Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

mysmy sale zarezerwoali na rok przed slubem ale teraz sie okazalo ze slub za 4 m-ce wiec i czas sie zmienil:)ale wszystko sie super zgralo z zespolem ktory znalazlam przez internet, z kosciolem bo termin wolny 13/10/07 godzina 15.00 i sala ktora miala wolny termin:)z czego sie bardzo ciesze:)znalazlam tez kursy kolo na przedmalzenskie weekendowe ktore kosztuja 130 zl od osoby:)wiec wole zaplacic i miec z glowy bo ja przepraszam w te ich bzdury nie wierze i nie moglabym wysiedziec tam co tydzien godzine przez 10 tygdoni sluchajac jaka to antykoncepcja jest zla i uczycla sie mierzyc sobie temerature itp....powiedzmy kosciol swoje a zycie swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiątko, a dlaczego zmieniliście date ślubu? jeśli wolno spytać :) przyznam sie bez bicia ze nie przeczytalam całego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cafke:)to skomplikowana sytuacja:)za pierwszym razem byla to data 19/01/08 roku i tak mialo byc wedlug planow, teraz jestesmy w Anglii wiec wybralismy taka date by wszystko dobrze zorganizowac...ale w trakcie pobytu tu w anglii nasza sytuacja w pracy zaczela sie komplikowac..chodzi glownie o atmosfere bo praca sama w sobie nie jest zla..tylko poprostu miarka sie przebrala i 2 tygodnie temu powiedzislimy szefowi ze idziemy na dlugie wakacje na 4 m-ce...wtedy stiwredzilismy ze skoro idziemy wczesniej to slub tez mozna wczesniej zorganizowac..wiec za telefon do sali ktora byl zaklepana, do ksiedza a potem do zespolu tylko ze tym razem zespolowi juz nie pasowalo....wiec musielismy szukac nowego..i sie szybko znalazl nowy na miejsce starego i wszystko zalatwilismy w przeciagu 2 tygodni:)taka historia...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to super bo szybciej bedziecie małżeństwem :D przezyjesz to pierwsza i bedziesz Nam tu radami słuzyc hihi :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka hehe dokladnie:)dam wam jakies rady itp i napewno pokaze zdjecia:)szybko zleci:)patrzylam za sukniami przez jakis czas ale przestalam bo doszlam do wniosku ze kupie jak przymierze bede wiedziala co :)a teraz to nie warto patzryc chyba zeby zobaczyc co by nas ewentualnie interseowalo:) wejdz na moj blog www.zapatrzona83.blog.interia.pl tam mam linki do sali i zespolu:) Ps; inus czeka na ciebie na gadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 26
witam, przepraszam ze wczoraj tak uciekłam, ale zaczełam ogladac suknie slubne...i tu bede miała problem...bo wszystkie mi sie podobaja;-)..wszytskie!!!!slub w czerwcu!dnia dokładnie nie znam bo mama mi sale wynajeła w tym tygodniu i zapomniała mi powiedziec jaki dzien...ja mieszkam w londynie i trudno mi bedzie wszytsko pogodzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja salę wynajmowałam w lutym tego roku na sierpień - więc półtora roku przed terminem. Kosztuje nas 130 zł os. bez napoi i alkoholu, za to z ciastami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich szczególnie nowe dziewczyny na naszym topiku :-) ja salę rezerwowałam w kwietniu tego roku (a ślub mam 5 lipca 2008) a płacę 140 zł w tym mam wszystko poza alkoholem!Myślę, że możesz się rozglądać już za salą a nawet to powinnaś! ineska - bardzo ładne mieszkanko :-) ja jestem przed sesją dlatego tak jakoś rzadko tu wpadam ostatnio :-( www.pozytywfilm.pl zastanawiam się nad tym kamerzystą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inus super mieszkanko bardzo mi sie podoba:)gosiaczku bede trzymala kciuki za ciebie na sesji:)napewno pojdzie ci dobrze:)jak tak patrze ile placicie to u mnie cholerka drogo wychodzi my placimy 170 zl od osoby bez alkoholu i ciast:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
hej :) ja jeszcze nie zamówiłam sali ale juz wiem ze bedzie kosztowala 3500 bo to jest wynajecie i bedziemy mieli ja do swojej dyspozycji przez tydzien :) oczyeiscie kucharki osobno ale tak chcielismy zeby wszystko sobie osobno zalatwic :) i juz upatrzyłam sukienke :) chociaz slub dopiero w pazdzierniku 2008 :) no ale cos trzeba miec na oku :) http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/3/55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka faktycznie mieszkanko ładne :). Gratuluję ci, że znalazłaś, my z Tomkiem powoli zaczynamy szukać - tak strasznie się cieszę na to wszystko :). My będziemy szukać takiej typowej kawalerki bo nie stać nas na coś wiekszego - będzie to pewnie pokoj z kuchnią lub aneksem kuchennym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili 86 powiem ci ze suknia sliczna:)naprawde jestem pod wrazeniem:)ja wam pokaze w jakim stylku ja bym chciala miec tylko musze znalezc gdzie ja to zapisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Witam wszystkie, nieznajome takze :) Strasznie zapracowano zabiegana ostatnio jestem, podczytuje Was, ale nie zawsze mam czas pisac. My rezerwowalismy sale i zespol w weekend majowy, slub w kwietniu 2008, czyli 11 mies przed. A placimy 160pln ze stolem wiejskim, napojami bez ograniczen i ciastami - bez alko. Gosiaczek - nie doszukalam sie - jest na tej stronce kamerzysty jakies demo? Kasiatko, zespol fajny :) Spacja - nie mam pojecia w temacie formalnosci w kosciele - nie ugryzlam tego tematu - nie dorobilam sie jeszcze swoich sakramentow nawet :) Ines - mieszkanko super - gratuluje :) wyglada slicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
dziekuje kasiatko :) tez mi sie tak wydaje ze ladna...w sumie to wazne zeby sie pannie mlodej podobala :) ... a narzeczony i tak nie zobaczy wczesniej hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna strona cafka..poszukam czegos dla siebie a noz cos znajde:)a suknie jest naprawde sliczna imili.ja nie mam zielonego pojecia w jakiej fryzurze pojde..powaznie...dobrze sie czuje tylko w rozpuszczoych...chyba ze cos mi doradzicie...na blogu jest moje zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o takich fajnych lokach, takich delikatnych wtedy włosy byłyby rozpuszczone albo lekko spiete, ale z drugiej strony to bedzie lato wiec włosy sie szybko spoca i wyprostują, wiec chyba jednak bedzie to kok, ale jeszcze nie wiem jaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ja mysle o jakims fajnym koku fryzjerke wypróbowaną mam w radomiu juz chociaz ze slaska jestem :) ale tam wesele bedzie :) i zawsze u jednej sie czesze takze wiem ze ona zawsze cos slicznego zrobi na wloskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie nie mam stałej fryzjerki, za to mam stała kosmetyczkę ;) tak wiec o paznokcie i makijaz sie nie martwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
cafka to mamy odwrotnie :) bo w radomiu niemam kosmetyczki stalej tutaj by byla :) w gabinecie gdzie mialam praktyki zawodowe no ale trzeba tam poszukac popytac w rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny ładny :) ja jak bede robic koka to z kwiatami, ale nie za duzo tak symbolicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wiesz fryzjerów u mnie nie brakuje, ale u mnie to jest tak obcinam sie u faceta, natomiast koka wolalabym zeby robiła kobieta, wiem wiem dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no chodzilo mi bez tego zielonego lisci bo kwiatuszki oki sama mialam jak szlam na wesele koka z kwiatkiem zlotym :) wiec slicznie wygladalo ale rowniez bez przesayd bo co za duzo to nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziewczyny rozpisałyście :-) spacja - jak na mój gust to z księdzem nie powinno być problemów!takie zaświadczenie można dostać od ręki i możesz iść po nie sama! babitek - no niestety nie ma tam żadnego filmiku niestety (gapa ze mnie) ale słyszałam dużo dobrych opinii o nim. A zdjęcia?? Ja mam mnóstwo pomysłów na plener więc się gotowymi nie sugeruję ale taż ma fajne całkiem - no i ceny przystępne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dopiero po tancach, choc u mnie dzis prawnie \'\'wolne\'\' powinno byc:) rybnik - poniewaz, mialam telefonicznie zmaowiona restauracje z sala, i teraz mialam zaplacic i zarezerowac ostatecznie (poniewaz najpierw musze sie dowiedziec czy uda sie zgrac sale z kociolem-chodzi o date), a teraz sie dowiedzialam, wlasciciel sie restaracji sie zmienil, ktory zaprzestal wyprawianie wesel w jego lokalu. i d***pa. Albo sie go doprosze,albo bede musiala szukac dalej. Wiec sama widzisz, ze powstal \'\'maly\'\' problem, heh. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska przykro mi. Witam was . Widze ze topik sie rozkrecil troszczeczke narazie jeszcze nie poczytalam zaleglych postow chcialam sie tylko z wami przywitac i zyczyc wam milego dnia. Prawdopodpbnie mam dzis wolne wiec napewno poczytac zalegle posty i na kazdy opisze. Czy u was tez tak zimno u nas tylko 10 stopnmi brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×