Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość kasiatko14-11-83
Ines.ka - twoja suknia jest naprawde sliczna:)bardzo mi sie podoba:)napewno bedziesz slicznie wygladala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
Dziekuje Kasienko:) widze ze mamy ten sam gust:) Wiesz jakbym dalej byla w Polsce to chyba tez bym inna wybrala,ale teraz ... sama rozumiesz.Rozumiem twoj termin bo tez kiedys pracowalam w 5* hotelu w centrum Londynu,ale teraz prowadze kurs tanca,wiec bardziej elastycznie moge..chociaz moj narczeony nie bardzo. A robisz slub konkordatowy w Polsce? a z jakiej czesci Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia ladna ale niestety nie w moim guscie:) ale wazne zebys Ty byla zadowolona i sie nie sugerowala nikim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
Dziekuje Mona:) moze dlatego ze za dnia wystrzalowo sie nie ubieram,wiec chociaz tego dnia chcialabym miec kilka falbanek wiecej, wiec to jest ta sukienka i nawet nie wyglada pufiasto jak typowa beza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
Ines.ko ja pochodze z Czestochowy...:)a ty?ciesze ze moj wybor tez ci sie podoba:)chociaz do konca nie jestem pewna jaka suknie wybiore hehe pewnie wybor padnie pod wplywem chwili....chociaz ta mi sie bardzo podoba:)masz fajna prace hehe a jezeli chodzi o taniec..ja musze isc ze swoim narzeczonym na kurs tanca bo z nas padna na slubie jak zobacza jak tanczymy hehe wiesz moze sie jak sie ceny kursow tanca ksztaltuja w Anglii? przy okazji hehe dodam ze masz fajna prace:)ja ide od czerwca na kurs szefa kuchni to w Anglii bo uwielbiam gotowac..:)narazie poki co kucharze w domku..hehe buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 _mona_..................................29.03.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Dunia83..................................30.08.2008 oleczkaaa................................06.09.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Dopiero weszlam do domku.Zajrze do Was pozniej jak sie ogarne. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam jeszcze na stronie szarm i sie miło zaskoczyłam. Piękne suknie ma ta firma. Właśnie takie jak dla księżniczek. No no no. Zapisałam sobie adres na pulpicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
kasiatko14-11-83 - ja jestem z Leborka (kolo Leby,nad morzem mieszkam). a tancze od... 13 lat, i nie byloby mozliwe abym z tym skonczyla:) wiem ze moj slub jest dopiero w sierpniu 2008, ale napewno bede miala sukienke ''z pierdolkami'',ale nie ''bezowa'',jesli oczywiscie nie kupie tej (ale napewno kupie bo mi sie naorawde podoba:) ) chyba ze cos w Londynie kupie, ale ich sukienki,to... dopiero nie na moj gust, jak z Moulin Rouge,hehe. Zycze Ci powodzenia na kursie!:) gotowanie to fajna sprawa,tez lubie:) a masz konkordatowy slub w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo alo wszystkim:) kasiatko14-11-83 -->a po ile sa te suknie bo niektore fajne:) u mnie dzis super pogoda:))sloneczko i cieplo diametralna zmiana po wczorajszym:) dzis przychodzi do mnie fryzjerka:)juz mam super humor bo znow ekstra fryzura bedzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
Ines.ko....to pochodzisz z pieknej okolicy:)pozazdroscic takiego hobby tanie to piekna rzecz:)bedziemy milei slub konkordatowy:)troszke sie boja jak to wyjdzie z formalnosciami..bo mamy malo czasu a jednak USc cywilnego tez trzeba odwiedzic:)w sukience ktora wybralas napewno bedziesz slicznie wygladala...slub jest raz w zyciu warto wtedy sie wyrozniac:)prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszle zonki. U nas paskudna pogoda az sie nie chce wychodzic z domku do pracy. Zycze milego dzionka wszystkim. Dziewczyny z Anglii!!! Podajcie pare stronek z sukniami z moda angielska.Prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
wiesz co:)chetnie bym podala ale mnie jakos sukienki angielskie nie urzekly..przynajmniej w tym rejonie w ktorym ja jestem :(moze w Londynie jest wiekszy wybor:)tam wiecej sklepow...ale z tego co ja zauwazylam u siebie to suknie sa ladiejsze w polsce i duzo tansze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
czesc Niusia...wiesz co zalezy o ktore suknie pytasz..jezeli z Szarm to bede wiedziala dopiero po jutrze bo z tego wzgledu ze to salon w Katowicach a i na stronie internetowej nie zauwazylam cen...zkolei salon Lisa Ferrera..majatez tak lade suknie ale nie takie jak z Szarma..calkiem inny gust:)ale ceny sa na stronie internetowej ta co ja wybralam est w cenie 2210 zl...ale cos czuje ze zmienie ja na inny model...wygladam dziewczeco a chcialabym wygladac kobieco w ten dzien...tak zeby widziano we mnie dorosla kobiete a nie dziewczynke...a ten model 7061 jest uroczy ale taki delikatny..:)musze cos wybrac ale czuje ze to bedzie pod wplywem chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
adres www.lisaferrera.pl jak co zajrzyj tam niusiu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o suknie szarma kasiatko...ale ta stronka co mi podalas jest super:)) ahh piekne te suknie....zeby jeszcze w nich wygladac jak te szczuplutenkie modelki z rozmiarek XXS hehehe nie wiem jak wam ale ogladanie sukni sprawia mi olbrzymia przyjemnosc:)z przymierzaniem pewnie bedzie gorzej..bo nieznosze przymierzac ciuchow...hehe najlpiej jakbym zobaczyla sukienke...kupila ja...zalozyla przed weselem i wygladala w niej jak prezentujace je kobietki:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
wiesz mnie tez to sprawia duza przyjemnosc:)wyobrazanie sobie siebie w konkretnej sukni i fakt ze mozesz sie juz za takimi sukniami rozgladac:)to mile...tylko ja hehe co chwile z zmieniam zdanie..jakos nie moge sie zdecydowac:)napewno cos dojrze...wybiore juz teraz w czerwcu jak przyjedziemy do polski....bo potem przed samym slubem nie bede miala czasu zaa gradzo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
niusia:) a ty skad pochodzisz? z ktorego miasta w Polsce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie:D co tam u was? co porabiacie? ja zaraz uciekam do pracy a potem do szpitala na odwiedziny,ostatnio nie mam czasu jakos na siedzenie w necie. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
dziewczyny wiecie jak wkleic suwaczek na bloa bo mecze sie juz w tym tyle:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis obudzilam sie z olbrzymia radoscia ze to juz piatek:):) a tu niestety jak doszlam do siebie juz heeh to rzeczywistosc szara mnie dopadla ze dzis czwartek:( no ale jeszcze 4h i do domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choelra hehehe nie dni tylko godzniny...cos peplam dzis bezsensu...ale to jest tak jak mam otwarte okienko i pisze cos...i nagle wchodzi mi klient z proektem....i szybko sie spiesze zeby dokonczyc cos wam pisac i zdazyc wyslac zanim usiadzie kolo mnie hehe i wychodzi kasiatko taka \"4dniowa\" bzdura hehe 4h i do domku!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy jutro pooglądać sale i chyba od razu zamówimy, jak nam się jakaś spodoba a po jutrze idziemy się spotkać z paroma zespołami. Mam nadzieję, że uda nam się to w końcu załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to u was było? Kto wam układał umowę, jak podpisywaliście na wynajęcie sali? Bo ja nie za bardzo się na tym znam, jak taka umowa powinna wyglądać. A może lokale już mają swoje gotowe umowy, które można jakoś odpowiednio modyfikować? To samo dotyczy się zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez bywa:)ja czasami tez mam takie wtopy...wiesz co teraz jestem w anglii i ze swoi narzeczonym rozmawiamy sobie po polsku...i raz chcialam powiedziec od klienta po angielksu OK A powiedziala dobra z akcentem anielskim ze to wszylo ; dobla:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wynajęcie sali i zespol to zazwyczaj umowę mają już gotową. Tylko przestudiuj wszystko dokładnie, żeby wtopy nie było:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×