Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j.u.S.t.y.na.a*

Chcę mieć proste włosy! Jak to zrobić?Prosze pomóżcie!

Polecane posty

ja tam już jestem uzależniona od prostownicy ;) i chociaż wiem jak niszczy włosy to trudno ją tak odstawic :P jak czytałam te wasze wypowiedzi o tym ze sie kręcą na wilgotnym powietrzu to normalnie widze siebie :) hehe jak byłam ostatnio podciąc włosy u fryzjerki to tez mi po ścięciu prostowała i psikała jakimś kosmetykiem na włosy i dopiero prostownicą je przejeżdzała...efekt był super! idealnie gładkie (nie wiem czy na wilgoci taki sam,bo akurat ładna pogoda była) ,ale chocbym nie wiem jak długo stała z prostownicą w pokoju to takiego efektu bym nie otrzymała..były lśniące gładkie i wogóle super!..hmm wymarzone wlosy :) a jak mi prostowała to nazwę podejrzałam i poszukałam w necie i to jest ten kosmetyk: http://www.allegro.pl/item357962376_biosilk_farouk_smoothing_solution_do_prostowania.html już zamówiłam i teraz czekam na paczkę...:D już sie doczekac nie moge :P pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimax
jestem chlopakiem. mam krotkie krecone wlosy i chcialbym miec proste! co mam zrobic zeby miec proste??? odp czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
martusiaa17 jak dostaniesz juz ten preparat wygładzający włosy, to przetestuj i napisz tu czy na wilgotnym powietrzu beda sie krecic puszyć ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-angelika
kup sobie prostownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-angelika
albo zrob sobie zabieg w gabinecie fryzierskim starczy na ok 1-3 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goooory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaaaaaaaa
Chce mieć proste włosy tylko gdy umyję włosy mam bardzo puszyste i lekko pofalowane krecone wlosy !!!! Nie wiem co robić jak chcę mieć proste!!!! może wy mi pomożecie co mam robić!!!??? tylko nie mówcie mi o prostownicy ona niszczy włosy i nie chcę jej używać proszę pomóżcie mi proszęęęęęęęęęę wasssssssssssssss POMÓŻCIE!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaaaaaaaa
Chcę mieć proste włosy! a gdy umyje włosy mam bardzo puszyste i lekko pofalowane włosy nie wiem co robić!!!!!!koleżanka moja edyta ma tak samo cieniowane jak ja i ma proste jak nie wiem strasznie ma proste!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie prostuje bo nie ma prostownicy a nawet nie widać żeby prostowała!!!nie u zywa żadnych odżywek ani nic innego!!!!!!!!! tylko mi nie mówcie o prostownicy !!! bo zniszcze włosy A chcę mieć takie włosy jak moja koleżanka!!!!! pomóżcie napiszcie na mój e-mail edytka97amorki.pl proszę piszcie !! proszę was o to!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landii
Hej dziewczyny, też mam ten problem po prostowaniu kręcą się szczególnie na imprezach :) Heh ale ZNALAZłAM NA TO SPOSóB, tylko że może niszczyć włosy, ale moje jak narazie się trzymają. Wystarczy przed wyprostowaniem pasma włosów naniesć na nie najpierw żel, czy pianke do włosów, wyprostować i spryskać lakierem i tak każde pasmo. Naprawdę trzymają się o wiele dłużej . BuSŚ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie kręcone lub falowane włosy? Trochę wilgoci i włoski są napuszone i wyglądają jak siano? Ja mam to samo! Mam włoski strasznie kręcone, bardziej niż po wałkach. Czasem chodzę w rozpuszczonych naturalnych włosach, daję na nie tylko trochę pianki. Teraz idę do fryzjera i ścinam włosy z góry tak żeby nie były takie gęste. Kupuję też pożądną prostownicę. Ciocia załatwi mi najlepszą z hurtowni. Trzy stówki gdzieś wyłożę. A na razie pożyczam od mamy, bo ma pożądną prostownicę. Prostując moje włoski nakładam wosk z nivei a potem dużo lakieru. Może i są troszkę twarde, ale nie puszą się wcale ;D A próbowałam już miliony metod i powiem szczerze, że najgorsza firma dla mnie to Sunsilk. Miałam po nim taki łupież, że nie mogłam sie do przez miesiąc pozbyć. Pozdroo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
też mam ten problem :/ najgorzej jest na imprezach ,większość lasek ma idealną fryzure przez całą noc a ja po pol godzinie tanczenia mam napuszone okropne włosy powiwijane w kazdą strone :/ powiedzcie mi ,jeśli wyprostowałabym włosy u fryzjera tzn jeśli wyporostowałaby mi je ona prostownicą normalnie i czymś tam swoim spsikała to wytrzymają one w miare gładkie i proste przez jedną noc?Chciałabym przynajmniej raz wyglądac łądnie przez całą impreze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoothsilk
Witam wszystkie Panie z problemem puszacych i skrecajacych się włosów! Ja mialam ten sam problem do czasu kiedy nie wyprostowalam soie wloskow w salonie fryzjerskim (koszt 200zł). Efekt utrzymuje sie mniej wiecej do 4 miesiecy ale uwazam ze naprawde warto! Wlosy po takim zabiegu nie sa wogole zniszczone jak sie o nie odpowiednio zadba. Stosuje do mycia szampon Dove i odzywke tej samej firmy uwazam ze jest bardzo dobra. Po umyciu nakladam tez serum na koncowki z Avonu. Jest poprostu swietne! Teraz juz nie mam problemu z wlosami a prostownica poszla w kat! Naprawde polecam zabieg prostowania wlosow w salonie fryzjerskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoothsilk
Polecam także jedwab do włosów Joanny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzywka19
Chciałabym dowiedzieć się, czy zabieg trwałego prostowania można wykonać jedynie na grzywce, czy konieczne jest prostowanie wszystkich włosów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaaa
też mam takie włosy.. od wilgoci puszą się jak nie wiem.. jak umyje włosy.. to potem też mam szope!.. Więc po każdym myciu muszę je prostować.. :( Słyszałam, że jedwab na to pomaga.. kupiłam Biosilk.. i co? I doopa .. nic nie pomaga. A na dodatek mam grube i gęste włosy :/ Przez co jak puszeją to nie wygląda to fajnie!! :( Ja wiem, że wiele dziewczyn chciało by mieć gęste włosy.. ale ja BARDZo bym chciała mieć ich mniej.. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniellaa
Ja równiez kiedys miałam śliczne proste włoski do czasu kiedy ścięłą mi je fryzjerka. tak dokładnie to postopniowała mi je i pocieniowała. ale przez ostatni czas odhodowałam włoski ( za łopatki) i nie kreca mi sie juz tak bardzo jak wczesniej ani nie pusza sie zbyt mocno. Niestety problem całkowicie nie zniknał. W dalszym ciagu prostuje je prostownica i nie uzywam zadnych odzywek a mimo to włosy sa grube i nawet po prostowaniu sa ładnie, lekko uniesione. Wychodząc na wilgotne powietrze mi tez kreca sie koncówki co mnie doprowadza do szału wiec jesli mam mozliwosc to chodze na dworze w kapturze. Szczerze odradzam szamponu nivea prostującego. Przetłuszcza włosy i w ogole ich nie prostuje. Jesli ktos wie jak moge miec proste włosy nawet na wilgotnym powietrzu to prosze o pomoc. A ktos probował ten eksperyment z mąka ziemniaczana? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzywka19
Daniellaa, ja też chodzę w kapturze, kiedy powietrze jest wilgotne.. Szczególnie na wieczór zwykle zakładam bluzę, która ma kaptur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlusQa
Ja od urodzenia mam proste włosy! nawet jak zmoczy je deszcz to są proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuskaaaaaaaa
prostowałam włosy hmm juz bedzie z jakies 3 lata coedziennie albo co drugi dzien .. ostattnio nie mogłam sobie z nimi poradzic mam krótkie ale geste włosy i z natury sa krecone :/ spinałam je na noc wsukwami gumkami czym sie dało a rano wygladałam masakrycznie a po prostowaniu gdy wyszłam na pole od razu puszap i kreciołki .... ... ostatnio włosy stały sie suche i nawet jedwab nie pomagał .. wiec postanowiłam raz nie spinac ich na noc .. i nie czesac .. rano wstałam i miałam krecone woski :D moze nie wyglądąły na zdrowe ale serio były krecone.. uzyłam jedwabiu i były śliczne .. teraz po miesiącu nie uzywałam prostownicy i wsłoy sa ładnijesze i zdrowsze :D a teraz wam moge polecic nie tak odzywke ale szampon shauma ten z elejkiem pomaranczowy jest lepszy niz maska czy odzywka naprawde nie miałam takiego produktu od x lat ... dziewczyny przestancie meczyc włosy prostownica! teraz kazdy ma proste włosy a raczej nijakie .. wiec zostawcie sobie krecone albo zróbcie trwałą :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinka1988
Drogie dziewczyny, Doskonale rozumiem wasz problem, moje włosy nie kręcą się od nasady ale jedynie końcówki falują. Byłam u fryzjera i zapytałam dlaczego tak się dzieje?? Muszę dodać,że mam mocno pocieniowane włosy. No i właśnie w tym probelm, fryzjerka olśniła mnie,iż włosy mocno wycieniowane i to jeszcze brzytwą bedą się wywijały nie ma szans żeby nie.. Więc moja rada starajcie się nie cieniować mocno włosów najlepiej wcale, a już napewno nie brzytwą bo nigdy nie dojdziecie z nimi do ładu. Najlepsze są włosy jednej długości i tylko z góry przerzadzone troszke żeby się nie puszyły. Ja zapuszczam włosy nie cieniuje ich wogóle i widze,że tam gdzie mam nie pocieniowane są proste a gdzie są wycieniowane wywijają się i nie ma na to rady.Życzę wszystkim dziewczynom wytrwałości,cierpliwości i wymarzonych prostych włosków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za..-kręcona-
Ja moje włosy Pryskam lakierem i prostuje.. ;DD efekt nie jest zbyt dobry ale z 4 czy 5 godzin będzie się miało proste włosyy chociaż zależy jak u kogo ;D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaluje ze zaczelam prostowac
Ja kiedys mialam proste jak drut, szlam spac w w mokrych a po spaniu mialam idealnie proste nawet jak spalam w kucyku. Potem zaczelam myc wlosy rano i suszyc. Po 3 latach zrobily sie sianowate i napuszone i...kupilam prostowice zeby je wygladzac. Po 2 latach suszenia i prostowana (bez niczego) mam na glowie napuszone, zniszczone i lekko falujace(!) wlosy, okropnosc. Najchetniej to bym je sciela na jeza i czekala az odrosna zdrowe ale tak nie zrobie :/ Odstawilam juz suszarke, scielam wlosy ok 20 cm, po kazdym myciu odzywka i raz w tygodniu maska regeneracyjna, ale dalej prostuje :/ bez tego nie wyszlabym z domu. Ale prostuje z takim sprayem babyliss pro na allegro po ok 35 zl. Gdybym miala krecone to bym nie prostowala na pewno, ale ja mam jakies okropnie powywijane, poniszczone :( Byla mloda i glupia, a moglam nie zaczynac z suszarka i prostownica i mialabym super wlosy :( Z przdu mam jakies popalone kosmyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaluje ze zaczelam prostowac
A z ta maka ktos probowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
Ale jaka by prostownica nie była to ona tak zawsze włosy niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudości
Ja tesh mam ten problem, używam odżywek, maseczek i wszystkiego do prostowania włosó i to niepomaga. Prostownicą szybko i łatwo sie prostuje włosy. Lecz jak wyjde w deszczowy i wietrzny dzień jush mi sie puszą i wyglądam jak pudel. Ale podobno można zrobić kuracje która prostuje włosy na pół roku kosztuje ok. 300zł. Ponoć pomaga.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia17
Hejka wszytkim czytam te forum i chciałam pwiedziec ze mam tfaki sam problem...zawsze jak rano wyprostuje włosy przed szkoła i przejde sie do szkoly to strasznie kreca mi sie koncowki a pozniej robi mi sie szopa..:(:( podpowiedcie mi co mam zrobic zeby mi sie nie kreciły te włosy bo to juz mnie denerwuje..:(:(? :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poppi SL
Dziewczyny mam rade ja prostuje przed położeniem się spać i rano wstaje i są 2 dni proste. Używam szamponu i odzywek firmy elvive loreala a do tego sprowadzany ze stanów jedwab. szczerze to jak idę na imprezę to tez mam puch hehe z ta maka spróbuje, a o zabiegu u fryzjerki pomyśle. używam prostownicy która kopiłam za granica za ok 500zł warto było... miałam tylko raz przez tydzień tak ze co dzień prostowałam ale wyszłam pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola D
Nom.. jak sa dluzsze mniej sie kreca ;p a b. pocieniowane to nawed jak prostniesz to to prawie nic nie daje xdd ja tak mam.. ;| ale nie sa takie krotkie.. ;dd a no co do prostych to u fryzjera jest taki sprey i przy prostowaniu sie spryskuje i sie ma git wlosy xd :D ;p zawsze proste. gdzies chyba ok. 30 zl. ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1981
Żeby miec proste włosy przez długi czas nalezy iśc do fryzjera i wyprostować wlosy chemicznie.Polega to na tym ze Fryzjer Prostuje włosy i nie skręcom sie do póki nie odrosną kecone włosy (cos podobnego do trwałej). Nie wiem ile to kosztuje ale zeby sie dowiedzieć nalezy zadzwonic do profesjonalnych salonów Fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×