wiem co robić,rozważałam trwała na proste ale mam 14 lat i to raczej za wcześnie na to:(jak mogę porządnie wyprostować włosy bez trwalej??:(pomóżcie mi proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
Dziewczyny polecam wosk do włosów z nivea jest naprawde rewelacyjny gdy pierw wyprostujecie włosy i puzniej go nałozycie i wyjdziecie na wilgotne powietrze to wam sie włosy nie skreca przynajmniej mi to pomaga polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gros
Do-------->Ada--Aleksandra :Jeśli chcesz mieć kręcone włosy to wiąż je sobie na takie koczki (zwiń poszczegolne pasma w 'rurki' i zapleć żeby sie trzymało na glowie)Ale musisz to robić codziennie . Ja tak robilam i mialam krecone a teraz mam falowane i chce je rozprostowac...wiec zaluje ze kiedys robilam se te koczki ale jak ty chcesz miec krecone to rób je...Pozdrawiam:* | prosze o odpowiedzi na to pytanie:Czy lilciaaa pisze na poważnie z ta maka ziemniaczanai ze potem proste są? a jak to stosowac przed umyciem glowy?Bardzo Was prosze o odpowiedzi i z góry bardzo dziekuje:):* Pozdrawiam jeszcze raz cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emileckaa**
ejj dziewczyny ja tez mam takie nijakie wlosy:(( a chcialabym proste jak druty... ale nie chce prostowac bo dawniej prostowalam codziennie przez rok i tak mi sie poniszczyly ze duzo czasu minelo zanim mi odrosly...... ja uzywalam prostownicy WIGO jest bardzo dobra w ogole sie wlosy nie kreca nawet na 2 dzien sa proste.........a z ta maka ziemniaczana to prawda?? probowalyscie?? pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emileckaa**
aha i na koncowki jest dobry jedwab BioSilk....w salonie fryzjerskim kosztuje ok 10 zl taka mala buteleczka ale jest bardzo wydajny:)) a jak macie kogos w usa to poproscie zeby wam kupil bo tam 5 dolarow kosztuje taka duza:)) pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam trwałą prostującą
Zrób sobię trwałą prostującą i po krzyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niewiem
niech ktoś napisze kto ma trwałe prostująca czy włosy sie mocno nie zniszczyły? i czy na mocno kręcone tez to zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalinaaaa
zgadzam sie z tym ze jesli chcesz miec wlosy calkowite proste to trzeba isc do salonu fryzjerskiego i je wyprostowac na dluzej.... czy sie nieszcza? napewno sie niszcza choc troche ale tak samo sie niszcza gdy je codzien prostujesz wiec chyba lepiej je wyprostowac raz a dobrze i nie niszczyc wiecej tylko UWAGA!!! po tym zabiegu wcale nie bedziesz miec idealnie prostych wlosow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia13
Ja osobiscie odradzam stosowania prostownicy..;) Ja mam włosy gęste..i tez lekko sie falują.. Moja siora, która ma 19 lat:)--W moim wieku miała identyczną sytuacje ale po paru farbowaniach i po pocieniowaniu włoski są rzadsze.. bo sie ze tak powiem zmarnowały ale stosuje odrzywki a włosy są śliczne..i proste:) Myśle, ze najleprzy sposub to zabieg anty włosom falującym sie:)--hm..Tylko, ze to troszku kasy na to trzeba wydac..hm...:) Buziam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi234
Czy ten wosk do włosów połysk jedwabiu nivea skleja włosy? mam kręcone włosy, które także mi się starsznie puszą na wilgoci. wybieram się do fryzjera obciąć grzywkę i zastnawiam się czy ten wosk by ją na tyle usztywnił, że się nie skręciła ? help.dotychczas usztwniam włosy taft'em w płynie, i nakładam czapę na głowie. juz sama nie wiem czy to pomaga, ale lepsze to niż sam lakier do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi234
oczywiście prostowałabym grzywkę prostownicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetax
co mam zrobić zebym miałam proste włosy prostujem ale noi tak sie znowu kręcą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadada
czymś ją usztywnić. pytanie czym. sam lakier nie wystarcza.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi.
znam ten ból aż za dobrze:( mam kręcone włosy, ale nie takie ładne lściące loczki tylko jedno wielkie siano... jak prstuje je na szczotkę (taką dużą okrągłą ;) ) musze sie nad tym dośc długo pomęczyc, ale ponoc mniej niszczy włosy... ale zazwyczaj nie mam na to czasu i używam prostownicy, nie jakas tam za 30 zł, tylko profesjonalna;] i dopuki jestem w domu lub powietrze jest suche jest super, ale jak powietrze jest wilgotne (nie wspomnając już o deszczu) robią mi się okropne loczki i wyglądam strasznie ;( porsze poleccie mi jakies prepaaty prostujące bo chcę sobie zrobic grzywkę ale nie będę chodzic z jakims loczkiem wywiniętym nad czolem ;) xD *co do odżywki nivea hair care- wygładza włosy ale żadnych zniewalających efektów;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat róży
Tez mam kręcone najlepiej mieć długie włosy jesli się ma kręcone wtedy to nawet fajnie wygląda :) wiem to po sobie kiedyś miałam krótkie i wyglądałam okropnie.Teraz czasem prostuje a czasem zostawiam i tylko grzywke prostuje ale różnie mi się układają.Dziewczyny zaakceptujcie swoje włosy, nie niszczcie ich.Ja mam taką zwykłą prostownice za 30 zł i dobrze prostuje, czasami włosy misię skręcą na wilgoci a czasami nie. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×