Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ważne Pytanie

Koszty remontu i urządzenia mieszkania

Polecane posty

Gość olliska23
Czy w tym miejscu mozna kupić dokładnie wszystkie materiały jesli chodzi o całkowity remont w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelska88
Dokładnie tak, ja polecam chociazby ze wzgledu na naprawde bardzo fachową pomoc i doradzenie jesli chodzi o każda kwestie zwiazana np.z remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja az sie tego boje bo niedlugo i mnie czeka taki bardzo duzy remont. I tez własnie szukam w Krakowie miejsca w którym moge kupić taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mnie to czeka, wiem ze na pewno wszystkie zakupy zrobimy w www.psbprofi.krakow.pl, bo to jednak sie opłaca jesli chodzi o stronę finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka11
jeśli chodzi o dodatki to ja polecam poszukać jakiś promocji :) nie ma co przepłacać :) a promocje są naprawdę fajne! :) sama kupiłam ostatnio dodatki do kuchni na storepedia.pl :) normalnie ponad połowę taniej niż w innych sklepach, z tym, że taka akcja promocyjna to trwa kilka dni.. więc trzeba się szybko decydować i szybko kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziak
Dobry kontakt - http://wywozgabarytow.pl/ To oni oczyszczalni przed remontem nasze mieszkanie, do zerwania było wszystko. Jeśli cały temat jest zlecony na zewnątrz to czas remontu skraca się wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie bo jesli chodzi o tego typu zakupy to nie pozostaje nic innego jak tylko własnie poradzić Wam to samo, czyli robic zakupy w tym miejscu. Wydaje mi sie ze taka pomoc fachowców jest nam niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się dokładnie oszacować kosztów remontu, niestety. Zawsze będzie tak, że możesz kupić coś lepszego, ale drożej lub gorszego, ale taniej. Ja przy remoncie mieszkania korzystałem z wyposażenia np. podłogi, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna w składzie budowlanym http://www.skladbudowlany-zuromin.pl/ wyszło nieco taniej, ale to nadal kropla w morzu potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się dokładnie oszacować kosztów remontu, niestety. Zawsze będzie tak, że możesz kupić coś lepszego, ale drożej lub gorszego, ale taniej. Ja przy remoncie mieszkania korzystałem z wyposażenia np. podłogi, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna w składzie budowlanym http://www.skladbudowlany-zuromin.pl/ wyszło nieco taniej, ale to nadal kropla w morzu potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do remontu polecam Ci fachowców z pogotowieremontowe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiem się tylko w sprawie łazienki, bo ostatnio remontowałam. Robione było wszystko, łącznie z wymianą starych rur i sufitem podwieszanym, nowym kaloryferem i całą sanitarką, piecykiem do podgrzewania wody, szafeczkami etc. Z robocizną (18 zł/h nasz fachowiec brał) wyszło coś ok 11 tys. Łazienka średniej wielkości. Można kupić najtańsze płytki, ale trzeba się liczyć z tym, że mogą być różnej wielkości albo krzywe. Można starać się zgubić te nierówności przy fudze, ale przy dużych odchyleniach po prostu brzydko widać, no i fachowiec dłużej będzie się bawił z takim materiałem (czyli koszty flizowania wzrosną). 'Przyzwoite' płytki to min. 70-80 zł/m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym motywem, takim elementem dekoracyjnym są betonowe plyty architektoniczne VHCT.PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze kazdy z nas chce jak najwiecej zaoszczedzić. A te sieciówkowe sklepy wyposażenia wnętrza nieraz sa rzeczywiscie duzo droższe niż w takich centrach budowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tragizujcie z tymi kosztami, są jeszcze na rynku dobrzy i niedrodzy wykonawcy, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać :) Ja np nie tak dawno miałem zakładany świetny sufit napinany z http://sufitywarszawa.pl/ , aż mi się nie chciało wierzyć, że gwarancja aż na 15 lat, a jednak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz jeszcze takie ułatwienie ze na pewno sam nie musisz sie trudzić na zakupach, bo masz swojego opiekuna. A to jest na pewno bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część z tych przedmiotów, których szukasz tj. drzwi wewnętrzne, systemy przesuwne oraz podłogi znajdziesz m.in. na www.hoton.pl. Zamawiałem od nich jakiś czas temu nową podłogę i jestem bardzo zadowolony z jakości dostarczonych materiałów. Moim zdaniem z fajnym projektem naprawdę warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam już na szczęście remont za sobą. Udało nam się wykończeniówkę zrobić dość szybko, bo znaleźliśmy tani market budowlany, ale najbardziej jestem zadowolona z nowej sypialni i garderoby na poddaszu. Jeśli myślicie o adaptacji poddasza to warto się z tym zrwócic do architekta M. Ciesielskiego www.pracowniaprojektowawroclaw.pl . ten pan ma na koncie wiele osiągnięć w zakresie adaptacji strychów na cele mieszkalne i biurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowując się do remontu nie możesz także zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu technicznym. Wiertła, tarcze, śruby, wkręty, to wszystko z pewnością przyda Ci się w trakcie prac remontowych, dlatego już dziś podpowiadam, gdzie można to wszystko kupić - http://www.srubywkrety.pl/. Mnie też ciekawi ostateczny koszt remontu, więc gdybyś mógł, napisz jak skończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenowo zawsze trudno takie inwestycje oszacować. Bo to mogą być różne koszta. Wszystko zależy od zasobności twojego portfela. Jest natomiast kilka tricków, które można z powodzeniem wykorzystać, aby trochę pieniędzy zachować w kieszeni i później przeznaczyć na coś innego np. wynajem sprzętu budowalengo. Zwykle jest tak, że nie wszystkie narzędzia, które są potrzebne do takich prac ma się na własność a jednak jakoś trzeba ten remont skończyć, dlatego zamiast kupować np. szlifierkę lepiej jest ją wypożyczyć. Sam korzystałem z takich rozwiązan przy podobnej okazji i wtedy świetnie sprawdziła się wypożyczalnia sprzętu buudowalnego www.ramirnet.pl, która wypozyczając mi elektronarzędzia pomogła też zaoszczędzić bo cenowo wyszło to znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie zgadzam się z tym, że takie inwestycje trudno oszacować i warto minimalizować koszty jeśli chce się przeprowadzić remont, ale nie za bardzo ma się na to pieniądze. Jak już tu ktoś wspomniał dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie wypożyczalni sprzętu budowlanego www.ramirent.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zawieszenia mebli w łazience oraz kuchni z penwością przydadzą Ci się wkręty - ja polceam wybrać coś z tego typu - www.srubywkrety.pl/wkrety bez problemu dzadzą radę a ty będziesz mogła spać spokojnie, z myślą, że szafka nie zleci i nie potłucze niczego. Kupowałem kilkukrotnie i jakościowo są jednymi z lepszych dostępnych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz bede robił tutaj duże zakupy http://www.attic.pl/ I musze sie rzeczywiscie blizej przyjrzec temu tematowi, zwłaszcza ze sam chętnie coś bym odliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna899
Ja remont rozpoczęłam od konsultacji z pracownią architektoniczną ARCHITETTO, co gorąco polecam, bo nie ma to jak oddać sprawy w ręce profesjonalistów. Pracownia oferuje: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzesień już minął a w portfelu cienko?! dziś 10październik kwota zarobiona we wrzesniu to 6,230 zł!Wiele osób powątpiewa w zarabianie w internecie, lecz jest ono bardzo proste i skuteczne. Jeżeli ktoś oferuje Ci dodatkowy zarobek, bez inwestycji, bez ryzyka, z pełnym wsparciem od początku do samego końca, to czemu miałbyś nie spróbować? Działam w oparciu o największy program partnerski w Polsce, który jest w pełni wypłacalny oraz bezpieczny. Jestem tu, by pokazać jak zapewnić sobie dodatkowy dochód przy czym nie rezygnować z obecnej pracy na etacie. Wszystko tłumaczę krok po kroku, więc możesz w pełni liczyć na moje wsparcie w trakcie całej naszej współpracy. Zaczynamy? :) jeśli chcesz ze mną współpracować wiedząc że poprowadzę cię krok po kroku zostaw swój meil na priv a ja odpisze ci na czym polega zarabianie w sieci jeśli cię zainteresuje będziemy współpracować ryszar.wolan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jednoznacznie określić koszty remontu. Sam niedawno remontowałem dom i szczególnie zależało mi na renowacji i naprawie blatów kamiennych. Znajomy polecił mi http://marmurexbis.com.pl/ z Warszawy. Firma ta odnowiła moje blaty. Teraz wyglądają lepiej niż nowe. Widać, że zajęli się tym fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WowApp to twoja szansa na dodatkowy zarobek! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie. W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu Cash Back , czyli zwrotu częśc****eniędzy, jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe. Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal. Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że: Skype ma obecne 74 miliony użytkowników Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników! Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam. Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online! Kliknij w ten link: https://wowapp.com/w/lukasz96 i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×