Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość ines.ka
ja juz nie dala rady... wiec poszlam na ugode...i wzielam kilka osob wiecej, ze wzgledu na mame.. ale co do reszty - to juz jest moje zdanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey.!!! Co tam u was?Witam was milo,ja wlasnie sie obudzilam, i pije kawe. Wiecie ze dzis jest DZIEN TESCIOWEJ :) musze dzis do mojej tesciowej zadzwonic i zrobic jej niespodzianke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wieczór panienski to pewnie wybierzemy się na dyskotekę z koleżankami z roku na dyskotekę. Ja na szczęscie nie miałam problemów tego typu z listą gości, mam małą rodzinę i żadnych wujków 10 woda po kisielu nie zapraszam. W sumie z mojej rodZiny z osobami towarzyszącymi ale bez dzieciakow będzie 23 osoby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tobie ze masz mala rodzinke. my tez nie zapraszamy jakas dalsza rodzinke ...ale w sumie najblizsza rodzina+zespol+kamerzysta to 120 osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczynki troche mnie nie było bo razem z moim narzeczonym i parą znajomych wybraliśmy się na weekend do Zakopanego, było cudownie co tu dużo mówić klimat i śniego poprostu żyć nie umierać. Co do sali to jedziemy zaklepać w niedziele tak się cieszę że nie moge się juz doczekać,a w piątek idziemy do księdza potwierdzić datę.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ZABUSIA. My wybralismy sie wczoraj (bo byla super pogoda +19)do miejscowosci gdzie plynie STATEK i bylo bardzo przyjemnie. Mam nadzieje ze Twoja sala bedzie wymarzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) u nas przy zaproszeniu prawie calej rodziny i znajomych nie bedzie wiecej jak 70-73osoby...i nie bylo problemu z lista gosci bo oboje mamy tak male rodziny ze poprostu zapraszamy prawie wszystkich hehe leosity a juz myslalam ze opiwesz jak po wizycie u rodzicow:) ale mam dzis mega lenia anty-pracowego:) wczoraj siedzialam dlugo z moim menem bo zukalismy ogloszen motoryzacyjnych....wybiera swoj wymarzony samochod;) i w tym miesiacu chyba go kupi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :D Mam dzisiaj o dziwo dobry nastrój a spałam tylko 3 godz :-( U mnie sala załatwiona, zespół i kamerzysta też. Zamierzamy wybrać się do księdza żeby chociaż ołówkiem nas zapisał ale jakoś oboje odkładamy tą wizytę i jedno zgania na drugiego. Fotograf wybrany ale jeszcze nie rozmawialiśmy z nim. Teraz jesteśmy na etapie wyboru pierwszej piosenki. Jak już pisałam wcześniej myślimy o Hungry Eyes Richarda Marxa. Zespół ma przeprowadzić próby czy uda im się to zagrać i zaśpiewać, także zobaczymy, jak nie to zmiana utworu. (za pierwszym utworem rozglądamy się już teraz bo chcemy żeby zespół miał sporo czasu na nauczenie się tej piosenki, poćwiczą ją na innych weselach a jak przyjdzie do naszego to będą ją już grali perfekcyjnie) A póki co odkładamy kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny! Witam po weekendzie. No ja w końcu poczułam, że wychodzę za mąż :-). Praktycznie cały weekend zajmowaliśmy się tematem ślubu ;-). Obejrzeliśmy parę sal i byliśmy u paru zespołów no i w sumie już jesteśmy zdecydowani. Teraz w piątek jedziemy podpisać umowy na salę i zespół. O dziwo na salach i u zespołów jest jeszcze sporo wolnych terminów, ale my się już zdecydowaliśmy i idziemy zaklepać. Co do 2007 to praktycznie nie było już miejsc ani w salach ani u zespołów, więc niech już nikt nie mówi, że można zorganizować ślub w 2 miesiące :-). Poza tym pytaliśmy tak wstępnie księdza (dobrze, że to zrobiliśmy), bo okazuje się że w NASZ termin akurat jest tam pielgrzymka 3-dniowa i nie robią żadnych dodatkowych mszy. Zapomniałam dodać, że ślub bierzemy w takim regionalnym centrum pielgrzymkowym itp., praktycznie co tydzień tam coś się dzieje, więc dobrze, że zapytaliśmy o to. Teraz będziemy chyba przekładać datę na tydzień wcześniej czyli 23 sierpień. W sumie się cieszę- zawsze 7 dni mniej do ślubu heheh :-). Pozdrawiam was i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, Ciesze sze ze niektore z was znow dokonaly jakis przemyslen i znalezsli upragniona sale itp. My reszte przygotowan zostawiamy na LATO TEGO ROKU .- jedziemy do POLSKI HURRRAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie zastopowałam przygotowania-mamy sale i zespol, do ksiedza pojdziemy w wakacje. Zaczelismy kurs tanca, zeby ladnie zatanczyc walca i nie tylko na weselu - strasznie mi sie to podoba:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze napisać, że były też takie zespoły, które miały już zajęty cały okres od maja do października 2008!!!!!!!! Szok. I to był drogi zespół 3600 zł za 2 dni!!!!!! A mimo to mają już takie obłożenie. No ale i grają ekstra- no zespół z górnej półki. Ale my wolimy coś tańszego a też grają ekstra i przyjeżdżają pod dom panny młodej i nawet w kościele mogą grać te wszystkie Ave Maria itp. (tego akurat nie chcemy). A biorą 2600 zł za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niestety bywa ze najlepsze i drogie zespoly maja pozajmowane z 2 letnim wyprzedzeniem a szczegolnie miesiace oblegane czyli czerwiec-wrzesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zespół jest takim \'ze średniej\' półki - 2200 za dzień grania plus dojazd. Ale faktycznie czytałam i o takich, które biorą 6000 (!!!). Dla mnie to kosmos - podejrzewam, że niewiele więcej będzie kosztowała cała \'nasza\' częśc wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam ze niektorzy przesadzaja z cena ... posluchalam kilka zespolow drozszych i kilka tanszych i doszlam do wniosku ze oni niczym innym sie nie roznia My za zespol bedziemy placic 135 od godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn------> to strasznie drogi ten Twój zespół. 2200 za 1 dzień????? O matko. To za dwa 4400?????? Jejjjjj. Okropnie drogo. My mamy 2600 ale za 2 DNI i to jest zespół właśnie ze śrdeniej półki. Grają fajnie, na żywo i mają doświadczenie w prowadzeniu. No i muzyka nam odpowiada. Ale też się spotkałam z takimi co chcieli 6000 zł za 1 dzień grania!!!!! Zespół reklamował się, że grali z Golec Uorkiestra, Kayah i inne tego typu, więc cenią się niesamowicie. Izabela masz rację- zespoły bardzo nie różnią się w muzyce, ale już w prowadzeniu wesela to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, za dwa biorą mniej - jakoś chyba 3000. Mają swoje oświetlenie i aparaturę do robienia dymu (co do ktorej jestem srednio przekonana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mama nadzieje ze \"nasze zespoly\"czy to drogie czy to tanie beda swietne i BEDZIEMY ZADOWOLENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie. Mi tak bardzo zależy, żeby nie było obciachowo i byle jak tylko fajnie, zabawnie i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja znalazlam swoj zespol przez internet ale jestem z nich zadowolona..narazie zaklepalismy sobie tearmin a zaliczke mamyd ac w czerwcu jak bedziemy w Polsce..ale wydaje mi sie ze nie bedziemy zalowac:)sa napoarwde fajni:)ciesze sie i mam nadzieje ze wy tez jakis fajny traficie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas biora 2300 za dwa dni to chyba nie duzo..za jeden dzien biora 1600...ale co fakt teraz zespoly sie cenia kiedys z 1000 by przyszli ale czasy sie zmienily i nic nie jest juz takie tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bierze 2500 za blogoslawienstwem i weselichem bez poprawin i u mnie to jest TANIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bierze 2100 za jednodniowe wesele mysle ze to rozsądna cena:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm za jeden dzien tyle dla mnie to duzo ale moze w twoich oklicach jest drozej...u mnie w czestochowie tak sie ksztauja ceny ze okolo 1600-1700 za 1 -dn i 2300-2500 za 2 dniowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po co sie licytowac:)chodzi o to zeby dobrze grali:)i wesele sie udalo a poki co moji rodzice sie dowiedzili o slubie siostry w lipcu..i sa bardzo zawiedzeni..bo ona ich nie powiadomila:(norlmanie mowie wam \"Ż\" jak zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, ja się martwię, że mi nie wyjdzie. Mam już mniej-więcej koncepcję dekoracji sali, ale kto mi to pomoże zrobić (no w sumie mogę liczyć na rodzeństwo i rodzeństwo cioteczno-stryjeczne). A kto ubierze kosciol? Czy będę ładnie wyglądac? Czy kupię wygodne buty? Czy będzie dobre jedzenie? Czy orkiestra będzie fajna? Czy kamerzysta nakręci ladny film, czy fotki będą ok. Jeeeny- ja chyba zwiariuję :) WEiedzialam co robilam, mwoiac ze nie chcę wesela - ale rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×