Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j.u.S.t.y.na.a*

Chcę mieć proste włosy! Jak to zrobić?Prosze pomóżcie!

Polecane posty

Gość lala364
NIe Kupuj Prostownicy nIgdy ja sama mam za 150 zł Nawet jak kupisz za 50zł to super proste włosy będziesz miała przez cały dzień a po tygodniu prostowania zaczną ci sie rozdwajać końcówki albo wylatywać pasma włosów i potem będziesz musiała obcinać włosy na krutko i odżywki nie pomogą lepiej poszukaj jakiś naturalnych sposobów UWIEŻ NIE KUPUJ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_l_a
Zna ktoś może ten sposób: lilciaaa ja też mialam kręcone włosy ale poszłam do znajomej i ona mi poradzila cos takiego :nalac do miski wody ,wycisnąc soku z cytryny ,dodac do tego 30 mlilitrów przegotowanej wody,45 dag mąki ziemniaczanej , i wszystko wymieszać , i potem wsadzić głowe do miski i wmasować to w te włosy i czeba to powtórzyć na 4 tygodnie , ja tak robiłam pomaga strasznie mam proste jak decha! Próbował ktoś tego? Daje to coś? Może nie wygląda zachęcająco, ale skoro daje efekty to chciałabym to wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam mialam ten sam problem co wy nic nie pomagalo zadne kremy, odzywki kremy, duperele nic .. NIC uslyszalam o stalym prostowaniu wlosow i poszlam na niego szybko i bez wachnia hehheh .. no i mam problem w glowy - wlosy mam proste :D oczywiscie polecam go osobom co maja ciemne i geste wlosy boi potem wydaje sie ich o polowe mniej , prostuje tylko wtedy jak w nocy strasznie mocno mi sie wygnal hehehhe normalne ze jak odrastaja to juz twoje krecone nie?? ale ja od lipca jakos daje rady i w lipcu znow pojde zrobie odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiss
Ja mam pocieniowane włosy i strasznie mi się podwijają i wyglądam wtedy jak.... ;/ Przez tydzień zaczęłam prostować włosy i końcówki mi się rozdwajają (mogłabym je podcinać, ale włosy mi rosną chyba 2 cm na rok ;D) Chciałabym, żeby włosy były proste, ale przez jakiś naturalny sposób taki jak podała o_l_a : nalac do miski wody ,wycisnąc soku z cytryny ,dodac do tego 30 mlilitrów przegotowanej wody,45 dag mąki ziemniaczanej , i wszystko wymieszać , i potem wsadzić głowe do miski i wmasować Chciałabym się dowiedzieć ile tej wody trzeba nalać do miski, czy to bez różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinka1988
Dziewczyny dam wam dobrą radę, najlepiej nie cieniujcie włosów,jeśli już musicie to lekko i nie brzytwą bo cieniowanie zwłaszcza na delikatnych włosach spowoduje,że będą się one wywijać, sama wiem z doświadczenia. Teraz włosy mi odrosły nie cieniowałam ich wcale, i już sie prawie wcale nie wywijają i są proste. Dlatego najlepiej ich nie cieniować, bo wtedy choćby nie wiem ile odżywek prostujących i prostownic one dalej będą się wywijać. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQ
albo kupic sobie prostownicę specjelna do włosów mokrych. ja mam naturalne krecone wlosy i tez się pusza. gdy uzywam tą prosownice to mam prosciutenkie włosy. bałam się jak bedą w czasie deszczu bądz wilgoci się zachowywac. PROSTO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniaityle
Hmm... Nie czytałam wszystkich wpisów ale polecam suszarki które prostują włosy :). Nie są trudne w użyciu, a włosy są proste. Ja mam taką i jestem z niej zadowolona :). Także mam puszące, lokujące się włosy. Ps. Polecam także regularne podcinanie końcówek gdyż końcówki rozdwajają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh Te włosy /
Dla Mnie wykrecaj sie tylko końcówki po wyprostowaniu minie jakas godzina i zowu to samo moze ktoś wie jaka moze być dobra odzywka :( bo dłuzej tak nie wytrzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzuś
hahahah ; DD nie ma takiej prostownicy po której włosy będą proste przez pół roku . Ja mam naturalne włosy lokowane i są straszne . Najlepiej wyszukać odżywki prostującej ,ale trzeba ją sobie dobrać ,żeby działała do odpowiednich włosów . Po wyschnięciu włosów je wyprostować najlepiej prostownicą ceramiczną . Jeśli w pewnym dniu zależy nam żeby napewno sie nie kręciły to możecie użyć lakieru i nie powinny sie kręcić . Pozdrawiam i powodzenia ; PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupudhfhng
Ja kupiłam sobie profesjonalną prostownicę philipsa jonizującą z płytkami z takim brokatem ,użwyam też odżywki fryzjerskiej Crema Al Late ,ogólnioe bardzo dbam o włosy.. dobre odżywki ,regularnie stosuje jedwab i maseczki domowe np z oliwy z oliwek i moje włosy duuuuużo mniej się wykręcają a kiedyś musiałam ciągle chodzić w kucyku. a dodam,że mam bardzoooo pocieniowane włosy.. DZIEWCZYNY~! ZACZNIJCIE DBAĆ O WŁOSY! NIE SŁYSZAŁYŚCIE,ŻE ZDROWE WŁOSY SĄ MNIEJ PODATNE NA SKRĘCANIE I PUSZENIE? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kastkaa
kiedy mam proste wlosy to takze sie wywijają ale to dlatego ze mam min. pocieniowane :/ ... ,ogolnie mam bardzo mocno krecone wlosy 'ala muzynka... kilka razy probowalam pernamentnego prostowania wlosow w salonie...działa ALE... 1.forma podobna do trwalej tylko ze dziala w innym kierunku ;P jesli ktos ma lekko krecone wlosy to nie tylko wlosy beda przyklapniete jakis czas, wysuszone, zniszczone .... ... włosy są bardzo dziwne w dotyku ..jak twardy papier ? ... na dodatek te srodki śmierdza... 2. jesli ktos ma w miare mocno krecone wlosy ... niestety trzeba to powtarzac juz co 3 miesiace..poniewaz wlosy na dlugosci sa proste a odreosty krecone... smiesznie to wyglada :/ z wlasnego doswiadczenia powiem ze jesli juz ktoras sie zdecyduje niech bardzo dokladnie przeanalizuje ulotke i czy jest to srodek mocny czy slaby...dostosowac to do swoich wlosow i skory . prostowalam dwa razy slabszym srodkiem na wlosy slabo mi dzialalo (bo jak juz wspomnialam mam bardzo mocno krecone wlosy) po 3-4 miesciacach wlosy sie zaczynaja podkrecac, wiec zakupilam w australii mocniejszy srodek... blad polegal na tym ze mialam nie tylko zniszczone wlosy ale skora wygladala jakbym wyszla z pozaru... powylazily mi wlosy w niektorych miejscach i byly cienkie jakkkkk..nitki... wiec stanowczo ODRADZAM ten typ prostowania wlosow... uwierzcie ze prostownia to wybawienie :D a jak jest wilgoc to ładnie pokreccie włoski :) odpoczna wtedy od prostownicy tez im wyjdzie na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kismii
ei justysia jestes głupia bo nic niee poradzisz ha ha musisz miec takie ha ha ha ha ha a jak niee to poskarż sie mamie bo taka cie stwozyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwi
ei justysia jestes głupia bo nic niee poradzisz ha ha musisz miec takie ha ha ha ha ha a jak niee to poskarż sie mamie bo taka cie stwozyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMBII
TU ZESPół KOMBII KAżDE POKOLENIE MA WłASNY CZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMBII
także to pokolenie mlodziezy i ludzi co prostuje wlosy nowymi prostownicami marki PHILIPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcyś.
nic sie nie da zrobic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Ana...
zawsze myślałam że tylko ja mam takie problemy a tu prosze ile was tu jest .. ja też mam bardzo kręcone włosy .. prostuje je ok. jednego roku .. najgorzej jest w wilgotne dni puszą się i mam w tedy straszne siano ..;/ kurde prawie jak afro ;/ jestem gotowa dać dużo kasy w zamian za jakieś odżywki maseczki czy jeszcze coś innego żeby mi tylko pomogło to włosy wyprostować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarcia004
Ja stosowałam dużo szamponów na proste włosy , dużo odrzywek i prostowałam prostownicą !!! I nic mi nie pomogło do tej pory zawsze miał takie gęste włosy a na polu loki !!! To dopiero dramat!!! Nic nie mogę zrobić nigdy nie miałam prostych włosów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faitth
To tak jestem facetem i mam b.ciemne kręcone włosy aktualnie jestem obcięty na krótką wiec tylko sie falują ale chciałbym mieć dłuższe proste włosy prosze o odpowiedz fastem Moje gg 11232291 Pytania na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto stosowal krochmal
:D????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzuś d
taa.. to kosztuje minimum 500 zł . zmieniają strukture włosa i będą one proste dopóki nie odrosną normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellaaa
powiem krótko..jakikolwiek jedwab do włosów strasznie przetłuszcza...zresztą byłam dzisiaj u fryzjerki i pytałam sie co mozna zrobić zeby włosy były proste...a ona powiedziała ze są rózne preparaty ale ona zadnego nie polaca bo takie preparaty strasznie obciązają włosy i są tłuste...i ze trzeba poprostu o nie dbać..jakieś tam odżywki..:DDDDD pozdrawiam was...!!!!!!!!StAlÓwkA.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAsjaaaKAsjaaa
ja tez mam fale i to zalezy od umiejetnosci prostowania tam mi powiedziala fryzjerka. sama jak sobie prostuje i po godzinie mam loki , aryzjekdopuki ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leina xD
Hejka wszystkim ! widze ze wszyscy mamy ten problem i nie mozemy sobie poradzić z własnymi włosami... mi też trochę się kręcą i mocno puszą.... ja mam włosy za ramiona i chce je ściąć na dużo krótsze ale boje się że będę miała czuprynę !!! PLISLKA POMÓŻCIE MI!! z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi trwale prostowanie to nie polecam przy wlosach gestych i bardzo kreconych.nie polecam, gdyz sama takie mialam i z efektu nie bylam zadowolona...takie prostowanie najlepiej sie sprawdza na wlosach falowanych.no i ja zaplacilam 150 zl. jesli chodzi o plyn do prostowania wlosow to polecam babyliss. taki czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefweqfawefsdfsd
trwala prostujaca i nie ma najmniejszego problemu;p ani jeden wlosek wam sie nie pokreci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylekg
A mam pytanie co do tej trwałej... Moje włosy są bardzo zniszczone,ostatnio farbowałam z miesiąc temu. Zamierzam niedługo skrócić je z 5-7cm i zastanawiam się nad trwałym wyprostowaniem ich. Tylko czy na farbowane włosy mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie wszystko można, ale nie jest to zalecane... generalnie ja bym nawet na niefarbowane włosy nie robiła... trwała niszczy włosy i potem są fatalne odrosty... próbowałas prostować kosmetykami? teraz sporo ich na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste włosy
Ja ,żeby mieć proste włosy robię tak : Myje włosy szamponem z jedwabiem [Sleek Line] . ok.12 zł . Jest świetny ; ] Nastepnie susze włosy ,gdy nie musicie się śpieszyć poczekajcie aż wlosy wam wyschną naturalnie . najczęsciej po suszeniu suszarką włosy są napuszone i wyglądają jak siano ; / Po wysuszeniu nakładam jedwab [10 zł] Rossmann . Czesze włosy . I prostuje . Widziłam wypowiedzi o prostownicach za 100 zł ,200 zł . itd. Ja moją kupiłam w biedronce za 30 zł. [jest ceramiczna ,temp. do 180 stopni .] b.dobrze się sprawdza . I dzieki niej włosy się tak nie niszczą . [jakaś tam formuła ] . A dzięki jedwabiu ,ktory zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą moje włosy wyglądają idealnie . Chociaż włoski prostuje od 2,5 lat . Jeżeli wasze włosy nigdy nie są idealnie wyprostowane ,to podzielcie wlosy na dwa pasma . Jedno wezcie w gumke ,a drugie prostujcie . Ale prostujcie tylko cienkie pasma ,jezeli bierzecie gruby kosmyk wasze wlosy i tak nie beda ladnie wyprostowane . A po wyprostowaniu na włosy znow nalozcie jedwab . Bedą pięknie lściące i miekkie w dotyku ; ) . Mam nadzieje ,że pomogłam . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec proste wlosy
hej !! Ja jestem teraz w szkocji i mam taki sam problem. Prostuje wlosy prawie codzinnie ale to nic nie pomaga bo i tak mam krecone a na dodatek wlosy wygladaja jak siano nie wiem juz co mam robic(w polsce takiego problemu nie mialam) dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×