Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No pisały dziewczyny, że 0,5 litra na osobę bez wzdględu czy to kobieta czy mężczyzna. A o bramach i innych kwestiach weselnych nie myślałam szczerze mówiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana, ja nie mam cierpliwosci na czytanie calosci tego pieknie rozwijajacego sie tematu:-) dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przed pracą chciałam się tylko przywitać. Wogóle nie mogę spać, cały czas budzę się co godzina. Witamin nie powinno mi brakować, bo je biorę codziennie:( Jeju, ale bym pospała:) Miłego dnia dziewczyny!!!Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Zabka ladne te obraczki. tak jak napisala zabka tak powiedzielismy 0.5 czy 0.7 na osobe mimo czy to kobieta czy mezczyzna czy dziecko my tak liczymy a na brame napewno w aucie bedziemy mieli ok 40 butelek wodki lepiej zeby zostalo niz zeby braklo nie mamy daleko do kosciola to mysle ze to starczy. Dzis ide do pracy wiec nie piszcie za duzo. 7131017 :) mozecie sie odezwac i witam nowa kolezanke mam nadzieje ze zostaniesz dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Ja wczoraj popiłam z koleżanką, która zdała egzamin. Dziś od rana borują coś na mojej ulicy młotem pneumatycznym, więc mimo, że może miałabym ochotę pospać dłużej to nie jest mi to dane. Zaraz biegnę po jakies pieczywko na sniadanie i po Anonse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke dlugo mnie tu nie bylo ale na weekend wyjechalismy sobie nad wode, posmigalam troche na skuterku wodnym opalilam co do za proszen to my bylismy zdecydowani na http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44818f7826956e7f.html lub http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbc5001b4001346d.html ale jak zamowilismy probki do domu to stwierdzilismy ze odpadaja ze nie damy takiej kasy za zwykla kartke wiec szukamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka - dobrze, ze dobra reakcja, jak my mowilismy, to jakos tak milo bylo :) podobalo mi sie :) Belleteyn - zazdroszcze opalenizny :) Kasiatko - nie martw sie, samo sie wszystko pouklada. Pamietaj kochana, ze nie wychodzisz za rodzicow, najwazniejsze, ze z Lukaszem sie dogadujecie. A rodzice - jakos sie na pewno dogadaja - predzej, czy pozniej. Z tymi kopertami racja - wygodniej pewnie \'rozmiarowe\' zaproszenia wysylac. Tez nam sie podobaja tytanowe obraczki - ale od cholery kosztuja, wiec pewnie wybierzemy mieszane biale zloto z zoltym. Gosiaczek - nie zastanawialam sie nad prezentami dla rodzicow jeszcze. Na pewno kwiaty - ale co do tego? Zaproszenia z Twoich linkow Gosiaczku - bardzo fajne. Az sie zaczelam zastanawiac nad naszymi :) Zabka, Zabka - Ciebie tez wszyscy czytaja :) Rozumiem, ze Ci przykro, ze o nic nie zapytaja...ale pamietaj o tym, ze to \'tylko\' tesciowie. Dobrze jest miec z nimi pozytywne relacje, ale kochac sie nie musicie, wiec nie martw sie kochana. Ten link ktory pokazalas - do rulonikow - tez bardzo fajne. Bardzo mi sie taki typ podoba. I ksztalt obraczek chcemy wlasnie taki, jak w linku - tylko bez kamykow i chcemy taka delikatna fale - biale +zolte zloto. Zabka - apropo snu - pisalam juz o tym kiedys - wez wieczorem tabletke z melatoniną - naturalne, nieszkodzące - a spi sie po nich jak niemowle. Ja wprawdzie nie korzystam, bo nie mam problemow ze snem - padam jak zabita, bo ciagle za malo spie - ale kolezanka bierze regularnie i bardzo sobie chwali. Rybnik - pomysl z albumem fajny :) rodzice sie pewnie i tak poplacza ;) Zonqa - az dziwne - na tych jpgach wygladaja fajnie te zaproszenia. Sluchajcie - czasem sie nie da odpisac na wszystkie posty - ja sie bardzo staram - najpierw czytam po kolei, pozniej odpisuje - przy odpisywaniu niechcacy czasem cos pomijam - ale przeczytane jest wszystko :) Moi tesciowie na szczescie sa fajni, mam z nimi dobry kontakt, dzwonia - czasem nie do synka tylko do mnie :) traktuja mnie w sumie, jak swoje dziecko - nie moge narzekac. I z moja mama tez sie polubili bardzo, no i adrian z moja mama ma tez swietny kontakt. Wodki na bramki nie liczymy - w wawie - stety/niestety - nie ma takich tradycji, wiec nie bedzie wodki komu rozdawac, no a na wesele - tak jak pisalam wczesniej 0,7 na osobe - bez wzgledu na wiek, plec i preferencje alkoholowe :) W ogole wodke chcemy kupic niedlugo juz, tylko zastanawiamy sie gdzie ją trzymac. Chyba juz nikogo nie pominelam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_20
witajcie, ja równiez biotre ślub w 2008 !!! :) daty jeszcze nie mamy konkretnieustalonej, jezeli pozwolicie dołącze do topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku znajde ci strone gdzie my kupowalismy:)mysmy za nasze zaplacili 400 zl - bardzo nam sie podobaja:)musze tylko popoludniu siasc i je znalezc:)a teraz spadam do pracy bo mialam przrwe tylko na herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Motylek Kasiatko, to koniecznie poprosze strone - ja widzialam tytanowe za kilka tys i wymieklam :) Zonqa - bardzo fajne - oryginalne. Bardzo mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się rozpisałam i wszystko się skasowała :-( babitek - no dobrze, że u nas nie ma takiej tradycji :-) a alkohol to polecam kupić w makro -wiadomo w hurtowni zawsze taniej. My planujemy kupić alkohol w zimę( trochę taniej) na a poza tym gdzie składować 100 butelek wódki :-) rybnik - pomysł z albumami fajny ale na po śłubie, a ja myślę co tu do kwiatów dać rodzicom na ślubie! cafka -gdzie się podziewasz? zonqa - fajne te zaproszenia :-) muszę zrobić zamówienie w allegro - nalepki i akcyzy na alkohol, taśmę karbowaną na auto, księgę gości i fontanny tortowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.sklep.yes.com.pl/sklep/obraczki_tytanowe.php Babitku ta stronba powyzej jest z obraczkami tytanowymi:)naszym musze zrobic zdjecie to ci potem pokaze jakie my mamy:) ale nam sie nasze podobaja:)na pierwszy rzut oka wydaly sie duze ale teraz jestem w nich zakochana http://www.sklep.yes.com.pl/produkt/obraczka_tytanowa_model_603.php?kat=49&podzial=1 my mamy podobne do tych co podalam link wyzej z tym ze paseczek po srodku mamy srebrny a ja mam cyrkonie malenka:)ale bardzo nam sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Gosiaczku :) No ja tez w sumie sie ciesze z braku bramkowej tradycji :) My po alkohol jedziemy do jakiejs hurtowni alkoholowej (tylko), mamy znajomego ktory ma knajpe, wiec na jego koncesje kupimy duzo taniej. tylko tez wlasnie sie zastanawiam, gdzie to trzymac? :) Z prezentem dla rodzicow sie zastanawiam - jak mowilam, kwiaty na bank, a czy do kwiatow cos jeszcze - zobaczymy... fontanny tortowe? Wybacz - moze glupie pytanie - ale co to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde :) Kasiatko, ale sie usmiałam - otworzylam najpierw pierwszy link i zaczelam ogladac, wybralam takie ktore podobaja mi sie najbardziej i pozniej otworzylam link Twoich obraczek - i co? I te same :D:D:D Sliiiiiczne sa!!! Oprocz Twoich podobaja mi sie jeszcze te: http://www.sklep.yes.com.pl/produkt/obraczka_tytanowa_model_609.php?kat=49&podzial=1 No to juz wiem, gdzie kupie obraczki :D A ja sie poddalam z tytanem, bo wszystkie byly taaaaaakie drogie, a zaplanowalismy na obraczki do tys pln. Kasiatko, tysiackrotne dzieki! :) I jeszcze formalne pytanie - bo Wy je macie juz u siebie - wygladaja, jak na zdjeciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te obrączki są świetne. tylko powiedzcie one nie ciemnieją potem czy coś bo nie znam się na tytanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku pierwszy raz jak je zobaczylam to pomyslalam...matko jakie duze..bo sa szerokie:)i troche mi latal na palcu..ale teraz swietnie lezy i bardzo mi sie podobaja a do tego tytan sie nie rysuje:) wygladja jak na zdjeciu:)wiewsz co zrobie zdjecie i umieszcze na blogu dzis:)to jak co to zajrzyj na bloga to pokaze ci konkretnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - fontanny juz kojarze :) kojarzylam nazwe raczej z czyms takim jak fontanny czekoladowe i zastanawialam sie, o co moze chodzic - cieknący tort? ;) ale juz wiem wiem Gosiaczku - tytan jest najtrwalszym materialem jubilerskim - nie rysuje sie, nie pęka, nie zmienia koloru - nie do ruszenia przez \'ząb czasu\' - dlatego min. tak chcialam je miec - w koncu nosi sie je cale zycie. No ale i dlatego zwykle jest tak masakrycznie drogi. A w sklepie Kasiatka ceny sa bardzo przyzwoite - jak za zlote obraczki no i sa sliczne. Kasiatko - koniecznie wloz zdjecie - z ogromna ciekawoscia zobacze. i raz jeszcze dzieki - aaaale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie sądziłam, że tak mi się spodobają te obrączki!Ciekawe czy przypadną do gustu też marcinowi ?? Kurczę a nie ma gdzieś bliżej - no bo te są w Poznaniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku i gosiaczku zdjecia sa juz na blogu:)nie wyszly mi najlepiej ale jedna obraczka to zareczynowa a druga to juz typowa slubna:)zdjecia ciut za mgla ale na tyle na ile moglam wybralam najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja juz po pracy :) Ale sie rozpisalyscie. Ja rowniez chce zakupic fontanne tortowa . Co do podziekowan mimo kwiatow polecam kosz slodyczy albo koszulki z napisem SUPER MAMA SUPER TATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ponownie wrocilam wlasnie z wyrwania zeba uuuhhhh :/ Gosiaczku - adres bloga Kasiatka www.zapatrzona83.blog.interia.pl I zauwazylam tez, ze ten sklep jest takze w Warszawie - w 3 miejscach - zobacz - po prawej stronie www jest taki boks z lista sklepow po nacisnieciu. Kasiatko - zobaczylam :) cuuudo :) naprawde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×