Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

tak poza tym witam zadko tu zaglodam ostatnimi czasem ale pisze prace wiec nie ma zabardzo czasu na siedzenie przy kompie ale obiecuje nadrobic witam nowe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia - :) no nie jest, nie jest (źle) :) Różnie mi się już w życiu żyło i obecne czasy zdecydowanie nie należą do kiepskich :) Bywało o niebo ciężej. To, że sprawdzasz - bardzo dobrze, zawsze największe zaufanie ma się do siebie i słusznie. No a tak poważne sprawy, jak kredyt na większość życia to nie hop siup, czy inwestycja kasy (tak my musimy zrobić, żeby ta kasa pomagała zarabiac na kredyt - strasznie wysokie raty będą) na pewno trzeba sprawdzić, jakie się ma opcje. No i u nas Nusiu także będzie podobnie - praca praca praca :) Aaaale, że swoją pracę lubię i sprawia mi przyjemność, więc i to mnie nie smuci :) oby tak zostało ;) Witam nowe Przedślubne Forumowiczki :) Zonqa - powodzenia :) Ankiete wypelnie - juz się do Ciebie zgłaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
u was pewnie zalatwianie pelna para eh:( ja niestety musze poczekac bo moj misio jest w pracy w norwegii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - w sumie juz nie :) u nas przycichły i czekają na swoją kolej. Przyznam, że wszystko poszło mi szybciej niż myslalam - tyle, ze gdybym zabrala sie za to pozniej, mogloby nie byc juz terminow wolnych tam gdzie chcialam. nic sie nie martw, doczekasz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no wiem wiem doczekam sie :) ale wiesz wiadomo że sie tego oczekuje a w zasadzie to szybko idzie zalatwianie zawmowisz wszystko a potem czekasz na ten jeden dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale mam stresa dziewczyny..wczoraj powiedzielismy szefowi ze koniec..idziemy na wakacje na 3 m-ce przy czym w domysle o czym my wiemy ze chyba juz do niego do pracy nie worcimy...glowa mnie przez to boli ze szok, dzis okazalo sie ze przspieszamy slub i nawet nie sadzilam ze tak szybko bo az na 13/10/2007 to troche sie rozni od 19/01/08 wiec sale mam ale na nowo musze rozmawiac z proboszczem i zespolem..a juz wszystko bylo zapiete....wezcie mnie walnijce ..musze sie uspokoic...chyba panikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko :) fajnie ze zmieniliscie date slubu i to az tyle miesiecy teraz ciekawe czy zespol,bedzie mial wolny temrni na ten dzien.ciesze sie razem z wami. Ja juz wlasnie wstalam,maz wrocil wczesniej z pracy poszedl sie na chwilke polozyc bo dzis chrzciny malej Chantal....a pogoda paskudna...pada....a ja mam biale ubranie dobrze ze do kosciola mam 1 minutke hehe. Dzisiaj moze prawdopodobnie u nas spac szwagier (choc to jeszcze nic nie wiadomo)bo jutro tu wolne ..... dzisiaj takze urodziny szwagra wic dzien samych imprez. Jezeli bede miala chwilke czasu napenwo sie odezwe jeszcze dzis., Jutro moj maz ma wolne ale fajnie,wiec chyba nie zajrze do was? zycze wam milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale tu dzis cicho i pusto.strajkujecie czy co :) gosiaczek co z praca ? daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę dzisiaj obejrzeć po raz pierwszy swojego chrześniaka :).Już się nie mogę doczekać. Siostra kategorycznie kazała przynieść sobie jakieś książki - pewnie jej się biedulce nudzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam zobaczyc a tu nadal cisza. nusia jak tam wlosy zadowolona jestes.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam moje dziewczynki:)przepraszam ze sie ostatnio nie odzywalam ale za duzo rzeczy sie u mnie dzialo, postaram sie dzis nadrobic i poczytac wszystkie poprzednie posty:)mam nadzieje poki co ze gosiaczek znalazl prace, a niusia jest zadowolona ze swoich wloskow i Zycze milej wizyty Belletyn u chrzesniaka:) Co do mnie..to juz wkocnu wiem na czym stoje..slub bedzie 13/10/2007 roku..chyba uda nam sie wszystko zgrac..Lukasza rodzice mieli dzis jechac na nasza sale i zmienic umowe, jak juz to zrobia to ja szybciutko do ksiedza i zespolu zadzwonie:)mozliwe jest tez to ze dostaniemy prace w polsce..chociaz nie chce zapeszac..byloby super..jest nawet szansa na prace w biurze..jest to firma ktora miesza farby i eksportuje za granice...i potrtzebuja kogos ze znajomoscia jezyka..wiec 3majcie kiciuki bo moze sie udac:)poza tym w pracy nerwowoa atmosfera poza nami jeszcze 2 osoby zrezygnowaly..mamy wracac do plski pod koniec lipca ale cos czuje ze jak pojedziemy teraz w czrwcu to juznie wrocimy:)duza buzka zajrze do was potem:)buziaczki duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, rybnik zaglosowane:) kasiatko, zostaniesz z nami, czy przejdziesz na topik \'\'Panny Mlode 2007\'\'?:) my chcemy zebys z nami zostala:) ja bedac za granica, zbieram infromacje na temat slubu, od moich par tanecznych. A ze kazdy pochodzi z innego rejonu Polski, to sie dowiaduje o roznych tradycjach (dla mnie dziwnych, nowych,zaskakujacych) i poza tym pary zawsze mnie zaskakuja swoimi pomyslami:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pomyslalam ze zamiast migdalow i innych slodyczy,jako upominek dla gosci, wybiore cos co polacze przyjemne z pozytecznym - czyli fajne MALUTKIE kieliszeczki z zabawnym nadrukiem, zeby sie goscie nie \'\'spili\'\' (bo mam latem slub), i potem beda mogli te kieliszki zabrac ze soba do domu. http://www.glassandceramics.pl/szklane/kieliszki14.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska fajne te kieliszki pomysl tez niezly. :) ja tylko tez musze pomyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdzam czy suwazek dziala bo wikeszosc z was ma i tez chcialam dodac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czytam i czytam i chyba nigdy wszystkiego co napisałyście nie zdołam przeczytać tyle mnie nie było że teraz musze zaległości nadrobić :) Mnie pozostało 431 dni uff POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam u chrześniaka. Cudny miniaturowy człowieczek :) Siostra zeszczuplała od razu przy porodzie, niewiele ma do zrzucenia. Jest zakochana w każdej kupce Dominika - czyli wszystko tak jak być powinno :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! rybnik - zagłosowałam :-) głupolku - pracy niestety niedostałam :-( a w sumie to i dobrze :-) kasiątko - strasznie się cieszę, że tak się na razie wszystko dobrze Ci układa i życzę żeby było tak dalej! balleteyn - wkońcu doczekałaś się zobaczyć chrześniaka :-) ineska - kieliszki są prze śmieszne!! super pomysł nie było mnie wczoraj bo padłam na twarz u nas owszem strajki w szpitalu i straszne poruszenie - wszystko na głowie pielęgniarek :-( i tak od rana do wieczora a potem jeszcze aqwa aerobik i to był gwóźdź do trumny! no ale już nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek tak mi przykro ze pracy nie dostalas ja moze cos wiecej bede wiedziala w weekend.na dzien dzisiejszy wiem ze w czerwcu do pracy pojde a moze szybciej.poczekajmy nie chce sie cieszyc na zapas aby pozniej czasami sie nie rozczarowac juz kilka razy tak bylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Mam neta. Nawet nie przeczytalam zaleglosci. Pojawie sie za pare dni, bo remont nadal trwa. Jestem zmeczona, ale szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja wszystkim, widze ze spore grono na 2008 rok.Ja tez sie przyłączam. 7 czerwiec 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor My dopiero wrocilismy chrzciny sie udaly impreza urodzinowa tym bardziej szwagier jednak pojechal do domu ...ale do nas przyszedl spac brat szwagra wlasnie ejszcze siedza na balkonie i pija piwko..... ja zaraz ide spac....zycze wam kolorowych snow-......zaleglych postow poczytam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavera -witaj posrod nas,napisz jak tam twoje przygotowania. Zareczona Ciebie rowniez serdecznie witam ....i pozostale dziewczyny rowniez, Ja juz wstalam.Mezczyzni jeszcze spia...a myslalam ze to oni mnie dzis ugoszcza ale nic z tego... Za oknem znow pada :( Dzis wolne...ale chyba nigdzie sie nie wybierzemy...caly dzien w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dzis ktos tu zajrzy. Aha z moim tata wszystko dobrze...wczoraj byl po wypis ze szpitala ...ale sie ciesze.A tak co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik - to super, że u taty ok. Ja dziś jadę do domku (bo studiuję poza domem). Ostatni raz byłam na święta Wielkanocne. Z tatą ze względu na jego wyjazdową pracę widziałam się ostatnio z pół roku temu. Będę miała poważną rozmowę - zamierzam prosić rodziców o \"dyspensę\" na wspólne mieszkanie z Tomkiem. Ufff, to będzie ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ -napewno mama sie zgodzi,ja wlasnie zrobilam sobie kawe a mezczyzni nadal spia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężczyzna już wyszedł do pracy. Co do mamy - nie byłabym tego taka pewna. No ale będę walczyć :). Chyba też zrobię sobie kawkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×