Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Jestem, jestem, chyba tylko my zostałyśmy :) Bardzo się cieszę, że znalazłaś, ja zawsze osiołkiem zasysam :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko, powiedz mi, bo w sumie prawie nic o Tobie nie wiem...jesteś z kimś w związku, masz chłopaka, narzeczonego, męża? Pisałaś wcześniej coś o rozgoryczeniu....Mam nadzieję, że nie uznasz tego za zbyt intymne pytanie, poza tym jeśli nie chcesz nie musisz mówić mi o tym tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LW to LImeWire :) Co do mnie:miałam narzeczonego,ślub miał być 30.09. ale ...podobno przez alkohol zdradził mnie kilka miesięcy temu.Nie mogłam wybaczyć i ...jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana uciekam, powodzenia, do sklikania i dzięki, że jesteś (że jesteście) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
tez nie spie!!! Luuuudzie obudzcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:31 kawiarkaaa Co do mnie:miałam narzeczonego,ślub miał być.... Kawiarkooo to szczęście, że to zdarzenie wydarzyło się przed ślubem...bo mnie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tutaj naprawdę jest dziś spokojnie, aż do przesady . :) Z drugiej strony, to chyba dobrze. Oznacza to tylko, że wszyscy się gdzieś bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak pare jeszcze jest więc nie ma się co matwić o żywotność tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej spioszki
pobutka nie przesypiajcie takiego pieknego dnia wasza calineczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;);) Kawiareczko🌻 Setuś🌻;) Beti🌻 zmeczona ale szczesliwa wrocilam do domku ;) bylo super;) udanego popoludnia🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilar dzięki OGROOOOOOOMNE za \"Laleczkę.....\" Pozdrawiam Słabo radzę sobie ze ściąganiem muzyki. Teraz naszło mnie na Katie Melua \" Nine Million Bicycles.\" Jeśli ktoś by to miał i chciał mi przesłać to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam tylko na chwilkę, stęskniłam się za Wami:) Zaraz pomykam do pracki, a jutro z samego rana wyjeżdżam na drugi koniec Polski (zmarła moja ukochana babcia....:() Wracam chyba w czwartek w nocy. Trzymajcie się ciepło, wszyscy bez wyjątku i pomyślcie czasem o mnie, do zobaczenia, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×