Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joki

jak gotujecie zupki dla 7 miesięcznego dziecka?

Polecane posty

Gość joki

na jakim mięsie, co dodajecie. proszę o przepis. no i napiszcie dokładnie co podajecie w ciągu dnia takiemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rocławianka
Jak moje dziecko miało 7 miesięcy dawałam mu zupki gotowane z marchewki, ziemniaczka i jakiegoś warzywa jeszcze - np buraczka, brokuła, kalafiora, pietruszki, fasolki szparagowej. Oczyszczałam jarzyny, zalewałam wrzątkiem i gotowałam pół godziny. Dodawałam masło albo oliwę albo olej słonecznikowy i ugotowane (osobno!) mięsko z kuraczaka lub z indyka lub królika. I miksowałam wszystko tzw.blenderem. Dziecko zjadało tego około 150 - 200g. O ile dobrze pamiętam, dieta małej wyglądała wtedy tak: Rano 200ml mleka ok.10.00 deserek owocowy - albo ze słoiczka, albo sama robiłam jabłko z bananem. ok. 13 mleko. ok. 16 zupka ok. 18 deserek owocowy albo chrupki kukurydziane ok 19-20 mleko z kilkoma łyżkami kleiku ryżowego lub kukurydzianego. I koniec- żadnego dokarmiania w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki
dzięki śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki
pomóżcie bo zaglodzę dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki
tylko to jest adres mojej siostry której właśnie dzieciaka pilnuję honi11@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki
slonko proszę wyslij mi na ten adres. proszę!!!! jak wyślesz to daj znać. pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki
dzięki wielkie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rda2
Słonko czy możesz mi przesłać tą książkę kucharską dla niemowląt? rda2@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka20
czesc slonko prosze cie mozesz tez wys;lac mi ksiazke kulinarna na meila abbulka20@wp.pl,bo kompletnie nie wiem jak gotowac dla 7 miesieczego dziecka to jest moje pierwsze i nie mam zielonego pojecia,a nie mam nikogo kto by mi pomogl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigevia
Czy ja też mogę prosić o tą książkę Słonko?? rigevia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Sobczyk- Stępień
Jak wy możecie same gotować zupy??????????? Chce wam sie ????????? ja to otwieram słoiczek, później wyrzucam, żadnego mycia, gotowania, stania przy garach, ale jak jesteście rozklapiochami siedzącymi całymi dniami w domu to możecie gotować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poproszeo ta ksiazke kucharska na maila :-) dziewczyny a mieso kupujecie w normalnym sklepie czy moze w jakims ekologicznym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7566646666666
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beny280
Ja też proszę o tą książkę - beny280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! a co to za filozofia? gotujesz włoszczyznę- marchew, pietruche, por, seler..dodajesz albo ziemniaki albo ryż albo kasze manne..do tego albo buraka, albo groszek zielony(przecieram przez sitko żeby nie było twardych łupin), brokuł, kalarepę..zmieniasz sobie dodatek i tyle! ja robie do teraz podstawę z włoszczyzny i dodaje warzywa do kazdej miseczki inne czyli- na 3 obiady. potem duszę- wcześniej oczywiście miksowałam blenderem. Tym sposobem mam zawalony jeden ranek a nie trzy:) mięso gotuje zawsze osobno bo mala jest alergikiem. co 2 dni wkładam żółtko zamiast mięsa- ale twoje dziecko jeszcze za małe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaha_ghana
ja też poproszę o tą książkę kucharską :) pozdrawiam Was i Wasze pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexys
czy tez mogę poprosić o taką książkę?? Z góryy dziękuje:) i pozdraiwam . Mój email to aleksiuu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkie prosicie
o ta ksiazke jak najete a nawet nie widzicie ze ten watek byl 2 i pol roku temu!!!! tego slonka juz pewnie tu nie ma.... Patrzcie troche na daty jak juz stare topiki wygrzebujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciablue
czy ja tez moge prosic o ta ksiązke? aleksandra_s@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquashep
słonko proszę prześlij i mi taką książkę kucharską na adres aquashep@gazeta.pl Jestem mamą 7,5 miesięcznej Aluni i kompletnie nie mam pojęcia o gotowaniu. z góry dziękuję! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko ja też proszę o taką książkę z przepisami mój email to daw.rol@op.pl z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiutek
dziewczyny bardzo prosze tez o taka książkę wtomczynska1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×