Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Ta pozno a ja pierwsza dzis jestem? Moi rodzice przyjezdzaja dzis na rewizyte, dlatego ubieram się i lecę po jakieś kwiatuszki na dzien matki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo. Ja bylam juz o 8-smej raniutko, ale nikt nic nie naklikal od wczoraj wiec ja tez nic nie doklikalam. Mykam zaraz robic pierozki z polskiego sera. Wpadniecie? Zapraszam! Milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey A ja dzis spalam bardzo dlugo,obudzilam sie dopiero o 9.30 w nocy byla straszna burza i mocno padalo. U nas wszytsko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my tez dziś pospalismy ale tylko dlatego że po nocy piszemy prace mgr i ciężko sie potem wstaje hehehobrona juz tuż tuż, a potem mam nadzieje że przeprowadzka do Sosnowca o ile moje szczęście bedzie chciało, no i szukanie pracy i powolutku zbliżające się przygotowania takie bardziej konkretne do slubu hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Trochę mnie tu nie było bo miałam bardzo ciężki tydzień i nocowałam poza domkiem :-( balleteyn - jak tam udała się rewizyta?? kasiątko - zespół bardzo fajny :-) cieszę się, że tak wszystko jednak się udało pogodzić!! zaręczona - no poważna decyzja ale moim zdaniem słuszna :-)trzeba zacząć myśleć do przodu! wszystkie GORACO pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewuszki:)ja jestem w pracy caly dzien jak na zlosc i dzis i jutro a jutro od 6.30 bo robie sniadanie..nagle im sie przypomnialo ze mnie maja...bo w pon jest u nas bank hoiday wolny dzien wiec sobie wszyscy wzieli wolny weekend a my jak zwykle zostalismy:) ale robie wlasnie super czekoladowe ciasto na zmianie ktore robilam na kursie zobaczymy czy wyjdzie:) ( mam recpecje polaczona z kuchnia wiec mam 2 w 1) co do slubu ciesze sie ze udalo wszystko zalatiwc:)tylko trzeba reszte sfinalizowac:)i bedzie super:)dobra zmykam do pracy i do ciasta:)buzka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka, a my dzis ogladalismy juz ostanie mieszkanie..i nam sie bardzo spodobalo!:) takze wplacilismy depozyt, i w ciagu 2 tygodni mamy sie tam wprowadzic. poza tym kupilam nowe butki do latino, a teraz dopiero wrocilismy z \'\'Dnia Matki\'\'. Bo TZ mama przyjechala i pojechalismy z nia do restauracji a potem poszlismy na film \'\'Piraci z Karaibow. Koniec swiata\'\' trzecia czesc. No i tam dzis zalatany byl dzien. Ale pozytywnie:) milej nocki zycze🌻 bo ja od 10 rano zaczynam tance - 8 godzin. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska..fajnie ze spodobalo wam sie mieszkanie. My narazie z mieszkaniem nici ,przestalismy szukac jak przyjedziemy z Polski to moze wtedy znow bedzie sie rozgladac. U nas w nocy byla straszna burza,dobrze ze moje kochanie bylo przy mnie,My tez jutro mamy jeszcze wolne bo jest swieto. Dzis moja szwagierka i Chantal leca do Polski ,ale im zazdroszcze tez bym juz chciala. Za chwilke znow bedzie padac ,bo ciemno sie zrobilo. Plany na dzis....narazie zadnych , Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze inesko ze znalezliscie mieszkanie...kiedy sie przeprowadzacie konkretnie:)wogole kiedy bedziesz nz gadu?dawno nie gadalysmy:)ja dzis od 6.30 w pracy bo robilam sniadanie na 33 osoby..poszlo wszystko ladnie i zgrabnie, zadnych wpadek...mam dzis super humorek tak bez okazji:)poprostu chce sie zyc:)milego dnia dziewfzynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy mogę sie do Was dołaczyc? ślubuje 7 czerwca 2008 :D na razie mamy tylko restauracje zaklepaną a reszta stoi w miejscu... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 26
witam, jestem tu nowa...slub bierzemy w czerwcu 2008, dopiero mam sale wynajetą a w licpu ide do księdza. Czy myslicie ze z tym kosciołem to nie za szybko? ja nie mam pojecia kiedy trzeba termin zamówic..Nic jeszcze nie wiem. Mieszkam w Londynie i wesele bede szykowała na odległosc przy pomocy moich rodziców. A pochodze ze świnoujścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 26
cafka, to tak ja ja;-) w czerwcu.miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola 26 mnie rowniez miło :) a którego czerwca śubujesz? wiesz u mnie jest tak z kosciolem, że za wczesnie jest w lipcu, u nas po wszystkich swietych otwieraja jakby zapisy na przyszły rok, tak wiec u mnie jest to za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki:)witam nowe forumowiczki cafke i ole 26:)ja jestem kasia mialam brtac slub 19/10/08 ale biore 13/10/07 ale zostalam na forum bo tu sa wfajne dziewczyny spodoba sie wam i zawsze chetnie doradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kasiatko, ja pisalam dzis kilka razy na gg do Ciebie,ale nie odpisywalas, pewnie nie dostalas moich wiadomosci. Jak bedziesz chciala to wysle ci zdjatka mieszkanka:) ja dzis mialam 10 godzin tancow, probe generalna,i wyczerpana troszke jestem,heh. ola26, ja tez z Londynu jestem:) a ty dokladnie skad? pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wpadłam sie przywitac ;) zrobiłam sobie kawke i szperam w necie :) teraz mam troche czasu, bo jestem w trakcie zmieniania pracy, wic nadrabiam zaległosci moze jakiś zespół wpadnie w oko, nie wiem ale z tym zespołem to sie yroche obawiam, no nic zobaczymy... miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczyny wczoraj wrocilam z nad jeziorka bylo super opalilam sie :) aby bylo weselej zabralismy moja 5 letnia chrzesniaczke z rodzicami.im wiecej ludzi to weselej widze ze nowe kolezanki przybyly z inngo topiku wreszcie sie zdecydowaly dolaczyc do nas witam was dziewczyny:) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek witaj :) od mojego M. dziadkowie maja ogrodek, ostatnio tam spedzialam jakis tydzien i cdziennie na sloneczku :) chyba jeszcze nigdy nie bylam tak opalona ;) ciekawe czy bede miała tyle checi sie opalac za rok przed ślubem, bo u mnie to jest tak lubie byc opalona ale duzo cierpliwosci nie mam zeby siedziec na sloncu hihi ;) szkoda ze to samo nie przychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cafke i ole 26. Ja z tym opalaniem to tez mam problem. Raczki sa ok, ale nozki to bladziutkie, bladziutkie. Oj a jakie grubiutkie. Hihihi. Przez ten remont nie mialam na nic sily a tym bardziej na silownie. Od jutra znowu postanowilam chodzic i nie jesc zadnych slodyczy i kolacji. Z tymi slodyczami to bedzie problem, bo podczas remontu zjadalam nerwy i co za tym szlo? Slodycze... Ines.ka ciesze sie razem z Wami z nowego mieszkanka. Poslij jakies fotki na maila. Milego poniedzialku!!! My mamy dzisiaj swieto i nie trzeba isc do pracy. Juppi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona dziekuje za powitanie ;) zazdroszcze Wam ze macie juz mieszkanko, my niestety musimy czekac :( nie byłby to problem gdybysmy mieszkali 5 minut od siebie a tak dzieli Nas 30 km :( nie chcemy sie zadluzac na kredyty, zostaje Nam tylko składanie wniosków, strasznie sie tym martwie bo za rok ślub, ehh wole o tym nie pisac bo zaraz w dołek wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ja tylko na chwilke ,jeszcze sobie lezymy w lozku tutaj swieto i wszyscy maja wolne . Zycze wam milego poniedzialku. Aha jeszcze raz witam nowe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszytskim - witam szczególnie nowe osoby na tym topiku :). Rewizyta udała się całkiem nieźle - wszystko było ok, rodzice nawet przeszli sobie na ty. My w ten weekend lekko przyszaleliśmy - byliśmy na \"Piratach z Karaibów 3\" i na ostatnim koncercie juwenaliowym - grał m.in. Kult. Lubię zespół średnio, ale bawiłam się całkiem nieźle. Na koniec był przecudny pokaz sztucznych ogni. Co do ślubu - zamierzamy zacząć szukać kamerzysty i fotografa, oraz zaklepać auto (boję się, że zabytkowa czajka, którą chcemy jechać będzie \"okupowana\" - lepiej załatwićto wcześniej :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja od jutra słomianą wdową będę 😭 ... pozostaje mi tylko dni odliczać do końca roku szkolnego i tęsknić... W związku z wyjazdem narzeczonego, nie załatwimy juz nic przed wrzesniem... ale mam do Was pytanie, czy licencje, czyli papier zezwalający na przeprowadzenie formalności przedmałzeńskich poza parafią, moge sama pobrac z mojej parafii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...................
Widzę, że Moje Kochanie na okienku nie marnuje czasu :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonjaa
witam Was...:) ja planuje ślub na 2008 konkretnej daty jeszcze nie ustalilismy bo doppiero bedziemy sie brac do przygotowań... ale wiem że bedzie on w miesiacu ciepłym... od maja do sierpni w tym czasie cos wybierzemy... powiedzcie mi ile wczesniej trzeba rezerwować salę...? jakie sa koszty jedzienia i picia bez alkoholu na głowę? ja jeszcze sie nie wtajemniczylam w te rzeczy... wiec pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my salę rezerwowaliśmy 15 m-cy przed ślubem za osobę płacimy 165 zł bez alkoholu (ale z ciastami i napojami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my rezerwowalismy 1,5 roku przed ślubem, z tego wzgledu ze jest to fajna restauracja i ma \"wzięcie\" ;) za os. płacimy 120-130 za osobę bez alkoholu i ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona dziekuje:) zdjatka tez mam na swoim blogu, jakbys chciala zobaczyc:) http://ines-ka.blog.onet.pl/ u mnie tez jest Bank Holiday, ale i tak tanczacy dzien:) ja sale bede rezerowac w lipcu, bo teraz dowiedzialam sie ze z nia bede miala problem,heh... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sale bede rezerowac w lipcu, bo teraz dowiedzialam sie ze z nia bede miala problem,heh...--------------Ineska co to za problem. My nasza sale zamowlismy w zeszlym roku ok.kwietnia -maja. PLacimy 140 zl z jedzeniem piciem (oprocz alkoholu)i ciastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×