Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

bora bora taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak oj jak mi się marzy, że by sie tam znaleźć np. jutro i sie powygrzewać!!!!! straszliwy niedosyt czuje po tych wakacjach :-o a z tymi papirusami to hm... 3 i 4 (dodatkowy -znaleziony jako oststni) chyba tylko wchodzą w rachube :-D wstrzymam sie jeszcze, bo wolałabym pokój w stylizacji idnyjskiej zrobić tak na cieplutko, milutko z jakimś słoniem, albo budda :-D egipt mi sie z nieboszczykami kojarzy i z mumią :-( tylko kurde cos sie tych egipskich gadżetów uzbierało w domu... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dlugi pobyt? a bo ja wiem, miesiac, moze dwa ;) Waikiki - niedosyt? :) pomysl kochana, ze ja w ogole w tym roku nigdzie nie bylam :) bajecznie, co? jedziemy do irlandii 4 pazdziernika, ale tam pada i jest zimno :) a ja lubie bardzo filmy o egipcie na discovery :) egipcjanie to niezle swiry byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to widze ze sie starasz i dbasz o nas 2 miesiace nono :P ja myslalam ze 2 tygodnie bedzie :) ja tez lubie ogladac discovery i roznego rodzaju programy na nim w ogole to ostatnio bodajze w sobote na tvn turbo leci top gear tak mnie wciaga ze hej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Cafko, jak juz bede miala dzikie nieokielznane miliony, to mozemy i na pol roku jechac :D ja tam sępem nie jestem i lubie sie dzielic :) Waikiki - bzykali sie na lewo i prawo miedzy soba, nie baczac kto kim dla kogo, balsamowanie zwlok tez, budowanie recznie takich wieeeeeeeeeelkich piramid, podobal mi sie tez program o broni i o tym, jak walczyli - ciekawe ludziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohyda z tym bzykaniem :o no ale jak widac to było jest i bedzie, a ludzie sie dziwia co to sie dzieje na swiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe ludziki, ale i tak mi sie źle jakos kojarzą :-o ten egipski bajzel co mi sie w domu robi tak do końca mi się nie podoba... :-( cafka 🌻 ja mam bardzo różne tusze jednen z Astora, z grzebykiem - nie jestem z nigo zadowolona choc miałam kiedys też astor + grzebyk i był suuuuper, ale grzebyk musi być pojedynczy, a nie tak jak ten nowy, ze ma 2 czy 3 rządki... mam też maibyline - \"sky high curves\"(czy jak to sie pisze) - bo jest niedrogi, a w miare dobry... i jakis z maxfactora ale nie pamiętam nazwy aczkolwiek polecam bardzo Loreal-a - Lash architekt (ale kosztuje około 44zł) Babitek a Ty jakiego tuszu uzywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe ludziki, ale i tak mi sie źle jakos kojarzą :-o ten egipski bajzel co mi sie w domu robi tak do końca mi się nie podoba... :-( cafka 🌻 ja mam bardzo różne tusze jednen z Astora, z grzebykiem - nie jestem z nigo zadowolona choc miałam kiedys też astor + grzebyk i był suuuuper, ale grzebyk musi być pojedynczy, a nie tak jak ten nowy, ze ma 2 czy 3 rządki... mam też maibyline - \"sky high curves\"(czy jak to sie pisze) - bo jest niedrogi, a w miare dobry... i jakis z maxfactora ale nie pamiętam nazwy aczkolwiek polecam bardzo Loreal-a - Lash architekt (ale kosztuje około 44zł) Babitek a Ty jakiego tuszu uzywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokrzaczylo sie cos na kafe :) wszystkie strony sie otwieraly, poza ostatnia :) Cafka, mody na sukces nie udalo mi sie obejrzec ani jednego odcinka :) ale mam wrazenie, ze nic nie szkodzi, gdybym chciala od dzis zaczac, pewnie szybko bym nadazyla za watkiem :) A skad Wam sie nagle tusze wziely? :) bo czuje, ze sie zgubilam :) od czego zaczal sie temat tuszu :D? Ja od lat wierna jestem maxfactorowi 2000 kalorii, ze zwykla szczoteczka. ale przyznam, ze nie potrzebuje ani wydluzania ani pogrubiania, wiec wymagan duzych nie mam - a zwykla szczoteczka nie skleja mi rzes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie działa!!!!!!!!!!!!!! no temat sie wzial stad ze Waikiki podobnie jak Ty Babitku ma długie rzesy :P i pytałam ja jakiego tuszu uzywa :) no ja tam mody nie ogladam, ale moja babcia lubi wiec jak cos to zawsze wiem o co tam biega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra Cafko, Babcia powiadasz... ;) ahaaa, juz rozumiem geneze tematu tuszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ja czasem jak obejrze MNS to mam polewke na całego, tam takie jaja są, ajk nigdzie :-D ale uwielbiam oglądać chirurgów, tylko że lecą we wtorki późno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko, zwazywszy, ze rozmowa toczy sie absolutnie wylacznie i tylko miedzy nami, mozesz byc spokojna - nikt sie nie dowie :P :D :D :D :P Co lyknelyscie, co lyknelyscie? wiem, ze ogladasz. A ja kiedys ogladalam klan :P a teraz wracam do domu za pozno i nici - wczoraj chcialam obejrzec ale adr wlaczyl mecz i nie bylo sily zeby go przekonac ze klan jest lepszy :D Waikiki, chirurgow lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to jakos spokojnie dzisiaj na naszym topicu nie sadzicie? Babitek no klan tez kiedys ogladałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek no chirurdzy są świetni!!!! i zawsze się tak skończy odcinek, że nie moge się następnego doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje ...:) jakos nie chcialo mi sie komputerka dzis wlaczac i tak pozno zawitalam do was...jakis zly humorek dzisiaj mam... eh widze rozmowy o ciekawych krajach byly to wam powiem ze nam sie marzy podroz poslubna do Egiptu :) ... mielismy jechac a raczej leciec w tym roku ale nie wypalilo ...:/ wiec widocznie czeka na nas na podroz :) ... o jedzonku widze tez tamt juz byl...tradycyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tuszach ale jakich :P bo nie doczytalam przyznam sie bez bicia hehe..duchy heh boje sie :P i nie lubie jak mnie ktos straszy :) ..chociaz horrory ogladac lubie ale tylko w towarzystwie mojego K. bo sama noca bym sie bala :) ...tyle tylko ze jak my zaczynamy razem ogladac film to nigdy nie wiem o co w niem chodzilo hehe ale to taki maly szczegól:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to powiedz mi Waikiki - jest tam (w chirrgach) blodnyneczka, ktora zeby zmusic do dania serca do przeszczepu pogorszyla stan swojemu ukochanemu, i ten murzyn ktory mial go uratowac zostal postrzelony przed szpitalem - i co dalej? bo to bylo w zeszlym tygodniu a w tym nie ogladalam i nie wiem jak sie skonczylo? ktos umarl? kto przezyl? :) Helou Imili, pozegnaj swoj zly humorek! :) natychmiast! :) Mi sie marzy 3 tygodniowa podroz gdziekolwiek - turcja, grecja, cypr - byle cieplo i z morzem :D w zeszlym roku bylismy na bajecznych wakacjach w turcji, od strony morza egejskiego w 5cio* hotelu, aleeee bylooooo....eh O tuszach ja nie gadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w tamtym roku bylam w Grecji poraz drugi..co prawda nie w piecio gwiazdkowym hotelu heh bo oplacali rodzice,..i bylo bez wyżywienia ale bylo cudnie...chociaz bylam z kolezanka heh bo moj Karolek pracowal i w sumie gdy zalatwialam wczasy to jeszcze nie bylismy razem :) ... a teraz mysle o Egipcie..lub Tunezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My postanowilismy wtedy zaszalec. Wzielismy kredyt na wakacje :D Nie placilismy jakos strasznie drogo, bo ukochany mojej siostry ma biuro podrozy, wiec jechalismy po kosztach - bez prowizji biura podrozy. Placilismy chyba po 2400/os za dwa tygodnie, 5cio * hotel, all inclusive, wiec na miejscu nie mielismy juz na co wydawac :) w tym jeszcze jakies wycieczki mielismy. Bylo tak bajecznie, ze az mi sie lezka w oku kreci, jak sobie przypominam...a w tym roku ze wzgledu na slubne oszczednosci nie ma wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek tak ona odcieła ten kabelek od pompki i po kolei zlatywali sie Ci przyjaciele i każdy najpierw robił wielkie oczy i sie burzył, ale przyłączali się do pomocy... a ten murzyn - chirurg co go postrzelili, to trafił na stół operacyjny bo mu pocisk gdzieś utkwiłi uciskał nerwy i ma własnie powazna operacje, którą mu robi ten od tych opreacji nanerwach i mózgach - wiesz ten od zony ginekolozki ;-) dosłownie w oststniej chwili udało im sie załatwic to serce na przeszczep, bo Ci starzyści sie ukrywali, ze z tym pacjetem tak wyszło i robili te badania ale ten murzyn postrzelony powiedział tej bejli (małej murzynce) o tej sprawie i ona zorwścieczona tam wpadła, ale też pomogła, niestety przy okazji każdemu ze swoich stazystów pojechała ostro! a tej blondyneczce powiedziała, że jest juz tylko odwiedzającą w tym szpitalu - że już tam nie pracuje! odcinek kończy sie tak, ze ten od postrzału jest w trakcie operacji i nie jest jeszczew wyjaśnione czy został sparaliżowany czy nie i ten od serce też jest w trakcie operacji i nie chce mu jak na razie to nowe wszczepione już serce podjąć pracy :-( i takie dwie operacje są w trakcie i nie wiadomo co dalej :-O a na marginesie ten smieszny - sympatyczny chłopak co sobie włosy obcinał, co przespał sie z Marry... to jej powiedział, że to on ją przeprasza, gdy tamta go przeprosiła, bo stwierdził, ze on wiedział, ze ona do niego nic nie czuje i zrobił to świadomie, bo sobie pomyslał, że lepsza jedna noc z nią niż nic i ja przeprosił, a jej się głupio zrobiło... sorki za literówki i błędy!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek jak to o tuszach nie gadałaś???? jak wspominałaś o tym 2000 kalorii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×