Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

absolutnie

Początkujący kierowcy - dobre rady

Polecane posty

Gość Blondie91
Czy jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja opisze moja historię narpierw trafiłam do szkól w uk czyli uczylam się jezdzic po lewej stronie ale egzaminu nie zdałam bo najechałam na krawężnik kółkiem co dyskwalifikuje ale Pani powiedziała ze było bardzo dobrze *po prostu pech z tych krawężnikiem ;( i z przyczyn życiowych musiałam wyjechać z UK , kurs rozpoczelam na nowo w innym kraju teorie zdałam za 1 razem , narpierw trafiłam na zboczeńca po lekcjach strasznie plakalam jezdzilam tylko przez wsie nic się nie uczylam i tylko słyszałam ze dużo mnie czeka godzin jazdy ????... i i ciagle słyszałam ze mam się trzymać prawego pasa taka dyskryminacja polki ;( w sumie wydalam około 4 tys euro na kurs i wzielam papiery poszlam do kolejnej szkoły w której zdałam za 2 razem całość . auto już mam ale mam taka wewnetrzna blokadę psychiczna ze nie wiem czy potrafie jezdzic mam lęki ze robię wszystko zle chociaż parkuje idealnie , jezdze codziennie i staram się powoli wykonywać manewry także jak widzicie można przezyc pieklo z prawem jazdy i chyba do końca zycia nie polubię jazdy samochodem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy zaprawieni kierowcy jezdza jak ostatnie matoly. Przyklad kierowca o nr rej KWI 32812, nie dosc ze nie pozwolil sie wyprzedzic, jechal z predkosia 20 km na godz. to jeszcze zatarasowal mi droge skrecajac w lewo i stanal na srodku drogi, oczywiscie wyszedl z auta chccac sie klocic. Kierowcy z naprzeciwka tez nie mogli przejechac bo im zatarasowal droge. Nie trzeba byc poczatkujacym kierowca, zeby jezdzic bez wyobrazni. Chyba byl pijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc początkującym kierowcą warto wybrać też odpowiedni samochód do naszych umiejętności, bo jednak takimi samochodami, które mają dużo mocy ciężej się jeździ i ciężej się panuje więc wybór odpowiedniego samochodu to najlepsza rada dla początkującego kierowcy. Polecam taki artykuł http://strefa-moto.pl/samochody-dla-poczatkujacych/ który pokazuje na co zwracać uwagę przy wyborze pierwszego samochodu. Na pewno się komuś przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×