Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zaraz wychodze na miasto, potem umówiłam sie z kolezanka a potem na switlice!! :) i bede wieczorkiem :o Jak tam chorusiane??? Zyjecie?? Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowka wszystkich chorujacym zycze :) jupiiiiiiii znalazlam ideal swojej sukienki slubnej i nic a nic w niej bym niezmienila- mozna ja obejrzec na stronie http://www.margarett.pl/ w kolekcji reale a nazywa sie \"renate\" ehhhhhh cudna jest Jakos wyjatkowo z tej firmy bardzo duzo sukienek mi sie podoba a nie tak jak z innych 1 i to jeszcze cos bym zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :-D Darianka 🌻 podziwiam Cie że chcesz śpiewać ;-) ja bym nigdy sie na takie cos nie zdecydowała, ale to chyba dlatego, ze nie jestem w tym kierunku utalentowana, a skoro Ty lubisz spiewać i dobrze Ci to wychodzi, to uważam, ze jest to świetny i oryginalny pomysł, który uczyni waszą uroczystość niepowtarzalnym wydarzeniem :-D super sprawa! Babitek 🌻 zdrowiej szybciutko!!!!!!!! w sumie to masz racje, ze ta wódka co zostanie to może byc dla najbliższych jako prezent ;-) a własnie obawiam sie, że takie słodkości w woreczkach to mogą troche kosztować, a ja nie chce wydawac kase na prezenty dla gości, bo to oni maja mi dac prezenty ;-) a z allegro nie będe spozywki zamawiać, bo nie wiadomo w jakim to stanie by przyszło... zobacze jeszcze, bo to nie jest sprawa która trzeba natychmiast załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 868 bardzo ładna sukienka!!!!!!!!!!!!! podoba mi się, bo jest prosta, skromna i bez udziwnień!! takie są chyba najładniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :-) Tomek wczoraj podjął ostateczną nieodwołalną decyzję - śpiewamy :-D Ania sukienka śliczna, bardzo delikatna :-) Ja wrzucam linka do mojej kiecki. Tylko że moja będzie miała ciut inny gorset, i gładką spódnicę, bez drapowań :-) Ale kolorystycznie tak to będzie wyglądało http://www.wrzuta.pl/obraz/nMIE39ENCR/suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o kwiatki, to mnie sie podoba bukiet na tej stronce http://kwiatyslub.pl/oferta.php/1 trzecia kolumna od tyłu, te na samym dole, to są chyba frezje w tej wiązance (frezje pięknie pachną!)... kalie owszem są ładne, bo też proste, takie klasyczne piękno, ale jakoś mi sie z pogrzebami kojarzą :-( a róz podobno nie powinno się miec w bukiecie slubnym, bo to zła wrózba, lub po prostu usunąć wszystkie kolce z tych kwiatów (hm... a czy mamy pewnośc, że kwiaciarka obcięła wszystkie kolce?) ;-) ale to tylko przesądy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam was dokladnie chyba najpiekniejsze sa te proste skromne sukienki ktore wydobywaja naturalne piekno panny mlodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka jesteś pewna że chcesz taką dwukolorową?? myslę, ze w bardziej jednolitej jest mniejszy kłopot z dobraniem dodatków, kwiatków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak właśnie chcę :-) Tak mi się zawsze jakoś ten błękit marzy, zresztą dobrze się w tym kolorku czuję :-) Zdaję sobie sprawę z tego, że fason lub kolorystyka może się nie podobać :-) Co do dodatków to - welonu miala nie będę, biżuterię skromną , zlote kolczyki bransoletka i łańcuszek :-) To komplecik od dziadków z osiemnastki :-) Mam nadzieję, że jako tako będę się prezentowala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka a nie myślałaś o tym, zeby cała suknia była jasno błękitna?? :-) a powiedz, Ty będziesz miała szytą sukienke tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, szytą. Nie chcę być cała w błekicie, bo by mnie ktoś z chabrem pomylił nie daj Boże :-D Tak jak wyżej pisalam, wiem że nie każdemu się ta suknia podoba co jest całkiem naturalne, tym bardziej, że jak do tej pory spotkalam sie zaledwie jeden raz w salonie sukien z takim blekitno-białym misz-maszem :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kwiatkow, to jakoś w ogole o tym aspekcie nie myślalam :-) Jakoś nie przywiązuję wagi do wiązanki, ale muszę i o tym pomyśleć :-) Właśnie przed momentem miałam rozmowę telefoniczną z moim panem fotografo-kamerzystą :-) Jesuuuu, aż mi się łapki trzęsą i serducho wali :-D Tak się przejęłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - kochana z nieba mi spadasz z tym zdjeciem :-) Dzięki dzięki dzięki :-) Ooooo, i już mam jakąś koncepcję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka :-D żaden problem, jakbym coś fajniejszego znalazła, to oczywiście wkleje link :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co do bukieciku to chyba beda roze z przybraniem taki nie za wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze wam rowniez sie podoba moja sukienka :) wlasnie takie proste mi sie podobaja - zadnych drapowan- wyglada sie smiesznie i tak kremowato - zadnych swiecacych materialow ala dziewczynka z komunii - zadnych gorsetow przy moim rozmiarze biustu-75A zeslizgnalby sie nawet bym niewiedziala kiedy :D -zadnych falbanek serdaczkow itp - zadnych tiulow itd. - zadnych 2 czesciowych- zle sie czuje w takich ehhh moje wymagania sa spore ale po dlugich poszukiwaniach znalazlam: na ramiaczkach, 1czesciowa, z koronka, prosta i z bolerkiem a moj planowany bukiet http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Frezje/slides/bukiet12hysmallrf0.html ogolnie planuje wszystko w kolorach bialo rozowym takze mysle ze sie zgraja razem :) co o tym myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie wyswietla sie ten co trzeba pierwsza kolumna bukiet 2 od gory i trzecia kolumna 5 bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania śliiiiiczne kwiatki, te co sa przed nimi (białe ) też mi się podobaja i może ja sobie takie własnie trzasne!!! uwielbiam frezje!!! one przecudnie pachną! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ Ale sie uśmiałam :):) waikiki szpikulec w dupę:):):) a i pisałyście o OSZUKAC PRZEZNACZENIE:):) no to powiem że nie jestem typem który chodzi do solarium ale kiedyś cosik mnie natknęło i postanowiłam iść.... no ale wieczorem obejrzałam oszukać przeznaczenie i jak dziewczyna zatrzasneła sie w solarium to powiedziałam że nigdy w życiu tam nie pójde....z moja wyobraźnią nie ma mowy.. moja koleżanka która jest fryzjerką i ma w zakładzie solarke namawiała mnie ale nie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_868 ----->>>> widzę, że co do drapowan mamy podobne zdanie, mnie też się takie drapowania nie podobają :-) dlatego powiedzialam krawcowej, że te marszczenia won !!!!! :-D jeden_brudny_paluch ---->>>> witaj , zapraszamy do naszego grona :-D powiedz coś o sobie, tak chociaż z grubsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa też mi sie te podobają ;-D ale ja cos jednak jasnego chyba będę kombinowac ale róż mnie też kusi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... więc mam 22 lata (mój A. też) i 14-ego czerwca bierzemy ślub :). Przygotowania idą dość ślamazarnie. Mamy zarezerwowaną salę i wybrany zespół. No i na tym koniec.... trochę mnie przerażacie tym, że macie już pozałatwiane prawie wszystko! U nas prawdziwe przygotowania zaczną się dopiero pod koniec roku...chciałabym już być na etapie wybierania sukni i dodatków :):) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×