Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

jeszcze ja jestem Gosiaczku, musiałam tylko nadrobić od 17. Tak to jest jak sie do domu trafia na około:))) Nie wiem tylko czy zaraz nie padnę na gębę przy kompie... Miałam nadzieję że złapię jeszcze Babitka, ale się nie udało. Babitku ale numer z tą salą:))) super!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę, że tak się złożyło:) Interesują mnie wszelkie informacje jakie udało ci się zdobyć, do środy zarezerwowałam termin i mam odpowiedzieć (mail na górze). Wiem że pisałaś wcześniej kiedy masz wesele ale jakoś mi to umknęło, więc kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robią zakupy - właśnie jedna siedzi w przymierzalni ;) babitek ma wesele w kwietniu :) już informuję!!! no nic jeszcze chwila i do domku a to znaczy na peron!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no zamierzasz sama zrobić?? Też tak miałam - projekt, materiały - wykonanie mnie przerosło, efekt mi się nie podobał już tak bardzo jak projekt i zrezygnowałam! Ale za to winietki zrobię bo to mi wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki gosiaczku, w tej powodzi postów naprawdę mi to umknęło:) Pognaj baby z przymierzalni i sio do domu, najwyższa pora:) Gagatko sama robisz zaproszonka? bo ja sie tez zastanawiam, może być jednak problem z dobą - trochę za krótka jak dla mnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia zrobi Nam kuzynka Michała :) bardzo m i sie podobały jej, a tu nie dwano okazuj sie ze ona samam robiła te zaproszenia :) sa proste i ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w kącie stały :):D:P mój jest troche przy grubowy!!! (z czym wlacze --- bez skutków) Ale kocahm Miśka mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze na razie nie spię, ale jak się nie będę odzywała za długo to znaczy że padłam przed klawiaturą, właśnie mi ktoś cholera zają l łazienkę:/ co do Michałów to chyba jeden i drugi jest duży:D po ponad 4 latach walki nic mi się ie udało wskórać...ale jest się chociaz do czego przytulić. a ten twój wysoki czy niski? bo mój jest mojego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 181 ale nie widac !! Miśkowaty taki :) no jest sie do czego przytulac :) A ja jako osoba berobotna zaraz wybieram sie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mu7szę sobie wreszcie założyć galerię, jak to zrobię to podeślę linka. Jakoś ciągle brakuje mi czasu:) No a teraz już dobranoc bo nie widzę co pisze... Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pieknie :) zostalam posądzona o moczymordztwo ;) nic podobnego Gosiaczku :) a ja proszę Was, siedzialam do 20 w pracy - udoskonalajac koncepcje dwoch powstajacych serwisikow, pozniej pojechalismy z adr na lotnisko (przyjechal najpierw po mnie), odebralismy przyjaciol, odstawilismy Ich do domu (nie nie - nie pislismy :) ) i wrocilismy do siebie i co robilam od powrotu? Otooozzz - uwaga uwaga - cwiczylam :) jestem padnieta teraz jak mops, ale szczesliwa :D Gagatka, to ile tej herbaty wyłoiłaś? :) Kocurek - wszystko Ci napisze, jak na spowiedzi - ale jutro :) dzis padam juz z nog - znowu naście godzin przed kompem..a wesele - jak Gosiaczek napisala :) - 26 kwietnia (www.kalendarz.ilf.pl - wszystkie daty - nas wszystkich i o niektorych (ktore dostarczyly) krotkie opisy :) ) - daj swoje dane, Ciebie rowniez wpisze w kalendarz :) Gdybym nie pisala - upomnij sie o maila nt ostoji (czy ostoi? ) Temat winietek i zaproszen powrocil :D pamietajcie - mialy byc koperty w kremie niesione przez poslanca tarzana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nie zdarzylam na Was :) w takim razie spijcie slodko i do jutra :) ja tez sobie stad spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam spiaco :) U nas ciemno na dworze jak by jeszcze bylo noc i pada deszcz ,a ja zaraz ,musze uciekac do pracy . Dzis chyba juz tu nie zajrze ,bo cos mi sie zapowiada pracowity dzien,chyba ze moja zmieniczka przyjdzie to bede szybko w domu. Zabusia ---Gratuluje udanych zakupow. Kawka dla wszystkich czeka .... A ja sie z wami zegnam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jestem druga z rana na forum :) własnie jem śniadanko, kakałko i dzemik :) pyccchaa (cos dla odmiany) Zaraz wychodze (tzn na 1,5 godz) i pewnie przez cały dzien mnie nie bedzie!!! Ide na miasto, a potem wracam i gotuje obiad!! A potem sie bede byczyc z moim :) babitek wypiłam tylko 2 herbatki pod rząd!! (z duuuzego kubka) :) Miłegoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Trzecia! :D Ja juz w pracy. Iza - no w koncu sie przyznalas, ze witasz spiaco :P Gagatka, smacznego :) pracowicie dzis :) a ja znowu przesiedze caly dzien przed kompem w pracy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplo ...ja wlasnie wstalam i spadam jak zwykle do rodzicow:) pozdrawiam i przyjemnego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :-) rozumiem, że żadne pączki nam sie tu dzis nie wkradną ;-) i dobrze, ale chyba musze sie herbatki napić, bo mam jakos sucho w gardleee :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie gardłoo boooliii :( czesc imil, czesc waikiki :) ja ide na kawke a potem szybki prysznic, szybkie prostowanie włosów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka :-) jak ja bym chciała pod prysznicem postać sobie ;-) a ja w robocie już podad godzine siedze i juz większośc roboty mam zrobione i jakoś mi sie spać chce... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×