Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja tam nie wiem Gosiaczku.Moj maz nie ma wlasnych wydatkow. Ja mu wszystko kupuje. Jak kupujemy ciuchy to po prostu idziemy do sklepu i placimy. W sumie staramy sie duzo rzeczy robic raze´m i decydowac razem, wiec wspolna kasa jest ok dla nas. Maz czasem sie pyta ile nam sie udalo odlozyc, ale to wszystko. Ja mu nawet mowie jak kupuje sobie lakier do paznokci i nie uwazam tego za zadna spowiedz czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to raczej by nie wypaliło bo...każdy chciałby trzymać kasę :) marcin sądziłby, że wszystko przepuszczę, a ja no cóż głupio byłoby mi prosić o 2 zł na coś tam - jak tatusia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mowie, ze moj maz sie mnie pyta? Pyta sie gdzie mam torebke i to wszystko. A ja czesem sie smieje, ze moze wziasc wiecej na prezent dla mnie. Hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale bym nie chciala trzymac calej kasy, nie chcialabym tez aby cala byla w posiadaniu adriana :) ja mam swoja karte, on swoja i kasa jeszcze w domu w gotowce lezy w szufladzie. dzieki temu on nie ma problemu z kasa na piwo, czy zeby zatankowac, ja nie mam problemu zeby wyskoczyc w pracy na obiad, czy zrobic zakupy po drodze itd. dla nas to najlepsze rozwiazanie :) wszystkie wieksze wydatki ustalamy wspolnie, zakupy robimy albo razem (duze) albo ktores z nas - roznie a duperele i zachcianki kazdy spelnia po swojemu. mamy z adrianem podobne ambicje i ped do \'wolnosci\' :) on by sie skichal gdyby mial chodzic bez grosza az ja sie pojawie z portfelem a ja nie wyobrazam sobie, zeby brac od niego \'na papierosy\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli u Was się to sprawdza to super!! Każdy ma inny charakter i inne potrzeby jeśli Wam taki układ pasuje to nie ma go co zmieniać!! Ale wiem, że u mnie to by same kłótnie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi, z ciekawosci Zareczona :) zgodzilabys sie na ten sam uklad w druga strone? w sensie, ze maz trzymalby kaske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gosiaczku mnie sie wydaje ze dobrze wymyslilas, a szczegoly dopracujesz w praniu. tez mi sie wydaje ze lepiej jak kazdy ma na swoje drobne wydatki, u nas jesli chodzi o kupowanie np ciuchow to zazwyczaj chodzimy przy okazji zakupow razem, no chyba ze ja cos wypatrze jak jestem sama :-) ale raczej spontanicznie jak juz jestesmy w jakims sklepie to wchodzimy na pasaz i cos sie tsam kupuje. my w domu tez mamy troche kasy, chociaz nie za duzo bo pozniej za bardzoi nas (a konkretnie mnie) korci na wydawanie :-D ale sa dwie osobne karty wiec nie ma problemu czy zatankowac czy jakies nagle zakupy zrobic. ogolnie to w tym temacie chyba jest bardzo wazne zeby sie tak dogadac, zeby nikogo nigzie nie uwieralo, bo od problemow finansowych bardzo latwo popruc wszystkie inne relacje miedzy soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku.Ja mam cala kase, bo robie zakupy i opaty. Dlatego tak jest.Gdyby Dnaiel robil zakupy i oplaty to nie ma problemu. Ja tez nie wydaja za duzo w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :) nie zrozum mnie zle, ja Cie absolutnie nie atakuje :) jak napisala Summer - najwazniejsze, zeby sie zadna ze stron nie czula pokrzywdzona - jesli ten warunek jest spelniony to wszystko gra. Ale ja nie potrafie sobie wyobrazic takiego ukladu - ja tez wprawdzie nie wydaje duzo w ciagu dnia, ale jednak cos tam wydaje, jakas kawa, drozdzowka, czasem taksowka sie zdarza w naglych sytuacjach, czasem papierosy, gazeta po drodze - roznie roznie, zakupy - a jestem caly dzien, do wieczora poza domem, wiec gdyby kasa byla z adrianem - cienko to widze :) i podobnie w druga strone - widuje mnie dopiero jak po mnie przyjezdza poznym popoludniem i caly dzien bylby odciety od wszystkiego :)zwlaszcze, ze On czasem tez robi zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to dobrze :) i ja robie to samo :) bede jeszcze z godzinke, pozniej uciekam robic wielkie planowanie serwisow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Waiki ..no troche nie rozsadny ten twoj N ,ale miejmy nadzieje ze to jednak jednorazowy wybryk.Tez my sie ze zloscila. Czy ktos chce winogrono wlasnie sie nimy zajadamy i pijemy kawe Gosiaczek ...Gratulacje dla Twojego N. U nas tez cieplo sloneczko swieci i tak jak by lato bylo od niedawna ubralam sobie rybaczki,ale dobrze bo od dzis rozpoczyna sie wielka impreza na miescie az do niedzieli wiec bedzie mozna sie wybrac. Darianka ...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK ZDROWIA SZCZESCIA POMARANCZY NIECH CI UKOCHANY NAGO TANCZY: Madzia witaj posrod nas.Ladna sukienka. Co do kasy to my rzadzimy nimi oboje mamy wspolne konto i 2 karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja wlasnie wrocilam od kosmetyczki oj czuje sie zrelaksowana :) Lumidee witaj my sie jeszcze nie znamy a i sukienka przepiekna i para z was sliczna :) teraz chlodzi sie piwko i z rodzicami sie napije troszke :)pozatym jak dobrze doczytalam Darianka ma urodzinki?? jak dobrze to wszystkiego najlepszego kochana zdrowka szczescia i duzooooo dzieciiii :) heh no i spelnienia marzen :) poza tym to nudy :)...kurcze ale naskrobalyscie od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, dziękuję za życzenia. Babitku, kartka sliczna :-D dziękuję :-D Torcik już zrobiliśmy :-) oto link :-) http://www.bestsharing.com/f/ZerzT8J337978 jeszcze przed podaniem dodam bitą śmietanę :-) usunę resztki kremu z talerza ;-P i będzie wsio rybka ;-) nie jest to co prawda okaz jak z cukierni, ale mam nadzieję, że będzie smakował :-) witam kolejną Pannę Młodą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle Gosiaczku no ja bym chciała zamieszkać w RRadomiu mam nadzieje ze kiedys do tego dojdzie ale ze mój narzeczony sie tam namieszkal juz to ciagnie go tu na slask heh i takw ten sposob trzeba dojsc do kompromisu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, na mnie czas. jade pracowac dalej :) ale nad przyjemniejszymi rzeczami. Iza - ja sie pisze na winogrona :) Imili - zazdroszcze kosmetyczki :) Darianka - bardzo ladny torcik :) smaznego i bawcie sie wieczorem dobrze :) Z reszta- wszystkie sie bawcie wieczorem dobrze :) Pewnie do jutra, a moze do wieczora poznego, zobaczymy :) trzymajcie sie baby i tradycyjnie - tesknijcie :P i badzcie grzeczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze priorytetem bo szybciej dojdzie...niestety nie moglam wczesniej odpisac bo cos z netem mialam i nie działał :/ ta neostrada zaczyna mnie wkurzac. Mialam stale lacze zrezygnowalam bo za wolno chodzilo i co chwile nie bylo....na duzo lepsze sobie nie poprawilam bo neostrada sie mi wylacza co chwile ostatnio i sie strasznie spowolnila choc bylam zadowolona na poczatku...oki kochane spadam spac dobranoc wszystkim bo jutro musze rano wstac :( pomarudzilam i poszlam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! chiałabym się do was przyłączyć bo tez biore ślub w 2008 a dokładniej 2 sierpnia :) fajnie pogadać z osobami które to samo przeżywają co ja a mianowicie tak mi sie zdaje ze Wy pewnie tez nie mozecie się doczekac jak to jest , juz pewnie setki razy wyobrażałyście sobie ślub i wesele. Mam nadzieje ze nei macie nic przeciwko jak z Wami poplotkuje troszkę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam na chwilke jednak nie umie zasnac :( witam humorzasta niunia...zostan z nami :) skad jestes:) pochwal sie jak tam przygotowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D jestem padnieta :) ale do Was zajrzałam :) Czesc humorzasta :) ja tez biore slub 2 sierpnia :) summer chyba robiłas frytki, ja tez :D ale sie nazarłam, a miałam sie odchudzac hmmmm ide pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej humorzasta :-) już Cię zapraszałam kiedyś i myślalam ze sie nie odezwiesz, a tu niespodzianka :-D fajnie, ze dołączyłaś do załogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nocnie tu zwłok babitka.. jak zaczelam pracowac po 8, tak skonczylam pol h temu. mam łeb jak sklep, az mi w srodku huczy. ale ale, powstala bardzo precyzyjna koncepcja kkkik oraz innego serwisu, ktory mam nadzieje okaze sie kurka znoszaca zlote jaja :) wszystkich zainteresowanych (oraz niezainteresowanych) bede informowac na biezaco :P witaj humorzasta, napisz wiecej o sobie. sciskajac Was mocno dobranocnie pojde pasc na wyro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×