Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

wiesz co zabka biorac uwage te 2 zespoly to 2 jest dla mnie lepszy, tego wzgledu ze jestem uczulona jak babki spiewaja i nie lubie jak \"kracza\" :) a oni graja widze na zywo instrumenty maja, mnie sie takie podobaja, wiec moze sie zastanów, ja nie mowie ze pierwszy jest zły, poprost 2 bardziej mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o gustach sie nie rozmawia ;) ja naprawde duzo przesluchalam i ciezko mi bylo cos znalezc, mialam jeden zespol na oku jak pracowalam w hotelu niestety mieli juz zajete ale znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka mi też się podoba drugi mają świetny repertuar ale cenę ogromną. No cóż profesjonaliści i się cenią.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka wazne ze nam sie podoba ;) w koncu wesele jest raz w życiu! :) pierwsi też są OK, ale dałas 2 wiec wybrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że tak. Ja mam tylko nadzieję, że znajdę coś blisko domu. Dziewczyny, a ile płacicie za osobę w restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cene 130zł/os. bez alkoholu i ciast, z tego względu ze jestem w trakcie załatwiania kucharki co upiecze mi ciasta no i tort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
140 zł/os w tym wszystko bez alkoholu (ale z ciastami i nielimitowane napoje + tort) ogólnie to jestem bardzo zadowolona cafka - znalazłaś już zespół to się pochwal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie maja duzo mp3 bo stronka jest starsza, ale na zywo nie ma problemu ich posluchac repertuar maja jeszcze bogatszy a opinie o nich swiadcza ze sa w porzadku, a ja chcialam samych facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może się orientujecie ile alkohol może wynieść tak na 100 osób? Tak orientacyjnie oczywiście.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia, wiem tylko ze pod koniec roku kupimy, bo jest taniej, na 100 osob? fajowo :) ja tak kolo 50 sie zmieszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno mam pytanko jak dzielicie wydatki związane ze ślubem za co wy płacicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jest tak ze ja place za cala restauracje, reszte przyszły Mężuś, chyba ze o czyms zapomniałam hmm... jak to obliczałam to wychodzi porowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie :) I jak ja mam to nadrobic? :) Za chwile ide sie \'uczyc\' nowego autka :D My za zespol placimy 2700 - zespol jest z warszawy, wiec dojezdzac daleko nie musza, no i to cena za 1 dzien (10h), wiec Twoj zespol calfka to przyzwoita (chyba) cena :) za sale placimy 160/os (z ciastami, napojami bezalk., owocami i wiejskim stolem) - bez tortu i alko. Cafka - zespol fajny, gratuluje wyboru :) Nasz (juz zaplacona zaliczka) to http://www.megido.waw.pl/ Gosiaczek - faaaaajna ta Biedrzyńska, oj fajna Zabka - kupuje sie standardowo 0,5L wodki na osobe - bez wzgledu na to, czy to kobieta, mezczyzna, pijacy wino, czy nie - nadwyzki z tych, co nie pija wodki wypijaja Ci, ktorzy pija jej wiecej :) wiec wg mnie na 100 osob - 100x0,5 = 50L (my kupujemy po 0,7/os) Nusia - GRATULUJE!! :) Podzial kosztow - u nas to wszystko pokrzaczone :) spora czesc placimy sami, moja mama doklada niewiele - wlasnie dostalismy mieszkanie od mamy, a rodzice Adr ok 20 tys. No i wszystko wrzucamy do jednego wora i placimy - wiec nie wiem kto za co :) z reszta, zyjemy wspolnie, wpolnie sie utrzymujemy ze wspolnej kasy, wiec trudno byloby dzielic chyba. Najwazniejsze, ze nikt nie czuje sie pokrzywdzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, pytanie bylo - ile wyniesie, a nie ile alko kupic :D skjuzmi ;) wg mnie 0,5l powinno sie liczyc 23-25pln - zalezy gdzie kupicie i jaka wodke (my zdecydowalismy sie na smirnoffa), ktorego w hurtowni kupimy po maks 20pln (moze sie uda po ok 18pln). Wiec do 2 tys na 100 osob powinnismy sie zmiescic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek Tobie rowniez gratuluje zespołu :) no u mnie w 1 dzien maja grac 12 godzin ale moze inaczej te godziny rozpracuje ;) bo jest jeszcze drugi dzien :) w poniedzialek dzwonie i sie umawiam :) i 2 najwazniejsze rzeczy beda z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję wyboru cafka :-) co do podziału to lekko jest skąplikowany bo: płacimy za swoich gości odzielnie kamerzystę, zespół, fotografa - po połowie ja płacę za zaproszenia, winietki, samochód+ strój marcin płaci za obrączki, wiązankę, kościół i alkohol = strój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samochód bedziecie chcialy w starym czy nowym stylu? bo my w nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie rozpisalyscie . Wiec tak nasz zespol powiedzial ze bierze 135 zl za godzine :) Sale placimy 140 zl od osoby z ciastem i napojami bez ograniczen interesuje nas tylko alkohol. Cena alkoholu jest rozna w zaleznosci gdzie sie kupi ale mysle ze ok 20 zl napewno najtaniej. Chyba wszystko o co pytalyscie ? Ja jestem juz sama w domu ,maz pojechal do pracy wec weszlam zobaczyc na neta jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do samochodu mielismy juz duzo :) mial byc CHRYSLER 300c mial byc peugote607 i limuzyna mial byc audi najnowszy ale doszlam do wniosku ze jednak szkoda mi kasy na to po co mam wydac 1000 -1500 zl za auto jak w nim spedze mpze z godzine w sumie i prawdopodobnie pojedziemy MERCEDESEM a do kosciola bryczke chce jechac tylko zalezy od pogody. A koszty to co wczoraj zakupilismy w allegro placimy sami ,plus fotograf,bukiet slubny i auto. reszte placa rodzice po polowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ;) dzisiaj caly dzien parwie spedzilam na kompie... ja dopiero bede szukac samochodu a powiedzcie mi czy tez trzeba wczesniej zamawiac? moze inaczej ile miesiecy przed wystraczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze u nas jak dzwonilismy i bylismy w niektorych miejschach to wywnioskowalam ze takie auta jak LIMUZYNA CZY ZABTYKOWE trzeba rejestrowac z wielkim wyprzedzeniem ale takie zwykle 3 miesiace stracza wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi podobają się stare samochody ale ze względów finansowych weźmiemy nowy samochód!myślę,że 3 miesiące wcześniej starczy!!Stanowczo za dużo czasu spędziłam dziś przed kompem!!A miałam się uczyć! Też już lecę spać - dobraoc A jeszcze apropo alkoholu - to my od liczby gości odliczamy wszystkie dzieci i kupujemy na głowę 0,7l i naprawdopodobniej będzie to Zawisza! W makro kosztuje tak ok.18 zł (no ale to hurtownia). do juterka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie trosze,a raczej duzo sie pozmienialo, jesli chodzi o sale, bo jeszcze nie wiem czy dalej jest tam mozliwosc robienia wesel, co do zespolu i kamerzysty, tez dopiero bede zalatwiac w lipcu, takze jestem heeen, za wami. ale moge polecic takie strony, bo wlasnie na nie wpadlam, warto zajrzec: http://www.agencjaslubna.szczecin.pl/ http://dekoracjeweselne.pl/index.html pozdrawiam🌻 wiecie,kto juz ma kolekcje sukien slubnych na 2008,oprocz Pronovias?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×