Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cafka nawet mi nie mów ja się boje strasznie, ze jak już bedę tak chciała na 100% to będę miała już z tym problem :-( Tyle dziewczyn ma teraz problemy, ze szok!!!!!!!!!! a nawet facetów też, mają mało ruchliwe plemniki i ogólnie małą ich zawartość w spermie - masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz twierdzi ze jest ok, ale ze wzgledu ze jestem szczupla osoba majaca problemy to dzidzia bedzie lekarstwem, ale roznie tez to bywa... jak byłam w szpitalu to tyle sie naogladalam na jednej sali dziewczyny ktore poronily a na drugiej w zaawansowanej ciazy po kiblach sie kryly i jarały jak lokomotywa :o te ktore pragna nie moga miec, a te co sie lajdacza maja po 5 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale sie rozgadałyscie wczoraj nie miałam czasu zajrzeć no bo była wypłatka, potem wieczorkiem po pracy dentystai małe zakupy w plejadzie :) Mój skarb kupił sobie dwie zajebiste kurtki w reporterze ja spodnie a brat kurtke i koszule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i weszlam sobie bo 2 godzinnej przerwie hehe a tu az tyle napisane...oj co do dzidzi boje sie ze bede mogla miec po mamie odziedziczone problemy....mama 2 razy poronila i musiala brac jakies lekarstwa i dopiero po 8 latach po slubie udalo im sie zdzialac mnie :D ...eh mam nadzieje ze nie bede miala takich problemow...bo bardzo pragniemy miec dzidziusia po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie Zabusia ze zakupy udane, ja sobie ostatnio kupilam brazowa kurtke z tych puchowych krotkich z fajnym kapturem :) Waikiki to nic tylko dzidzi musimy robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku!!! Ja tez, ja tez chce pamietnik (adresik znasz hihi)Tym razem bez projekciku. Ja pisalam od 4 - tej klasy podstawowki pamietnik. Ale mi bylo z tym dobrze i nagle 3 lata temu jak przezywalam najwiekszy booom w moim zyciu przestalam pisac. Balam sie chyba, ze ktos to przeczyta. Za duzo zalu bylo i smutku. Ale uwielbiam pisac listy. Na papierze!!! Dlugie krotkie, czasami pisze list do mojej siostry okolo 2 tyg. Taki krotki pamietnik. Moje stare pamietniki mam jeszcze w Polsce i chce je zachowac i poczytac moim potomkom. Bedzie ubaw po pachy. Wpadlam w szal sprzatania i nowania wszystkiego co mam zrobic, co kupic i gdzie co zalatwic. Chodze po domu i sie stresuje. Jeju co sie ze mna dzieje? Mam dziwne wrazenie jakby czas mnie gonil. Pierwszy raz tak mam. Poza tym od tego stresu nie umiem sie dobrze zorganizowac i caly plan dnia na nic. Za duzo chyba od siebie wymagam. No to lece myc kuchnie, bo jak juz zaczelam to skoncze. Papa.Babitku czekam na pamietnik-moze on mnie odstresuje. A co do bycia milionerka to trzymam kciuki i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja.a propos baby to ja tez bardzoe chce i sie stresuje, ze jak bedziemy chcieli miec juz na 100 to sie nie uda od razu. Z tego tez powodu ostawilam 3 miesiace temu tabletki, zeby sie troche oczyscic.a dzialania zaczniemy w przyszlym roku. I postaramy sie byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja nawet zaczelam brac kwas foliowy tak zeby uzupelnic witaminki ale ze skonczylo mi sie opakowanie a apteki mi sie jakos zle kojarza to nie chce mi isc po kolejne...a do slubu jeszcze duzo czasu wiec wtedy zaczne brac na calego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez chce sie wybrac po kwas :) Imili powiedz jak go stosujesz? bo ja zielona w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kwas foliowy dobra rzecz!!!!!!!! i jeszcze salfazin można facetowi zapodac na lepszą ruchliwośc plemników ;-) ja tez zaczne ale w przyszłym roku, tak na troche przed ślubem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chcialam dawno gdyby sie \"cos\" przydarzyło, tylko jakos nie umiem sie wybrac albo nie mam po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę kwas 1 tabletka dziennie ;) ale o dzidzi myślimy tak ze 2 lata po ślubie - nie wcześniej...ale o zdrowie warto zawsze dbać więc do kwasu zachęcam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co panmietam bo juz miesiac temu mi sie opakowanie skonczylo..to bralo sie raz dziennie ..i chyba obojetnie o ktorej porze dnia :) byle codziennie po jednej tabletce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stesknione za mna kobiety :) dlugo sie nie natesknilyscie, coooo? :P wpadlam na chwilke jedzac obiad, za chwile kolezanka przyjdzie, musze jej pomoc z praca mgr, konczylysmy razem studia ale Jej do tej pory nie udalo sie obronic... Kochane, apropo ciazy - na powaznie. Ja biore leki (bede je brala do konca zycia) i z ciaza tez moze byc roznie, wiec musze termin zajscia ustalic najpierw z gastrologiem a dopiero pozniej z ginekologiem, no i miec dwoch lekarzy prowadzacych - cyrk na kolkach :) ale moim zdrowiem sie juz tyle namartwilam w zyciu, ze postanowilam tym nie martwic sie na zapas. ma byc dobrze i bedzie dobrze. kropka. wykrzyknik! :) a co do kwasu foliowego - tu tez cyrk :) poniewaz moje jelito nie lubi wchlaniac tego, co mu daje, co jakis czas biore zastrzyki z witaminy B12, serie kwasu foliowego i zelaza :) wiec w tym jestem w miare na topie ;) aleeeee nie bralam ostatnio nic na ruchliwosc plemnikow :D :P Zareczona :) Pamietnik wysylam - projektu tym razem dla Ciebie zadnego nie mam, ale jesli poprawi Ci to humor, to pomeczymy zaraz o cos grafika. dzis go dopadl urzad skarbowy, wiec tez mu sie wyluzowanie przyda :) (Zareczona korzystala ostatnio z mojego nadwornego grafika :) - k\'woli wyjasnienia) :) Ja pamietnik pisalam jak bylam duuuzo mlodsza, pozniej zaniechalam - a szkoda..ale te stare mam gdzies schowane - tak dobrze, ze sama ich nie moge znalezc :D dobra, w ramach relaksu po pracy zabieram sie za prace mgr :D wroce do Was jeszcze pozniej, wiec nie placzcie, nie drzyjcie szat, nie wpadajcie w depresje :P ale potesknic troszke mozecie ;) sciskam i spadam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje wam dziewczynki za odpowiedz :) moze sie w koncu zmobilizuje i go kupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek a co do tych wskazan lekazra to jest tak, ze miałm torbiel na jajniku, która mi pękła 1,5 roku temu i miałam natychmiastową operacje... póxniej brałam tabletki, ale że zawsze byłam przeciwna hormonom, to przestałam brać po pół roku... niestety po kolejnym pół roku zrobiła mi się ogromna torbiel na 8cm srednicy i musiałam zacząc brac hormony, żeby sie wchłoneła... teraz musze brac te cholerne tabsy, zęby mi pewien hormon regulowały, bo był spoooro za wysoki :-( i oststnio jak byłam na kontroli, to lekarz mi zaczał tam cos pomrukiwac o tych dzieciach, że byłoby to swietne lekarstwo i w ogóle, ze bezpiecznie by było nie odkładac tego na \"za jakies kilka lat\" np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki no co Ty! a co do tego preparatu na plemniki dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki rozumiem - napewno lekarz ma rację (tak myślę) choć...ja 3 lata temu poszłam do lekarza i dostałam wyrok - miałam (według niego)niedożyć 35 lat a o dzieciach zapomnieć!!!!!!!! Do dziś nie wiem czy był trzeźwy ale wtedy miałam raczej blade pojęcie o chorobach i życiu i tak strasznie się wystraszyłam,że chciałam się zabić ;( dlatego rady lekarzy no cóż jednym uchem słucham, a drugim.... Teraz studiuję te wszystkie chorubska i nikt mnie w maliny nie wpuści ;) Waikiki głowa do góry - myślę, że dzidzia dużo może zmienić :) Babitku życzę miłego pisania pracy i wracaj do nas szybciutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____***
waikiki a jaki hormon maja regulowac te tabsy i powiedz mi jakie hormony sa podwyzszone przy torbieli ???ciekawi mnie to ,bo tez mam pewny problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zainteresowanej "pomarańczki" hormon męski - testosteron... miałam badanie krwi, a własciwie dwa, żeby wykazać czy nadprodukcja pochodzi z jajników czy z nadnerczy... i z jajników dlatego tabsy są konieczne :-( a lekarz się zdziwił, że przy tak wysokim testosteronie nie mam pryszczy na twarzy i nadmiernego owłosienia :-D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek pielęgniarstwo powiadasz :-) ja studiowałam połoznictwo ale przerwałam, bo te ćwiczenia iniekcji na koleżankach mnie przerażały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki - nie mów, że dla tego przerwałaś studia?? To wielka szkoda - społeczeństwo polskie straciło świetną położną - teraz tę stratę narodową będziemy długo opłakiwać!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×