Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hello dziewczęta. Ja już po poważnej rozmowie i.... zaczynamy szukać jakiejś przytulnej kawalerki :) :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Balleteyn - to widzę, że rozmowa poszła dobrze :-) witam take!! wydaje mi się, że jesteś z mojego rocznika :-) a tak swoją drogą to ja też nie wiem kiedy z tym fotografem !!??przed ślubem to odpada ale kiedy to jeszcze nie mam pojęcia!!! A imprezka się udała dziękuje ale zaraziłam się od mamy i od rana chorowałam ja... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam nowo przybyle kolezanki ;) belleteyn super ze rozmowa zakonczyla sie wymarzonym przez ciebie finalem. gosiaczek zacznij juz brac jakies witaminy lekarstwa aby nie pogorszyc swojego stanu zdrowia. ale dzis piekna pogoda byla ja ten weekend spedzilam tylko z moim ukochanym nad jeziorkiem. a dzis jeszcze przypadla nam rocznica 5 lat i 11 miesiecy :) jak jestesmy razem romatyczna muzyka, sniadanko do lozka potem opalanie, kielbaska z grila. jednym slowem przyjemne z pozytecznym. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Belleteyn_ ciesze sie ze Twoja sparwa zakonczyla sie szczesliwym finalem. gosiaczek86 -no to nie ladnie zacznij brac jakies witaminki i pij herbatke z cytryna. U nas tez wczoraj bylo fajnie,prawie pol dnia bylismy w lesie spaserowalismy,biegalismy :) Dzis chyba wolne ...ale u mnie to nic nigdy nie wiadomo:) Za oknem znow pochmurnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huczne wesele ---mialabym do Ciebie prosbe ...jezeli tu wejdziesz .. prosilabym cie o jakies namiary na kamerzystow z Rybnika i okolic woj.slaskie ....bo niestety ale z tego ktorego mielismy zrezygnowalismy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo się cieszę. Miałam dosyć takiej \"tymczasowosci\". Gdyby ktoś miał namiary na fotografów i kamerzystów z woj. świętokrzyskiego byłabym bardzo wdzięczna. Gosiaczek/zdrowiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale tu cicho sie zrobilo :( dzis zapowiada sie cieply dzien byle do 15 wytrzymala i znowu zobacze mojego miska. ja juz nie wytrzymam duzej siedziec w domu aby do czerwca bo wtedy mam isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! już mi lepiej - miałam wczoraj dobrą opiekę :-) balleteyn - to gdzie teraz będziecie mieszkali co? głupolek no tylko Ci pozazdrościć takiego przyjemnego dnia :-) coś Wam pokaże i proszę o opinię http://www.kobis.com.pl/zaproszenia.php?s=5 http://www.kobis.com.pl/zaproszenia.php?s=4 ja dziś siedzę w domu i zakuwam bo sesja za 2 tygodnie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajmiemy kawalerkę - wreszcie będziemy sobie \"sami sterem, żeglarzem i okrętem\" :). Dobrze, że już ci lepiej Gosiaczku. Moj ranking: 95/k 69/k 67/k 76/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Witaj take. Zdjecia - nasze beda przed slubem, w dniu slubu, prawdopodobnie beda tez trwaly kilka godzin, ale nasz slub bedzie raczej pozno - ok 17-18, wiec powinnismy sie wyrobic. Nie planuje byc po zdjeciach spocona :) Głownie ze wzgledu na pogode wybralismy kwiecien - zeby nie bylo goraco. Belleteyn - gratuluje :) Gosiaczek - po pierwsze zdrowiej szybko! :) Zaproszenia - jak dla mnie - ze strony 4 - 61k, 63k (ale nie czerwono-rozowe). Moimi zdecydowanymi faworytami sa zaproszenia w stylu \'naturalnym\' - w beżach/kawa z mlekiem/brązach, z rafią, półprzezroczystą beżowa kalką itp. Projekt naszych będzie robił świadek - grafik. Zostanie nam tylko druk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale powoli będziemy się rozglądać. Wciąż nie wiem czy wziąć fotografa i kamerzystę \"2 w1\" czy oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zaczyna sie temat fotografow i kamerzystow :) my planujemy sesje zdjeciowa w niedziele przed poprawinamy co do fotografa i kamerzysty to dopiero na poczatku zajme sie poszukiwaniami razem z mama mojego narzyczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku czerwca ale jestem glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..... ja tylko na sekunde zeby sie przywitac...mam tyle roboty ze dopiero usiadlam na tylku od 7ej liczac:) i taki chyba bedzie caly tydzien:(juz ledwo dzis zyje... ja mialam piekna sobote-->na grillu z rodzicami po 17ej bo do 17ej od rana bylam w pracy...bo na targach sie wystawialismy w piatek i sobote.... juz czekam na przyszla sobote bo znow ma byc grill ale tym razem tez z moim michem...bo ten wekend spedzilam bez niego:( trzymajcie sie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłyście mi ochoty na grilla... Może coś z Tomkiem zorganizujemy.. Aha -w sobotę moi rodzice przyjeżdżają w odwiedziny do rodziców Tomka - heh, zobaczymy jak to wypadnie - znają się już, bo poznali się na zaręczynach. Jutro planuję iść w ramach juwenaliów na koncert muzyki irlandzkiej - to takie moje małe hobby, uwielbiam tą muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Belletyn ja tez uwielbiam muzyke irlandzka:) bo tancze tez taniec irlandzki. Polecam goraco plyte z muzyka irlandzka Ronan\'a Hardiman\'a :) moze jedna z nich wezmiemy z narzeczonym na pierwszy taniec:) Wczoraj, mialam 6 godzin tancow, a potem spotkanie z moja przyszla tesciowa. Wlasnie przyjechala do Londynu, do swoich dzieciakow. Bylo bardzo milo. Zwlaszcza ze bardzo sie lubimy. Jest to przesympatyczna kobieta. Bardzo mlodo wyglada, dba o siebie, cwiczy joge, itp. Ciesze sie, ze sie bardzo lubimy, bo z tesciem nie bardzo. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka - Hardimana znam :). Mam tego mnóstwo, czasem nawet nie wiem co jest co, bo dana mp3 jest nieopisana. Piękne utwory skrzypcowe ma też Alastair Fraser - nie wiem czy się z nim zetknęłaś. Ja niestety nie tańczę tanca irlandzkiego - a żałuję, bo chciałabym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle nie mialam dzis wolnego...szef zadzwonil w ostatniej chwili i musialam leciec do pracy. Teraz dopiero przyszlam...zycze milego poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ale dzis cieplo bylo poszlismy z misiem do miasta na drobne zakupy dla ochlody usiedlismy na rynku i wypilsmy po zimnym piwku:) fajnie sie siedzialo az wstac mi sie nie chcialo. reszta dziewczyn pewnie tez korzysta ze slonca i dlatego nie pisza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam ze swoim Tomkiem na piwku :) no i na spacerku. Cieszymy się oboje i planujemy wspólne życie, choć Tomek trochę się boi. On dotychczas mieszkał z rodzicami - ja już 4 lata mieszkam 120 km od rodzinnego domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki:)nie bylo mnie przez 3 dni:)jak sie macie?:)ja musze teraz nadrobic wszystkie wasze posty:)ja bylam na tym kursie i bylo bosko:)mowie wam:)dwa dni gotowania ale w nie byle jakiej kuchni:)dania jak z restauracji o wysokim standardzei:)proste w przyygotowaniu a na dodatek wszystko co przygotowalismy potem z lampka wina moglismy sobie zjesc w takim przeszklonym patio:)jestem bardzo zadowolona:)ide teraz w piatek na dzien kuchni francuskiej hehe pewnie bede bagietki piekla:)teraz w niedziele robilam chleb z serem feta, pomidorami suszonymi i rozmarynem:)hehe p[rzywiozlam troche do domku i Lukasz ju zjadl:) co do slubu udalo sie nam zgrac sale z kosciolem wiec tylko zespol nam zostal:)jakis sie znajdzie:) witam nowe forumowiczki:) dobranoc wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dopiero skonczylam tance. Belletyn- ja tez ucze tanca irlandzkiego, szkockiego, wspolczensego, nowoczesnego i towarzyskiego - no troszke w ciagu 13 lat tanca, dalo sie tyle stylow nauczyc:) dobrej nocki zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze udalo wam sie kasiatko rowniez zgrac kosciol teraz tylko zespol i bedzie dobrze ale ci zazdroszcze. Ja juz z kawa i czytam zalegle posty zaraz zmykam do pracy. Za oknem swieci sloneczko,spiewaja ptaszki wiec zapowiada sie Mily cieply dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie ;-) SAMA SIĘ DZIWIĘ, ŻE TAK WCZEŚNIE WSTAŁAM! Ja wczoraj nie byłam na piwie :-( za to uczyłam się i tęskniłąm :-( kasiątko - strasznie Ci zazdroszczę, że już tak niedługo będzie Twój ślub ja też chciałabym żeby to była kwestia kilku miesięcy!!Napisz jak Ci idą poszukiwania zespołu! Malutka - a czemu Ty już do nas nie piszesz co?? rybnik - głosuję :-) A ja tym czasem od kilku dni intensywnie poszukuję kamerzysty :-) i całkiem mi to idzie :-) apropo tematu kiedy wcisnąć sesję plenerpwą to po głębszym przemyśleniu stwierdziłam, że: ślub mam o 18 więc w plener pójdę tak o 12 i będzie ok! Co myślicie?Nie będę musiała robić znowu makijażu i fryzury=trochę taniej pozdrawiam Was cieplutko bo u mnie dziś mam być 31 stopni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek .-z makijazem chyba nie powinno byc zadnego problemu. Ja dopiero wrocilam z pracy ....jestem zmeczona---- dZIEWCZYNY gdzie sie podziewacie ? przeciez nie musimy pisac tylko o slubach ??? widze ze wszytskie pouciekalyscie . gOSIACZEK dzieki za glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam... ale nie mam siły pisać...od poniedziałku siedzę na maturach ustnych, jestem przeziębiona i jeszcze pędzę na zajęcia dodatkowe :O taki maaaaaaaaj a ja nie mam czasu na nic, zaczynam tęsknić za narzeczonym.... bo w zasadzie nie mam czasu, by pobyć z nim troszkę, a za chwilę wyjezdża... co za cholera wymyśliła matury w maju?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny tak cicho to tu jeszcze nie bylo :( spa-ja trzymam kcuki za ciebie. powodzenia na maturze ustnej dziewczyny dajci chociaz znac ze wszytsko ok pozdrawiam u mnie ze zdrowiem cos nie tak jestem oslabiona, gdzie sie uderze lekko tam zaraz siniak wychodzi, spac nadal nie moge i jakos ostatnio znowu mam dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×