Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

hejka 👄 cały czas jestem z Wami i jak tak dlaej pójdzie to ja tu najdłużej zostanę - bo moja waga najwolniej (albo prawie wcale) nie spada :( Ela jesteś niesamowita - 17 kg w trzy miesiące??!! trzymajcie sie ciepło w tą brzydką pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kagrosz jak fajnie że jesteś :D ja to jestem dzisiaj z siebie taka dumna no serio znowu nie będę mogła zasnąć z emocji jak wczoraj :P a co mnie tak nosi ano wyjątkowo udany dzień tzn dietka wspaniale ale tak jest prawie codziennie ale do tego doszło dzisiaj jeszcze: -2 godz walki z 10 metrami firany;) -3 km spacer na roraty:P -i na razie 20 minut steppera (a zamierzam jeszcze co najmniej 10 bo sobie postanowiłam codziennie po 30 minut) :D:D:D:D:D:D pozdrawiam Was kochane do jutra a wieczorem jeszcze filadelfia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuż przed spaniem jeszcze trochę do Was drapę:) Była właśnie na klachach kumpela i pochwaliła za wygląd więc ego ok. Dziewczyny co jak co ale jak się uprę to i schudnąć dam radę (kiedyś doszłam do 52kg) ale niestety dalej to same wiecie co następuje......Zarcie i pupa w fotelu. Pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobryWieczór, Aga jest po operacji, jej stan jest stabilny. Oby tak dalej. Najgorsze juz za nia. Wróci do Was....obiecała... Mam Was wycalować wszystkie i każdą z osobna. Pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a co jej się stało?? :( proszę ucałuj ją ode mnie i pozdrów serdecznie:) niech szybko wraca do zdrowia i do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nastepny dobry dzien za nami , dietkowanie idzie swietnie.W koncu zaczelam dzisiaj kupowac prezenty pod choinke dla moich najblizszych...chyba to juz nie ma na co czekac. Ela chyba kazda z nas ma takie doswiadczenia z odchudzaniem,..raz w gore ,raz w dol.Twoja decyzja z wyznaczeniem nowego celu jest sluszna ,ja rowniez mam taka cicha nadzieje ze bede zmieniac swoj cel na mniejszy. Monika dzieki za wiadomosci od Pyzi ,pozdrawiam Ja serdecznie i niech szybko wraca do zdrowia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pyzia dla Ciebie :):):):):):) Goodlife te prezenty trochę mnie przerażają, jedziemy na święta do rodziny i gdybym tak zechciała wszystkim coś dać zabrakłoby wypłaty na to. Niestety przynajmniej dzieciom należy coś dać, i teraz policzyłam jest tego 8 do obdarowania, do tego rodzice moi i M, swoja rodzina, przekichane:( Trochę już mam, dziś idę po upatrzone wczoraj i część jeszcze będzie do szycia które przez własną głupote zostawiłam na ostatną chwilę myśląc że może nie pojadę. Ale diety pilnuje, wagowo u mie mogą być już wachania bo organizm też nie maszynka i odpocząć musi dlatego tak pilnuje ćwiczeń. Teraz sobie idę poćwiczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyzia dla ciebie 🌻 ❤️ 🌻 czesc dziewczyny witam serdecznie, dawno nie pisalam ale wlasciwie nie mam co pisac wy macie takie wspaniale efekty -GRATULACJE a u mnie kruchutko - wracam bardzo powoli do swojej wagi a co tu mowic o schudnieciu 😭 pozdrawiam cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia gratuluje!:*Moj \"mąż\" naprawił mi kompa juz myślałam ze oszaleje jakos bym dala rade ale najgorsze bylo to ze nie moglam sprawdzac co u was tak czesto jakbym chciała.A co do diety to chyba znow stoje w miejscu.Wmawiam sobie ze schudne ale mi chyba pisane jest byc grubasem.Spałam dzisiaj 3 godziny bo ktos mial wypadek i \"mąż\" wyciagal ich z rowu a ma taki nawyk ze do mnie gada nawet jak spie no i chcac nie chcac obudzilam sie i nie moglam zasnac a za chwile zadzwonił budzic i trzeba bylo wracac do domu.Ale juz sobie obiecałam poł godziny na stepperze.Eluś i nie skusiałm sie wtedy na slodkie:) slina mi ciekła po brodzie ale nie dałam sie.PYZIA wracaj do nasz szybciutki i trzymaj sie kochana czekamy na ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde dziewczyny ale mnie dzisiaj miło zaskoczyłyście :D:D:D to juz pewnie prezent świąteczny ;) fajnie że znowu jest nas więcej tak miło poczytać co u Was słychać ściskam Was wszystkie i uciekam bo idę do miasta;)wpadnę później ma się rozumieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki.Dzisiaj bede kontynuowac zukup prezentow (masz racje Ela -to przerazajace).Mam nadzieje ,ze znajde chwile aby pojsc na silownie ;jezeli nie to intensywne sprzatanie domu tez sie liczy? Vikusia moj e-mail to : jgacka@hotmail.com Pa ...i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko wroce do domu to wyślę.Dziewczyny przerabane z tymi prezentami.U nas jest tak ze dzieciom robi sie wieksze prezenty dorosli dostaja jakies drobiazgi i w ten oto sposob nie bankrutujemya wiadomo ze z wiekiem człowiek juz sie tak nie licy z prezentami.Buziaki dla was ide powalczyc na stepperze choc mi cos kolano szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prezenty rzeczywiście masakra nie dość że nie ma kasy żeby kupić to co by się chciało to jeszcze trudno coś fajnego wymyslić:( mój mail juli84@wp.pl goodlife myślę że intensywne sprzątanie domu liczy się jak najbardziej bo się przy tym nieźle można zmachać ;) byłam w mieście i kupiłam sobie buty :D teraz jestem już po objedzie no i czas wielki wziąć się za nauke😠więc do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! jak to dobrze byc u siebie w domu na komputerze nikt nie zaglada przez ramie ;) zaliczylam pol godziny na steperze chcialam jeszcze troche podreptac bo o dziwo mialam siłe ale maly sie obudzil i musialam budowac ulice.Bbrum goodlife zdjecie wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie jestem po pół godziny steppera;) wczoraj była godzina:D dzisiaj jeszcze też może podreptam chociaż szczerze mówiąc już mi się nie chce ale tak się zawzięłam że kto wie dzięki vikusia to idę oglądać to zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to zmuszałam sie do tego steppera ale jak juz postanowiłam to musialam doptrzymac słowa.Brum za duzo nie widac na tym zdjeciu ale lepsze to niz nic juz dawno wam obiecalam.Kurde gdzie mozna kupic hula hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Vikusia dzieki za zdjecie,w koncu musze chyba sie zebrac i ja.... Chyba juz wspominalam ,ze nie cierpie swoich zdjec. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Vikusia dziękuje :) i fajnie że sie odezwałaś. Alergiczka nadchodzą święta i kolejny rok za chwilę będzie za nami a wtym czasie najczęściej robimy sobie jakieś postanowienia chociaż różnie bywa z ich realizacją. Ale zatrzymujemy się przy planach i tak co byś powiedziała o przyłączeniu się do nas tak już na bank po Nowym Roku? Przemyśl sobie jeszcze chwilkę. Dziewczyny nie leńcie się przy tym stepperku bo podobno świetnie pomaga zmniejszyć dolną połowę ciała, ja wchodzę sobie też na stopień i też ćwicze i też przyznaje że z ochotą ostatnio coś cienko. Niech już miną te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife nie ma za co Ela meila podaj to Ci wyśle od siostry bo teraz juz nie zdarze.Robie makijaz i musze wyjsc.Ja tez nie cierpie swoich zdjec aczkolwiek zdarza sie ze ładnie wychodze.Postanowiłam nie jesc kolacji do swiat stepper i brzuszki Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja właśnie po śniadanku teraz zaglądam tu do Was i uciekam się uczyć bo jutro znowu do szkoły :( nie wiem czy już wspominałam ale przed świętami zrobili nam taki maratonik zjazdowy chyba w ramach prezentu świątecznego;) stepper wczoraj był ale aby pół godziny tak mówię że aby chociaż tyle zamierzałam ale po przedwczorajszym wyniku godzinie to pół godziny wygląda dość blado ale dobrze że w ogóle było bo miałam totalnego lenia wczoraj na stepper alergiczka myślę że pomysł elki jest super zawsze to od nowego roku można na wiele spraw spojrzeć z optymizmem i bez żadnych dołów zacząć jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki :D caly czas sie staram ale chyba za malo, teraz musze troche wiecej bo w lutym jade z moim synkiem na narty :D :D :D waga stoi - dzisiaj - 83 kg tluszcz 35,7 kg widze, ze czujecie juz atmosfere przedswiateczna - prezenty, zakupy :D 🌻 :D zabieram sie za sprzatanie domku, moze u mnie tez juz bedzie swiatecznie (chyba juz czas najwyzszy na porzadki i dekoracje) pozdrawiam cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzylam na stara tabelke - wazylam 81 kg czyli zeby wrocic do wagi musze pozegnac dwa kg. o rany !!!! 😭 czyli dopadlo mnie klasyczne jo-jo a gdzie 75 kg ? macie racje to chyba musi byc moje przyzeczenie sylwestrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie sie podziewacie?Czuje sie dzisiaj strasznie pelna a zjadlam serek wielski troche brokuła z pomidorem niedawno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alergiczka takie podejście mi się podoba czyli mam rozumieć że zostajesz z nami i zaczynasz od nowa :Dsuper to dla Ciebie🌻 vikusia po tym jedzeniu czujesz się pełna ja zjadłam dużo więcej i jest ok;)więc się nie martw:) ja dietkę trzymam ładnie tak ładnie że aż mi się wierzyć nie chcę no ale to jest fakt stepper pomimo braku czasu też dzisiaj zaliczony i to 40 minut ;)i tak zauważyłam jakby mi się brzusio ujędrnił ostatnio od tego steppera ale to wydaje mi się niemożliwe pewnie sobie wmawiam;)bo mam do tego skłonność/hehe/ no ja juz też bym chciała się przygotowywać do świąt wieszać ozdoby sprzątać ...hmmm....uwielbiam to ale niestety jutro spadam do szkoły wrócę w niedziele wieczorem więc tak na dobre zacznę się pewnie przygotowywać od poniedziałku:) chociaż spowiedz już sobie załatwiłam ;)tylko jak ja teraz wytrzymam tydzień w roli aniołka z moją rodziną ...to będzie dopiero wyczyn/hehe/ bo już 2 raz nie zamierzam iść do spowiedzi:) sorry że tak o tym kościele mam nadzieję że to nikomu nie przeszkadza a jeśli tak to mówcie mi tu zaraz;) ja też jakaś święta nie jestem ale 3 miesiące temu \"nawróciłam się\"czytaj zaczęłam znowu odwiedzać kościół i muszę powiedzieć że mi to bardzo pomaga:) jeszcze raz sorki i całuski dla Was papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wolno sie poddawac ja czasami rzucilabym to wszystko w pi...du nie musiec sie ograniczac i jesc to na co mam ochote a nie to co mi wolno.Zazwyczaj przepłakuje godzine i przechodzi mi.Dzisiaj tak miałam szlam do sklepu i mialam cholerna ochote na chipsy albo chociaz slonecznik slina to mi chyba ciekła po brodzie ale kupilam tunczya w sosie wlasnym i jestem z siebie dumna a zamiast chipsow zjadłam mandarynki :)U mnie stepper byl aktywny tylko 15 minut nie mialam dzisiaj sily i bylam jakas taka napuchnieta a po okresie jestem ale przed snem powyginam sie troche skosne brzuszki sa dobre na boczki a u mnie ich nie brakuje;)Bbrum co do koscioła mi to nie przeszkadza sama ostatnio zaczełam chodzic tzn jezdzic na wioske taki maly przytulny ten koscioł bo moj na osiedlu to szkoda gadac afera była na cala polske:/ ale do spowiedzi chyba nie pojde moze przed slubem ;pw koncu uprawiam sex przedmałzenski a jakos nie umiem tego powiedziec w konfesjonale.Cos dzisiaj pustki ❤️ dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przepraszam za nieodzywanie się a wszystko przea tą @, jak sie nie śpieszy to panikuje a jak już jest to choruje, kurcze już nic na to pieroństwo nie działa czy co? wczoraj wramach desperacji łykłam tramal, on pomagał M na ból po operacyjnym zestawianiu kości ręki a mnie co? nie zadziałał:( no i po ciężkim dniu i nocy rano sobie pospałam. Boże jaka ulga. Vikusia bardzo Ci dziękuje za prośbę o adres i tak oto i ja teraz będę miała swoją pocztę:) córcia wychodząc do szkoły zostawiła na karteczce krok po kroku co mam napisać:) i tak: ellusia01@interia.pl to tak aby mama nie zapomniała :D a hasło to dopiero ciekawe:D teraz tą karteczkę do zeszytu sobie schowam bo zapomnę:) Dziewczyny jak już podałam namiar to może i Wy zechcecie też przysłać zdjęcia? co?:):):) Dziś ładna pogoda planowałam myć okna ale M zabronił bo niby mogę z oknem wyfrunąć jak jestem po prochach skołowana, no to się jeszcze zobaczy. Teraz idę po zakupy na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez poprosze zdjecia :D i tez wysle jak bede miala :D brum 🌻 apropo kosciola, w takim szczegolnym okresie az sie prosi zeby isc do spowiedzi i do komunii tak wtedy lekko na duszy tak uwazam i rozumiem dlaczego ci pomaga tez bym chciala ale nie pojde ( vikusia seks przedmalzenski to pryszcz - moim zdaniem, - mojej kolezance jak powiedziala, ze ma zalozona spirale to ksiadz odpowiedzial , ze jej rozgrzeszenia nie dal by i sam papiez) tez mam spirale :( milego sprzatanka zycze i pozdrawiam cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×