Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j.u.S.t.y.na.a*

Chcę mieć proste włosy! Jak to zrobić?Prosze pomóżcie!

Polecane posty

Gość mysl ;3
Dziewczyny ..slyszalam ze jak sie zrobi te warkoczyki na glowie to wlosy po odplataniu nie sa puszyste... nie wiem czy to prawda ale sie przekonam bo duzo gwiazd (zauwarzcie) ... w swoich prywatnych zdjeciach ma puszyste wlosy .. potem warkoczyki .. a potem nagle sa peostei wgl nie puszyste .. wiec mysle ze to wyprobuje .. i wy moze ez sprobujcie .. ;) pozdroo. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka 2805
Hej mam bardzo kręcone włosy a chce mieć proste albo chociaż lekkie fale mam bardzo dużo włosów i kiedy je umyj mam na głowie dosłownie wielkie gniazdo włosy się puszą wiem że można je prostować ale to niszczy włosy a takie włosy jak ja mam trudno się prostuje pomóżcie mi proszę jeśli możecie. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest tylko eden sposób na to : Innova Keratin Straight Shampoo 300ml W Szampon do włosów wygładzający najlepszy szampon polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama mam kręcące się włosy, żeby były w miarę proste płuczę je w ciepłej wodzie.Prostownicy nie stosuję, ale przyrządzam sobie maseczkę z: paru kropli oliwy z oliwek, żółtka i soku z cytryny(później trzeba nałożyć na głowę czepek na kwadrans) i myję włosy szamponem prostującym Nivea. Poza tym ta maseczka działa na zniszczone włosy dlatego ewentualne loczki wyglądają świetnie, są zdrowe i pełne blasku. Jest też metoda prostowania keratyną słyszałam już o niej różne opinie, ale sama nie zdecydowałabym się na ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostowanie kreatynowe niszczy włosy a poza tym musisz czekac aż ci się wypłucze, a kobieta wiadomo zmienną jest. Może nagle zamarzą ci się loki? Ale prostownica to najlepsze rozwiązanie tylko musi byc dobra. Ja mam z babyliss prostownicę do prostowania na sucho i mokro, ma funkcję pary i włosy się nie elektryzują, a poza tym efekt już po pierwszym przeciągnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno własnie w takiej sytuacji warto wybrać sie w takie miejsce http://beauty-center.pl/ Bedziecie na pewno bardzo zadowolone jesli chodzi o efekty i to ze poczujecie sie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja normalny facet
a wy wiecie ,że faceci lubią okrągłe biodra , ponętne piersi i KRĘCONE DŁUGIE włosy? gońcie za modą , a to trwała a to prostowanie a na starość łysole i mnóstwo postów ; co robić żeby włosy odrosły?!....ZMĄDRZEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię prostowanie keratynowe, które nie dość, że prostuje włosy to jeszcze je wypełnia. Po zabiegu są zawsze odżywione i super gładkie. Dobre firmy mają kilka keratyn do wyboru: http://www.amazonkeratin.pl/zabiegi-keratynowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to keratyna fryzjerska czy mogę ją kupić i użyć w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To keratyna fryzjerska, dla profesjonalistów, ale zabieg możesz zrobić w wielu salonach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, rozumiem, a powiesz mi która z nich jest najsilniejsza? taka prostująca włosy na maxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie właściwości ma keratyna winogronowa, jest najmocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są jeszcze plusy takiego zabiegu, oprócz prostych włosów oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy są super odżywione i wypełnione keratyną. Są też bardzo miękkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.23 No to super! Tego potrzebują moje włosy, bo są w masakrycznym stanie, a niedługo mam wesele i potrzebuję je jakoś przywrócić do ładu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.23 Keratyna załatwi sprawę, włosy będą się pięknie układać, znajdz tylko salon, gdzie używają kosmetyków amazon keratin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×