Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Zapomnialam napisac ze bylam u ginekologa i powiedzial ze mam wiecej szczescia niz rozumu bo zapomnialam w ciagu 3 miesiecy 2 razy tabletki i powinnam byc w ciazy:/nie byloby tragedii ale dziecko mogloby byc chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą to niesprawiedliwe że to babki myślą i troszczą się aby nie było nas za wiele :D Ale to my ponosimy ( nie zawsze) ciężar tej sytuacji, o konsekwencjach na całe życie już nie wspominam. Zawsze to mówię: dzidziuś powinien być zaplanowany, wyczekiwany i kochany od pierszych dni jego życia jeszcze u mamusi. Nie zawsze to się udaje, a szkoda. Vikusia masz mnustwo czasu :) z tymi sprawami, baw się ile wlezie bo kiedy pojawia się maluszek a nie ma kto pomóc to jest przechlapane choć z tym też jest różnie. Ale dzidziuś to coś wspaniałego :) wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bylaby to tragedia jakbym zaszla teraz w ciaze no bo jakby nie patrzec w maju stuknie mi 23 lata ale plulabym sobie w brode jakby było cos nie tak z dzidziusiem.Rozmawialam z moim M na ten temat i wiem ze by sie cieszył no w sumie na niego juz pora za 2 tygodnie stuknie mu 31 lat ;)Ja chce tak za 2-3 lata wydaje mi sie ze to bedzie odpowiedni czas jak dla mnie.Szalec to sie wyszalałam ale jakos nie umialabym teraz zrezygnowac z imprez tym bardziej ze jego mama jest w ameryce moja pracuje wiec pewnie byłby problem z podrzucaniem wnusi/wnusia.Poki co musze sie zdyscyplinowac bo to nie ma zartow.Ela slyszłas o diecie kekwickiej?To jest wstep do ktorej z naszych diet al nigdzie nie moge znalesc produktow ktore mozna jesc bo na kazdej stronie podaja podajze 7 produktow a dieta trwa 4-5 dni je sie 5 posilkow po 200 kcal wiec nie usmiecha mi sie jesc to samo przez tyle dni.Dziewczyny a co z waszymi zdjeciami??No mobilizowac sie !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikusia o takiej diecie to jeszcze nie słyszałam. Mnie diety to nie zabardzo wychodzą bo jestem strasznym łasuchem a można by to jeszcze nazwać dosadniej. Ale jeśli tylko ograniczę apetycik lub łakomstwo a do tego jeszcze dodać jakiś sporcik to chudnę przepisowo, Przepisowo też nadrabiam niestety :( Vikusia ja swoje dzieciaczki sama wychowywałam więc Cię rozumię a były to zupełnie inne czasy, niestety trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba jakiegos agresora :/ w domu sie kłoca o kase jak ja mam tak zyc po slubie to nigdy za maz nie wyjde ale moj M mi nigdy nie wytyka co kupuje i po co dostaje okreslona kwote na miesiac na zakupy i ma mi starczyc.I jeszcze jak przegladam topicki to mnie krew zalewa albo te dziewczyny sa ulomne albo nie wiem.Co chwile pytania czy ta dieta działa a czy ocet jabłkowy odchudza ile kcal ma mandarynka itd itd:/No kurde po to ktos madry wymyslił google zeby szukac a dieta?na jednych dziala na innych nie...Przepraszam ale musialam wylac tu swoja agresje.Ale w tym domu nie mozna mieszkac przed 15-tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia nie ma sprawy wylewaj sie tu jeśli tylko masz ochotę ;) melduję że mózg mi jeszcze nie wyparował ale faktycznie juz nie dużo brakuje/hehe/ dzisiaj męczę pracę psychologiczno - pedagogiczną na zaliczenie praktyk :( szybko się kapnęli bo praktyki były we wrześniu a oni przed świętami się zorientowali że z tego co zaobserwowaliśmy na tych praktykach mamy napisać teraz pracę /cool/ jak to się mówi lepiej późno niż wcale a poza tymprzez te 3 lata juz przywykłam do takich numerów ;) tak poza tym przeżywałam moja wczorajszą porażkę na wadze od dzisiaj biore tabletki jakieś dla bulimiczek z ulotki wynika :O które mi zapisała ta dietetyczka bo ja z nerwów przed sesją żre jak prosiak znaczy żarłam bo od wczoraj jakoś się powstrzymuje a tabletki cos chyba na mnie znowu nie działaja nie odczuwam żadnego jadłowstrętu czy zwiększonej senności czylij est jak zawsze /hehe/ może potrzebowała bym jakiejś końskiej dawki ?? ;) pozdrawiam dziewczyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia, bardzo dziekuje za slowa wsparcia. i oczywiscie za zaproszenie do topicu. milo bylo by sie tu przeniesc, bo samej to tak...no same wiecie. wiec jezeli nikomu tu nie bedzie to przeszkadzalo, to dolacze do was. dzisiaj tak tylko krociutko. robie co moge, zeby zrzucic troche brzuszyska :) jak na razie jakos idzie. mam nadzieje, ze wytrwam. zawsze taki slomiany zapal mnie meczyl, ale teraz sie zawzielam. oby do konca :) ale jak juz bede miala wsparcie w was,to bedzie mi lzej. z bliskimi staram sie nie gadac o moim odchudzaniu, bo nie chce ich nudzic. w koncu, to, ze podjelam taka decyzje, nie znaczy, ze musze ich zanudzac ciagle o tym gadajac. a tu wszystkie mamy ten sam cel, wiec zawsze to inaczej :) wiec na dobry poczatek zycze sobie i wam wytrwalosci :D a!! pojawie sie dopiero w niedziele, bo zajec sporo a i gosci sie spodziewam, wiec do kompa raczej nie usiade :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze do nas zajrzalas :) im nas wiecej tym lepiej wymieniami sie pogladami sposobami chociaz kazda z nas w sumie odchudza sie w inny sposob.Ale mozna tu zajrzec \"wypisac sie\" jak ma sie chwile zalamania i zawsze jest jakies wsparcie no i cieszymy sie kazdym ubytym kg kolezanki jakby to byl nasz :)Wiec jak bedziesz miala juz troche mniej zajec zagladaj do nas bedzie nam milo.Pozdrawiam i zycze jak najmniej pokus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Witam nową koleżankę. Ciężko dziś się będzie dopchać do kompa, młodzieży okupować będzie. Miłego dna życzę, mniej podjadania a więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kurrara fajnie ze do nas dołączyłaś im nas więcej tym lepiej:D u mnie na razie spokój i wróciłam w końcu do diety już tak na serio:) żeby dać sobie trochę luzu psychicznego zapisałam się na następną wizytę u dietetyka dopiero na za 2 tygodnie bo prawdę mówiąc trochę mnie te cotygodniowe wizyty zmęczyły, zaczął się strach i stres czy tym razem schudnę czy przytyję a tak przez 2 tygodnie mogę zdziałać więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybralam dla siebie diete Atkinsa.powypisywalam co najwazniejsze zasady w zeszyciku i nie bede sie z nim rozstawac a moze akurat tym razem sie uda :).Pamietac jak kupywałam spodniczke na slub siostry?Obkreca sie wokoł mojego obwodu :D przeszczesliwa jestem.Brum j bym tez sie stresowała tymi wizytami u dietetyka taka presja...odpocznij 2 tygodnie ale absolutnie nie popuszczaj sobie juz wiecej Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife odwiedzaj nasz czesciej... i pisz co u Ciebie i jak Ci idzie nie zostawiaj nas buziaki dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację vikusia nie zamierzam wcale sobie odpuszczać tylko z tego powodu że teraz mam 2 tygodnie czasu bo wiem że potem tak długo odkładałabym decyzję o powrocie do diety że na pewno by się to źle skończyło więc od powrotu od dietetyka trzymam się diety bez żadnych wykroczeń ŻADNYCH :) zaraz uciekam właśnie na podwieczorek chyba będzie banan i kawka a uczucie kiedy przymierza się rzeczy które nosiło się jeszcze jakiś czas temu i teraz sa za duże albo co jeszcze lepsze człowiek nawet nie marzył że kiedyś w nie wejdzie a teraz są w sam raz jest po prostu BOSKIE :D sama często wyciągam jakieś stare szmatki (bo muszę powiedzieć że mam rzeczy prawie w całej rozmiarówce ;) )i je przymierzam i kiedy mieszczę się w te rzeczy jest to nagroda lepsza nawet od tego co pokazuje waga ;) trzymajcie się dziewczyny całuski dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzien diety Atkinsa za mna :) nawet niezle mi poszło nie przekroczyła 1000 kcal i 20 g wegli i przyznam ze nie jestenm glodna.Mam jeszcze problemy z wyszukaniem niektorych produktow ale daje sobie rade i zdaje sie na swoja intuicje.Pozdrawiam was.Nie wiem kiedy zajrze bo mamy 2 imprezy na weekend ale moze jeszcze dzisiaj wieczorem.A w niedziele tez jak M pojedzie do pracy no chyba ze pojedzie o pierwszej w nocy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum cieszy mnie poprawa Twojego samopoczucia. Vikusia powodzenia z nową dietą, zapisuj co jesz dokładnie, kto wie może i my na nią przejdziemy. Szkoda że nie masz wagi sprawnej, idz wreszcie i zważ się gdzieś, moze tak jak ja w przychodni gdy testowałam 2 wagi. Goodlife Ty ćwiczysz na siłowni a powiedz jeszcze ile i jak często. Ja myślę gdy nic się nie zmieni zacząć rowerkować od poniedziałku, od jutra mam już odstawić leki i myśle powolutku zadbać o kondycje bo coś licha się zrobiła. Słuchajcie przecież w ciągu miesiąca właściwie nie schudłam nic, nie ćwiczyłam też, ale zaczyna mi się nie podobać moje ciało. Pora zacząć zabawy z kawą i olejkami. Kargosz odezwij się troszkę, mam nadzieję dzieciaczki zdrowe. Pyzia jeśli nas czytasz to odezwij się też. To do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello ;) no humorek rzeczywiście mi się poprawił na szczęście bo z takim ponuractwem to byłoby ciężko ;) elka może od poniedziałku razem zaczniemy się ścigać na tych rowerkach :D co ty na to????? vikusia gratuluje pierwszego udanego dnia na nowej diecie i życzę kolejnych :) no i podziwiam bo ja to nie mam cierpliwości stosować jakiś diet z zasadami ;) no i wreszcie dojrzałam do tego żeby sobie w stopce dodać te 200 gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wpadlam tutaj na chwilke wlasnie wybieram sie na silownie,otoz Ela staram sie tam zagladac przynajmniej 3 razy w tygodniu ,minimum na 1 godzine .cwicze tzw.kardio ,czyli raczej na forme a nie na miesnie .Chce schudnac i moze wtedy zaczne cwiczyc na innych maszynach.Ela co do tej kawy i olejkow,to jakich olejkow uzywasz i gdzie je kupujesz? Dziewczyny odezwe sie ,jak wroce z silowni.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84-----160cm---------99,2kg------87,8kg------75 kg------11,4kg ela43--------161cm---------73,6kg------73.4kg------65kg-------0,2 kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70kg------60kg---------2kg Goodlife-----165cm--------94,4kg------84,0kg-----75 kg-------10,4kg Pyzia79-----169cm---------68kg---------64kg-------60 kg--------4kg Ważę 73,4kg. Oj jak ciężko to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum przyjmuję wyzwanie z tym rowerkiem. Goodlife dawno już się nie olejkowałam ale chyba znów zacznę. sporo jest informacji i tu ma kafie, ma wizażu i innych forach, więc jeśli masz ochotę to poczytaj sobie jak dziewczyny są zadowolone i jakie mają efekty. Ja nie mogę stosować olejku cynamonowego który właśnie jest podstawą bo mam straszliwe uczulenie na niego, podobnie jest z cynamonem w proszku i imbirem a te też są zachwalane bardzo. Ja stosowałam olejek paczulowy, geraniowy,grejfrutowy,z kopru włoskiego,cytrynowy. Powinno się brać po 5 kropelek 3 olejków, w tym cynamonowy bo on właśnie rozgrzewa, i wymieszać to z z balsamem lub kremem obojętnie jakim a w ilości odpowiedniej do wysmarowania problematycznych miejsc. Teraz obwinąć się w folię przezroczystą, włożyć ciepłe gatki i do łóżeczka lub pod cieplutki kocyk na godzinkę. Po godzince można w foli jeszcze poćwiczyć lub wziąść prysznic. Jak wspomniałam mnie cynamonu niet więc go pomijam i jak się już obsmaruję to wskakuje do łóżka a przydażało mi się usnąć i tak przespałam do rana. Ja stosowałam bardziej jako ujędrnianie a nie odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cynamonem radzę ostrożnie, ja mam już po 1 kropelce straszną pokrzywkę trwającą tydzień, próbowałam czasami ale za każdym razem podobnie i brałam innej firmy olejek. Moja siostra za to była olejkami zachwycona a co najważniejsze bardzo ładnie znikał jej celulit i zmniejszały się obwody, niestety kiedyś przesadziła z olejkiem i poparzyła sobie uda, więc mależy jednak rozsądnie podchodzić do tego. Olejki kupowałam w aptece ale można też w sklepie zielarskim, jak nie ma to można zamówić.Kosztują niewiele. A i jescze olejek geraniowy chyba nie za bardzo pasuje jak ktoś bierze jakieś hormony więc też radzę poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) coś mi dzisiaj łeb pęka - może to przez te wichury?? dzieciaczki na szczęście w miarę zdrowe :D starszy nawet dzisiaj pojechał do kuzynek na dwa dni na ferie ;p aż na drugi koniec miasta :P ale przezywał to strasznie :D pozytywnie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D widzę elka że Cię trochę ubyło gratuluje 🌻 kagrosz przypomniałaś mi moje wyjazdy na wakacje do kuzynki szykowania i emocji 2 dni a przeważnie wieczorem już mnie ktoś musiał odwozić do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no synuś baardzo zadowolony, gorzej z córami siostry bo kłócą się o niego - jak się bawi z jedną druga obrażona i na odwrót - ależ rozchwytywany ten mój 4-latek tylko w domu trochę za cicho się zrobiło ;/ szukam sobie jakichś fajnych zajęc \"fitnesowych\" i w najbliższej siłowni w godz które mi odpowiadają znalazłam bpu (brzuch, pośladki, uda) orientujecie się może czy to jest coś w rodzaju aerobiku?? bo jeśli tak to się nie zdecyduje - nie trwaie aerobiku wolę sobie potańczyć niż skakać do muzyki ;/ no i mam kolejny cel żeby zrzucić kilogramy - weselisko w rodzinie 25 sierpnia - do tego czasu powinnam zdążyć - nawet z moim powolnym spadkiem wagi :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A wiec ubylo mnie 0.5kg,mam @-to nie pomaga...waze 82.5kg ,ogolny ubytek wagi 11.9kg. Ela dzieki za informacje,moze sprobuje z tymi olejkami.Pozdrawiam Was wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kagrosz spytaj co to za aktywność albo idz na piersze zajęcia i sama się zoriętujesz czy to ci odpowiada. Ja też nie lubię areobiku, w grupie nie lubię ćwiczyć a może człowiek się zniechęca bo ten początkujący nie potyrafi jeszcze wszystkiego zaskoczyć. Goodlife zaczynam głośno się zastanawiać co zrobić aby przyśpieszyć chudnięcie tak do 1 kg tygodniowo? boję się trochę abym sobie czasami nie odpuściła, oj strasznie to byłoby głupio ale jak nie ma efektów to człowiek się zniechęca. Prawda jest taka że im dłużej na diecie tym odchudzanie idzie wolniej. Brum wymyśl coś, kary jakieś albo opiernicz mnie abym wzieła się do roboty. A tak wogóle to miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. U mnie na silowni sa rowniez klasy typu aerobic,joga itp.(przynajmniej 6 roznych),narazie niechodze na zadna,ale obiecuje,ze zaczne.Ela,a jaka waga jest twoim celem,bo to chyba wazne ,aby to osiagnac i pozniej utrzymac ?.Jakis czas temu.gdy bylam na Weight Watchers swoja docelowa wage ustanowilam zbyt nisko i...po miesiacu tkwienia w tym samym miejscu-poddalam sie i rzucilam ta metode odchudzania.Takze wazne jest abys sie dobrze w swojej wadze czula, mniej stotne sa inne wskazniki. Pozdrowienia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem dziewczyny!! wreszcie moge cos do was skrobnac. pracowity mialam ten weekend. goscie, ja w gosciach, szykowanie, sprzatanie, praca :) duzo sie dzialo. zdmuchnelam 30 swieczek i mam z tego powodu calkiem niezly humorek. chyba juz lubie ta moja 3 z przodu :D i co najwazniejsze - odpuscilam troche :( ale od jutra znow sie za siebie biore i pilnuje. ale taki dzien ma sie raz w zyciu, wiec musialam i ja poswietowac :) ale wiecie, jak tak pojadlam troszke wiecej niz przez ostatnie 3 tyg, to az sie zle czulam z tym pelnym becem. az dziwne, ze kiedys mi to wcale nie przeszkadzalo. wiec widzicie - jednak te nasze diety wyrabiaja pocz\\ucie lepszego nowego :) i cale szczescie, ze potrafimy same dostrzegac ze z obzarstwem to lepiej juz nie miec nic wspolnego :) fajnie, ze moge tu sobie z wami popisac. nie czytalam co prawda calego topicu - duuuuuzo tego troche, ale ostatnich kilka ston i przyznaje, ze milo tu bedzie z wami sobie poklikac :) ja to tak w kratke zagladac bede, ale juz was mocno wspieram i trzymam kciuki zmykam terza spac, bo jest co nadrabiac :) pozdrawiam was goraco :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×