Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

aaaaaaaa!! Jestem :) Dzisiaj na sniadanie byla jajecznica z ok 25 jaj :o Ale głodomory w koncu sie wyniosły :D A tak piszecie o tych ginekologach... też moglabym sie w koncu wybrac. Bylam tylko raz w zyciu, jakies 10 lat temu. Chociaz mam o tyle dobra sytuacje, że mam lekarza w domu :) i jak cos sie dzieje to od razu do mamusi ;) na dodatek jest pediatra... także w razie wnuków w jakies odległej przyszlosci, to też duża wygoda będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy tym kalkulatorze wesel sa tez zdjecia slubne kilku par... Zauwazylyscie, ze jak ludzie sie dobieraj a w pary, to zazwyczaj sa dosiebie podobni?? :) CZasem to wygladaja bardziej jak rodzenstwo niz jak para :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak sie zdarza,ze mysli sie ze to np rodzenstwo a to MAZ z ZONA----ale czasami fajnie poogladac sobie zdjecia z wesel innych par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonia---> zdecydowanie uważam, że powinnaś wybrać się do gina. 10 lat temu? Strasznie dawno, poza tym pisałaś, że prowadzisz życie seksualne, więc nie wyobrażam sobie, jak można w takim wypadku nie chodzić na badania kontrolne i nie chodzi mi tu tylko o branie pigułek czy coś, ale w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ojej,wy tu gadu o wizytach kontrolnych,a ja musze się wybrac do gina,bo podejrzewam u siebie nadżerke :( Mam nadzieje,że się jednak myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem :) tez czuje, ze koniecznie sie musze wybrac... chociaz zadnych problemow nie mam i nie mialam raczej :o pigulek i tak brac nie bede... az tak bardzo sie ciazy nie boje :P sek w tym, ze chcialam sie do okgos fajnego zapisac, a u mnie w miescie jest kilku, o ktorych wiem, ze nie warto sie tam wybierac... wiecie jak to jest... niektore sprawy sie odklada na pozniej, bo niby nie sa najpilniejsze Mozecie mi od czasu do czasu przypomniec ;) A co dziewczyny robicie na codzien? macie terraz wakacje, czy pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog to nie diabel:P a nadzerka to tez nic strasznego jesli ja wczesnie wykryjesz ja mialam i sie szybciutko wyleczylam i spokoj:) wiec lepiej nie odwlekac wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cichutko:) ja tez zycze milego dnia i powodzenia we wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się podziewam w domu, ale mam tu straszny młyn od kilku dni :P Wczoraj miamal w domu mala ipreze :) I znowu 5 chlopa się do lodówki dobrało... :o Normalnie chyba kłodkę założę zanim jakies zakupy zrobie. Ja jesetem na biotechnologii i za tydzien mam egz. jeszcze :o a za dwa tyg. licencjat... wlasnie troche zaczynam panikowac jak o tym mysle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa
UP UP co tam "panny młode'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonnia masz ciekawy kierunek studiow :-). Interesują mnie takie rzeczy, ale studia to muszą być strasznie skaplikowane nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche tak :) Zwłaszcza dlatego, że co roku przybywa masa nowych informacji :o Własnie siedze i poprawiam moją prace... Dunia83, a ty czym sie zajmujesz na codzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trochę pracuję, raczej dorywczo tzn chodzę do biura jako pomoc, jak mają więcej roboty, poza tym moze od września będę uczyć dzieciaki języków obcych, no i studiuję też (5 rok też język obcy). No to tyle o mnie :-). A co robią pozostałe dziewczyny? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakich jezykow obcych sie uczysz? ja uwielbiam jezyki :P znam dobrze angielski i rosyjski a teraz sie ucze hiszpanskiego juz dosyc dlugo i jeszcze sie nad francuskim zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj puściutko tutaj dzisiaj... Dziewczyny a z jakich jesteście regionów Polski?? ja jestem z małopolskiego niedaleko BB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i podejrzewam, że inne dziewczyny też. Ale o czym mamy tu dyskutować? Chyba sprawdzi się to, co przewidziała Ami27, że te forum ozyje pod koniec 2006 roku, bo nie da się tak dyskutować o niczym i nie mając żadnych konkretnych planow :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) tylko teraz mam sporo nauki... jeszcze dwa tygodnie :o I jestem z okolic Wrocławia :) ...ale już niedługo z samego Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze sie postaramy o jakies konkretne plany dla mnie to zaden problem ja juz prawie date mam:P teraz wasza kolej podpytywac Waszych facetow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że do końca tego roku jeszcze parę dziewczyn się tu dopisze :) A jeśli chodzi o konkretne plany :) wlaśnie zbieramy powoli info o różnych lokalach w okolicy... a jak już będę miała trochę czasu wolnego, to pojeździmy sobie i pooglądamy jak to wygląda. Wtedy na pewno zrelacjonuje Wam moje wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o datę, to ja myślałam o końcu sierpnia/początku września... Nie chciałabym w lipcu, bo upały są dość uciążliwe na takich imprezach :o Blondas z kolei chciałby na czerwiec :D ale mie się to jakoś niebardzo widzi ze względu na studia. Bo właściwie to czerwiec nie byłby zły, tylko obronę musiałabym raczej przełożyć na wrzesień... albo ostro zabrać się do roboty wcześniej :P A Wy ja myślicie? Która data byłaby lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem sierpien wrzesien :) My chcemy Wielkanoc na pewno, tez bede zbierac info o lokalach i sie wypytywac znajomych moze cos mi polecą :) a myslisz juz o sukni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×