Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrotce mama

jakie kosmetyki polecacie? jaka firme? dla niemowlaka?

Polecane posty

Gość wkrotce mama

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubas
szare mydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też niedlugo spodziewam
się dzidziulka i jestem na tym samym etapie co ty. ja jak na razie kupiłam kosmetyki bambibo i nivea. bambino podobno najmniej uczula bobaski. choć penie każde dziecko toleruje inaczej dany kosmetyk. myślę sobie, że z czasem wiele rzeczy wyjdzie nam "w praniu". na kiedy masz termin? ja na 8 pażdziernik. TO JUŻ NIEDŁUGO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
nivea baby, skarb matki, penaten, mydełko bambino (oliwka ma zbyt intensywny zapach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja równiez polecam
Bambino.Moje dziecko miało po Johnsonie potworną wysypkę,---------wyleczyłam mąką ziemniaczaną. Urzywałam jej tez zamiast pudru do pupci. Jezeli posypuje się ją na suchutką pupę to nie robią się kluchy. Nie zawiera zadnych konserwantów ani perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo rodzę
co jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 4-latki
Bambino jest chyba najlepsze. I Nivea. Za to zdecydowanmie odradzam Jonsona - nawet w szpitalu położne mi mówiły, że najczęściej ze wszystkich dziecięcych kjosmetyków uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc im mniej kosmetykow tym lepiej..slyszalam ze najlepsze są oliwa z oliwek extra virgin i mąka ziemniaczana:) brzmi prawie jak jakis przepis kulinarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecem...bo własnie wypróbowałam.:) Kup emulsje do kąpieli Oilatum. Bedziesz miała z głowy mydełko i oliwke. To drogi interes,ale bardzo widoczne efekty. Mojej małej po porodzie bardzo schodziła skorka.Teraz jest super poprawa.A wykapałam ją w tym zaledwie 4 razy. Polecam. I pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winogrono31
Wyprobowalam wiele firm i polecam apteczne pediatril Avene,Klorane,a z tanszych penaten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam hipp. Byłam z nich zadowolona. Mój syn nigdy się nie uczulił na nie. Bardzo łatwo rozsmarowuje się je po ciele. Produkty dostępne są na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×