Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dziewczyny niech którać zrobi za mnie tą papierkową robotę! Normalnie zdycham już przy tych fakturach a tu 20-ty się zbliża i trzeba wszystko porobić :( Oooo klienci wyszli - idę do sklepu po śmietaknkę do kawy :) Może mnie postawi na nogi i szybciej robota pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milo :) Gagatka, to byla opisana najszczersza, najprawdziwsza z prawdziwych prawda! :) Bez koloryzowania i dopowiadania :) Pominelam tam tez wydarzenia z dni kolejnych, bo to wszystko nadal sie dzialo ;) ale juz nie mialam kiedy opisywac.. (nie wyslalam wszystkim, bo to dlugie jest i nie wiem czy chcecie :) ale jesli ktoras z Was bedzie miala ochote - krzyczcie - wysle z przyjemnoscia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babitek🌻 własnie weszłam w domu na neta... i smigam na poczte czytać pamiętnik :-D Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek DOOOOBREEEEEEEEEEEEE powinnas to opublikować!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) powinnas powinnas :) Ja właśnie skonczyłam myc gary po obiedzie!! Normalnie jak mi michał po slubie nie kupi zmywarki to sie z nim rozwode i juz!! Nie bede pol zycia spedzac przy garach!!!! Albo jeszcze przed małzenstwem spiszemy stosowna umowe dotyczaca zmywarki!! Chwilke sobie jeszcze posiedze na necie a potem ide cwiczyc :) kati nie zazdroszcze roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane... Waikiki dziekuje za meila dlaczego kobiety zyja dluzej no ale to chyba jednak prawda hehe :) Babitku ja tez poprosze pamietnik. Gagatka ja tez marze o zmywarce heh bo faktycznie stac przy stercxie garow jeszcze po tym jak jest jakas imprezka llub ma sie gosci no to jest koszmarne :) W ogole to nos i nogi spieklam sobie wlasnie na solarium heh ale za to przy okazji pobytu u mojej kosmetyczki zrobila mi henne na rzesy i wyrwala brwi bo mi sie w domu samej nie chcialo tak gratisowo hehe...i umowilam sie na czyszczenie twarzy z masazem i algami na piatek :D chwila przyjemnosci dla mnie i odswiezenia sie przed powrotem ukochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za brwi i rzesy nie placilam....a zabieg czysczenia z algami i masazem 80 zl kosztuje mam nadzieje ze cosik znizy jak zawszE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczy wrocilam po pracy i staniu w banku od jutra zaczynam nauki wiec juz calkiem bede padac ale coz trzeba sie przemeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Ja wlasnie wrocilam z pracy :) zjedlismy obiad i zaraz uciekam do wanny troche sie odrelaksowac.Dzisiaj byl spokojny dzien . Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo znowu wsiem :) Waikiki, ciesze sie, ze sie podobalo, milo mi :) Jesli kiedys znajde czas, zaczne pisac bloga i na pewno znajdzie sie tam wiele podobnych wpisow ;) Poki co, jestem w trakcie tworzenia serwisu o kobietach i dla kobiet i w sumie tez o kobietach dla mezczyzn - niech sie łachy ucza :) a zycie zabiera mi tyle czasu, ze nie moge tego projektu dokonczyc..wiec nastepnych nie rozpoczne :) Imili - wyslalam :) Kochane, zmywarke dostalismy od adr rodzicow, jak narzekalam na niego, ze nie zmywa i mnie wkurza :) i chyba juz bym bez niej nie umiala zyc. Imili, fajnie masz z ta kosmetyczka :) mile to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Babitku super ten pamietnik...usmialam sie troche heh chyba jak moj narzeczony wroci to mu go pokaze a co niech sobie poczyta jacy to sa faceci...ale mieszkajac z rodzicami i bratem to widze po nich jak choroby przechodza..Boze glowa ich zaboli albo nawet reka od czegos to ile stekania ze sie sluchac nie chce ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 a ten serwis o kobietach dla kobiet ...i dla mężczyzn to będzie gdziesz na internecie, taaaak???? :-D jak już się pojawi, to dasz znać??????????????????????????????? świetnie piszesz!!!!!!! bardzo mi się podoba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Babitku tez czekam na ten serwis z niecierpliwoscia jak juz o nim wspomnialas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziekuje :) Bardzo sie ciesze, ze sie Wam podoba i ze lubicie mnie czytac :D Bardzo lubie pisac..udaje mi sie nawet tym zarabiac - jako copywriter, piszac teksty na strony www (ostatnio pisalam teksty do sklepu z viagrą :D ) A moj serwisik jeszcze bardzo kuleje. Mam koncepcje na papierze, w glowie, mam wykupiona domene http://www.kkkik.pl/, mam hosting i system, na ktorym to stanie, nie mam grafiki - ale mam grafika, ktory mi ja narysuje :) kolega mnie pogania (co widac pod domeną :D ) a mi ciagle brakuje czasu, zeby nad tym posiedziec.. Klub Kobiet Konkretnych I Kreatywnych :D Mam nadzieje, ze jednak w koncu mi sie uda :) Waikiki - tak tak, bedzie normalnie w necie, pod tym adresem http://www.kkkik.pl/ i ooooooooczywiscie, ze dam Wam znac! Mam nadzieje, ze bedziecie aktywnymi jego Czlonkiniami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczynk!!!! ale zapisałyscie stronek ;) jutro nadrobie bo dzisiaj padam :( Babitek szacuneczek :D musze sie powtórzyc jestes niesamowita!!!!!!!!!!!!! juz nie moge sie doczekac \"otwarcia\" tej stronki :P a dziewczynki wysylalyscie tam sobie cos na maila, doczytałam :P czy ja tez moge prosic? :D ale jestem spiaca chyba zaraz padne do wyra ;) ja ostatnio cos mam pecha, raz z przedluzaczem od kompa a dzisiaj robilam pranie i pralka wysiadła :( ale przez 15 minut stalam i kreciłam tym pokretłem i w koncu ruszyło!!! :P a i jeszcze kaloryfer mi zaczal przeciekac bo zaczynaja grzac i wode napuszcali no i oczywiscie musialam wzywac goscia bo miski brakło ;) tak wiec ostatnio mam \"przezycia\" ;) pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczynki!!! wybaczcie ze tak Naszego Babitka chwale, ale same powiedzcie ze jest bardzo kreatywna i pomysłowa dziewczyna :D tak trzymaj Babitku 🌻 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja o jaaa, obrosne w piorka :D dziekuje :):):):) ale milo sie czyta :) moze mnie zmotywujecie i sie w koncu za to zabiore... mailem Waikiki wysylala smiesznosci :) a ja realia z zycia - pamietnik pielegniarki, jak adrian byl chory - Darianka mnie natchnela opowiescia o przeziebieniu swojego ukochanego :) Juz Ci wysylam Cafko :) Ty uwazaj kochana, masz jakies ciagoty do pradu i wody..zeby Ci sie krzywda nie stala, bo woda i prad to slaby duet... (ps. ja tam sie zupelnie nie gniewam, ze mnie chwalisz :P jeeeeszcze jesszczeeee :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pragne zakomunikowac ze mam nowego maila dostepny w moim nicku juz dawno chcialam to zrobic ;) na stary nic sie nie stanie jak wyslecie, ale tak wam mowie ze mam nowy zwiazany z forum i liczba 7 :) Babitku ja Ciebie moge chwalic, ale wspomnialam tez o naszych fajowych kolezankach zeby sie nie czuły poszkodowane :P ale nie ma co ukrywac jestes bardzo ambitna osobką, zawsze mi brakowalo wiekszego zaparcia takiego uporu, no nic moze Babitek bedzie moim wzorem :D oby!! no masz racje musze uwazac :P jeszcze do was zagladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakomunikowalas za pozno :) wyslalam na stary adres :) wiesz Cafko, z tymi pomyslami to roznie bywa, jestem bardzo kreatywna jesli chodzi o wymyslanie :D gorzej z realizacja, nie starcza mi czasu zwykle i pomysly cisna sie w glowie i wiele z nich nie ujrzalo swiatla dziennego. ale z tym kkkik duzo juz zrobilam, zorganizowalam promocje, pozycjonowanie, produkcje i koncepcje - a wszystko (co najwazniejsze) bezgotowkowo :) wiec na przeszkodzie w realizacji stoi mi jedynie czas, nic innego. ale wlasnie sie umowilam na piatek zeby to obgadac i w koncu wystartowac. mam jeden plan centralny - zrobic serwis spolecznosci internetowej (byc moze to jeszcze nie bedzie ten), nazbierac ponad milion uzytkownikow i go sprzedac za miliony - jak grono.net albo gadugadu. taki to plan :) planuje byc bogata ;) podsumowujac - Cafko, uwazaj z tym wzorowaniem, bo moze sie skonczyc slomianym zapalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze za pozno :P juz przeczytałam, naprawde super! :) ale ja musze powiedziec ze Moj taki nie jest ;) znaczy lubi wymyslac to zrob herbatke bo mi zimno, to zrob kolacje bo cos tam :) sugerujac ze slaby jest i nie da rady i ze ja zrobie to lepiej, ale jesli chodzi np. o ból głowy to jest wytrzymały powie ze go glowa boli ale nie jeczy :) no Babitku super ze masz takie pomysły gdyby tak doba miała 48 a nie 24 :D podziwiam Cie :D a gdzie reszta dziewczynek?? ja wzielam prysznic i sie jakos ozywilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Babitek no no no :D zawstydzasz Nas :) a ta strona juz działa?? mozna na nia wchodzic?? cafka czy ja moge doczkeac sie zdiecia?? dzis cwiczyłam godzinke i mysle ze nie było nagorzej zeby tak jeszcze co najmniej 4 razy w tygodniu cwiczyc. Wszystko było by ok gdybym nie zjadła kolacji w postaci sałatki z pomidorów i fety!!! Wrrrr A i jzu mnie chyba miesnie bola!! Ogladałam film na tvp1 i połowe filmu ryczałam!! Alez ja jestem uczuciowa :D ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro cafka sie ozywiła po prysznicu to moze na zdiecie moge liczyc??? niech no w koncu ocenie czy ty to ja :):D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko, dziekuje :) No coz, Adr uwielbia jeczec :) i jesli tylko ma powod - buzia mu sie nie zamyka :) wiec masz szczescie, ze Twoj jest twardszy :) ojjj taaaak, doba powinna miec przynajmniej z 48.. ja za chwile lece do wanny :) Gagatka - nie chcialam :P Strona - hmm, zobacz sobie - jest \'obraz kontrolny\' z komentarzem mojego kolegi :) http://www.kkkik.pl ja nie jadlam kolacji, zaraz zjem ananasa ktorego wlasnie kroi adr :D ale za to mi sie nie chce cwiczyc..a obiecuje sobie ciagle :( Salatka z pomidorow i fety to nic strasznego Gagatko :) jakbys do tego wsunela 5 kanapek to co innego :D a jaki film ogladalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najadłam sie klusek na parze :P teraz herbatka i do wyrka... a pytanie do gagatki Twoj mezczyzna jest moze obcokrajowcem? wygląda mi na włocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×