Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

O kochana, to wiesz jak szukac i oceniac :) To na pewno pojdzie Wam sprawnie i skutecznie :) Niemniej - oby dzisiejsze okazalo sie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. My niedawno wrocilismy :) Ale jestesmy zmeczeni tym bieganiem moj maz wlasnie poszedl spac bo jeszcze nic nie spal. W sumie zalatwilismy wszystko.na dowod i prawko bedziemy czekac ok 3 tygodni wiec do Polski sie powinnismy wybrac. Jutro musimy tylko zdjecia doniesc. Co do rocznicy my obchodzimy rocznice bycia ze soba ,slub cywilny jak narazie no i w pozniejszym czasie bedziemy slub koscielny rowniez swietowac. Zawsze jak nie bylismy jeszcze malzenstwem zawsze cos sobie kupowalismy a teraz zawsze idziemy do restauracji,albo przygotowuje cos romantycznego w domu a moj maz gdzies mnie zabiera ....zaniedlugo zbliza sie 3 rocznica naszego slubu cywilnego. Glupolek ...nie wiem co w takiej sytuacji moglabys kupic ...nie wiem czym interesuje sie twoj przyszly maz ....moze mozaika waszego zdjecia,albo poduszka z twoim zdjeciem nie wiem w jakim kierunku szukasz prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn, trzymam kciuki!! Kasiatko szcześciara z Ciebie ze masz 2 rocznice :) fajnie, że sytuacja sie poprawiła i jest lepiej... ja sie umówiłam z zespołem teraz w sobote bo graja u mnie w miescie na weselu i powiedział mi ze pogadamy tam na miejscu, że sobie posłuchamy i sie dogadamy, jest mi to nawet na ręke ze nie musimy sie błąkać po innych miastach, jeszcze moja koleżanka pracuje w tej restauracji to myśle ze jakoś będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik no mam nadzieje, ale jakoś entuzjazmu u mnie nie ma, bo powiedział mi że miał jeszcze kilka telefonu na ten termin i bedzie wałek jak wybiora kogoś innego a prosiłam go zeby zaklepał ten termin bo jestesmy zdecydowani, wiec teraz mi tylko zostaje czekać do soboty i zobaczymy jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do soboty juz niedaleko wiec jezeli wam sie zespol spodoba to zaraz spiszcie umow ei bedziecie mieli zalatwiony zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale wiesz o co chodzi, ja do niego dzwonie zeby potwierdzic i sie umowic a on ze oddzwoni do mnie ja na to OK z łaską wiec tak sobie z nim rozmawiałam, widział po moim tonie ze nei jestem zachwycona wiec gadał ze mna i ustalił to co napisałam wyzej czyli poszedł mi na ręke... co bedzie to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie chce cie urazic ale tak jak to napisalas i jak zachowal sie facet tego zespolu to moj maz by mu SERDECZNIE PODZIEKOWAL i napewno szukalby innego nawet jak byl by to ostatni zespol.Widocznie im chyba nie zalezy na klientach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niby jechał samochodem i trudno było mu rozmawiać, pinformowałam go tylko ze jestesmy zdecydowani na wplacenie zaliczki i spisanie umowy wiec jesli maja miec zajety ten termin niech mi powie bo bede musiala szukac na nowo wiec zaproponował ze w moich okolicach graja na weselu i ze Nas zaprasza na posluchanie dogadanie sie co do ceny, wiec juz nic nie wiem, pojedziemy tak czy tak bo nic nam nie szkodzi przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co sie dzieje...?pisze i pisze a nikt nie odpisuje na to co ja pisze...troszke mnie ognorujecie...to zamierzone czy tak przynudzam ze nie warto mi odpisac:(;(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzisiaj z wami juz zegnam odezwe sie jutro wczesniej rano bo ide do pracy,Zycze wam milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!!!!!!!!!! egzamin za mną poszło mi dobrze - a przynajmniej takie mam wrażenie!wyniki w środę!!byłam z dziewczynami z grupy na piwku :-) balleteyn - powodzenia :-) ineska - DO LEKARZA MUSISZ KONIECZNIE IŚĆ - naprawdę lepiej pewnych spraw nie przegapić!! kasiątko - no jak ja mogłabym Cię olewać?? cieszę się, że u Ciebie w domku coraz lepiej bo u mnie bez zmian - Twój ślub już tak blisko...ale zazdroszczę :-) cafka - hmmy z opisu to ja też bym podziękowała zespołowi bo u mnie kultura liczy się przede wszystkim!! no ale jeśli on tak Ci się podoba to ugryzłabym się w język może i poczekała do soboty! głupolku - no też by mi się przydało czyszczonko i wogóle więcej przyjemności w jakimś salonie spa :-) a prezent - my lubimy takie praktyczne prezenty raczej ja na 4 rocznicę kupiłam mp3 rybnik - mam nadzieję, że za dużo nie zapłaciliście w tych wszystkich urzędach wyrabiających dokumenty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny bylam umowic sie na jutro do kosmetyczki na 17.30. i do fryzjera ale to na 14 czerwca.tak jak pisalam jeszcze bardziej chce zadbac o skore i wlosy. kasiatko jak ja ci zazdroszcze ze slub coraz blizej,daj znac jak po wizycie u lekarza ineska to samo jak ci w najblizszych dniach zle sie bedziesz czula marsz do lekarza rybnik moj misiek jest informatykiem wiec interesuje sie komputerami elektronika rowniez kable kabelki komputery to on kocha.napewno pojdziemy do restauracji na kolacje przy swiecach;) belleteyn trzymam kciuki abyscie znalezli fajny kacik dla was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek napewno zdasz!! ja nie wiem moze to wyolbrzymiłam, dzisiaj jakos nie mam dobrego humorku wiec moze dlatego wszystko mnie drazni i wszystk co jest powiedziane odbieram inaczej a ten ktos widocznie nie mial nic zlego na mysli...? przespie sie i mam nadzieje ze bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ja czasami tez mam ze wszystko mnie drazni ale jutro sie zrelaksuje u kosmetyczki .nie wiem ale jak wychodze od niej czy od fryzera mam lepsze samopoczucie. cafka jutro bedzie nowy dzien i humorek tez bedzie inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek, dzięki. zobaczymy co Nam zaproponuja w sobote, na żywo jest też inaczej bo wtedy człowieka sie widzi i można wywnioskowac duzo rzeczy,na razie sie nie nastawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja to zawsze mówie?? Lepiej miło sie rozczarować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam powiedzieć, że juto jadę na wieś także wpadnę tylko na chwilkę rano tu do Was i wybywam z Warszawy :-) wróce w czwartek :-) przesłać Wam namiary na super fotografa?? dla mnie trochę za daleko no i mój M się zdenerwował bo pisałam z nim tak na luzie na gg i Marcin stwierdził, że ma nieprofesjonalne podejście do klijenta - a poprostu chyba był zazdrosny -mam jego zdjęcia na mailu więc jak któraś chcę to poproszę o email i prześlę!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Poczytalam Was szybciutko. Nie lubie jakos z kazdej Was analizowac, bo zajmuje mi to wiecej czasu. Wiem, ze to mniej mile, ale...coz moge zrobic. Powiem ogolnie: powodzenia w czymkolwiek, gratulacje, i lepszego humorku. Mykam zaraz spac i zycze Wam, zeby jutro nad Wami wszystkimi swiecilo slonce i wszystko szlo jak z platka. Dbajcie o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gosiaczek ciesze sie ze egzamin poszedl wymienicie napewno zdalas. Glupolek informatykowi moze jakas nowa myszka do komputera w kszatlcie jakims smiecznym ,lub podkladka pod myszke z waszym zdjeciem ....napewno cos co bedzie mu o Tobie przypomina. Co do dokumentow ....no to troche nas to wyszlo ale nie bedziemy mowic o pieniadzach ....:( Jeszcze wczoraj sie zdenerwowalam na moj bank dlatego ze robilismy przelew do Polski w zlotowkach ,chcielismy zaplacic wszystko to co kupilismy na allegro ....i okazalo sie ze za jedna transakcje wzieli sobie kilka razy wiecej czyli zamiast 1 zl np to wzieli sobie 4 euro (jak mnie denerwuja te banki ) Ale jak to mowia jak cos sie stanie to zawsze 3 rzeczy czyli my juz mamy 2 bo 3 rzecz sie wyjasnila .....2 miesiace temu kupilam sobie nowy telefon na ebayu niemieckim przelalismy kase i facet sie nie odzywal ,ebay zablokowal mu konto a ja na telefon ndal czekalam az wczoraj jak maz napisal mu ze idzie do adwokata odezwal sie i wysle jak najszybciej telefon. Dzis ide do pracy wiec chyba zajrze dopiero po poludniu. Sorki ze was zanudzam Milego wypoczynku i jak wrocisz to daj szybciutko znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zanudzasz wcale :-) ja dziś wcześnie na nogach bo jak mówiłąm jadę na wieś a jeszcze mam kilka spraw do załatwienia! u mnie piękna pogoda :-) jak się nazywa ten pękający balon??on ma swoją nazwę i czy ,można go kupić na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa strzelajkace balony ale nie ma sesu ich zamawiac duzo wczesniej bo podobno te male baloniki sa czesciowo ba dmuchane czy cos ja zmykam do wawy zobaczyc jak wyglada uczelnia na ktora sie wybieram no i po wpisy a pozniej biblioteka i pisanie pracy brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znowu ja:)wczoraj posprztalismy z Lukaszem cale miszkanie bo skoro sie wyprowadzamy za 3 tygodnie to czas najwyzszy..a tak naparwde to przejrzelismy nasze ciuchy ile ich mamy co chcemy wziasc itp i powyrzucalismy niepotrzebne papiery:) ja teraz ide do lekarza mam nadzieje ze nic mi nie jest tylko nie wiem wybrzuszylo mnie..ale martwie sie bo jednak ten brzus to sie troche rozni...od tego jaki mialam a do tego boli..spuchalm an dole jak balon...i wygladam jak w 3 m-cu ciazy:)heheha wiem ze nie jestem bo zrobilam chyba z 6 testow by miec pewnosc hehe bo i winko pilam ostatnio i jakies tm leki bralalam ...wystraszylabym sie jakby sie okazalo ze w ciazy jestem...:(wiec chwala bogu ze nie jestem:)to ja zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! zapraszam na kawe ;) Kasiątko za Ciebie rowniez trzymam kciki, napewno wszsytko będzie dobrze!! Rybnik powiem Ci ze sporo miałas tych przygód, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, co do banków to niestety... Gosiaczek zazdroszcze Ci ładnej pogody!! bo u mnie ciepło ale słoneczka nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×